اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

XM

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• XM

در بروکر xm بارها برای من حد ضرری که گذاشتم عمل نکرده و باعث ضررم شده.

اگه در بروکر xm حساب باز میکنین یادتون باشه روی sl , tp هیچ و هیچ و هیچ حسابی باز نکنین . چون در اکثر مواقع عمل نمیکنن.

ممنون از اینکه اطلاع دادید اتفاقا برای خودم هم سوال بود که کار این بروکر که این همه ازش تعریف می کنند چطوریه.

راستی کسی از دوستان اینجا از بروکری (هر بروکری) برداشت داشته که با موفقیت انجام بشه؟؟؟ (مثل اکسنس)

نظر

نوشته اصلی توسط محمد نوروززاده نمایش پست ها
      ممنون از اینکه اطلاع دادید اتفاقا برای خودم هم سوال بود که کار این بروکر که این همه ازش تعریف می کنند چطوریه.

راستی کسی از دوستان اینجا از بروکری (هر بروکری) برداشت داشته که با موفقیت انجام بشه؟؟؟ (مثل اکسنس)
      معمولا کسی برداشت نمیزنه!
      فقط واریز میکنیم.

نظر

بروکر xmمتقلب

بروکر xm فقط و فقط تبلیغات خوبی داره .. و بلده چطور تبلیغ کنه .. مگر نه یکی از معمولی ترین یا حتی کم رتبه ترین بروکرهاست .. من حتی شخصا با مشتریهای خارجی این بروکر صحبت کردم و بارها و بارها شنیدم به مشکل برخوردند سر گرفتن سود و همه مشتری هاش به واضح گفتند که فقط بلده تبلیغ کنه و همینطور هم که میبینید از این اقای ای بی ایرانی کاملا واضح هست.

نظر

نمیدونم چرا اینقدر اسپرد بروکر xm زیاده(یک مقایسه بین الپاری و ایکس ام)اسپرد ایکس ام تقریبا 3 برابر الپاری است. برای اسکالپ ایکس ام اصلا اسپردهای مناسبی نداره
          اگر ایکس ام به جای این طرح های تشویقی و پاداشها غیره... سطح اسپرد را پایین میاورد (میتوانست مشترهای بیشتری جذب کنه )
          احتمالا هر دو یک نوع نیستند اما کلا ایکس ام حساب زیرو هم بدرد اسکالپ نمی خوره چون مثلا اسپرد کانادا ین یهو وسط روز می کنه ۵ پپ، کلا نوسان اسپردش بسیار بالا هست

البته بحث تعریف از بروکری خاصی نیست مثلا همین الپاری در خیلی مواقع خصوصا در زمان نوسانات شدید با عمل نکردن استاپ لاس باعث ضرر کاربرانش میشود(در مورد ایکس ام هم تا زمانی که مشکل سطح اسپرد و عملکرد پشتیبانی و زمان برداشت پول که خیلی طول میکشه تا واریز بشه را حل نکنه از کار کردن با این بروکر اتصراف میدهیم)الپاری در کمتر از 20 دقیقه پول را واریز میکنه به حساب

نظر

پردازش ...
          X