اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ايمان به تحليل ايمان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ايمان به تحليل ايمان

در اين بخش سعي ميکنم به صورت روزانه تحليل ها رو قرار قرار بدم و که در نهايت موقع پوزيشن گرفتن در جهت تحليل ها وارد پوزيشن بشم .......

در جفت ارز USD CAD يک حالت ايده آل از اصلاح را شاهد هستيم که وجود خط روند و نيز HD مثبت نيز ما رو به رشد در اين جفت ارز اميد وار مي کند

در صورت تريگر مناسب خريد وارد پوزيشت هاي خريد مي شويم ....

HD در تايم 30 و 15

نظر

در USD JPY در سطوح نمايش داده شده احتمال بازگشت روند زايد است با تريگر مناسب وارد ميشيم .....

نظر

آفرین به ایمان عزیز، احسنت بر تو.............
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

اين تحليل رو چند روز پيش آماده کرده بودم ولي تو سايت نمي تونستم بزارم . فکر ميکنم تا 1.0519 استراليا بالا ميره بعدش بايد منتظر نزول باشيم ...

نظر

ایمان کوشی؟
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

متاسفانه تو اين چند وقت اصلا نميتونستم اين قسمت رو آپديت کنم ..... ايشالا از اين به بعد در خدمت هستم ....

نظر

درUSDِCHF در تايم 30 دقيقه يک HD داريم که با شکست خط روند نزولي مي تونيم وارئ پوزيشن هاي BUy بشيم و TP .9231 مي باشد .

نظر

سلام. ممنون از تحلیل خوبتون.
                  اگه اچ دی را نشون بدید که واسه همه بار آموزشی بیشتری داشته باشه بهتره .
                  راستی فکر کنم واسه خط روند 3 نقطه تماس حتما باید داشته باشیم وگرنه خط روند محسوب نمیشه . چون شما میتونی هر 2 نقطه که دلت بخواد را روی نمودار به هم وصل کنی .
                  مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

من میخوام یه گلایه از همه برو بچ پرسپولیس بکنم.

بابا این بچه ها بدون هیچ چشم داشتی دارند تحلیلهای به این خوبی به اشتراک میذارند . آمار بازدید از تاپیکها هم که هر روز بالاتر میره . پس بازدید کننده فک و فراوون داره .

اما خیلی ها فقط بیننده صرف اند .

من میخوام از همه خواهش کنم هر پستی که میخونید حتما حتما حتما اون دکمه تشکر را بزنید .
                    هم قدر دانی کردیم هم موجب دلگرمی این بچه های ناز میشه .

آااااااای رفقا ، تشکر یادتون نره .

یا حق

نظر

مرسي روزبه جان از لطفت ولي همش وظيفه هست ..

بالکوفسکي عزيز

من فکر کردم که بچه ها همه با HD و RD آشنايي دارند من سعي ميکنم تو اين تاپيک در کنار تحليل هاي کلي که قرار ميدم تمام پوزيشن هايي که پبش نهاد مي دم بر اساس HD , RD باشه
                      اعتقاد دارم بهترين کمک براي پوزيشن گرفتن هست ....

من يک شکل قرار ميدم که HD که گفتم رو نشون ميده .. اگه نياز به توضيح بيشتر هست من در خدمتم ...

اما در مورد خط روند حرف شما به طور جنرال درسته .. خطي که 3 تا تاج داره خيلي معتبر تر هست . که اتفاقا اين خط روندي که من کشيده بودم هم 3 تا تاچ داشت ...

که تو شکل هم مي بنيد با شکست خط روند به سرعت به سمت TP حرکت کرد .

اما هميشه هم لازم نيست 3 تا تاچ داشته باشيم ..

چون ما اينجا در حالت اصلاح هستيم 2 تا تاچ هم کافيه ولي به شرط اينکه اطلاح حدود 60 ٪ رو داشته باشيم . همون طور که ميدوني خيلي از اصلاح ها به صورت ABC هستند و ما فقط 2 تا تاج داريم در حقيقت من اينجا از اين خط به عنوان تريگر استقاده کردم که مطمئن بشم حجم خريد وارد بازار شده ..

پي نوشت : خيلي ببخشيد از اينکه دير جواب دادم . اين سايت فيلتره و خيلي وقتها فيلتر شکن من کار نمي کنه ...

نظر

aud usd در يک ريتم حرکت صعودي قرار داره و من فکر ميکنم که هدف اين حرکت 1.1027 بايد ديد ... و الان دقيقا رو خط روند هستيم و من فکر ميکتم به زودي شاهد حرکت صعودي باشيم ... در تايم هاي پايين دنبال فرصت buy باشيد ..

نظر

بازم به خاطر نت نشد بزارم تو سايت ...
                          aud usd 15 min

مي خوام رو اين پوز سهام داري رفتار کنم

نظر

با برخورد به پايين مثلث شاهد رشد دوباره اين جفت ارز بوديم .... احتمال رشد تا بالاي مثلث وجود داره .....

نظر

شکست چنگال در تايم روزانه .... در پوند دلار

نظر

پردازش ...
                              X