اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مطالب آموزشی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مطالب آموزشی

آیا تمایل دارید مطالب آموزشی در این بخش راه اندازی کنیم ؟اگر آره پیشنهادتون چیه ؟
    « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
    آیا تمایل دارید مطالب آموزشی در این بخش راه اندازی کنیم ؟اگر آره پیشنهادتون چیه ؟
    سلام دوستان من پیشنهاد میکنم که مباحث روانشناسی ومدیریت سرمایه رودراین بخش اموزشش روشروع کنیم
    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
      کلاس ها که برگزار نمیشن. مجبوریم از همین راه آموزش ببینیم. امیدوارم سیستمتون لو نره.
      Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
      Epicurus

نظر

با سلام
        پيشنهاد مي كنم در اين بخش نكات تكميلي در خصوص مباحث مطرح شده در كلاسهاي آنلاين يا به عبارتي لم ها و فوت هاي كوزه گري آموزش داده شود .
        از اين نكات مي توان به چنگال اندروز ، انديكاتورهاي rsi,stochastic,cci ، الگوهاي تركيبي هارمونيك و....... اشاره نمود كه استاد محترم در كلاسها به اين موارد اشاره داشته و پرداختن به آنها به صورت مفصلتر را به آينده موكول نمودند .همچنين توام نمودن اين موارد با مثالهاي لايو نيز تاثير آن را صد چندان خواهد نمود .
        پيشنهاد ديگر : با توجه به اينكه برخي از دوستان در بازار بورس نيز فعاليت مي نمايند ، از استاد عزيز تقاضا مي شود نكات و لم هاي مربوط به اين بازار يا در صورت داشتن سيستم تريدري خاص اين بازار ، لطف نموده و اين موارد را نيز در اين قسمت آموزش دهند

موفقيت روزافزون همه عزيزان را آرزومندم

نظر

نوشته اصلی توسط ashoori نمایش پست ها
          با سلام
          پيشنهاد مي كنم در اين بخش نكات تكميلي در خصوص مباحث مطرح شده در كلاسهاي آنلاين يا به عبارتي لم ها و فوت هاي كوزه گري آموزش داده شود .
          از اين نكات مي توان به چنگال اندروز ، انديكاتورهاي rsi,stochastic,cci ، الگوهاي تركيبي هارمونيك و....... اشاره نمود كه استاد محترم در كلاسها به اين موارد اشاره داشته و پرداختن به آنها به صورت مفصلتر را به آينده موكول نمودند .همچنين توام نمودن اين موارد با مثالهاي لايو نيز تاثير آن را صد چندان خواهد نمود .
          پيشنهاد ديگر : با توجه به اينكه برخي از دوستان در بازار بورس نيز فعاليت مي نمايند ، از استاد عزيز تقاضا مي شود نكات و لم هاي مربوط به اين بازار يا در صورت داشتن سيستم تريدري خاص اين بازار ، لطف نموده و اين موارد را نيز در اين قسمت آموزش دهند

موفقيت روزافزون همه عزيزان را آرزومندم

با عرض سلام

من هم با ادامه اموزش و بحث و بررسی موارد موجود که باعث افزایش اگاهی و درک بهتر بازار خواهد شد کاملا موافقم

شاید بحث در مواردی که کمتر مورد بحث قرار گرفته اند همانند بررسی روش ویلیام دی گن و همچنین روشهای تام دیمارک و ....

بتواند علاوه بر افزایش سطح اگاهی و اشراف بیشتر موجب ایجاد انگیزه و باز شدن دریچه های اگاهی ناشناخته گردد .

موفق باشید .

نظر

یقیناً اگر توافق بر آموزش در این قسمت باشد موارد خاص و کمیاب مورد بررسی قرار خواهد گرفت !

نظر

نوشته اصلی توسط Farshad75 نمایش پست ها
              کلاس ها که برگزار نمیشن. مجبوریم از همین راه آموزش ببینیم. امیدوارم سیستمتون لو نره.
              کدوم سیستم لو نره؟ اگر قرار بر لو نرفتن بود که اصلا مطرح نمی کردم.

نگاه من به جامعه تحلیل گری ایران نگاه بخل و کم فروشی نیست من هر چه دارم از همین جامعه دارم و بس.

نظر

پیشنهاد

سلام بر استاد عزیز استاد پیشنهاد میکنم ادامه مطالب کلاس را طبق برنامه قبل بصورت ویدیو ضبط کنید ودر سایت قرار بدید بنظرم این بهترین گزینه است البته از دیدگاه ما شاگردان !

دوستان اگر با این پیشنهاد موافق هستند با زدن دکمه تشکر به این پیشنهاد رای مثبت بدن . متشکرم .
                ویرایش توسط modir35 : https://www.traderha.com/member/2822-modir35 در ساعت 12-31-2011, 12:56 PM

نظر

سلام و عرض ادب به حضور اقای ازادی و سایر دوستان
                  ایجاد همچین تاپیکی باعث به روز شدن اطلاعات و همچنین ایجاد انگیزه برای مطالعه ی بیشتر را فراهم خواهد نمود
                  با تشکر فراوان

نظر

خدمت استاد عزیز جناب ازادی عرض کنم اگر لطف کنید چند تا استراتژی و یا مطالبی که تا بحال در سایتهای ایرانی اموزش داده نشده است را اموزش دهید خیلی عالی میشود و ما هم بی نهایت سپاسگذارشما خواهیم شد

نظر

سلام خدمت استاد آزادی و دیگر دوستان عزیز
                      استاد من چیزی از سیستم pipo نمیدونم لطفا فایل آموزشی pdf یا video از این سیستم هست واسه دانلود بزارید. اگر هم نیست لطفا همین سیستم رو آموزشش بدید.
                      یک دنیا ممنون شاد و موفق باشید.

نظر

ایشالله فردا و پس فردا که بازار تعطیل هست، در خصوص قطبیت پیوت پوینت ها و یک سری مفاهیم فلسفی اش مطالبی عرض خواهم کرد.
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

قطبیت پیوت پوینت ها چی هست؟
                          امروز یک شنبه(دومین روز تعطیل) هم تمام شد.اما نگفتی قطبیت پیوت چی هست.منتظریم
                          ویرایش توسط nosrat : https://www.traderha.com/member/3645-nosrat در ساعت 01-08-2012, 01:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
                            قطبیت پیوت پوینت ها دیگه چه صیغه ای هست؟
                            داداش منتظریم
                            با سلام
                            محترمانه تر هم میشود پرسید
                            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                              ایشالله فردا و پس فردا که بازار تعطیل هست، در خصوص قطبیت پیوت پوینت ها و یک سری مفاهیم فلسفی اش مطالبی عرض خواهم کرد.

1. سطوحی که یک پیوت دارد
                              2. سطوحی که دو پیوت دارد
                              3. سطوحی که در یک محدوده سه پیوت دارد

سطحی که شامل یک پیوت هست، سطح کشنده نیست و عملاً بی کشش است و چندان تمایلی به کشش قوی وجود ندارد.

سطحی که دو پیوت دارد کشنده است، یعنی اگر بازار در حال ریزش باشد این دو سطح می تواند نقش کشندگی داشته باشد و پس از کشیدن خاصیت دفع کنندگی پیدا می کند.

سطحی که سه پیوت چسبیده دارد ، کشش فرار دارد یعنی علی رغم ظاهر گول زننده برای کشش ترس برای کشش وجود دارد ...

تا اینجا رو داشته باشید ، تا اگر وقت شد بحث را ادامه دهیم و سعی می کنم زین پس برای مطالب زمان نگویم تا عده ای پای صیغه و عقد دائم و ... رو پیش بکشند.
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                              X