اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات در مورد سرمایه گزاری و حساب های با مدیریت سرمایه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات در مورد سرمایه گزاری و حساب های با مدیریت سرمایه

سلام
    افرادی که قصد دارند حساب هایی باز کنند که از طرف بروکر و تیم ترید ان بر روی حساب هاشون کار بشه لطفا سوالاتشون در این زمینه را اینجا مطرح کنند

با تشکر

سلام.بازدهی و سود این تیم رو کجا می تونیم ببینیم؟؟!!!!
    t.me/elliottcafee

نظر

به نظرم شما اول یه مقدمات و توضیحاتی پیرامون این موضوع بفرمایید تا ما گوشی بیاد دستمون تا بعد سوال هم بپرسیم .
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

درود،

من این پرسش رو اینجا مطرح کرده بودم:

http://pcmbrokers.org/forum/showthre...ll=1#post10710

خیلی خوشحال میشم که از سوی مدیریت محترم کارگزاری شرایط افتتاح این گونه حساب ها و نحوه مدیریت آنها و کمیسیون دریافتی و بازده انتظاری و ... داده شود.

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
          درود،

من این پرسش رو اینجا مطرح کرده بودم:

http://pcmbrokers.org/forum/showthread.php/59-سوالات-عمومی?p=10710&viewfull=1#post10710

خیلی خوشحال میشم که از سوی مدیریت محترم کارگزاری شرایط افتتاح این گونه حساب ها و نحوه مدیریت آنها و کمیسیون دریافتی و بازده انتظاری و ... داده شود.

با احترام
          سلام دوست عزیز

من با واحد مربوطه چک میکنم و سعی میکنم اطلاعات کامل تر و مفصل تری رو ازشون بگیرم و اینجا قرار بدم تا یک دید کلی به وجود بیاد و بعد وارد جزیات بحث بشیم

ممنون از شما

نظر

سپاس فراوان.

منتظر خبرهای خوب هستم.

نظر

سلام و خسته نباشید

با سلام و خسته نباشید
              بنده قصد سرمایه گذاری در بروکر پرسپولیس رو داشتم اما مشکلی که دارم اولا به اندازه کافی با بازار بورس و ریسک های اون آشنا نیستم و از همه مهمتر نقدینه گی چندانی ندارم کلا دو میلیون تومان دارم اما می توان این مبلغ را طی یک سال افزایش بدهم و به تدریج تا پانزده میلیون تومان هم افزایش دهم . از طرفی در وب سایتها و کسانیکه با بازار فارکس کار کردن از آنها اینطور شنیدم که بازار فارکس نیازمند اطلاعات کافی و تبحر و نیز داشتن تخصص بخصوص مثلا در رشته مدیریت یا حسابداری است و از طرفی تقریبا همه اون افراد عدم رضایت داشتند و اعلام کردند بعد از مدتی حتی به اصل پول خودشون هم نرسیدن. با این توضیحات خواستم ببینم ایا این امکان وجود دارد که بنده همین مبلغ کم دو میلیون تومان خود را در بروکر شما سرمایه گذاری کنم و کارهای تجارت اون را شما انجام بدهید و بنده فقط درصد سود را بگیرم و بتدریج بر مبلغ سرمایه گذاری خود طی یک تا دو سال آینده بیافزایم.
              با کمال تشکر

نظر

مدیریت سرمایه

با سلام
                لطفا نحوه سرمایه گذاری و حداقل سرمایه مورد نیاز رو توضیح بدین.و بفرمایید سرمایه گذار چگونه از روند حساب مطلع می شود؟
                از چه پلتفرمی استفاده می شه؟آیا رمز investor به سرمایه گذار داده می شود یا روشی دیگر.
                وهمچنین استتمنت ریل قرار بدین تاسرمایه گذار از میزان سود قابل انتظار مطلع باشد.
                با تشکر از توجه شما

نظر

سلام

سلام میخوام سرمایه گذاری کنم ولی 1- حداقل سرمایه 2- سود سالانه حداقل چند درصده 3-چقدر ریسک دارهو.... لطفا توضیحات کامل و شفاف برام میل کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز

من با واحد مربوطه چک میکنم و سعی میکنم اطلاعات کامل تر و مفصل تری رو ازشون بگیرم و اینجا قرار بدم تا یک دید کلی به وجود بیاد و بعد وارد جزیات بحث بشیم

ممنون از شما
                    ادمین گرامی شما این پست را در سال 2012 زده اید و اکنون که سال 2014 است هنوز نتیجه مشخص نشده !

مگر اینکه فرض کنیم شما از چنین کاری یعنی مدیریت سرمایه منصرف شده اید .

نظرتان راجع پم چیست ؟ این موضوع هم اکنون رایج شده است . در بروکر شما هم قطعا افرادی وجود دارند که به سوددهی مناسبی رسیده اند و برخی از انان شاید تمایل به مدیریت سرمایه کاربران دیگر هم داشته باشند . اینکار دارای نفع برای هر دو طرف است . به هر حال تصمیم گیری در این موارد با شماست و هرطور که صلاح بدانید .

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
                      ادمین گرامی شما این پست را در سال 2012 زده اید و اکنون که سال 2014 است هنوز نتیجه مشخص نشده !

مگر اینکه فرض کنیم شما از چنین کاری یعنی مدیریت سرمایه منصرف شده اید .

نظرتان راجع پم چیست ؟ این موضوع هم اکنون رایج شده است . در بروکر شما هم قطعا افرادی وجود دارند که به سوددهی مناسبی رسیده اند و برخی از انان شاید تمایل به مدیریت سرمایه کاربران دیگر هم داشته باشند . اینکار دارای نفع برای هر دو طرف است . به هر حال تصمیم گیری در این موارد با شماست و هرطور که صلاح بدانید .

سلام

با شرکت در این مورد صحبت کردم و پاسخ دادن بله امکان مدیریت سرمایه رو حساب دیگران وجود دارد . بدین صورت که شخصی که حساب باز میکنه و می خواهد یک نفر دیگه رو حسابش کار کند ،باید به شرکت ایمیل بزنه و اسم شخصی که قراره رو حسابش مدیریت سرمایه انجام بده به شرکت اعلام کند و اون شخص باید دقیقا بگه چجوری و به چه صورت اردرها به چه نسبتی برن تو کدوم حسابها . سپس شرکت پس از دریافت درخواست ، تنظیمات لازم رو سرور را انجام میدهند .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

یک منبع کامل از نوع پوزیشن گیری همراه با مدیریت سرمایه میشه بهم معرفی کنید ؟

نظر

پردازش ...
                        X