اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بروکر خوب برای افرادی که خارج از ایران هستند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بروکر خوب برای افرادی که خارج از ایران هستند

سلام

یه بروکر خوب معرفی کنید خارج از کشور هستم در بانک معتبری در ترکیه حساب دارم هزینه زیادی نخواهم گذاشت
    دلار میریزم دلار دیافت باید بکنم.
    با ایرانی جماعت تا کنه

کسی هست اطلاعاتی داشته باشه؟

سلام
    برای کار با بروکرهای ترکیه ، حداقل دپوزیت 50،000 لیر ترک یا معادل آن به سایر ارزها در بازار فارکس و حداقل 500 لیر در بازار VOIP (بورس استانبول) است. کار در بازار VOIP (بورس استانبول: شامل شاخص ها، سهام شرکتهای بزرگ، ارز لیر ترک و طلا) برای کسی که با بورس استانبول آشنا نیست در ابتدا خیلی سخته.من یکساله ترکیه زندگی میکنم. حدود 4 ساله با GCM Forex کار میکنم. بعضی از بروکرهای ترکیه با ایرانی ها کار نمیکنن. اگه اجازه اقامت در ترکیه داری، با همه بروکرها در ترکیه میتونی کار کنی. همه بروکرهای ترکیه زیر نظر قوانین دولتی هستند و تقریبا در شرایط یکسان هستند. اگه ترکی بلدی، با یه سرچ تو اینترنت میتونی اطلاعات بروکرهای ترکیه رو بدست بیاری.
    با آرزوی موفقیت.

نظر

با سلام من در ترکیه هستم
      با آلپاری کار میکنم
      از طریق ایش بانک براحتی لیر پرداخت میکنم و لیر دریافت میکنم و مشکلی نداشتم

نظر

نوشته اصلی توسط traxtor نمایش پست ها
        سلام
        برای کار با بروکرهای ترکیه ، حداقل دپوزیت 50،000 لیر ترک یا معادل آن به سایر ارزها در بازار فارکس و حداقل 500 لیر در بازار VOIP (بورس استانبول) است. کار در بازار VOIP (بورس استانبول: شامل شاخص ها، سهام شرکتهای بزرگ، ارز لیر ترک و طلا) برای کسی که با بورس استانبول آشنا نیست در ابتدا خیلی سخته.من یکساله ترکیه زندگی میکنم. حدود 4 ساله با GCM Forex کار میکنم. بعضی از بروکرهای ترکیه با ایرانی ها کار نمیکنن. اگه اجازه اقامت در ترکیه داری، با همه بروکرها در ترکیه میتونی کار کنی. همه بروکرهای ترکیه زیر نظر قوانین دولتی هستند و تقریبا در شرایط یکسان هستند. اگه ترکی بلدی، با یه سرچ تو اینترنت میتونی اطلاعات بروکرهای ترکیه رو بدست بیاری.
        با آرزوی موفقیت.
        سلام و ممنون
        بله زراعت گفت 50 هزار لیر ولی من نمیخوام. همون 100 دلار خودمون
        Gcm هم اون رقم رو میخواد؟
        بله اقامت دانشجویی دارم و در دو بانک حساب دارم
        بله ترکی بلدم ولی یکم این مورد خاص هست

نظر

سلام
          برای کار با بروکرهای ترکیه ، حداقل دپوزیت 50،000 لیر ترک یا معادل آن به سایر ارزها در بازار بازارمالی جهانی و حداقل 500 لیر در بازار voip (بورس استانبول) است. کار در بازار voip (بورس استانبول: شامل شاخص ها، سهام شرکتهای بزرگ، ارز لیر ترک و طلا) برای کسی که با بورس استانبول آشنا نیست در ابتدا خیلی سخته.من یکساله ترکیه زندگی میکنم. حدود 4 ساله با gcm forex کار میکنم. بعضی از بروکرهای ترکیه با ایرانی ها کار نمیکنن. اگه اجازه اقامت در ترکیه داری، با همه بروکرها در ترکیه میتونی کار کنی. همه بروکرهای ترکیه زیر نظر قوانین دولتی هستند و تقریبا در شرایط یکسان هستند. اگه ترکی بلدی، با یه سرچ تو اینترنت میتونی اطلاعات بروکرهای ترکیه رو بدست بیاری.
          با آرزوی موفقیت.
          بله متاسفانه زراعت بانک گفت 50 هزار تا
          ایا gcm هم همونقدر هست؟ ن اقامت تحصیلی دارم و در اک بانک و زراعت حساب دارم. هیچ کدوم نیس که 100 دلار اینا باشه مینیموم؟
          میشه دلار ریخت و دلار برداشت؟

نظر

نوشته اصلی توسط fxnader نمایش پست ها
            با سلام من در ترکیه هستم
            با آلپاری کار میکنم
            از طریق ایش بانک براحتی لیر پرداخت میکنم و لیر دریافت میکنم و مشکلی نداشتم
            شما اقامت دایم داری ؟

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
              شما اقامت دایم داری ؟
              سلام. متاسفانه نتونستم پیام خصوصی بدم. من اقامت کار گرفتم. مهندس برق هستم. تو یه شرکت اتوماسیون دارم کار میکنم. بعد 5 سال سابقه بیمه، میتونی برا شهروندی ترکیه اقدام کنی. برا اقامت دایم، بعد از 8 سال اقامت موقت سالیانه، میتونی برا اقامت 10 ساله اقدام کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                شما اقامت دایم داری ؟
                سلام. متاسفانه نتونستم پیام خصوصی بدم. من اقامت کار گرفتم. مهندس برق هستم. تو یه شرکت اتوماسیون دارم کار میکنم. بعد 5 سال سابقه بیمه، میتونی برا شهروندی ترکیه اقدام کنی. برا اقامت دایم، بعد از 8 سال اقامت موقت سالیانه میتونی برا اقامت 10 ساله اقدام کنی.

نظر

سلام
                  برای کار با بروکرهای ترکیه ، حداقل دپوزیت 50،000 لیر ترک یا معادل آن به سایر ارزها در بازار بازارمالی جهانی و حداقل 500 لیر در بازار VOIP (بورس استانبول) است. کار در بازار VOIP (بورس استانبول: شامل شاخص ها، سهام شرکتهای بزرگ، ارز لیر ترک و طلا) برای کسی که با بورس استانبول آشنا نیست در ابتدا خیلی سخته.من یکساله ترکیه زندگی میکنم. حدود 4 ساله با GCM Forex کار میکنم. بعضی از بروکرهای ترکیه با ایرانی ها کار نمیکنن. اگه اجازه اقامت در ترکیه داری، با همه بروکرها در ترکیه میتونی کار کنی. همه بروکرهای ترکیه زیر نظر قوانین دولتی هستند و تقریبا در شرایط یکسان هستند. اگه ترکی بلدی، با یه سرچ تو اینترنت میتونی اطلاعات بروکرهای ترکیه رو بدست بیاری.
                  با آرزوی موفقیت.
                  GCM Forex nezdinde hesap açılış alt limiti 50.000 TL ve muadili döviz kurudur, üst limit yoktur.

بله متاسفانه 50 هزار لیر ترک هست

نظر

سلام بروكر خوب در استراليا چيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام حداقل افتتاح حساب ولورج چند است ، مالیات می گیرند ؟

نظر

لطفا اطلاعات صحیح بدید ، نمیدونم مشکل زبان دارید و اشتباه متوجه میشید یا قصدتون چیز دیگه هست ، اصلا بحث ۵۰ هزار لیر در کار نیست من الان سایت gcmforex دیدم زده شروع با ۵۰۰ لیر و زراعت هم حساب دارم چند ساله و چنین چیزی نیست ، چقدر خوبه به هموطن هامون کمک کنیم ، از اینکه اونا پیشرفت کنن شما ضرر نمیبینی ، لطفا اطلاعات درست بدید و شما هم بعنوان اطلاعات گیرنده تحقیق کن و مطالعه ، که موفق بشی و با اخبار دروغ بی سوادها مواجه نشی

نظر

بله

نظر

سلام
                            من تو بانک زراعت ترکیه حساب دارم و اینجا اقامت دانشجویی دارم
                            کسی میدونه چجوری میتونم تو بورس ترکیه و فارکس سرمایه گذاری کنم؟ باید تایید از بانک بگیرم؟ گرفتن تاییدش راحته؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

درود
                              دوستان منم به تازگی اقدام کردم برای اقامت ترکیه. کسی هست اینجا که با بانکهای ترکیه کار کنه؟ آیا باید فرم مالیاتی پر کرد و مالیات پرداخت کرد مثل اروپا؟ کدوم بروکرهای با کارت اقامت به ایرانی ها خدمات میدن؟
                              ممنون میشم راهنمایی کنین.
                              سپاس

نظر

پردازش ...
                              X