اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشکل در درست پوزیشن گیری نکردن اکسپرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: مشکل در درست پوزیشن گیری نکردن اکسپرت

سلام
    من ی اکسپرت معمولی نوشتم که در موقع تستش در استراتژی تستر با توجه به شرایطی که براش گذاشتم در همون نقطه ای که براش تعریف کردم پوزیشن باز نمیکنه , از مشکل دیگش هم اینکه در موقعی که اندیکاتورها شرایط بستن پوزیشن رو اعلام میکنن, اکسپرت پوزیشن رو نمیبنده. میشه کمک کنید و بگید مشکل کد نمویسیم کجاست؟ ممنون
    Spread = 6 EURUSD H1

اکسپرت

نوشته اصلی توسط behroz.r نمایش پست ها
    سلام
    من ی اکسپرت معمولی نوشتم که در موقع تستش در استراتژی تستر با توجه به شرایطی که براش گذاشتم در همون نقطه ای که براش تعریف کردم پوزیشن باز نمیکنه , ................
    ...
    اکسپرت
    ...
    سلام
    چند روز در مورد این مشکل و فهمیدن علت بوجود آمدن آن فکر کرده ای ؟

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

سلام. یعنی چی؟

نظر

سلام یعنی چی؟ مشکل کجاست؟
        نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
        سلام
        چند روز در مورد این مشکل و فهمیدن علت بوجود آمدن آن فکر کرده ای ؟

نظر

سلام. یعنی چی؟
          فقط خواستم بدانم چقدر با مشکل کلنجار رفته ای. (دست و پنجه نرم کرده ای)
          چه راه هایی برای بررسی مرحله ای آن بکار برده ای ؟
          شاید بتوانیم ماهیگیری ...

نظر

نتونستم کشف کنم چرا این اکسپرت با توجه به توابعی که براش تعریف کردم پنج شش کندل جلوتر پوزیشن باز میکنه, شما استراتزی با سود بالا ندارین که براتون تبدیلش کنم به اکسپرت؟
            فقط خواستم بدانم چقدر با مشکل کلنجار رفته ای. (دست و پنجه نرم کرده ای)
            چه راه هایی برای بررسی مرحله ای آن بکار برده ای ؟
            شاید بتوانیم ماهیگیری ...

نظر

نتونستم کشف کنم چرا این اکسپرت با توجه به توابعی که براش تعریف کردم پنج شش کندل جلوتر پوزیشن باز میکنه, شما استراتزی با سود بالا ندارین که براتون تبدیلش کنم به اکسپرت؟

با تشکر
              آیا میتوانی اندیکاتوری بنویسی که مقادیر RSI وقتی روی MACD اعمال شده را محاسبه کند ؟
              در نمودار فوق خط آبی RSI معمولی است
              و
              خط سرخ RSI اعمال شده روی MACD.
              ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 12-31-2018, 11:54 PM

نظر

کاری نداره, تا فردا بهت تحویلش میدم, با همین اندیکاتورمیخوای ترید کنی؟

با تشکر
                آیا میتوانی اندیکاتوری بنویسی که مقادیر RSI وقتی روی MACD اعمال شده را محاسبه کند ؟
                در نمودار فوق خط آبی RSI معمولی است
                و
                خط سرخ RSI اعمال شده روی MACD.

نظر

کاری نداره, تا فردا بهت تحویلش میدم, با همین اندیکاتورمیخوای ترید کنی؟
                  باید مقادیر اندیکاتور برای چند نمودار (چند جفت ارز) محاسبه و مقایسه شود.
                  (ترکیب 2 از 8) 8 ارز اصلی.

نظر

اوکی, برا متاتریدر 4 بنویسم دیگه؟چون متا 5 ندارم
                    باید مقادیر اندیکاتور برای چند نمودار (چند جفت ارز) محاسبه و مقایسه شود.
                    (ترکیب 2 از 8) 8 ارز اصلی.

نظر

اوکی, برا متاتریدر 4 بنویسم دیگه؟چون متا 5 ندارم
                      بله لطفا
                      ارزهای اصلی :
                      Aud cad chf eur gbp jpy nzd usd
                      28 مفایسه و مرتب کردن.
                      بعد از بین بزرگترین و کوچکترین ها ارز مشترک حذف و زوج حاصل تعیین میشود.
                      ...

نظر

اول اندیکاتور رو براتون مینویسم بعد دقیق برام توضیح بدین تا براش اکسپرتم بنویسم. الان شما روزی چه مقدار با این روش سود میکنید؟
                        بله لطفا
                        ارزهای اصلی :
                        Aud cad chf eur gbp jpy nzd usd
                        28 مفایسه و مرتب کردن.
                        بعد از بین بزرگترین و کوچکترین ها ارز مشترک حذف و زوج حاصل تعیین میشود.
                        ...

نظر

اول اندیکاتور رو براتون مینویسم بعد دقیق برام توضیح بدین تا براش اکسپرتم بنویسم. الان شما روزی چه مقدار با این روش سود میکنید؟
                          روزی چه مقدار با این روش سود کنم خوبه ؟ !

نظر

نمیدونم؟
                            روزی چه مقدار با این روش سود کنم خوبه ؟ !

نظر

http://s8.picofile.com/file/83475246...D_RSI.rar.html
                              اینم اندیکاتوری که خواسته بودین, فقط ی چیزی که راه دیگه ای نداره, چون RSI و MACD مقادیرشون یکی نیست و برای اینکه روی هم فیکس بشن مجبور شدم واحدهاشون رو تبدیل کنم.گرفتی؟
                              ویرایش توسط behroz.r : https://www.traderha.com/member/29874-behroz-r در ساعت 01-01-2019, 02:43 AM

نظر

پردازش ...
                              X