اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کسب درآمد از باینری اوپشن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کسب درآمد از باینری اوپشن

با سلام.
    راستش یه نفر هموطن هست یه سایت فروش کالا داره که یه محصولاتش اینه که آموزش کسب درآمد از سایت های باینری رو آموزش میده و نشون میده که توی باینری اوپشن روزی بالای 1 میلیون سود میکنه و موجودی حساب بانکیش رو هم که به صورت آنلاین میگیره رو چند روز یک بار فیلمش رو میزاره توی سایتش.
    می خواستم ببینم همچین سودی دست یافتنیه توی باینری اوپشن یا تصویر موجودی بانکی ساختگیه؟
    البته یه اندیکاتوری هم که فکر کنم خودش ساخته و مخصوص کار با سایت های باینری اوپشن هست رو توی سایتش گذاشته واسه فرروش یعنی نحوه ی استفاده از اندیکاتور رو که میگه با این استراتژی خودش ترید میکنه.
    آیا موجودی بانکی که میگیره ساختگیه و فقط واسه فروش محصولش هست یا واقعا این سود رو میکنه؟

http://persiankala.4kia.ir/info/2534...8%A7%D8%B2-30/

نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
    با سلام.
    راستش یه نفر هموطن هست یه سایت فروش کالا داره که یه محصولاتش اینه که آموزش کسب درآمد از سایت های باینری رو آموزش میده و نشون میده که توی باینری اوپشن روزی بالای 1 میلیون سود میکنه و موجودی حساب بانکیش رو هم که به صورت آنلاین میگیره رو چند روز یک بار فیلمش رو میزاره توی سایتش.
    می خواستم ببینم همچین سودی دست یافتنیه توی باینری اوپشن یا تصویر موجودی بانکی ساختگیه؟
    البته یه اندیکاتوری هم که فکر کنم خودش ساخته و مخصوص کار با سایت های باینری اوپشن هست رو توی سایتش گذاشته واسه فرروش یعنی نحوه ی استفاده از اندیکاتور رو که میگه با این استراتژی خودش ترید میکنه.
    آیا موجودی بانکی که میگیره ساختگیه و فقط واسه فروش محصولش هست یا واقعا این سود رو میکنه؟

http://persiankala.4kia.ir/info/2534...8%A7%D8%B2-30/
    فکر کنید یه پراید داشته فروخته و طی چند روز به این حسابشون منتقل کردن و فیلم گرفتن . این فیلم هیچ چیز خاصی رو اثبات نمیکنه و فقط نمایش حساب بانکی یک نفر در بانک تجارت در بازه 15 روزه هست
    وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
    اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
    ولی
    بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
      فکر کنید یه پراید داشته فروخته و طی چند روز به این حسابشون منتقل کردن و فیلم گرفتن . این فیلم هیچ چیز خاصی رو اثبات نمیکنه و فقط نمایش حساب بانکی یک نفر در بانک تجارت در بازه 15 روزه هست
      سلام.
      ببخشید این فیلم هست که در تاریخ 96/11/8 گرفتند.
      400 میلیون و خورده ای تومان موجودیش هست.
      پس در این صورت دو تا گزینه وجود داره یا اینکه با فتوشاپ ساخته باشند یا اینکه واقعی باشه.
      به نظرتون کدومشه؟https://www.aparat.com/v/c0d9m/%D8%A...A7%D9%84%D8%A7

البته توی همون فیلیمی که آ»وزش میدند همه ی تریدهاشون با سود بسته میشه ولی من خودم با همین روش ترید کردم چند تاشو ضرر کردم.

ویرایش توسط boorsi : https://www.traderha.com/member/10139-boorsi در ساعت 05-25-2018, 06:46 PM

نظر

سلام
        400 میلیون موجودی
        روزانه یک میلیون سود فقط از بایتری
        فروش اندیکاتور !!!
        سایت فروش کالا ؟!

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
          سلام
          400 میلیون موجودی
          روزانه یک میلیون سود فقط از بایتری
          فروش اندیکاتور !!!
          سایت فروش کالا ؟!
          سلام.
          بله 400 میلیون و خورده ای از باینری اوپشن میگند فقط درآمد دارنداونم در کمتر از یکسال به این موجودی رسیدند و البته موجودی حسابشون رو از همون روزی که شروع به کار کردند نشون میدند به صورت فیلم که اینترنتی موجودی می گیرند و روز اول زیر 1 میلیون موجودی داشتند.
          نمیدونم حالا قصدشون فقط تبلیغه و با فتوشاپ ساختند و فقط واسه فروش محصولاتشون موجودیشون رو نشون میدند و یا اینکه واقعا با باینری به این موجودی رسیدند؟
          اسم محصولشون هم هست کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در کمتر 30 دقیقه که لینکش توی پست اول هست و من محصولشون رو خریدم ولی نمیدونم آیا این موجودی حسابی که میگیرند واقعی هست یانه؟
          دوستان لطفا راهنایی کنید.
          ویرایش توسط boorsi : https://www.traderha.com/member/10139-boorsi در ساعت 05-25-2018, 09:48 PM

نظر

تا انجا که می دانم کسی روزی 1 میلیون از این کار در بیاره سراغ فروش اندیکاتور سیستم نمی رود .
            گیریم مهای به 2 نفر سیستم را فروخت سالی چند گیرش می اید که چنین سایتی بسازد و خود را برنجاند
            دروغ هر چه بزرگ باور کردنش به همان اندازه اسان تر چون مستقیم به طمع بی پایان انسان خطاب می کند

نظر

نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
              تا انجا که می دانم کسی روزی 1 میلیون از این کار در بیاره سراغ فروش اندیکاتور سیستم نمی رود .
              گیریم مهای به 2 نفر سیستم را فروخت سالی چند گیرش می اید که چنین سایتی بسازد و خود را برنجاند
              دروغ هر چه بزرگ باور کردنش به همان اندازه اسان تر چون مستقیم به طمع بی پایان انسان خطاب می کند
              سلام.
              یعنی موجدی حسابشون که به صورت اینترنتی میگیرند و فیلمش رو گذاشتند که هر روز بیش از یک میلیون تومان در حال افزایشه ساختگیه؟
              آخه همون موقع که دارند موجودی رو اینترنتی میگیرند فیلمش رو ضبط کردند ، یعنی میشه ساختگی باشه ؟
              ویرایش توسط boorsi : https://www.traderha.com/member/10139-boorsi در ساعت 05-26-2018, 12:35 AM

نظر

سلام.
                بله 400 میلیون و خورده ای از باینری اوپشن میگند فقط درآمد دارنداونم در کمتر از یکسال به این موجودی رسیدند و البته موجودی حسابشون رو از همون روزی که شروع به کار کردند نشون میدند به صورت فیلم که اینترنتی موجودی می گیرند و روز اول زیر 1 میلیون موجودی داشتند.
                نمیدونم حالا قصدشون فقط تبلیغه و با فتوشاپ ساختند و فقط واسه فروش محصولاتشون موجودیشون رو نشون میدند و یا اینکه واقعا با باینری به این موجودی رسیدند؟
                اسم محصولشون هم هست کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در کمتر 30 دقیقه که لینکش توی پست اول هست و من محصولشون رو خریدم ولی نمیدونم آیا این موجودی حسابی که میگیرند واقعی هست یانه؟
                دوستان لطفا راهنایی کنید.
                سلام دوباره
                متوجه منظور من نشدید.
                منظور من این بود که حرف و ادعا با هم جور نیست.
                از نظر من درست نیست.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

سلام.
                  یعنی موجدی حسابشون که به صورت اینترنتی میگیرند و فیلمش رو گذاشتند که هر روز بیش از یک میلیون تومان در حال افزایشه ساختگیه؟
                  آخه همون موقع که دارند موجودی رو اینترنتی میگیرند فیلمش رو ضبط کردند ، یعنی میشه ساختگی باشه ؟
                  عجب طمعی
                  طمع نقطه ضعف خیلیهاست
                  وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                  اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                  ولی
                  بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

سلام عرض احترام به همه كاربران فروم
                    اگر ١٠٠٪؜ نگم ٩٩.٩٩٩٩٩٪؜ زندگي امروزه رو تبليغات و بازايابي گرفته بدون اينكه خودمون متوجه بشيم هر روز و هر ثانيه در هر جايي كه ببنيم ترفند هاي بازاريابي ما رو احاطه كرده و چه بخوايم چه نخوايم با نا خوداگاه ما در ارتباطه اينو كسي ميگه كه مدرك ارشدش مدريت گرايش بازاريابي بوده به هيچ عنوان غير سيگنال لايو رو باور نكنيد
                    اگر دوست داشتيد ميتونيد سيگنال هاي لايو من رو كه به تازگي تصميم گرفتم منتشر كنم در اينستاگرام دنبال كنيد بعد از اثبات سود اوري به اميد خدا تصميم دارم نحوه انجام معاملات رو به طور كامل اموزش بدم؜
                    اينستاگرام ztradez
                    موفق و پيروز باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پردازش ...
                    X