اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آی_سی_ام #بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آی_سی_ام #بروکر

#آی_سی_ام #بروکر نامعتبر با سرورهای ناامن

آی سی ام بروکر نامعتبر باسرورهای ناامن و آی بی های ناکارآمد
    1 هفته بعد از انتخاب ترامپ، آقای وکیلی آی بی بروکر آی سی ام به من مسج دادن که برو پسوردتو عوض کن.
    پسوردو عوض کردم و رفتم تو حساب و با کمال تعجب دیدم 5 تا پوزیشن داوجونز تو حسابه.
    این حسابو من شهریور 95 و به قصد اینکه سود تناوب داده باشه با 1000 دلار باز کرده بودم و حساب اصلیم رو شهریور 94 باز کرده بودم .بنابراین با این حساب خیلی کار نمیکردم و صبح روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با 75 دلار سود هج کرده بودم.
    با کمال تعجب رفتم اکانت هیستوری رو باز کردم و دیدم به فواصل 1 دقیقه صبح انتخابات پوزیشن گیری شده روی داوجونز و با 821 دلار ضرر بسته شده و 70 دلار هم حساب دلار تو ضرره.
    به آقای وکیلی زنگ زدم و گفتم همچین اتفاقی افتاده و ایشون گفتن حتما خودت به کسی پسورد دادی و منم گفتم نه .خلاصه قرار شد ایشون با بروکر پیگیری کنن.
    بعد از چند روز آقای نوید که تو دفتر دوبی بروکر کار میکنن با من تماس گرفتن و گفتن این اتفاق فقط برای شما نیفتاده و چند نفر دیگه هم حساباشون اینطوری شده و شرکت پذیرفته که پسورد ساده abc123 اشتباه بوده و دیگه همچین پسوردی به کسی نمیده اما ضرری که به شما خورده رو تقبل نمیکنه و میگه شما باید پسوردو عوض میکردید.
    بهشون گفتم من یه حساب دیگه هم داشتم و همچین اتفاقی براش نیفتاده پسوردم عوض نکردم و نمیدونستم باید عوض کنم .
    آقای وکیلی به من گفتن به مشتری هایی که 300 هزار دلار تو اکانتاشون هست هر 10 روز زنگ میزنن و یادآور میشن که پسوردشونو عوض کنن اما انگار مقدار پول در اندازه ی مسولیت متفاوته .
    من بعد از 13 سال تجربه تا حالا همچین اتفاقی رو ندیده بودم .
    به فرض اینکه من پسوردم رو عوض نکردم که لازم نمیدونستم چون یه حساب دیگه داشتم با همین بروکر و با همین شرایط ؛چرا کسی باید روی اکانتی که نمیتونم ازش پول برداره ترید کنه؟؟؟؟؟
    توجیح آقای وکیلی اینه که کسی می خواسته اذیت کنه
    اما من با 13 سال تجربه میگم که یکی از احتمالات اینه که روز انتخابات بروکر یا هرکس در ارتباط با بروکر برای کلیر کردن Clearing پای اکانتایی مثل من نشسته و پوزیشنای بروکر رو کلیر کرده.
    کلیر کردن به این معنیه که وقتی حجم معاملات داخل بروکر و مشتریها با هم از تساوی خرید و فروش میگذره با حسابی هج میکنن که بروکر متضرر نشه .
    مثلا 1 لات پوزیشن سل اضافه گرفته میشه و بروکر تو یه حساب 1 لات بای میکنه تا متضرر نشه .
    حجم معاملاتی که با حساب من گرفته شده بخوبی گواه بر این کاره و میتونید تو تصاویری که از اکانت هیستوریم گرفتم ببینید.
    من تا حالا صبر کردم تا شاید جبران کار بروکر رو ببینم اما با کمال بی شرمی به من گفتن اشتباه ما بوده ولی جبران نمیکنیم و تو هم قادر نیستی یه بروکر رو بی اعتبار کنی.

دوستان عزیزم اگر زمانی و جایی بروکر نامعتبر و بی مسولیت آی سی ام رو معرفی کردم از تمام دوستانم عذرخواهی میکنم .
    و همینطور گله مندی میکنم از آقای وکیلی که از اول به من نگفتن این اتفاق برای چند نفر دیگه هم افتاده و اصرار داشتن که من پسوردم رو به کسی دادم و یا کسی برداشته و تا نوید به من نگفت ایشون زیر بار نرفتن و گله ی دیگرم اینکه به من گفتن اگه 3000 دلارم میشد بازم شکایت میکردید؟و بعدشم بهم پیشنهاد دادن به جای افشاگری بیا و اکانت معرفی کن و ریبیت بگیر و وقتی گفتم من چطور میتونم به بروکری که 1000 دلار مطمین نیست حساب 500 میلیونی بیارم و اعتقاداتم قبول نمیکنه ایشون گفتن که من دارم به اعتقاداتشون توهین میکنم البته من متوجه توهینم نشدم.ایشون گفتن برای منکه نباید 1000 دلار پولی باشه .نمیدونم چون من میتونم پولسازی کنم دلیل بر این میشه که راحت پول منو بخورن و من ساکت بشینم و اجازه بدم برای دیگران هم اتفاق بیفته؟
    دوستان عزیزم من برای تک تک دلارهایی که درمیارم زحمت کشیدم و قشنگترین سالهای زندگیمو با 4 ساعت خوابیدن روزانه گذاشتم و میدونم تک تک تومنهایی که همه بدست میارن قابل ارزشه و بهای عمر همه مونه.
    این نوشته رو مینویسم به امیداینکه هموطنان دیگرم متضرر نشن و بیشتر از من حواسشون رو جمع کنن .
    خواهش میکنم این پست رو بازنشر کنید تا دیگر سرمایه گزاران هم بدونن.
    خدا،بهترین قاضی هاست.
    #خاطره_نیکویی

سلام . پست شمارو دوست من الان دیدم
    اول اینکه بروکری که در کشورهای حومه ماست همه بی اعتبار و 100% دزد هستند . و هیچ کدوم رگوله معتبر ندارند و نیستند .
    شما همیشه سراغ بروکری برید که حداقل با چند بار سرچ کردن بتونین اعتبارش رو در چندین سایت خارجی ببینید و بیش از 20 سایت اونو تایید کرده باشند . البته الان دیگه راه برای شناسایی بروکر زیاد هست.
    پیشینه بروکر رو چک کنین. در حال حاظر فیبوگروپ انتخاب خوبی برای ایرانی هاست . الپاری روبوفارکس ایکس ام تیکمیل اواندا پپراستون ایسی مارکت و ... بروکرهای خوبی هستند .که یه سریهاشون در گذشته با ایرانی ها کار میکردند و در حال حاظر با ایران کار نمیکنند . دوستان به جای ثبت نام در بروکرهای بی اعتبار برن سراغ این بروکرها و برای ثبت نام در این سایتها با مقداری هزینه میتونین مدارک خارجی بگیرید و موبایل خارجی بخرید و یا اجاره کنین. با این حالت بهترین بروکر رو دارید و از لحاظ امنیت در سطح یه شهروند اروپایی امنیت مالی دارید .
    مورد دوم اینکه وقتی کسی پسورد حسابش 123abc باشد این مشخصه که اگر حتی منم در اون بروکر حساب داشته باشم/به صورت رندوم ممکنه دسترسی به شماره حسابهای مختلف پیا کنم . پس در صورتی که پسورد حساب شما این چنین چیزی بود و به این سادگی بود حتما عوضش کنین تا مورد تست دیگران قرار نگیرد. این یک امر طبیعی هست .وگرنه حساب شما هک نشده.و کسی به قصد این کارو نکرده.معاملات شما به صورت شانسی که کسی به حسابهای ادمهای ساده دسترسی پیدا کرده زده شده است.
    البته این بروکر اینقدر بی اعتبار بوده که نمیتونسته یه پسورد رندوم براتون بسازه و برای همه یه پسورد رو گذاشته .خود این جریان ضعف این بروکر رو نشون میداده.
    پس حتما ازین بروکرها دوری کنین تا همچنین اتفاقی نیوفته . این بروکرها با مقداری تبلیغات از کشورهایی مثل ایران و افغانستان و فارسی زبانان کلاهبرداری میکنن و بعد مدتی کاملا ناپدید میشن . و تا روزی پاسخگو هستند که هنوز به تارکت مدنظر کلاهبرداریشون نرسیدن . به هیچ وجه نزدیک بروکرهایی که توسط فارسی زبانان در فضای مجازی و رسانه ها تبلیغات میشوند نشوید.
    لااقل اگه نمیتونین وارد بروکر با اعتبار شوید میدونین پولتون رو از دست ندادید و سرتون کسی کلاه نذاشته .

نظر

پردازش ...
    X