اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین های مخصوص تحلیل زمانی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تمرین های مخصوص تحلیل زمانی

سلام دوستان

همانطور که میدونید مدتی است جلسات تحلیل زمانی ما شروع شده .این تاپیک را باز کردم تا تحلیل های قشنگتون در مورد تحیلی زمانی را اینجا قرار بدین و در این مورد بحث و تبادل نظر کنیم

یک ااگوی abcd معکوس که بعد از پرشدن ضرف زمان ناگهان700 پیپ در یک ساعت قیمت میریزد . تراکم 3 تا فیبو زمانی در یک ناحیه .

مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
      یک ااگوی abcd معکوس که بعد از پرشدن ضرف زمان ناگهان700 پیپ در یک ساعت قیمت میریزد . تراکم 3 تا فیبو زمانی در یک ناحیه .

سلام خوبی ؟
      دادا ، سوال دارم
      اینجا که شما میفرمایید 3 تا تایم زمان ظرفش پر شده ، ولی بعد عبور از ظرف زمان باز سقف جدید زده ، ما تا کی باید منتظر حرکت مارکت باشیم؟ تریگر هم دارد؟ باز سقف زده چه کار کنیم تا در دام این حالت نیوفتیم؟
      با تشکر
      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
      account demo

نظر

نه ببین داستان از این قراره.
        اول اینکه اینجا فقط از 1 بعد داریم نگاه میکنیم . بعد زمان . اگه منظورت از تریگر ، واسه ورود به معاملست که باید 3 بعد را بررسی کنی . تازه من تو 1 ساعته دنبال تریگر میرم .

خوب یه aBCD میبینی تو نمودار . منتظری قیمت به 100% APP برسه .

بعد میبینی اگر چه ظرف زمان پر شده ، اما قیمت هنوز تا 100 کمی فاصله داره . این یعنی خریدارها ضعیف هستند . یعنی عمرا قیمت نمیتونه از 100% بالاتر بره . اگه خریدارها ، خریدار بودند باید تا قبل از اون محدوده زمانی پدریشون را ثابت میکردند . یعنی از قیمت 100% رد میشدند . وقتی اینطوری نیست ، فروشنده ها ناگهان وارد بازار میشند

حالا تو 1 ساعته محدوده زمانی ریزش قشنگ تره .

نظر

eur usd h4

سوال در مورد تایم زمان در شکل زیر نگاه کنید:
          1-جاهای که دوقله داریم نقطه دوم تایمtcr کجا باید باشد ؟اگر دوقله یک اندازه باشه یا بالا و پایین باشند ؟ نقطه دوم tcr رو رو قله اول بزاریم یا قله دوم؟
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

به نظر من قله دوم . چون بالاتره . حتی اگه یک قیمت هم بود بازم دومیه چون انتهای موج 5 الیوت است .

نظر

نظر

بهمن جان مشکل چیه؟
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط pcmtrader نمایش پست ها
                  بهمن جان مشکل چیه؟
                  سلام
                  حقیقتش مشکل اینجاست که وقتی که از ابزار tcr استفاده میشه همون جور که در فیلم آموزشی عرض کردید. باید برای شناسای قله در آینده از دو قله قبل و برای شناسای دره درآینده از دو دره قبل استفاده کرد. با این دید که یک ریتم مشخص داشته باشند.
                  ولی در ویدو آموزشی شما برای استفاده از شناسای قله از یک سطح استفاده کردید و نه از یک قله (قله اول نیست)
                  مشکل من اینجاست که آیا این یک استثنا است ..؟
                  بازم ممنون از شما

نظر

نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
                    سلام
                    حقیقتش مشکل اینجاست که وقتی که از ابزار tcr استفاده میشه همون جور که در فیلم آموزشی عرض کردید. باید برای شناسای قله در آینده از دو قله قبل و برای شناسای دره درآینده از دو دره قبل استفاده کرد. با این دید که یک ریتم مشخص داشته باشند.
                    ولی در ویدو آموزشی شما برای استفاده از شناسای قله از یک سطح استفاده کردید و نه از یک قله (قله اول نیست)
                    مشکل من اینجاست که آیا این یک استثنا است ..؟
                    بازم ممنون از شما
                    استفاده از قله های ماژوری قوی ارجحیت دارد در صورت نبود ماژور قوی از ماژورهیا ضعیف تر استفاده میکنیم و سپس مینورها.
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نظر

نظر

نظر

نظر

امروز که سال جدیده که بر همه هم مبارک باشه
                              aud/usd خیلی حرکت خوشکلی داشت فوق العاده بود و همبستگی 100% با 78% با HD که چه کرد.

فقط یک سوال هم داشتم که وقتی که قله یا دره ما یکمی ادامه دار میشه و برای مثال سطح قله ما کاملا در یک سطح باشد از کجای اون قله باید استفاده کنیم برای رسم ابزار فیبو زمانی .
                              مثلا در همین عکس بالا در قله دوم آیا من درست رسم کردم اون خط قله دوم رو یا نه .
                              اگر ممکنه کمکی توضیح دهید که وقتی یک سطحی ادامه دار باشه از کجای اون استفاده کنم برای رسم البته اگر تو ویدو توضیح بدید آقای آزادی فکر کنم گیراییش بهتر باشه .
                              ممنون از شما.
                              ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 03-20-2012, 09:37 PM

نظر

پردازش ...
                              X