اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سيستم Hunter

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سيستم Hunter

با سلام خدمت دوستان عزيز

پس از سالها تلاش جهت دستيابي به يك استراتژي معتبر و قابل اطمينان، نهايتا طي دو سال اخير موفق به پياده سازي يك سيستم كاملا اتوماتيك و قابل اطمينان جهت تريدينگ و كسب سود واقعي شدم و قصد دارم پس از گذراندن دوره تست سيستم در حساب واقعي، با به اشتراك گذاردن يك حساب پم در آينده اي نزديك، همه شما عزيزان را به سهيم شدن در سودآوري اين سيستم و بهره برداري از آن دعوت كنم.
    در حال حاظر خواهشمندم جهت بررسي عملكرد سيستم به آدرس زير مراجعه نماييد و در صورت امكان نظرات خود را در مورد اين سيستم بيان فرماييد.
    با تشكر فراوان

https://www.myfxbook.com/members/fxt...hunter/2384520
    ویرایش توسط Baron : https://www.traderha.com/member/27170-baron در ساعت 01-29-2018, 11:09 AM

سلام

سيستم Hunter در ماه ژانويه، نزديك به ٢٥ درصد بازدهي با DD حدود ١٢ درصد داشته كه آمار بسيار خوبي براي اين سيستم مي باشد. اگر به آدرس ارائه شده در پست قبل مراجعه نماييد، در قسمت Trading/Goals هدف هاي روزانه، هفتگي، ماهانه و سالانه براي اين سيستم ثبت شده است. همانطور كه مشاهده مي نماييد هدف ماهانه سيستم حداقل ٨ درصد سود بوده كه در حال حاظر بيش از ٣ برابر اين هدف، بازدهي داشته است.
    در صورتي كه حداقل بازدهي براي دو ماه آينده ادامه داشته باشد، اقدام به باز كردن حساب پم و معرفی آن به شما دوستان گرامی خواهم كرد.

موفق و پيروز باشيد
    ویرایش توسط Baron : https://www.traderha.com/member/27170-baron در ساعت 02-02-2018, 03:07 AM

نظر

با سلام

در ماه فوریه، سیستم Hunter، بازدهی بسیار خوبی از خود نشان داد و به بیش از 30 درصد سود با حفظ DD حدود 12 درصد رسید. انتظار می رود این روند بازدهی بسیار خوب سیستم در ماه های بعدی هم تکرار شود. لطفا برای بررسی سیستم با جزئیات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:

https://www.myfxbook.com/members/fxt...hunter/2384520

از سوی دیگر، با توجه به بازدهی بسیار خوب سیستم، اقدام به باز کردن حساب پم در بروکر آلپاری نمودم و اگر سیستم طی یک ماه آینده به بازدهی مناسب خود ادامه دهد، همین سیستم Hunter را در حساب پم آلپاری اجرا خواهم کرد. شما دوستان عزیز نیز، در حال حاظر می توانید به آدرس حساب Hunter در آلپاری مراجعه نمایید و در صورت تمایل در این حساب سرمایه گذاری نمایید.

به امید روزهای پر سود برای همه شما عزیزان

نظر

سلام ممنون بابت اشتراک گذاری ایشاالا موفق باشی
        میشه لطفا زمان دقیق استارت عمومی که قابل استفاده باشه رو بگی تا ایشالا برا اون موقع لینک بشم حسابت؟و اینکه حدقل دپوزیت؟

نظر

سلام دوست عزیز

خوشحالم از اینکه سیستم Hunter مورد توجه شما قرار گرفته.
          از ابتدا قصد داشتم که پس از 3 ماه که در حساب شخصی خودم به نتیجه رسیدم، حساب پم را فعال و سیستم Hunter را روی آن اجرا کنم. بنابراین به احتمال زیاد، در صورتی که طی ماه مارچ بازدهی سیستم ادامه داشته باشد، از ابتدای ماه آپریل سیستم را روی حساب پم راه اندازی خواهم کرد.
          اما از آنجا که حداقل موجودی حساب (balance) باید بیش از 3000 دلار باشد تا بازدهی سیستم دچار اخلال نشود، از چند روز پیش اقدام به باز کردن حساب پم نمودم تا هر یک از دوستان که تمایل داشتند، اقدام به سرمایه گذاری در حساب کنند. هر چند حداقل مبلغ دپازیت بسیار کم و برابر با 10 دلار می باشد، اما تا زمانی که حداقل بالانس حساب کمتر از 3000 دلار باشد انجام ترید روی حساب دارای ریسک می باشد و چندان منطقی به نظر نمی رسد. به طور کلی هرچه میزان بالانس حساب بالاتر باشد، علاوه بر بازدهی بالاتر، میزان ریسک معاملات پایینتر خواهد بود. بنابراین زمان دقیق استارت سیستم به دو شرط زیر بستگی دارد :

1. ادامه بازدهی مناسب سیستم با DD زیر 40% تا ابتدای ماه آپریل
          2. افزایش موجودی یا بالانس حساب تا حداقل 3000 دلار بواسطه سرمایه گذاری در حساب سیستم Hunter

موفق و پیروز باشید

نظر

ممنونم ذوست عزیزم به امیدموفقیت شما و سیستم شما ایشالا به یاری خداوند
            اما حیف برای من مبلغ دپوزیتش خیلیه و در توانم نیس متاسفانه این مبلغ اما باااازم ازتون ممنونم ...ایشالا زمانی بشه منم بیام لینک بشم به حسابتون
            موفققققق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط behnamgeorgio نمایش پست ها
              ممنونم ذوست عزیزم به امیدموفقیت شما و سیستم شما ایشالا به یاری خداوند
              اما حیف برای من مبلغ دپوزیتش خیلیه و در توانم نیس متاسفانه این مبلغ اما باااازم ازتون ممنونم ...ایشالا زمانی بشه منم بیام لینک بشم به حسابتون
              موفققققق باشی
              سلام

دوست عزیز، اصلا لازم نیست مبالغ بالایی در حساب سرمایه گذاری کنید. همونطور که در پست قبل بیان کردم، تنها با 10 دلار می تونستید در حساب سرمایه گذاری کنید. اما دقیقا از دیروز( 5 مارچ 2018 )، بروکر آلپاری حداقل مبلغ سرمایه گذاری در حساب های پم رو به 50 دلار افزایش داده. یعنی در حال حاظر با حداقل 50 دلار می تونید در حساب سرمایه گذاری کنید و نیازی به مبالغ بالا نیست. منتها، تا زمانی که مجموع مبالغ سرمایه گذاری شده از طرف سرمایه گذاران به علاوه مبلغی که خودم در حساب به عنوان سرمایه اولیه واربز می کنم به بالای 3000 دلار نرسه، سیستم Hunter رو روی حساب پم، استارت نمی زنم.
              امیدوارم برای شما و دیگر دوستان رفع ابهام شده باشه.

موفق و پیروز باشید

نظر

سلام ممنونم بله کاملا متوجه شدم پس به امید خدا من سرمایه گذاری میکنم

نظر

سلام
                  درسته میگن حساب پم حداکثر میتونه به اندازه ی سرمایه ی گردوننده حساب سرمایه بپذیره؟
                  یعنی به فرض ما 1000 تا بریزیم برای گردوندن حساب سقف سرمایه ی سرمایه گذاری چقدر میشه؟
                  Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                  There is also a time to buy and a time to sell
                  !

Rocco fund
                  13:21 26.12.2016

نظر

نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
                    سلام
                    درسته میگن حساب پم حداکثر میتونه به اندازه ی سرمایه ی گردوننده حساب سرمایه بپذیره؟
                    یعنی به فرض ما 1000 تا بریزیم برای گردوندن حساب سقف سرمایه ی سرمایه گذاری چقدر میشه؟
                    سلام دوست گرامی

این مطلب درست نیست. حساب های پم اصولا توسط تریدرهایی که دارای یک سیستم یا استراتژی موفق هستند به عنوان مدیر حساب (manager) راه اندازی میشه و دیگران به عنوان سرمایه گذار(investor) می تونند به هر میزان دلخواه در اون سرمایه گذاری کنند. مدیر حساب و سرمایه گذاران باید حداقلی رو که بروکر تعیین می کنه در حساب واریز کنند، ولی هیچ محدودیتی به عنوان حداکثر وجود نداره.
                    به عنوان مثال، اگر شما به عنوان مدیر حساب، یک حساب پم با سرمایه 1000 دلار باز کنید، سرمایه گذاران می تونند به هر میزان دلخواه، بیشتر یا کمتر از موجودی شما ولی بیشتر از حداقل تعیین شده توسط بروکر (مثلا 50 دلار در آلپاری) در حساب پم شما سرمایه گذاری کنند.

موفق باشید
                    ویرایش توسط Baron : https://www.traderha.com/member/27170-baron در ساعت 03-09-2018, 03:07 AM

نظر

درود
                      شما به اشتباه از واژه پم pamm استفاده کردید و تا اونجایی که من میدونم پم نوع مشخصی از حسابه که فقط سرمایه ی سرمایه گذاران رو مدیریت میکنه و از سود بدست آمده درصدی سهیم میشه و به صورت کپی سیگنال نیست و پردخت ماهانه هم نداره
                      وارد لینک که شدم متوجه شدم پم نیست
                      به هر حال ممنون
                      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                      There is also a time to buy and a time to sell
                      !

Rocco fund
                      13:21 26.12.2016

نظر

نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
                        درود
                        شما به اشتباه از واژه پم pamm استفاده کردید و تا اونجایی که من میدونم پم نوع مشخصی از حسابه که فقط سرمایه ی سرمایه گذاران رو مدیریت میکنه و از سود بدست آمده درصدی سهیم میشه و به صورت کپی سیگنال نیست و پردخت ماهانه هم نداره
                        وارد لینک که شدم متوجه شدم پم نیست
                        به هر حال ممنون
                        سلام
                        دوست عزيز، اگر دقت كرده باشيد، در پست اول من آدرس حساب شخصي خودم رو جهت بررسي دوستان قرار دادم كه هيچ ربطي به حساب پم نداره. در واقع در پست هاي بعدي اشاره كردم كه اگر سيستم راه اندازي شده در حساب شخصي من عملكرد خوبي از خودش نشون بده، بعد از سه ماه، اقدام به باز كردن حساب پم (PAMM) و راه اندازي همين سيستم بر روي حساب پم مي كنم.
                        من حساب پم آلپاري رو به تازگي باز كردم، ولي هنوز روي اين حساب شروع به تريدينگ نكردم و منتظرم تا آخر ماه مارچ تا از عملكرد حساب شخصي خودم مطمئن بشم.
                        حساب شخصي من كه در سايت myfxbook قرار داره ودر بروکر Pepperstone باز شده، يك حساب كپي سيگنال هست و اگر كسي تمايل داشته باشه مي تونه از روي اردرهاي اون كپي كنه.
                        حساب پم آلپاری هم همونطور كه شما اشاره كرديد حسابيه كه همه دوستان مي تونند داخلش سرمايه گذاري كنند و بنده سيستم hunter را كه در حال حاظر روي حساب شخصي خودم اجرا ميشه، بر روي حساب پم هم اجرا خواهم كرد.
                        بنابراين بنده دو حساب رو خدمت دوستان معرفي كرد كه يكي حساب شخصي منه كه در حال حاضر فعاله و ميشه اردرهارو از روي اون كپي كرد و ديگري هم حساب پم آلپاري هست كه هنوز فعال نشده، ولي دوستان مي تونند از همين الان در اون سرمايه گذاري كنند و به زودي اين حساب هم فعال ميشه.

حهت جلوگیری از اشتباه، بنده آدرس هر دور حساب را در اینجا قرار می دهم و شما با کلیک بر روی هر کدام می تونید حساب مربوطه را مشاهده نمایید.

1. حساب شخصی پپراستون در myfxbook جهت کپی سیگنال

2. حساب پم (PAMM) آلپاری جهت سرمایه گذازی

موفق باشيد
                        ویرایش توسط Baron : https://www.traderha.com/member/27170-baron در ساعت 03-10-2018, 02:38 AM

نظر

سلام دوست عزیز من یه درخواست تو myfxbook برا کپی سیگنال ها براتون فزستاذم ممنون میشم تایید کنین تا استفاذه کنم ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط behnamgeorgio نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز من یه درخواست تو myfxbook برا کپی سیگنال ها براتون فزستاذم ممنون میشم تایید کنین تا استفاذه کنم ممنونم
                            سلام دوست گرامی

با تشکر از اینکه علاقه مند به دریافت سیگنال سیستم Hunter هستید، باید به اطلاعتون برسونم از اونجایی که قصد دارم طی چند روز آینده، سیستم شخصی خودم را به دلیل تمرکز روی حساب پم آلپاری از myfxbook حذف کنم، عملا امکان ارائه سیگنال وجود ندارد. البته قصد من از گذاشتن حساب شخصی خودم در myfxbook بیشتر نمایش آمار و ارقام مربوط به سیستم Hunter بود تا دوستان از چگونگی کارکرد سیستم Hunter مطلع شوند.

موفق و پیروز باشید
                            ویرایش توسط Baron : https://www.traderha.com/member/27170-baron در ساعت 03-20-2018, 06:52 AM

نظر

پیرو پست قبلی

به اطلاع همه دوستان عزیز می رسانم که به دلیل بازدهی بسیار خوب سیستم Hunter و جهت امکان سرمایه گذاری دوستان علاقه مند، از ابتدای ماه مارچ سیستم Hunter روی حساب پم آلپاری راه اندازی می شود. همینطور از امروز اردر جدیدی برای حساب شخصی خود باز نمی کنم تا طی هفته آینده، این حساب در myfxbook را از دسترس عموم خارج و حساب پم آلپاری را جایگزین آن نمایم. با توجه به اینکه علاوه بر حساب پم آلپاری درگیر مسائل دیگری از جمله سرمایه گذاری های شخصی دوستان نیز هستم، اقدام به ایجاد یک کانال تلگرامی جهت اطلاع رسانی به شما دوستان گرامی در همه موارد مذکور نمودم که همه شما عزیزان را به عضویت در این کانال دعوت می نمایم.

آدرس کانال تلگرام : https://t.me/BaronHunter

نظر

پردازش ...
                              X