اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مراحل يادگيري بازار فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مقاله: مراحل يادگيري بازار فارکس

همه كساني كه فاركس كار ميكنند اين 5 مرحله را پشت سر مي گذارند. پس خيلي عجله
    نكنيد .

مرحله يك : بي کفایتی نا آگاهانه

اولین گامي كه برمي داريد زمانی است كه شروع مي كنيد نگاهي به بازار بيندازيد.مي
    دانيد كه راه خوبي براي پول در آوردن است و هزاران چيز در مورد آن شنيده ايد وميليونرهای
    زیادی را ديده ايد. چند تا معامله دمو انجام میدهید ناگهان 1000 $ به حسابتان افزوده میشود . خیلی لذت بخش است
    چقدر ساده ! پول درآوردن در فارکس واقعا ساده است . باید حساب واقعی باز کنم و زود به آرزوهای برسم .
    از صد نفر شنیده اید که حساب واقعی باز نکن حتما ضرر میکنی . با خود زمزمه میکنید :" من با بقیه فرق دارم " . دلیل
    هایی هم بر این مدعا برای خود میاورد.
    حساب واقعی خود را باز میکنید و شروع میکنید معامله اول 120 $ دلار سود . وای چقدر خوب .
    کم کم اوضاع عوض میشود یک ضرر سنگین میکنید یک کم احساس بدی میکنید اما هنوز امیدوارید .
    شروع میکیند به معامله کردن و ریسک کردن معامله هاي بسیاری مي كنيد و ريسك هاي زيادي رو متحمل مي شويد اما
    قيمتها برخلاف پيش بيني شما تغيير مي كند. درجهت خلاف دفعه پيش يك پوزیشن ديگرمي گیرید، جهت حرکت
    قيمتها برعكس مي شود دوباره و دوباره و.... شک میکنید که شاید کسی عمدا میخواهد شما رو ببازاند و از میدون خارج کند !
    متاسفانه ترید کردن مثل نواختن پیانو ، كه در ابتدا، كاربسيار راحتي به نظر مي رسه ولي بعد از مدت
    كوتاهي متوجه میشوید كه مشكل تر از اين نميشود . انواع نت ها ، انواع کشش ها و پیدا کردن کلیدهای پیانو
    و.. بعد از مدتی معامله کردن فارکس بزرگترین چالش زندگیتان میگردد . چالشی که هرگز تصور نمیکردید اینقدر بزرگ باشد .
    خب اين مرحله يك است مرحله اي كه شما نسبت به بي كفايتي خود براي
    ترید کردن آگاه نیستید.مرحله يك مي تواند به مدت يك يادو هفته یا حتی یک ماه طول بكشد. سپس وارد مرحله دوم مي شويد . .

مرحله دوم : بي کفایتی آگاهانه .

مرحله دوم جايي است كه مي فهميد كار بيشتري بايدانجام دهيد و چيزهايي زیادی وجود دارند
    كه بايد ياد بگيريد. هشيارانهمي فهميد كه يك معامله گر نالايق هستيد و مهارت و
    بينش لازم رابراي كسب يك سود مستمر نداريد .
    در طي اين فاز، سيستم ها و E-Book هاي فراواني مي خريد و وب سايت ها و انجمنهای زيادي را از
    قیمتها گرفته تا سرمایه و حتی فارکس فکتوری را مي خوانيد و جستجوي خود را براي يافتن جام مقدس آغاز ميكنيد
    در اين مرحله، خوره سيستم ها و استراتژی ها شده و از اين روش به آن روش مي پريد بدون اينكه
    یکی را پیگیری کنید و ببينيد آيا جواب مي دهد يا نه؟ بعد از چند ضرر سیستم خود را عوض میکنید
    و یا آن را تغییر میدهید و میخواهد بهینه کنید تا دیگر ضرر نکنید هر وقت به انديكاتور جديدي
    بر مي خوريد خوشحالي وجودتان را فرا می گيردو فکر میکنید كه اين ديگرخودش است .
    تاپیک ها و مضوعاتی با عنوان سیستم تضمضینی ، سیستم 100% و.... شما رو حسابی جذب میکند
    تمام سيستم هاي اتوماتيك را روي متا تريدر امتحان مي كنيد، ازميانگين ها گرفته تا خطوط فيبو ناچي
    و حمايت و مقاومت و DMI , ADX , و.... و صدها چيز ديگر همه با اميد اينكه سيستم
    جادويي شما امروزشروع مي شود .
    سعي مي كنيد بالا و پايين قيمتها را بگيريد و نقطه دقيق بازگشت را با
    انديكاتور خود پيدا كنيد ولي باز هم ضررمي كنيد با وجود اينكه كاملا مطمئن بوديد .
    به چت روم هاي زنده مي رويدو مي بينيد كه ساير معامله گران با استفاده از روشهاي بسيار ساده
    سود مي كنند . چرا شما اينطور نيستيد . ميليون ها سوال داريد كه بعضي از آنها ممكن
    است احمقانه به نظر برسند . در خودتان كمي احساس خنگي كرده و فكر مي كنيد كه کسانی كه اين
    حرفها رو مي زنند دروغگو هستند . شما مطالعات بسیاری كرده ايد و چيزهاي زيادي مي دانيد حداقل به
    اندازه آنها اطلاعات داريد پس چرا آنها سود مي كنند ولي شما نه . پس حتما دروغ مي گويند .
    ولي مي بينييد كه حساب آنها روز به روز بزرگتر مي شود در حاليكه حساب شما كوچك و كوچك
    تر مي شود .
    شما مثل يك نوجوانيد . معامله گران ديگر شما را نصيحت مي كنند ولي لجبازيد و فكر مي
    كنيد خودتان بهتر مي دانيد. سرمایتون رو به صفر مي رسونيد و با وجود اينكه همه مي
    گويند ديوانه ايد باز هم توجهي نمي كنيد چرا كه شما بهتر مي دونيد !
    پول مي دهيد و از اشخاص مختلف سيگنال ميخريد ولي بازهم به درد شما نمي خورد .
    اين قسمت ممكن است سالها طولبكشد . در واقع اگر به خوبي پيش برويد بيش از يك سال
    طول مي كشد . شخصا بسیاری از دوستان خود را در همین انجمن دیده ام که بعد از سه یا 4 سال هنوز در این مرحله
    اند . و در حال تلاش برای گرفتن کف ها و سقف ها و پیش بینی دقیق بازار .
    در نهايت از اين مرحله خارج می شويد درحالیکه پول وزمان زيادي رابيشتر از آنچه فكر مي
    كرديد صرف اين كار كرده ايد . دو يا سه حساب بزرگ را صفركرده و شايد 3 يا 4 بار بكلي از این كار
    منصرف شده ايد .
    حالا مرحله سوم فرا مي رسد

مرحله سوم : يافتم ، يافتم

در انتهاي مرحله دوم مي فهميد كه اين سيستم نيستكه تفاوت ايجاد مي كند .
    مي فهميد كه واقعا ممكنه كه از يك ميانگين حركتي ساده و نه هيچ چيز ديگري هم پول
    در آورد اگر بر خودتون كنترل داشته و مديريت مالي درستي داشته باشيد .
    در اینجا شروع به مطالعه كتابهاي روانشناسي معامله مي كنيد و با ويژگيهايي كه در اين كتابها
    بیان شده اندآشنا مي شويد .
    در نهايت لحظه يافتم يافتم ( ارشميدس) فرا مي رسد .
    لحظه يافتم يافتم باعث مي شود كه افقهاي جديدي در ذهن شما باز شود .
    ناگهان متوجه مي شويد كه نه تنها شما بلكه هيچ كس ديگري نمي تواند حركت بازار را
    براي تا 10 ثانيه ديگر پيش بيني كند چه برسد به 20دقيقه ديگر.
    پس تنها با سيستمي کار مي كنيد كه كاملا در آن جا افتاده ايد و كم كم
    خوشحال مي شويد ضمن اینکه آستانه ريسك مشخصي براي خود داريد .
    شروع به انجام معامله هايي مي كنيد كه احتمال بالایی ازسود درآنها وجود دارد .
    زماني كه معامله زیان ده مي شود، عصباني نمي شويدو از آنجاييكه اين مطلب در مغز شما
    فرو رفته كه هيچ كس نمي تواند بازار راپيش بيني كند حتي آن را اشتباه خود هم نمي دانيد .
    به محض فهميدن اينكه پيش بيني تان درست نبوده فورا معامله را مي بنديد .
    در اینجا درك كرده ايد كه بازي معامله جزء يك چيز نيست : پيوستگي و نظم شما در گرفتن تمام
    معاملاتي كه سيستم شما ميگويد صرف نظر از اينكه چه نتیجه ای خواهد داشت .
    شما در مورد مديريت مالي و اهرم ، ريسك حساب و غيره و غيره ياد مي گيريد و واقعا در آن
    غوطه ور مي شويد و بخاطر مي آوريد نصيحت كساني را كه يكسال پيش یک چنین حرفهایی را
    به شما مي زدند .
    در آن زمان آماده پذیرش نبوديد ولي حالا هستيد .
    زمان يافتم يافتم وقتي فرا مي رسد كه واقعا قبول كنيد كه نمي شود بازاررا پيش بيني
    كرد و حالا مرحله چهارم فرا مي رسد .

مرحله چهارم : باكفايتي هوشيارانه

بسيار خب، حالا زماني معامله مي كنيدكه سيستم تان به شما مي گويد . منظم شده اید . تردینگ ژورنال (لیست و
    دلیل تک تک معاملات ) خود را یادداشت میکنید .
    شكست ها را به آساني پيروزي ها قبول مي کنيد . سودی که بازار میخواهید بسیار منطقی شده
    شما ريسك هر معامله را قبول كرده ايد علاوه بر اين مي دانيد در صورتی که قوانین خود را زیر پا نگذارید
    در کل برنده هستید .
    و وقتي در حال ضرر هستيد معامله را با كمترين آسيبي به حسابتان معاملاتان را مي بنديد .
    شما در مقطعی هستيد كه نه سود داريد و نه ضرر . يك هفته 100 پيپ مي بريد هفته ديگر 100
    پيپ مي بازيد ولي در كل نه برنده ايد نهبازنده .
    اكنون نسبت به مساله آگاهيد و نظراتي كه مي دهيد عموما خوبندو مورد احترام ديگر
    معامله گران هستید .
    اما هنوز بايد كاركنيد و در مورد معاملات خود فكر كنيد و همین طوري كه اين موضوع ادامه پيدا
    مي کند سود شما كم كم از ضررهايتان بيشتر مي شود .
    شما به سود تقريبا ثابتي در هر هفته مي رسيد . يك هفته 25 پيپ ، هفته ديگر 50 پيپ و همين
    طورالي آخر.
    اين مرحله به مدت 6 ماه تا یک سال طول مي كشد و اكنون مرحله پنجم فرا مي رسد .

مرحله پنجم : باکفایتی نا خودآگاه

حالا مثل راننده ماهري كه پشت فرمان مي نشيند، وارد معامله مي شويد . اکنون همه چيز
    در سطح ناهشيارانه قرار دارد .در این مرحله نیز نظم و دیسیپلین خود را حفظ کرده اید .
    مثل اينكه هواپيماي خودكار را برانيد . شروع به انجام معاملات مي كنيدو کسب
    سود روزانه برايتان كاملا عادي است . روزهایی نیز دارید که ضرر میکنید اما شما میدانید که ضرر جزئی از
    معامله است . این موضوع که پذیرش ضرر نیمی از معامله گری است را با تمام وجود درک میکنید و نه فقط با سخن
    اين مدينه فاضله معامله گری است . شما براحساسات خود غلبه داريد و اكنون معامله گری
    هستيد كه حسابش روز به روز بزرگتر مي شود .
    در اتاقهاي گفتگوي معامله يك ستاره هستيد . همه به حرفهاي شما گوش مي كنند و
    با سوالاتي كه از شما پرسيده مي شود آنها را در جايگاه 3 سال پيش خود مي بينيد .
    مي دانيد كه نصيحت ها يتان فايده اي نداره چون آنها در معامله نوجوانند . بعضي از آنها
    به جايي كه شما هستيد مي رسند بعضي سريع تر هستند و بعضي كند تر . در واقع
    خيلي ها نمي توانند از مرحله دوم بگذرند اما عده اندكي مي توانند .
    معامله كردن ديگر براي شما هيجان انگيز نيست بلكه خسته كننده هم هست . مثل خيلي
    چيز هاي ديگه در زندگي كه وقتي در انها حرفه اي مي شويم تنها به عنوان شغل انجامش مي
    دهيم و برايمان هيجاني ندارد .
    اكنون ميتوانيد سرتان را بالا نگه داريد و بگوييد : من يك معامله گر ارز هستم .
    ویرایش توسط meisam1 : https://www.traderha.com/member/2902-meisam1 در ساعت 03-07-2012, 02:15 AM

با سلام به همه دوستان......یه درخواست داشتم

من 5 ماه با فارکس آشنا شدم.....به دلیل آشنا نبودن با بازار و نداشتن علم و اطلاعات کافی راجع به ترید و تحلیل تو ضررم و در آستانه صفر شدن....

(خلاصه بگم) چند وقتی می شه با این سایت آشنا شدم ولی به دلیل زیاد بودن اطلاعات نمی دونم از کجا باید شروع کنم....از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنن (می خوام از صفر شروع به یادگیری کنم)

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط keshmiri نمایش پست ها
      با سلام به همه دوستان......یه درخواست داشتم

من 5 ماه با فارکس آشنا شدم.....به دلیل آشنا نبودن با بازار و نداشتن علم و اطلاعات کافی راجع به ترید و تحلیل تو ضررم و در آستانه صفر شدن....

(خلاصه بگم) چند وقتی می شه با این سایت آشنا شدم ولی به دلیل زیاد بودن اطلاعات نمی دونم از کجا باید شروع کنم....از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنن (می خوام از صفر شروع به یادگیری کنم)

با تشکر
      سلام دوست من
      خوشحالم که میخواهید از روش اصولی وارد این دنیای زیبا و متفاوت بشوید
      گفتید در آستانه صفر شدن هستید ؟؟؟؟ نکنه حسابت را تو این شرایطت Real کردی ! ! ! ! ! !
      اگه هم دمو هست که بذار صفر شه . تا 100 تا اکانت دمو صفر نکنی که راه نمیفتی .

به عنوان راهنمایی ، این موارد به نظرم میرسه .
      شما برای فعالیت و موفقیت در بازار نیار به زمانی برای آموزش همه جانبه دارید (بر حسب شرایط شخصی)
      نیاز به اموزش همه جانبه در 3 حوزه تحلیل بازار ، مدیریت سرمایه و روانشناسی ترید .

1. پس از آشنایی کامل با بازار و ریز و درشت آن ، ابتدا اصول تحلیل بازار را بیاموزید .
      تکنیکال یا فاندامنتال یا هر چی . تنها در حدی که بتوانید تا حدی آینده قیمت را تخمین بزنید .
      نه بیشتر . شما نیاز ندارید خفن ترین تحلیلگر ایران شوید . تمرین خود را روی حساب دمو آغاز کنید . بارها و بارها. تا با رفتار بازار آشنا شوید .

2. در گام بعدی اصول مدیریت سرمایه را کاملا علمی و عملی فرا بگیرید . اهمیت این بخش به مراتب از گام اول بیشتر هست .
      مدلی را مطابق شرایط خود پی بگیرید و روی حساب دمو بارها و بارها تست کنید .

3. در گام سوم به مطالعه و بررسی نیازهای روانشناسی معامله بپردازید . این مرحله مهمترین مرحله میباشد . مهمترین .
      در کنار تمرین روی دمو باید بتوانید ساختار ذهنی یک تریدر را برای خود بسازید . این مرحله تا حد زیادی شما را به شخصیت تریدری نزدیک میکند .

در نهایت یک سیستم معاملاتی را با توجه به 3 گامی که گفتم و با توجه به روحیات و شخصیت خود طراحی کنید و روی حساب دمو بارها تستش کنید و به فعالیت منظم بپردازید .

پس از حصول اطمینان میتوانید یک حساب real کوچک باز کنید .

هر کدوم از این مراحل کلی بند و تبصره و کار دارد . مطالب خوبی در این 3 زمینه هست و میتونید پیدا کنید .
      به علاوه بزودی در بخش کتابخانه انلاین پرسپولیس این مطالب قابل دسترسی تر خواهد شد .

اگر باز هم سوالی داشتید ، خوشحال میشم کمکی کنم
      ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 03-07-2012, 12:11 AM
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

با تشکر از آقا مصطفی و میثم 1 ....باید بگم من در ابتدای مرحله دوم هستم میثم جان

bulkowski عزیز ممنون از راهنماییتون...فکر کنم اسمتون آقا مسعود باشه.....متاسفانه باید بگم من بدون هیچ اطلاعاتی از بازار و تحلیل و... یک حساب real 50$ باز کردم و بعد سه هفته با 150$ صفر کردم....و اشتباه دومم اینجا بود که فکر کردم چون پولم کمه باعث شد صفر بشم و یک حساب 3000$ باز کردم در صورتی که من از بازار چیزی نمی دونستم و فقط دوتا دکمه خرید و فروش می شناختم...همین!!!...الان هم حسابم هیج هست و دوتا معامله خرید و فروش دارم که دوتاش هم تو ضرر هستند و نمی دونم چطوری از این وضعیت خارج شم که همه پولمو از دست ندم !

من می خوام اول از این موقعیت خارج بشم و بعد دیگه معامله نکنم تا اینکه این 3 مرحله که فرمودید (تحلیل بازار ، مدیریت سرمایه و روانشناسی ترید) بصورت کامل یاد بگیرم و بعد کم کم شروع کنم به ترید کردن....خودمم می دونم کورکورانه وارد بازار شدم ولی می خوام به صورت اصولی فارکس یاد بگیرم....طبق فرمایشات جنابعالی مرحله یک تحلیل بازار...لطفا در این ضمینه pdf فایل صوتی یا تصویری معرفی کنید.......با تشکر

نظر

جناب کشمیری برای شروع میتوانید از فایل های صوتی تصویری کلاس آنلاین در ادرس زیر استفاده کنی میتونه کمک شایانی برات باشه

http://pcmbrokers.ir/forum/showthrea...?-کپیتال
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط keshmiri نمایش پست ها
            با تشکر از آقا مصطفی و میثم 1 ....باید بگم من در ابتدای مرحله دوم هستم میثم جان

bulkowski عزیز ممنون از راهنماییتون....متاسفانه باید بگم من بدون هیچ اطلاعاتی از بازار و تحلیل و... یک حساب real 50$ باز کردم و بعد سه هفته با 150$ صفر کردم....و اشتباه دومم اینجا بود که فکر کردم چون پولم کمه باعث شد صفر بشم و یک حساب 3000$ باز کردم در صورتی که من از بازار چیزی نمی دونستم و فقط دوتا دکمه خرید و فروش می شناختم...همین!!!...الان هم حسابم هیج هست و دوتا معامله خرید و فروش دارم که دوتاش هم تو ضرر هستند و نمی دونم چطوری از این وضعیت خارج شم که همه پولمو از دست ندم !

من می خوام اول از این موقعیت خارج بشم و بعد دیگه معامله نکنم تا اینکه این 3 مرحله که فرمودید (تحلیل بازار ، مدیریت سرمایه و روانشناسی ترید) بصورت کامل یاد بگیرم و بعد کم کم شروع کنم به ترید کردن....خودمم می دونم کورکورانه وارد بازار شدم ولی می خوام به صورت اصولی فارکس یاد بگیرم....طبق فرمایشات جنابعالی مرحله یک تحلیل بازار...لطفا در این ضمینه pdf فایل صوتی یا تصویری معرفی کنید.......با تشکر

آخ آخ آخ . 3000 $ اکانت ریل بدون هیچ پلنی . اونم اینجا . تو این بازار .
            حالا بازم طوری نیست . ضرر را از هر جا بگیری منفعته . تو پیام خصوصی بگو الان اکانت چند دلاره ؟ چی خریدی چی فروختی تا بگم چی کار کنی از این موقعیت بیای بیرون .

واسه شروع گام اول همون فایلهای کلاس آنلاین استاد آزادی را که دوستمون گفتند دانلود کنیدو ببینید . سعی کن هر 2-3 جلسه را که دیدی بری روی نمودارهای حسابی تمرین کنی بعد بری سراغ جلسه بعد .
            به من یه ایمیل بده تا یه سری pdf اموزش مقدماتی برات بفرستم. bulkowski_1@yahoo.com
            بازم سوال بود در خدمتم

نظر

تحلیل گری و معامله گری

سلام
              یکی از اصلی ترین دلایل عدم موفقیت در بازارهای مالی اینه که باید توجه داشته باشید:معامله گری با تحلیل گری بسیار تفاوت داره و باید مثل تحلیل گری آموزش ببینید.
              عدم توجه به این موضوع ضریف و مهم دلیل عدم موفقیت است
              تمام دوستان دنبال فراگیری علوم مرتبط با تحلیل هستند و دلیل زیان را در کمبود این مطلب میبینند، به همین دلیل است که همه زیان میکنند.
              اگر تحلیلگری را به حد مطلوب فراگرفته اید ، از این پس دنبال فراگیری فن معامله گری باشید.
              بدون آموزش درست فن معامله گری موفقیت امکان ندارد.
              موفق باشید.

نظر

ممنون بچه ها shyazdi bulkowski fxnba

نظر

سلام

keshmiri جان سعی کن اول خوب تکنیکال یاد بگیری و طرز استفاده از ابزارها رو . بعد کم کم باید برای خودت یک روش انتخاب کنی و یک استراتژی کامل برای خودت تعریف کنی .

تمرین تمرین تمرین

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                    آخ آخ آخ . 3000 $ اکانت ریل بدون هیچ پلنی . اونم اینجا . تو این بازار .
                    حالا بازم طوری نیست . ضرر را از هر جا بگیری منفعته . تو پیام خصوصی بگو الان اکانت چند دلاره ؟ چی خریدی چی فروختی تا بگم چی کار کنی از این موقعیت بیای بیرون .

واسه شروع گام اول همون فایلهای کلاس آنلاین استاد آزادی را که دوستمون گفتند دانلود کنیدو ببینید . سعی کن هر 2-3 جلسه را که دیدی بری روی نمودارهای حسابی تمرین کنی بعد بری سراغ جلسه بعد .
                    به من یه ایمیل بده تا یه سری pdf اموزش مقدماتی برات بفرستم. bulkowski_1@yahoo.com
                    بازم سوال بود در خدمتم
                    پیام خصوصی دادم اومد ؟

نظر

سلام. بله . من هم جواب دادم . مگه نرسید بهتون

نظر

چرا دوست عزیز رسید...مرسی

نظر

با سلام خدمت دوستای خوبم
                          من حدود 7-8 ماهه دارم دمو کار میکنم، اما میدونم هنوز اونقدر حرفه ای نشدم که بخوام وارد ریل بشم
                          لصفا راهنمایی کنید چه کنم که سرعت پیشرفتم بیشتر بشه ؟
                          واینکه هر کی رو میبینم تو ریل اولش خیلی ضرر کرده و بعد از مدتی که معمولا هم زیاده به سود رسیده!!! آیا راهی هست که قبل از ورود به دنیای ریل بشه یاد گرفت که بشه کمتر ضرر کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط شیدا نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستای خوبم
                            من حدود 7-8 ماهه دارم دمو کار میکنم، اما میدونم هنوز اونقدر حرفه ای نشدم که بخوام وارد ریل بشم
                            واینکه هر کی رو میبینم تو ریل اولش خیلی ضرر کرده و بعد از مدتی که معمولا هم زیاده به سود رسیده!!! آیا راهی هست که قبل از ورود به دنیای ریل بشه یاد گرفت که بشه کمتر ضرر کرد؟
                            سلام خدمت سرکار خانم شیدا
                            همانطور که می بینید بازار فارکس بازار بسیار خطر ناکی است و بدون دانش فنی وارد بازار شدن مرگ سریع سرمایه است لذا با توجه به اینکه خودتان فرمودید هنوز حرفه ای نشدین لذا پیشنهاد میکنم کلاس های آنلاین را که در فروم موجود است هر کدام را با دقت گوش کنید و بعد در مورد بخث همان جلسه تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود و تا چشمتان با موارد تکنیکالی آشنا شود حساب دمو را فقط برای تمرین استفاده کنید چرا که دنیای ریل با دمو دو دنیای متفاوت است اگر احساس کردید که آمادگی دارید یک حساب میکرو در یکی از بروکر ها باز کنید اگر توانستین رشدش دهید سپس شارژ کنید در غیر این صورت بازار مردابی بیش برایتان نخواهد بود
                            موفق و پیروز باشید
                            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط شیدا نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستای خوبم
                              با سلام

داشتن برنامه منظم جهت مطالع و تحقیق روی بازار کاری بسیار مهم در جهت پیشرفت شما هست.

در ابتدا مشخص کنید هدف شما چیست و چه چیزهای برای رسیدن به این هدف مورد نیاز شماست. بلفرض مثال خودم در روز های ابتدایی ، سردرگم بودم و انواع روش های مختلف مطالعه میکردم. تا اینکه متوجه شدم داشتن استاد یا مشاور راهنما کارگشای مشکلات من هستند.

بعد از این دوران و مطالغه نیازهای بازار شاخه های برای خود برگزیدم ، بلفرض بررسی کردم عوامل جرکتی بازار چیست؟ جواب علوم اقتصادی است ، پس خودم را ملزم به یادگیری این علم کردم ، در جای دیگری می دیدم وقتی جهتی بدست میاورم بازار در همان لحظه به سمت من حرکت نمیکند نیاز دوم آشکار شد ، که خود به خود به سمت تکنیکال و شاخه الیوت گرایش پیدا کردم ، که در این شاخه از دید روانشناسی فرا گرفتم. همان تحلیل رفتار جمعی ، که مطالب و ابزارها برای من خشک و خسته کننده نبود . بعد به دنبال فبلتر کردن بعضی از سیگنال های خطای روشم رفتم که هارمونیک در دل الیوت کار ساز و جوابگو بود. و همینطور ایرادات ابزارها ..که کما بیش برطرف کردم.

رسید به قسمت مهم و حساس که مدیریت سرمایه و ریسک بود ، انواع کتب مطالعه کردیمو ... خلاصه این مرحله هم به خوبی رد کردیم.

من مراحل زیر را سپری کردم:

مشخص کردن هدف
                              برنامه ریزی و طرح ریزی
                              پیاده سازی
                              آزمون و خطا

امیدوارم در همه مراحل موفق و پیروز باشد
                              ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 03-10-2012, 04:03 PM

نظر

پردازش ...
                              X