اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید به سبک آٰر تی ام (rtm)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: ترید به سبک آٰر تی ام (rtm)

با سلام خدمت همه عزیزان این بخش به معرفی روش تحلیل و ترید بر اساس آر تی ام و بررسی الگو ها ی مربوطه تخصیص داده شده از همه دوستانی که در این مورد تجربه دارند دعوت به همکاری می گردد.

مطالبی که در اینجا قرار می گیرد در کانال تلگرامی چیده شده و برای اشتراک گذاری بیشتر بین دوستان در این مکان نیز شیر می گردد./

به امید موفقیت همه عزیزان ...

t.me/RTM_FXP
    34
    این روش روش خوبی برای معاملات است
    70.59%
    24
    این سیستم یه سیستم معمولی است
    17.65%
    6
    من هم از این روش به سود دهی رسیدم
    14.71%
    5
    باید سیستم به روز رسانی شود
    11.76%
    4

RTM.FXP, [02.09.17 15:12]
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز در این کانال سعی میشه الگو های پرایس اکشن معرفی و مورد بررسی قرار بگیره .امیدواریم گامی مفید در خصوص جامعه بازار تبادلات ارزی ایران برداشته باشیم./

RTM.FXP, [02.09.17 19:05]
    بنام خداوند جان و خرد اولین الگو در مورد الگوی(FTR) خواهد بود سعی میشه نمونه های زیادی در این مورد قرار داده بشه تا کامل این الگو مورد بررسی قرار بگیره

RTM.FXP, [02.09.17 19:06]
    [ Photo ]

RTM.FXP, [02.09.17 19:14]
    در شروع کار تشکر می کنیم از همه دوستان عزیزی که این سبک رو معرفی کردن و در ترویج اون بدون هیچ گونه (منعفت مالی ) همواره کوشا بودن.ممنونیم از :جناب ایف عزیز_شیرالی .سلمان.خاکستر.انفرادی.کسری هر کجا هستند آروزی سلامتی و پیروزی براشون داریم
    ویرایش توسط reza101 : https://www.traderha.com/member/14942-reza101 در ساعت 09-13-2017, 09:10 AM

نظر

RTM.FXP, [02.09.17 19:55]
      ������#FTR(Failure to Rrturn) ناتوان از بازگشت

RTM.FXP, [02.09.17 20:01]
      در ابتدا سعی میشه اسامی اصلی گفته شده در روش مذکور استفاده بشه سپس سعی میشه موارد دیگر هم به آن اضافی بشه

همه الگوها در مورد معکوس هم مورد استفاده می باشند
      photo_2017-09-13_09-11-58.jpg
      ویرایش توسط reza101 : https://www.traderha.com/member/14942-reza101 در ساعت 09-13-2017, 09:13 AM

نظر

photo_2017-09-02_20-01-58.jpgphoto_2017-09-13_09-28-44.jpg

نظر

$ پس از تشکیل الگوی اف تی آر منتظر رسیدن قیمت به این سطح هستیم .دو[ATTACH]5262[/ATTACH]attach]5261[/attach][ATTACH]5261[/ATTACH][ATTACH]5262[/ATTACH][ATTACH]5261[/ATTACH]attach]5260[/attach]پوزشن گیری در این نواحی می تونیم در نظر بگیرم 1_از قبل یک پوزشن لیمت در این ناحیه ست می کنیم 2_پس از رسیدن قیمت به این ناحیه و با دیدن اولین کندل ریجکش در تایم پایین وارد پوزشن می شیم ...«<استاپ همیشه در آخرین نقطه بیس می باشد»>...
          [ATTACH]5257[/ATTACH][ATTACH]5258[/ATTACH][ATTACH]5258[/ATTACH][ATTACH]5259[/ATTACH]
          فایل های پیوست شده

نظر

photo_2017-09-15_04-13-04.jpgphoto_2017-09-15_04-13-12.jpgphoto_2017-09-15_04-13-21.jpg

نظر

در حقیقت برای معرفی این الگو از سه مجموعه کلی استفاده کردن {بیس(پایه) پل حرکتی(یا همون حرکت با شتاپ زیاد.rali.) و ناحیه فلگ(پرچم)
              [ATTACH]5266[/ATTACH][ATTACH]5267[/ATTACH][ATTACH]5268[/ATTACH]

نظر

نظر

photo_2017-10-02_18-24-43.jpg

وقتی قیمت با شتاب زیاد نواحی پیش رو شکسته شروع به اصلاح کردن میکنه
                  در تصویر بالا قیمت پس از یه حرکت خوب چندین بار ریجکشن شده بود و احتمال اصلاح حرکت را ندا می داد (و مطلب دیگه اینکه میشه گفت نواحی بیس ها قدرت جذب و دفع قیمت را دارند !! قیمت پس از دوری از بیس حرکتی خود میل دارد تا به ان بار دیگر نزدیک شود)

photo_2017-10-02_18-26-07.jpg
                  همان نواحی در تایم پایین

نظر

درود بر شما
                    تازه با کانال شما آشنا شده بودم و داشتم میخوندم مطالب و که پاک کردید. الان وسط ناکجا آبادم دقیقا. ممنون میشم بزرگواری کرده و راهنمایی بفرمایید چه کنم؟

نظر

سلام عزیزان از همه پوزش می طلبیم فرصت انتقال مطالب رو به سایت نداریم فعلنه از این بابت از همه عذر میخواهیم نمی دونم اجازه لینک کانال آرشیو مطالب روش پرایس اکشن به سبک ایف ( آر تی ام ) t.me/RTMboxرو داریم نه فعلا با اجازه ادمین های عزیز سایت برای مطالعه عزیزان قرار می دهیم . با آروز ی موفقیت برای همه عزیزان

نظر

@چطور می توانید با روح خود ارتباط برقرار کنید؟ khul محقق تبتی معتقد است :” تمام امراض جسمی از مشکلات روحی سرچشمه می گیرد ” تخلیه تنش ها ی روح و التیام آن ، راهی است جهت رهایی از هرگونه اختلال ارگانی جسمی در بدن واینکه هاله ی انسان به معنای واقعی بتواند بدون مواجه شدن با مانع و سدی آزادانه به هر طرف حرکت کند. در این جاست که می توانیم بگوییم هاله ی خود را بیدار کرده ایم . این بدان معنی است که : هر چه قدر انرژی معنوی و روحی که از طریق چاکرای فوقانی سر (در هاله انسان مراکزی برای ورود و خروج انرژی وجود دارد که چاکرا نامیده می شود) به ما وارد می شود بیشتر باشد ، هاله ما پررنگ تر است .

روح در واقع انعکاس یک نیروی ماورای دنیوی است که خداوند پس از خلق ، آن را در کالبد جسمانی وی در زمین جای می دهد . با اتصال به دنیای ماوراء و الهی ، روح ما در حالتی آرام و بدون تنش قرار می گیرد. شاید اصلا” متوجه این موضوع به معنای دقیق نشویم ولی می فهمیم که روح ما در وضعیتی آرام بسر می برد.

ما همواره بدنبال سلامتی ، موفقیت و شادکامی در دنیای مادی هستیم ، غافل از اینکه ذاتا” خود ما با بی اعتنایی به روح و روان خود ، مانعی هستیم برای نیل به همه ی اهداف فوق . زمانی که به محدودیتهای دنیای مادی و معایب آن پی ببریم ، ناخودآگاه مجبور به ارتقاء وضعیت روحی خود جهت رسیدن به آرامش وسلامتی کامل می شویم .در غیر این صورت ” بی قراری روحی ” ایجاد می شود.

بسیاری از عوامل هستند که در ایجاد حالت ” بی قراری روحی ” نقش دارند ودر این اوضاع است که ما سعی می کنیم وضعیت آشفته خود را تغییر و ترمیم کنیم ، مثل ؛ ورشکستگی مالی ، از دست دادن نزدیکان ، زمانی که به هر دلیلی خود را در مقابل یک بحران روحی ناگهانی می بینیم و یا نزدیک به زمان مرگ هستیم ، و یا وقتی که در برابر اهداف دنیوی ( موفقیتها ، کامیابی و سلامتی ) خود را ناتوان ببینیم. احتمال وقوع این حالت در مورد افراد حساس و عاطفی بیشتر است.

صرف نظر از عوامل ایجاد این حالات روحی ، همه ی انسان ها نیاز دارند که با ضمیر نا خود آگاه و روح خود ارتباط برقرار کنند تا درجه ی آرامش ایده آل برسند ، در اینجا به راهکارهایی از علم مدیتیشن ( روشی از روان درمانی ) اشاره شده است که با تمرین آنها می توانید تاحدی به ماهیت روحی خود پی ببرید :

در یک اتاق تاریک بنشینید ، چشمانتان را ببندید و بدن خود را کاملا” در حالی راحت قرار دهید ، هفت بار نفس عمیق بکشید . ( دم عمیق و بازدم آهسته ) ، بر تمام بدن خود تسلط داشته باشید ، به مدت چند ثانیه بروی تمام نقاط پاهای خود تمرکز کنید و دوباره تنفسی عمیق بکشید و در این موقع حس می کنید که پاهای شما وجود خارجی ندارد. حال ، چند ثانیه ای بروی نیم تنه بالایی ، قفس سینه و ناحیه کمر ، تمرکز کنید و دوباره نفسی عمیق بکشید. در مرحله بعد همین کار را در ناحیه سر انجام دهید . بعد از هر مرحله ، باز هم حس می کنید آن عضو از بدن شما وجود خارجی ندارد. با وجود این حس و انجام تنفس های عمیق ، نهایتا” شما با خود می گویید : “مثل اینکه من جسم ندارم و جدا و بدون آن زنده هستم!” . به مدت ۳۰ ثانیه در همان وضعیت بمانید .

هالی ارغوانی در اطراف خود حدود ۶ متر بالاتر از جسم و زمین تجسم کنید و آهسته بگویید :” این جسم معنوی من است که اجازه داده در مورد همه چیز در زندگیم فکر و تجربه کنم ، ولی این خود من نیستم ! تصور کنید که این هاله بخار شد و در هوا محو شد ، در اینجاست که باز هم آهسته می گویید : من نه خود جسم مادی هستم و نه احساسات و افکارم ، من به خودی خود و مستقل از همه ی اینها هستم و وجود دارم . برای ۳۰ ثانیه در همان وضعیت بمانید .

به آرامی با خود بگویید :” من تنها یک جسم نیستم ، جسمم تنها وسیله ای است برای به حرکت درآوردن روح .من افکار و احساساتم نیستم ، آنها تنها حاصل از روح من هستند ، ذهن من ابزاری برای روحم است . من خود روحم هستم !!این خود من هستم ، من دارای هوش ، استعداد و عشق الهی هستم و می توانم با خدا ارتباط برقرار کنم . بله من یک روح هستم !!

به مدت ۵ دقیقه به همان حال بمانید و به آرامی از وضعیت خود خارج شوید: آهسته چشمها را باز کنید ، چند بار نفس عمیق بکشید .

با انجام این تمرین ، احساس سبکی می کنید و به یک آرامش فوق العاده روحی دست می یابید . فهمیدید که شما تنها یک کالبد جسمی و یا افکار و احساساتتان نیستید ، جسم و فکر شما محو شد و خود شما باقی ماندید . این “شمایی ” که در این تمرین مدیتیشن به آن رسیدید ، روح شما است . هم اکنون ، آرام و سبکتر شده اید.

این تمرین را هر روز ، مخصوصا” زمانی که به بحرانی روحی دچار می شوید ،انجام دهید .

این تمرین باعث ایجاد آرامش و برانگیخته شدن نیروی عشق الهی در شما می شود.

نظر

نظر

نظر

درد و دلها

Balance, [28.10.17 12:09]
                              [In reply to clay.fxp]
                              بسیار عالی واقعا چقدر خوبه هر کسی هر چی از بازار یاد گرفته به بقیه هم یاد بده. دوستان وال استریت یه شبه موفق نشدن بارها کار گروهی انجام دادن بارها با مشورت هم پیش رفتن. کاش ما هم این کار رو انجام بدیم. خداروشکر این بازار برای همه جا داره اینجوری نیست که اگر چیزی به کسی یاد بدیم بازار خودمون کساد بشه یا مشتریمون کم بشه. البته منظورم با کسی نیست اما خب توی بازارهایی هست که بعضی افراد فوت کوزه گری رو هیچ وقت به کسی یاد نمیدن چون نمیخوان بازار خودشون خراب بشه. اما اینجا بازار انقدر وسیع هست که همه می تونن ازش استفاده کنند. پس همدیگر رو کمک کنیم. دوستان حتی به فرزندان خودتون هم آموزش بدید واقعا چند سال آینده اکثر شغل ها و کسب و کار های امروزی از بین میره و شغل هایی موفق خواهد بود که یا تکنولوژی بسیار قوی دارن یا علم درآمدزایی جدید دارن. پس به فکر خودمون و آیندگان هم باشیم.????????????????????

clay.fxp, [28.10.17 12:21]
                              [In reply to Balance]
                              سلام و می دونین چیه واقعیت اینه کسانی تو این بازار به یکسری مطالب رسیدن ولی هیچکدوم کامل نیتسند .خلاصه بگم خدا انسان رو موجود اجتماعی خلق کرده و با در کنار هم بودن می تونند همه چیز رو داشته باشن !!! شما فرض یه سا ختمان میخوای بسازی یه نفر ادعا کنه من می تونم بی نظیر ترین سازه های مقاومتی رو بسازم و کل من همه چیز دارم چون یه خونه بدون ستون اصلا بی معنی هست .بله ظاهر این حرف درسته ولی یه خونه فقط با ستون ها که ملزومات اصلی هستند هرگز تبدیل به خونه نخواهد شد و همیشه ناقص خواهد بود اون خونه نیاز داره به بنا ه خوب و همچنبن دیگر افراد و هر کسی هنر خاص خود را داره و اینجوری نیست که همه همه هنر های رو داشته باشند بهتره کمی واقع بین باشیم و دقت داشته باشیم در امور زندگی !! هیچکی حرف نمی زنم دلیل می پرسی میگه دزد زیاد و وقتی می گی محیط امن ایجاد میشه می گن تو فکر فروش همین مقدار هستم و سالها زحمت کشیدم براش ...... من میگم بله عزیز سالها زحمت کشیدی ولی خوب چیز ناقص بدست اوردی می فروشی که چی مردم رو اسیر هیچی کنی !!! پس اینهم نوعی دزدی هست عزیز و شما دارین به نوع خاصی دزدی می کنین که فرمول ناقص رو به مردم عرضه می کنین . سپاس در پناه خدا

نظر

پردازش ...
                              X