اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات و نکات کاربران در مورد بورس دوبی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: سوالات و نکات کاربران در مورد بورس دوبی

لطفا هر سوالی در این زمینه دارید در این تاپیک مطرح کنید

سوالات در مورد بورس دوبی

با سلام خدمت کارکنان محترم کارگزاری پرسپولیس کپیتال

مدتی است در حال تحقیق و بررسی برای کار کردن به صورت دایمی و حرفه ای در یکی از بورسهای خارج کشور مثل بورس دوبی هستم.

تمامی تحقیقات من منجر به این شد که کارگزاری پرسپولیس را انتخاب کنم به خاطر وطنی بودن و سایر اعتباراتی که دارد.

تمامی اعتبارات شما به روشنی در وب سایت های مربوط به شما و وب سایت های مربوط به بورس دوبی موجود است و من هیچ نکته ای که جای ابهام برای من باقی بماند یا ایرادی در کار شما باشد پیدا نکردم و هیچ کس رو هم ندیدم که ایرادی گرفته باشد غیر از اینکه یکی از کاربران قبلی شما به نام سهند در فرومهایی نوشته است که مدت زمان برداشت پولش در یک مورد بسیار طول کشیده است و از این بابت ناراضی بود

میخواستم اگر امکان دارد برای بنده و سایر دوستانی که ممکن است این مورد را خوانده باشند در مورد واریز و برداشت و زمان معقول برای این پروسه توضیحاتی بفرمایید.این کار موجب میشود تنها نکته ابهامی در این مورد هم برای همه کاربران شما و هم برای بنده روشن شود

من تمامی مدارک لازم برای افتتاح حساب را آماده کرده ام و بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم

همچنین جا دارد از زحمات بی دریغ کارکنان بروکر در برگزاری کلاس های آموزشی و همینطور فروم پر محتوایی که دارید تشکر کنم
    ویرایش توسط سعید : https://www.traderha.com/ در ساعت 01-28-2012, 08:29 PM

نظر

سوال در مورد بورس دوبی

با سلام

این اقای سهند در فروم ها گفتند که مدیریت بروکر برای مدتی غیبش زده بوده و وقتی برگشتند موضوع حل شده

در طی مدتی که با بروکر پرسپولیس کار کردم و با توجه به شناختی که من از مدیرعامل بروکر دارم و مسئولیت پذیری تک تک کارکنان بروکر و ایشان خواهشمندم از مدیریت محترم که این موضوع را برای ما روشن کنند که کلا قضیه چی بوده .مسلما خود ایشون بهتر از هر کس دیگر میتونند توضیح بدهند

با تشکر

نظر

با سلام و تشکر

آیا امکان دارد این نوشته هایی که می فرمایید از طرف ایشون نقل قول شده را برای ما ارسال کنید تا من از مدیریت بخواهم بررسی کنند

نظر

در مورد بورس دوبی

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
          با سلام و تشکر

آیا امکان دارد این نوشته هایی که می فرمایید از طرف ایشون نقل قول شده را برای ما ارسال کنید تا من از مدیریت بخواهم بررسی کنند
          با سلام

راستش باید پیداش کنم اون فروم را .ولی کلا خیلی حرف ها زده بودند از جمله اینکه حساب ها در بورس دوبی به اسم شخص نیست و بروکر رو متهم به عدم روراستی و تعلل در برگشت پول ایشان کرده بودن و یک سری حرف های دیگه که حتما براتون می زارم
          ویرایش توسط طلاتریدر : https://www.traderha.com/member/4439-طلاتریدر در ساعت 01-29-2012, 08:52 PM

نظر

بورس دوبی

سلام

من تعجب میکنم که این فرد چنینی حرفهایی زده .بورس دوبی بسیار قانونمنده و کارگزارهاش تحت نظارت و بازرسی هستند.من به شخصه پس از شروع کار در این بازار در واریز و برداشت هام مشکلی پیدا نکردم به هر حال عملیات بانکی هست و حداقل زمان ممکن رو می بره ولی امنیت کافی رو داره.به نظر من مشکل ایشون از جای دیگه ای بوده.

در حال حاضر معاملات فیوچرز در این بورس کم ریسک ترین بازار معاملات اتی برای ما هست.چند دلیل برای این حرفم دارم یکی اینکه با قیمت های جهانی مستقیما معامله میکنیم و دیگر اینکه عرضه و تقاضا واقعی است.
            ویرایش توسط صادقی : https://www.traderha.com/member/4371-صادقی در ساعت 02-17-2012, 11:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
              با سلام و تشکر

گفته ای که ایشون ذکر کرده بودند:

درحالیکه باید 48 ساعته پول را واریز می کردند نزدیک به 48 روزه واریز کردند. این بروکر خیلی قائم به فرد است و یک مدت مدیریت ان غیب زده بود و این مشکلات ایجاد شده بود تا برگشت!
              ضمن اینکه بصورت ددد حساب بازگشایی می کند و شما به اسم خودتان در واقع مثل بورس خودمان کد معامله گری نخواهید داشت.

ایشان یکبار در جواب اینکه چرا پول را نمی ریزید گفتند که شما دستتان به هیچ جا بند نیست و چون فرد واریز کننده یک نفر دیگر ( صراف دوبی) بوده است در نتیجه ایشان وجه را به حساب صراف در صورت شکایت می ریزد. این موجب شد که بنده اعتماد خود را از دست بدهم.

کارگزار در هیچ شرایطی نباید مشتری خود را تهدید ( از نوع بالا) کرده یا انقدر کارگزاری قائم به فرد باشد که با غیب شدن مدیرعامل ان ، همه کارها به تعویق بیفتد.

نظر

بورس دوبی

با سلام

جالبه که یک نفر جایی این مطلب رو می نویسه که میدونه طرف مقابل برای جوابگویی هیچ وقت اونجا رو نمی بینه.به نظر من که این یک طرفه به قاضی رفتن است و استناد به چنین صحبتهایی بدون اینکه بدونیم اصل قضیه چی بوده غیر منطقی است.ولی خوب اینجا محل مناسبی برای پاسخ هست و خوب شد که این موضوع در اینجا مطرح شد و من از مدیریت بروکر تقاضا دارم که جواب این فرد را همین جا بدهند تا همه ببینند

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط صادقی نمایش پست ها
                  با سلام

جالبه که یک نفر جایی این مطلب رو می نویسه که میدونه طرف مقابل برای جوابگویی هیچ وقت اونجا رو نمی بینه.به نظر من که این یک طرفه به قاضی رفتن است و استناد به چنین صحبتهایی بدون اینکه بدونیم اصل قضیه چی بوده غیر منطقی است.ولی خوب اینجا محل مناسبی برای پاسخ هست و خوب شد که این موضوع در اینجا مطرح شد و من از مدیریت بروکر تقاضا دارم که جواب این فرد را همین جا بدهند تا همه ببینند

با تشکر
                  سلام خدمت شما
                  می تونم بپرسم این مطالبی که دوستمون اشاره کرد کجا نوشته شده؟

نظر

در مورد بورس دوبی

نوشته اصلی توسط علی رضایی نمایش پست ها
                    سلام خدمت شما
                    می تونم بپرسم این مطالبی که دوستمون اشاره کرد کجا نوشته شده؟
                    سلام.من این مطالب رو تو سایت آراد سرمایه دیدم.با شناختی که از این سایت دارم می دونم که رابطشون با پرسپولیس خوب نبوده .خوب با افشاگری هایی که پرسپولیس در مورد بازارهای غیرواقعی کرد به هر حال خیلی ها درامد های نامشروع و میلیونشون رو از دست دادن.شایدم حق داشته باشن تو سایت هاشون این قدر بر ضد پرسپولیس تبلیغ کنن!

نظر

سلام دوستان
                      من هم تا وقتی که تحلیلهام رو روی این سایت آراد می گذاشتم همه تشکر میکردند و تحویل می گرفتن .ولی از موقعی که اینجا تحلیل می زارم بهم اجازه گزاشتن لینک هم نمی دن.دلیلش رو هم نمی دونم
                      به نظرم میزان ..... بیان و تحمل حرف دیگران در آن فروم خیلی کمه متاسفانه و موضع گیری های بی دلیل و مغرضانه آقای ارمغان مسئول این فروم هم چندان جالب نبوده.من در مورد این مسئله هم به مدیرعامل بروکر این تاپیک رو نشون دادم با وجود اینکه مدیر بروکر مشغله کاری زیادی دارند قول دادند که به زودی و به محض اینکه وقت آزاد پیداکنند یک سری مطالب رو برای همه کسانی که براشون جای ابهام مونده اینجا بیان کنند.
                      ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 01-31-2012, 02:41 PM
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سوال در مورد بورس دوبی

سلام خدمت همه دوستان

باعث خوشحالی ماست که همه دوستان نسبت به این قضایا احساس مسئولیت می کنند. و از اینکه ما مجبور می شیم یک سری مسایل رو بازگو کنیم خیلی راضی نیستیم ولی به هر حال به درخواست دوستان و به منظور روشن سازی مسایل این کار رو انجام خواهیم داد.

نظر

توضیح

با سلام خدمت همه دوستان و تشکر فراوان از علاقه، توجه و لطفی که همیشه به ما دارید

همانطور که گفتید در طی 5 سال که از تاسیس بروکر پرسپولیس کپیتال می گذرد هیچکس هرگز شاهد حتی یک مورد نبوده که با مشتریان ما با بی عدالتی رفتار شده باشد و به همین علت موردی که به آن اشاره کرده اید طبیعتا استثنائی و عجیب به نظر می رسد. اگرچه حدود یکسال از آن می گذرد و اهمیت چندانی هم نداشته ولی به دو دلیل درج این یادداشت به نظر من هم لازم شد. دلیل اول و مهم آن درخواست شما دوستان برای شفاف سازی این مورد بود و دلیل دوم اینکه در سفری که چندی پیش آقای حاجیان (اغلب با آی دی سهند) به دوبی داشتند من از ایشان درخواست کردم در مورد مطالبی که در فروم ها نوشته اند با رعایت عدالت و شفافیت بیشتر توضیحاتی اضافه کنند که گویا تا این لحظه این کار را انجام نداده اند.

قبل از پرداختن به این مورد استثنائی لطفا به این مطالب که قبلا هم توضیح داده شده مجددا دقت فرمائید. واریز و برداشت وجه جهت انجام معاملات در بورس دوبی باید بین حساب مشتری و کارگزار انجام شود و نه از/به حساب شخص ثالث در غیر این صورت می تواند مشمول تحقیق در زمینه قوانین ضد پولشوئی شود. فکر نمی کنم لازم به ذکر باشد که وقتی صاحب حساب ایرانی است این حساسیت نیز بیشتر است. واریز و برداشت وجه بین حساب کارگزار و بورس دوبی ظرف دو روز کاری انجام می شود. نقل و انتقال بین حساب مشتری و حساب کارگزار (ایران – دوبی) نیز به همین میزان وقت می برد. لطفا دقت فرمائید که روز پنجشنبه در ایران روز کاری کوتاه و روز جمعه در هر دو کشور تعطیلی بانکی است. همچنین روزهای شنبه و یکشنبه بورس دوبی مثل همه مارکت های دیگر تعطیل است. ما همه سعی خود را به کار می بریم تا این امر با حداکثر سرعت انجام شود و حتی از وجوه و نقدینگی های اضافه خود شرکت که معمولا به عنوان رزرو در حسابهای بانکی و نزد کلیرینگ بورس داریم برای تسریع در امر استفاده می کنیم. از این رو با وجود اینکه به طور عملی زمان لازم برای جابجائی وجه بین حساب بانکی مشتری در ایران و حساب کارگزاری او در بورس دوبی ممکن است حدود یک هفته وقت لازم باشد معمولا این امر ظرف دو تا سه روز انجام می شود اگرچه ما نمی توانیم در مورد چنین سرعتی متعهد شویم.

مطالبی که ایشان در فرومها نوشته اند توسط دوستان و همکاران به رویت من رسید و همانطور که شخصا به خود ایشان هم گفتم به دو دسته تقسیم می شوند. یکی این حقیقت که ایشان یکبار هنگام برداشت با تاخیر غیر عادی مواجه شدند. دوم مطالبی است که صحت ندارند حال به این علت که برای ایشان سوءتفاهم شده یا به دلائل دیگر.

اینکه یک مورد برداشت ایشان بیش از معمول طول کشید (که متغایرا بعضا یکماه و بعضا دو ماه ذکر کرده اند) دلایل همزمان و متعددی داشت که به طور مختصر عبارتند از: غیبت یکی دو هفته ای خود ایشان به علت مسافرت، غیبت دو سه هفته ای من به علت بستری بودن، اختلاط حساب ایشان با حساب شخصی و کردیت کارت من (به علت درخواستهای غیر معمول خود آقایای حاجیان)، واریز وجه به حساب کارگزار از حساب یک شرکت ثالث، مطلع کردن مسئولین و نهادهای ناظر بورس از این مطلب (توسط خود ایشان) و ایجاد حساسیت در این مورد که نیاز به پاسخگوئی های طولانی و وقت گیر بوجود آورد و ...

اما مواردی که ایشان به هر دلیل مغایر با واقعیات نوشته اند بدینوسیله تصحیح می شود:

یک) اینکه پرسپولیس کپیتال قائم به فرد (شخص من) است و در غیاب من وجهی قابل برداشت نیست! در دو ماه و نیم گذشته من حدود یکماه دوبی نبودم و مشتریان شرکت بارها از حساب خود برداشت کرده اند و هیچ موردی هم تاخیر نداشته است (بلکه به گواه خود مشتریان بسیار سریعتر از سابق انجام می شود) زیرا این کار (واریز/برداشت) به عهده حسابداری است و نه شخص من و هیچ حسابی هم مثل مورد جناب حاجیان و بنا به درخواست دوستانه مشتری با کردیت کارت من مخلوط نبوده. لطفا دقت فرمائید که ارتباط مسئولین و ناظرین بورس دوبی با شرکت (در صورت نیاز) فقط با افسر نظارت شرکت انجام می شود و ایشان اصولا با شخص من صحبت هم نمی کنند.

دو) اینکه حسابهائی که پرسپولیس کپیتال در بورس دوبی برای هموطنان باز می کند به اسم صاحب حساب نیست! همه مشتریان ما یک کد یکتا دارند که در مورد ایرانیان به فرمت dgir00xxx می باشد. جناب حاجیان کد یکتای حساب خودشان را بالای استیتمنت هائی که متعاقب هر روز معاملاتی از ما دریافت کرده اند (حدود هشت - نه ماه اگر اشتباه نکنم) و طبق مقررات تا 6 سال در آرشیو ما باید نگهداری شود ملاحظه کرده اند. طی آخرین صحبتی که با ایشان داشتم در مورد ذکر چنین مطلبی گله مند شدم و سپس متعجب از پاسخ ایشان که با همه ریزبینی هایشان گفتند نمی دانستند یا دقت نکرده بودند! جهت اطلاع بیشتر دوستان کلیه حسابها و سپرده های مشتریان پرسپولیس کپیتال طبق قوانین بسیار سخت مجزا از یکدیگر و مجزا از پول و دارائی های شرکت نگهداری می شود و حتی در صورت ورشکستی شرکت یا عدم وجود مالکین آن همواره قابل وصول است. حسابداری شرکت در این مورد حساس به طور منظم و مستمر به مسئولین و نهادهای ناظر پاسخگو می باشد که این پاسخ ها مداوما با گزارشات اتاق پایاپای بورس (کلیرینگ) توسط دایره نظارت بورس تطبیق داده می شود.

سه) اینکه من ایشان را تهدید کرده ام!!! هضم این مورد جدا مشکل بود و به عوض گله در این مورد من از ایشان توضیح خواستم. جواب این بود: شما گفتید پول را از هر کجا که آمده فقط به همان جا بر می گردانید و تهدید که من گفتم از نظر من این بود!!! بدون شرح! (قضاوت به عهده خواننده)

به هر حال کل پول پس حل و فصل مسائل ایشان تمام و کمال پرداخت شده و تشکرهای ایشان از ما به مناسبت های مختلف قبل از این مورد و نامه تسویه حساب و نامه اعتماد و درخواست همکاری ایشان بعد از آن (که محترمانه از طرف من رد شد) موجود است که تبلیغ منفی ایشان را مثل شما در ابتدا برای من هم کمی عجیب کرد اگرچه اکنون دیگر علامت سئوالی برای من نیست و امیدوارم بعد از این یادداشت برای دیگران هم نباشد.

با کمال احترام
                          ویرایش توسط Mehdi : https://www.traderha.com/member/3-mehdi در ساعت 02-16-2012, 09:51 PM
                          کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                          رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                          ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                          sigpic

نظر

قدردانی

با سلام خدمت دوستان گرامی و خصوصا مدیر عامل بروکر

از اینکه با حوصله به این تاپیک جواب دادید بسیار متشکرم.برای من بسیار مهم بود که جای امنی را برای سرمایه گزاریم پیدا کنم خصوصا با این اوضاعی که فعلا در بورس ایران وجود دارد.من به زودی مدارکم رو براتون ارسال می کنم و شروع به کار می کنم چون با توصیف هایی که از دوستان شنیدم همین الان هم خیلی فرصت رو از دست دادم.

با تشکر

نظر

جواب

نوشته اصلی توسط سعید نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان گرامی و خصوصا مدیرعامل محترم

از اینکه با حوصله به این تاپیک جواب دادید بسیار متشکرم.برای من بسیار مهم بود که جای امنی را برای سرمایه گزاریم پیدا کنم خصوصا با این اوضاعی که فعلا در بورس ایران وجود دارد.من به زودی مدارکم رو براتون ارسال می کنم و شروع به کار می کنم چون با توصیف هایی که از دوستان شنیدم همین الان هم خیلی فرصت رو از دست دادم.

با تشکر
                              سلام دوست من
                              همینطور که در پست اول شما هم عرض کردم من با شناختی که از این مجموعه داشتم بعید می دانستم چنین مواضعی از طرف این شخص به حق باشد و هر موردی هم بوده حتما دلیلی داشته.به هر حال خوشحالم که این موضوع برای شما هم روشن شد و اطمینان خاطری هم که ما داشتیم چندین برابر شد.امیدوارم دیگر واقعا جلوی ان جور منفی بافی ها و تهمت های بی دلیل گرفته بشه

نظر

پردازش ...
                              X