اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهایه meisam1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیلهایه meisam1

سلام دوستان
    در این تاپیک قصد دارم تحلیلاتی که از بازار انجام میدم رو اینجا بزارم
    این تحلیلها بر اساس الگوهایه هارمونیک و گهگداری هم کلاسیک
    چنگال اندرو
    واگرایی ها معمولی rd مثبت و منفی / واگرایی مخفی hd مثبت و منفی

در مورد تحلیلها هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد هم از جانب شما دوستان عزیز با کمال میل پذیرا هستم.
    موفق و پیروز باشید.

الگو گارتلی در GBPUSD ساعته دیده شده.

نظر

خوشامد گویی

سلام میثم جان . خیلی خوش اومدی به این بخش . انشالا در کنار همه از تحلیلهات یاد بگیریم.

چندتا نکته به نظرم رسید که چون فرمودید عرض میکنم.
      اول اینکه خیلی بهتره تحلیلها را از متاتریدر ببری روی داینامیک تریدر که شکل حرفه ای تری بگیره .
      دوم ، در الگوهای هارمونیک علاوه بر رعایت نسبتها باید تناسبی بین مساحت 2 تا مثلث الگو داشته باشیم. در اصل باید هارمونیک باشه رفتار در 2 مثلث . به هر حال الگوی شما از نظر نسبتها درست هست .
      سوم اون rd+ در مکدی قابل قبول نیست . این شکل واگرایی ها بسیار ضعیف هستند .
      چهارم ، تحلیلها را در 3 بعد قیمت ، الگو و زمان انجام بده .

اما در نهایت احتمال صعود پوند بسیار بالاست .

ممنون از تلاش و تحلیل شما .
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

USDCHF
        4 ساعته
        واگرایی مخفی منفی
        و احتمالاتی جهت وقوع یک الگوی گارتلی

نظر

USDCAD
          M5
          AB=CD
          RD+

نظر

eurusd
            h4
            inv ab=cd
            pitchfork

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
              سلام میثم جان . خیلی خوش اومدی به این بخش . انشالا در کنار همه از تحلیلهات یاد بگیریم.

چندتا نکته به نظرم رسید که چون فرمودید عرض میکنم.
              اول اینکه خیلی بهتره تحلیلها را از متاتریدر ببری روی داینامیک تریدر که شکل حرفه ای تری بگیره .
              دوم ، در الگوهای هارمونیک علاوه بر رعایت نسبتها باید تناسبی بین مساحت 2 تا مثلث الگو داشته باشیم. در اصل باید هارمونیک باشه رفتار در 2 مثلث . به هر حال الگوی شما از نظر نسبتها درست هست .
              سوم اون rd+ در مکدی قابل قبول نیست . این شکل واگرایی ها بسیار ضعیف هستند .
              چهارم ، تحلیلها را در 3 بعد قیمت ، الگو و زمان انجام بده .

اما در نهایت احتمال صعود پوند بسیار بالاست .

ممنون از تلاش و تحلیل شما .
              سلام بلکفسکی جان
              ممنونم از خوشامدگویی شما و پیشنهادات شما
              فعلا دارم بصورت مبتدیانه شروع میکنم به شناساییه الگو ها تا الگوها کم کم دستم بیاد و در مرحله اول هستم
              این مرحله اول طی بشه انشالله بعد میرم سراغ دینامیک تریدر و زمان
              ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                در این تاپیک قصد دارم تحلیلاتی که از بازار انجام میدم رو اینجا بزارم
                این تحلیلها بر اساس الگوهایه هارمونیک و گهگداری هم کلاسیک
                چنگال اندرو
                واگرایی ها معمولی rd مثبت و منفی / واگرایی مخفی hd مثبت و منفی

در مورد تحلیلها هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد هم از جانب شما دوستان عزیز با کمال میل پذیرا هستم.
                موفق و پیروز باشید.
                سلام.
                خیلی خوشحالم کم کم دوستان در همه زمینه ها مشارکت میکنند.
                امیدوارم موفق باشید و پله پله خودتو ارتقا بدی

نظر

میثم جان سلام
                  ممنون بابت تحلبل هایی که انجام می دهی
                  یه نظری دارم ، اگه به عنوان تمرین تحلیل انجام می دهی بهتر هست که تحلیل ها را در قسمت تمرین ها قرار دهی
                  چون که بعضی از دوستان بر اساس تحلیل های این قسمت ، ترید حتی با ریسک بالا انجام میدهند که باعث از دست دادن سرمایه و روحیه آنها میشود که معمولا این افراد شامل بعضی از دوستان تازه وارد به این بازار هستند میشود .

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                    میثم جان سلام
                    ممنون بابت تحلبل هایی که انجام می دهی
                    یه نظری دارم ، اگه به عنوان تمرین تحلیل انجام می دهی بهتر هست که تحلیل ها را در قسمت تمرین ها قرار دهی
                    چون که بعضی از دوستان بر اساس تحلیل های این قسمت ، ترید حتی با ریسک بالا انجام میدهند که باعث از دست دادن سرمایه و روحیه آنها میشود که معمولا این افراد شامل بعضی از دوستان تازه وارد به این بازار هستند میشود .

گفته دوستمون در مورد تحلیلهای تمرینی درست هست . من هم موافق هستم .

اما آقایون و خانمها یه نکته بیییییییییییی نهایت مههههههههههههم .،

واقعا لازم دیدم به همه دوستان این موضوع را دوباره گوشزد کنم
                    به هیچ عنوان و به هیچ عنوان وبه هیچ عنوان ، هدف از تحلیلهای این قسمت ترید کردن نیست .

اگه تحلیلی اینجا گذاشته میشه صرفا هدف اینه که بتونیم یه فضایی برای بحث و تبادل نظر بوجود بیاریم برای ارتقا سطح تحلیلها .

من واقعا خواهش میکنم هیچ کسی بر اساس تحلیلهای دوستان هیچ تریدی در بازار انجام ندهد . چه کم ریسک چه پر ریسک .

و هیچ کس هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت . سعی کنید از تحلیلهای بزرگواران برای کمک به تحلیل خودتان و گسترش دیدتون استفاده کنید . ولا غیر

ممنون
                    ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 03-08-2012, 01:06 PM
                    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

USDCAD
                      M5
                      AB=CD
                      RD+

این تحلیل به 2 دلیل جالب نبود
                      1-واگراییش نا میزون و غیر نرمال بود
                      2-از نظر فیبوناچیش هم یکمقدار نامیرون بود.
                      ولی در هر صورت یکمقدار حرکت کرد و به پیوت روزانه ما رسید و تاچش کرد و برگشت داد.

نظر

الگو گارتلی در GBPUSD ساعته دیده شده.

این پترن به تارگت خودش رسید و مقداری هم فراتر رفت

نظر

در ارز Gbpusd یک واگرایی مخفی دیده میشه + احتمالاتی جهت ساخته شدن یک الگویه پروانه.
                          تایم 1 ساعته

نظر

در ارز gbpusd یک واگرایی مخفی دیده میشه + احتمالاتی جهت ساخته شدن یک الگویه پروانه.
                            تایم 1 ساعته

میثم جان این واگرایی rd نیست!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
                              میثم جان این واگرایی rd نیست!!!
                              بله حواسم نبوده اشتباهن توی تصویر نوشتم rd واگرایی hd منفی هست.

نظر

پردازش ...
                              X