اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترفند ها و برنامه های مفید کامپیوتری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ترفند ها و برنامه های مفید کامپیوتری

سلام دوستان

توی ویندوز معمولا برنامه های مفید کوچکی هستند که خیلی در وقت ما برای کاری که میخواهیم انجام بدیم صرفه جویی میکنندولی اکثر ما بهشون دقت نمیکنیم و ترجیح میدیم از همون روشهای قبلی و رایجی که خودمون می شناسیم برای کارهامون استفاده کنیم.

چند روز پیش در تلویزیون برنامه ای نشون می داد که چند تا از ترفندهای ویندوز 7 رو یاد میداد

2 تا از بهترینش که میتونم بگم به درد من یکی که خیلی خورد رو براتون می زارم.مطمئنم همه ما به این 2 مورد کار خیلی برخوردیم و بهش احتیاج پیدا میکنیم.

اول برنامه Snipping Tools
    در منوی استارت تایپ کنید :snipp تا برنامه باز بشه.
    به کمک این برنامه میتونید از هرجایی صفحه نمایش که میخواین به راحتی عکس بگیرین و بعد تغییراتی که میخواین توش بدین و بدون نیاز به هیچ برنامه اضافی ذخیرش کنید یا حتی ایمیلش کنید.
    حتی این برنامه به شما این امکان رو میده که به صورت فری فورم از هر ناحیه ای که میخواین ببرید و اون رو تبدیل به عکش کنید.مثل این عکسی که ساختم:

برنامه دوم : Psr

برنامه دومی : در استارت منوی ویندوز تایپ کنید psr

اسم کامل برنامه اینه: Record Steps to Reproduce a problem

حتما براتون پیش اومده که خواستین مراحل انجام یک کاری روی کامپیوترتون رو به صورت تصویری ذخیره کنید و برای فردی دیگر بفرستید.مثلا مراحل نصب یک برنامه خاص و همین طور توضیحاتی در هر مرحله هم بهش اضافه کنید.
    شاید کاری که می کردین این بوده که یکی یکی از هر مرحله اسنپ شات می گرفتین و بعد با یک برنامه مثل پینت(نقاشی) ویندوز یا فوتوشاپ بهش توضیحات رو اضافه میکردین

خوب وقتی که مراحل کار زیاد میشه این کارم وقت گیرتر میشه

برنامه psr از هر کلیکی که روی صفحه انجام میدین به صورت اتوماتیک یه عکس می گیره و حتی یک محیط برای تایپ توضیحات هم قرار میده.کاری که شما باید بکنید اینه که فقط کلیک کنید .

پس از اتمام کار به صورت یک فایل زیپ اون رو ذخیره میکنه و بعد که بازش کنید تمامی مراحل رو به صورت تصویری در یک فایل که در بروزرتون (اینترنت اکسپلورر یا ... ) باز میشه نشون میده.

نظر

عالی بود. خیلی استفاده کردیم.
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

با سلام با تشکر از ایجاد این تاپیک از PCMWebmaster
        این مطلب فقط برای تفریح میباشد و کاربردی نمی باشد" این مطلب جابجا شده از تاپیک هر چه دل دتنگ میخواهد بگو " به این قسمت است.
        شرکت «گوگل» یکی از شرکت*هایی است که به گنجاندن شوخی*های مختلف در میان سرویس*های خود معروف است. در گذشته در «ترفندستان» به معرفی برخی از این شوخی*ها پرداخته*ایم. هم اکنون نیز قصد داریم به معرفی چند شوخی جدید دیگر در موتور جستجوی «گوگل» بپردازیم.

با فرا رسیدن فصل زمستان، «گوگل» یک شوخی زمستانی در نظر گرفته است! عبارت «let it snow» را در «گوگل» جستجو کنید تا شاهد بارش برف بر روی صفحه جستجو باشید! هنگامی که صفحه پر از برف شد هم می*توانید با استفاده از ماوس بر روی صفحه نقاشی کنید. کلیک بر روی دکمه Defrost نیز بارش برف را از ابتدا آغار خواهد کرد.
        برای مشاهده شوخی دیگر «گوگل»، عبارت «do a barrel roll» را جستجو کنید. این بار شاهده چرخش 360 درجه*ای صفحه نتایج جستجو خواهید بود!
        جستجوی عبارت «tilt» یا «askew» نیز کج شدن صفحه*ی جستجو را به همراه خواهد داشت!
        یکی از دلایلی که «گوگل» این شوخی*ها را ارائه کرده است، نشان دادن قدرت تکنولوژی «CSS3» بر روی مرورگرهای جدید است.

از شوخی*های دیگر «گوگل» می*توان به جستجوی عبارت «ascii art» اشاره کرد. با جستجوی این عبارت، لوگوی «گوگل» به حالت کدهای «اَسکی» تبدیل خواهد شد.
        جستجوی عبارت «recursion» به معنای «بازگشت» باعث می*شود تا گوگل مجدد همین لغت را (ترفندستان) برای جستجو به شما پیشنهاد بدهد! با کلیک بر روی این لغت، این چرخه همچنان ادامه پیدا می*کند.
        جستجو نمودن عبارت «anagram» نیز یک شوخی دیگر گوگل را به همراه خواهد داشت. با جستجوی این عبارت، گوگل یک عبارت جدید به نام «nag a ram» را به شما پیشنهاد می*کند. این موضوع زمانی جالب می*شود که بدانید «Anagram» یک نوع بازی با کلمات محسوب می*شود که در آن با به هم ریختن یک عبارت، بایستی یک عبارت جدید معنی*دار ایجاد کنید. هر چند nag a ram در زبان انگلیسی یک عبارت معنی*دار نیست!
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

فیشینگ ( Phishing )
          [IMG]file:///C:/Users/Mansoori/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/IMG]وقت بخیر

قصد دارم در مورد یکی از هزاران اصطلاحاتی که در دنیای نت گفته میشود مطلبی کوتاه و مفید در اختیارتان قرار بدهم بر گرفته از آقای حسینی
          فیشینگ یا Phishing

تعاریفی از فیشینگ

فیشینگ (Phishing) عبارت است از ترغیب کاربران به افشای اطلاعات محرمانه شخصی با استفاده از هویت*های قلابی و ساختگی

فیشینگ (Phishing)، به معنای كپی همانند سازی شده از یك صفحه اینترنتی آشنا است كه كاربر را گمراه كرده و در واقع وسیله ای برای به دست آوردن اطلاعات شخصی وی به شمار می آید.

فیشینگ (به انگلیسی: Phishing) در زمینه امنیت رایانه*ای به تلاش برای سرقت و دستیابی به اطلاعات حساس افراد مانند نام کاربری، کلمه عبور و اطلاعات کارت*های اعتباری به*وسیله جازدن خود به جای یک وب*گاه معتبر گفته می*شود.

حملات فیشینگ معمولاً در قالب*های زیر ظاهر می*شوند:
          1. ایمیل از طرف فردی که ادعا می*کند دوست یا همکار شما است.
          2. پیغام یا تبلیغ در شبکه*های اجتماعی
          3. وب*سایتی قلابی که که برای امور خیریه تقاضای کمک می*کند.
          4. وب*سایتی با نامی مشابه وب*سایت*هایی که شما متناوباً به آن*ها سر می*زنید.
          5. در برنامه*های پیغام فوری مانند یاهو مسنجر یا ویندوز لایو مسنجر
          6. از طریق پیام*های کوتاه تبلیغاتی بر روی تلفن همراه شما

نحوه کار فیشینگ

فیشینگ یا سرقت آنلاین در عمل به صورت کپی دقیق رابط گرافیکی یک وب*گاه معتبر مانند بانک*های آنلاین انجام می*شود. ابتدا کاربر از طریق ایمیل و یا آگهی*های تبلیغاتی سایتهای دیگر، به این صفحه قلابی راهنمایی می*شود. سپس از کاربر درخواست می*شود تا اطلاعاتی را که می*تواند مانند اطلاعات کارت اعتباری مهم و حساس باشد، آنجا وارد کند. در صورت گمراه شدن کاربر و وارد کردن اطلاعات خود، فیشرها به اطلاعات شخص دسترسی می*یابند. از جمله سایت*های هدف این کار می*توان سایت*های eBay، PayPal، و بانک*های آنلاین را نام برد.

اولین مورد گزارش شده فیشینگ مربوط به دوم ژانویه سال ۱۹۹۶ است که روی گروه خبری (newsgroup) یوزنت alt.online-service.America-online انجام شد.

معمولا ایمیل هایی که فیشرها ارسال می کنند داراری نقاط مشترکی هستند

۱ ـ آدرس موجود در قسمت مربوط به فرستنده یا فرم ظاهرا از طرف كمپانی قانونی است. مهم این است كه بدانیم تغییر دادن اطلاعات این قسمت كار بسیار ساده ای است.

۲ ـ این ای-میل ها معمولا شامل نشانه یا تصاویری هستند كه از وب سایت كمپانی اصلی برداشته شده اند.

۳ ـ ای-میل دارای یك لینك قابل كلیك شدن است كه با توضیحی همراه است كه برای معتبر ساختن تمدید اعتبار خود باید آنرا كلیك كنید. شما به محض انتخاب كردن این لینك می توانید در گوشه چپ صفحه آدرسی را مشاهده كنید كه در اصل آدرس واقعی وب سایتی است كه در صورت كلیك كردن به آن خواهید رفت. توجه كنید كه این لینك به آدرس قانونی ای كه شما انتظار دارید منتهی نمی شود.

تکنینک*های مورد استفاده در فیشینگ

1. دستکاری پیوند:

در این تکنیک برای گمراه کردن کاربر از اسامی معتبری در آدرس استفاده می*شود مانند استفاده از زیر دامنه آشنای gmail در www.gmail.phisher.com، که در واقع کاربر را به سایت phisher هدایت می*کند و یا استفاده از حرف @، مثلاً در www.google.com@members.tripod.com که در واقع کاربر را به سایت members.tripod.com هدایت می*کند و نه گوگل.

2. گریز از فیلترها:

فیشرها برای جلوگیری از شناسایی متن*های متداول فیشینگ در ایمیل توسط فیلترهای ضد-فیشینگ از عکس به جای نوشته استفاده می*کنند.

3. جعل وب*گاه:

برخی از فیشرها از جاوا اسکریپت برای تغییر آدرس در نوار آدرس مرورگر استفاده می*کنند تا هیچ جای شکی برای قربانی نماند. یک مهاجم حتی می*تواند از ایرادهای موجود در اسکریپت*های یک سایت معتبر نیز علیه خودش استفاده کند. به این نوع حمله cross-site scripting گفته می*شود. در این مورد از کاربر خواسته می*شود تا در بانک خودش لاگین کند. ظاهراً همه چیز عادی است. از آدرس وب*گاه گرفته تا گواهینامه امنیتی (security certificates). اما در واقعیت، پیوند به آن وب*گاه دستکاری می*شود تا با استفاده از عیب*های موجود در اسکریپت*های آن وب*گاه، حمله انجام شود. با این حال این روش نیازمند دانش و آگاهی بالایی است. از این روش در سال ۲۰۰۶ برای حمله به وب*گاه PayPal استفاده شد.

4. فیشینگ تلفنی:

تمام حملات فیشینگ نیازمند وب*گاه قلابی نیست. پیامهایی که ظاهراً از طرف بانک فرستاده شده و از کاربر می*خواهد تا مثلاً به دلیل وجود ایراد در حسابشان، شماره خاصی را شماره گیری کنند، نیز می*تواند حمله فیشینگ باشد. بعد از گرفتن شماره (که متعلق به فیشر است و با سرویس صدا از طریق آی پی مهیا شده*است)، از کاربر خواسته می*شود تا شماره حساب و پین (PIN) خود را وارد کند.

برخورد صحیح چیست؟

امیدواریم تا اینجا توانسته باشیم روشهای تشخیص نامه های جعلی را به خوبی توضیح داده باشیم. این نامه ها در اصل می توانند از هر جایی كه شخص در آن اطلاعاتی را ثبت كرده باشد پست شوند به خصوص اگر كاربر در آن سایت اطلاعات مالی خود را هم وارد كرده باشد.

قانون طلایی برای جلوگیری از فریب خوردن توسط فیشینگ این است كه هرگز بر روی لینكهای موجود در متن نامه كلیك نكنیم و همواره چنین ای- میلی را بلافاصله پاك كرده و پس از آن قسمت trash را هم خالی كنیم تا از كلیك اتفاقی بر روی آن جلوگیری كنیم.

اگر به هر دلیل غریبی شما دارای احساس آزارنده ای شدید كه ممكن است این یك ای-میل واقعی باشد و آنرا باز كردید هم به قانون طلایی توجه كنید و روی هیچ لینكی كلیك نكنید. كسانی كه واقعا از به مخاطره افتادن حساب خود وحشت دارند و می خواهند اطلاعات خود را تایید نمایند باید یك صفحه جدید باز كرده و نشانی وب سایت «واقعی» را در محل آدرس مرورگر وارد كنند و همانطور كه همیشه وارد این وب سایت می شده اند به آن وارد شده و اطلاعات شخصی خود را چك كنند.

این كار شما را در جریان آخرین اخبار سایت و حساب خودتان قرار می دهد و هرگونه احتمال پاسخ به یك نامه جعلی را هم برطرف می نماید.

شما می توانید برای تاثیر بیشتر در سرنوشت ای-میل هایتان مراتب را به كمپانی یا وب سایت خود اطلاع دهید. بسیاری از شركتها و كمپانیها نگران سوءاستفاده از نام شركت خود هستند و چنین نامه های جعلی را پیگیری می كنند.

روش جدید فیشینگ مانند هر روش بدخواهانه دیگر هنگامی كه درصد كوچكی از افراد به ماهیت آن پی می برند این جاعلان هم در صدد یافتن روشهایی تازه برای حمله برمی آیند كه با روش قبل كمی تفاوت داشته باشد. در این مورد جاعلان كاری كرده اند كه به دام انداختنشان مشكل تر باشد.

یكی از این روشهای فیشینگ متمركز شدن بر یك كاربر خاص یا یك حوزه خاص در یك تشكیلات است. نامه جعلی ظاهرا بدون هیچ مورد غیر قانونی از طرف یكی از اعضای كمپانی ارسال می شود و طوری نوشته شده است كه گویا شخص فرستنده تنها به شخص گیرنده اعتماد دارد و از او كمك می خواهد و خواسته است تا او رمز یا رمزهای عبور و یا ID را برایش بفرستد.

این روش با بهره بردن از ذكر نام یك شخص حقیقی به جای یك سیستم پشتیبانی اعتماد بیشتری را جلب می كند و گاهی از كاربر می خواهد كه به دلیل خاصی اطلاعات خود را به روز درآورده یا صحت آنها را بررسی كند. به این ترتیب جاعلان و سوءاستفاده گران وارد سیستم امن شبكه یك شركت می شوند. تعدادی دیگر از این روشهای فیشینگ طوری طراحی شده كه با كلیك كردن بر روی یك لینك نرم افزارهای جاسوسی spyware را وارد سیستم می كند تا اطلاعات را سرقت كند.

پ.ن: مطالب ارائه شده قبلا از سایت های مختلفی مثل ویکی پدیا ، روزنامه جوان و ... برداشت شده است البته ناگفته نماند که کل مطالب در مورد فیشینگ به علت طولانی نشدن متن ارائه نشد
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

آموزش کم حجم کردن ویدیو ضبط شده با نرم افزار Camtasia

سلام دوستان

نرم افزار کمتازیا نرم افزار فوق العاده قوی برای فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت برنامه های آموزشی هست که کیفیت بالایی رو تولید میکنه نسبت به نرم افزارهای مشابه
            http://www.downloadha.com/1389/07/في...-1-build-1631/

دوستمون bahman7 زحمت کشیده بودند و یک ویدیو تهیه کردند که طریقه خروجی گرفتن از این نرم افزار با حجم کم و کیفیت بالا رو آموزش دادند ضمن تشکر از ایشون این ویدیو را برای دوستان اینجا میزارم

http://parsaspace.com/files/6835564884/?c=1161

نظر

انتقال add list از یک ID به ID دیگر

ابتدا باید ID جدیدتون رو در لیست دوستان ID قبلی Add کنید . سپس کلیدهای CTRL + Shift +M رو بفشارید حالا از این پنجره باز شده ID هایی که دوست دارید Add کنید رو انتخاب کنید و اگر همه رو می خواید Select All رو انتخاب کنید .. بعدش ok ...

خوب حالا وارد ID جدیدتون بشید و پیغامی که از ID سابقتون اومده رو نگاه کنید

View Contacts رو انتخاب كنيد تا ليست ID ها خودتون رو مشا هده کنید Next را بزنید و مثل Add کردن یک ID معمولی ادامه بدین .

نظر

ترفندهای ویندوز

دوستان فایل پی دی افی رو آپلود کردم واستون که 100 ترفند جالب و کاربردی ویندوز رو داره.

از نکات ساده مثل طریقه درست و علمی اضافه کردن زبان فارسی به ویندوز بگیرید تا.....

اون زمانی که جوون بودیم و مغازه خدمات کامپیوتری داشتیم، میدیدم که خیلی از مشکلاتی که مردم پیدا میکردن داخل این پی دی اف بود.

امیدوارم به درد دوستان بخوره

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...pcmTarfand.pdf

نظر

در گوگل این کلمه رو سرچ کنید

Google Gravity
                  اولین سایتی که میاد رو باز کنید ، ببینید چه اتفاقی می افته
                  حالا جالب تر از این، تو صفحه ای که باز میشه یه چیزی سرچ کنید ! ببینید چی میشه
                  WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                  account demo

نظر

سلام دوستان امیدوارم همه سالم و تندرست باشید ...

سوالی از حضور شما عزیزان داشتم . چند روزی است که اینترنت اکسپلورر بنده از کار افتاده است و به هیچ صراطی مستقیم

نیست .

هرکاری که می دانستم انجام دادم از ریست کردن تنظیمات گرفته تا نصب مجدد و اپدیت و .... هیچ اثری نداشت و همانطور

که می دانید یاهو مسنجر از اینترنت اکسپلورر برای انلاین شدن استفاده میکند برای همین الان چند روزی است نمی توانم در یاهو

مسنجر انلاین شوم .

خیلی خیلی ممنون می شوم یکی از دوستان بنده رو راهنمایی بفرماید که ایا امکان دارد کاری کنیم یاهو مسنجر مثلا از اپرا (یا هر

مرورگر دیگری به جز اینترنت اکسپلورر ) برای انلاین شدن استفاده کند یا خیر و یا درکل اگر راهنمایی به نظرتان می رسد ممنون

میشوم انرا در اختیار بنده بگذراید .

با تشکر از توجهتون
                    ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 04-09-2013, 03:44 PM
                    خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

من هم این مشکل دارم مشکل ا اپدت شدن نیست
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

این مشکل را من هم داشتم.

چند تا فایل exe داره مایکروسافت(fix it) که به صورت خودکار مشکل را حل میکنه.

لینک 1

لینک 2
                        ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 04-09-2013, 03:58 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          این مشکل را من هم داشتم.

چند تا فایل exe داره مایکروسافت(fix it) که به صورت خودکار مشکل را حل میکنه.

لینک 1

لینک 2
                          اقا پیام عزیز واقعا یه دنیا ممنون مشکلی که چند روز بود هر ترفندی میزدم حل نمیشد در مدت 5 دقیقه حل شد .

باز هم تشکر
                          خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
                            اقا پیام عزیز واقعا یه دنیا ممنون مشکلی که چند روز بود هر ترفندی میزدم حل نمیشد در مدت 5 دقیقه حل شد .

باز هم تشکر
                            خواهش میکنم دوست من.

میدونم چی کشیدی

ویندوز زمینه مناسبی داره برای به جنون کشیدن مخاطبش!!

نمیشه ios روی پی سی نصب کنیم! ؟

به امید آن روز...

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
                              سلام دوستان امیدوارم همه سالم و تندرست باشید ...

سوالی از حضور شما عزیزان داشتم . چند روزی است که اینترنت اکسپلورر بنده از کار افتاده است و به هیچ صراطی مستقیم

نیست .

هرکاری که می دانستم انجام دادم از ریست کردن تنظیمات گرفته تا نصب مجدد و اپدیت و .... هیچ اثری نداشت و همانطور

که می دانید یاهو مسنجر از اینترنت اکسپلورر برای انلاین شدن استفاده میکند برای همین الان چند روزی است نمی توانم در یاهو

مسنجر انلاین شوم .

خیلی خیلی ممنون می شوم یکی از دوستان بنده رو راهنمایی بفرماید که ایا امکان دارد کاری کنیم یاهو مسنجر مثلا از اپرا (یا هر

مرورگر دیگری به جز اینترنت اکسپلورر ) برای انلاین شدن استفاده کند یا خیر و یا درکل اگر راهنمایی به نظرتان می رسد ممنون

میشوم انرا در اختیار بنده بگذراید .

با تشکر از توجهتون
                              خیلی راحته یاهو مسنجر نصب کن!!!!!
                              برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

پردازش ...
                              X