اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یه فرد معمولی ماهی چند درصد درامد داره ؟؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط OnTheWay نمایش پست ها
    سلام و درود

خدمت دوستان گرامی

راستش داشتم پستهای بچه ها را می خواندم با این سودهای ماهیانه فکر کنم همه بچه ها چند وقت دیگه جای بیل گیتس باشند

بهتر است یه ذره واقع بین باشیم و به سودهای مستمر فکر کنیم نه سودهای مقطعی
    بله اگه با ده هزار دلار شروع كنيد و ماهي ده درصد در بياريد
    استيبل
    اونموقع بيل گيتس رو هم ميگيريد
    در هفت سال ده ميليون دلار ثروت داري
    در ١٤ سال ،،،،،،،نميتونم عدد رو بنويسم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      بله اگه با ده هزار دلار شروع كنيد و ماهي ده درصد در بياريد
      استيبل
      اونموقع بيل گيتس رو هم ميگيريد
      در هفت سال ده ميليون دلار ثروت داري
      در ١٤ سال ،،،،،،،نميتونم عدد رو بنويسم
      مشروط بر استفاده نکردند از سودهاست که تصاعدی پیش بره

و شرط بعدی اینه که حتما ده درصد محقق بشه که چیطی به عنوان صدرصد نیست و چه بسا گاهی بازدهی در ماه منفی هم میشه... پس به خاطر همین حرفه ای ها حرف از بازه در مورد بازدهی میزنن نه یک عدد رند !

نظر

• 7درصد در ماه عالیه البته باید دید توجیه داره مثلا کسی که یک میلیون دلار داره اگر بره تو یک کار کم ریسک تر با بازدهی بیشتر ازبازار تبادلات ارزی

ایا شغلی هست بیشتر از این در بیاره به نظر من فقط قاچاق کالا سودش از این کار بیشتره اون هم که درد سر های و مذیریت سرمایه خودش را می طلبه

هرچند معتقدم تا روزی 50 درصد هم میشه در اورد البته با لورج بالای 500 و ریسک زیاد با گاهی سوخت وسوز مثلا در ماه شاید 5 روز هم سوخت بشه
        ویرایش توسط mojir : https://www.traderha.com/member/10335-mojir در ساعت 01-25-2015, 12:05 PM
        گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

• سلام

بنظر من سوالی که تو این تاپیک مطرح شده برای هر فردی پاسخ خاص خودش رو داره
          و پاسخ این سوال به طور مستقیم بستگی به میزان سرمایه فرد داره

مثلا فردی با 1000 دلار سرمایه احتمالا دنبال سود ماهانه زیر 10% نیست
          یعنی با این استرس و انرژِی و وقتی که میزاره واقعا ارزشش رونداره

اما فردی با 1,000,000 دلار سرمایه قطعا به سود ماهیانه زیر 10% راضی که هست هیچی با دمش فندوق هم میشکنه

بنظر من یک تریدر در trading plan خودش حتما باید بر اساس میزان سرمایه برنامه ریزی کنه تا وقت و انرژِی خودش رو بیخود تلف نکنه

من خودم احتمال میدم بیشتر افراد متضرر از همان دسته اول میباشند که سرمایه های بعضا زیر 1000 دلار دارند و به امید سودهای بالا دست به معاملات پر ریسک میزنند و نتیجه کار هم مشخص هست . بدون هیچ وقفه ای تشریف میبرن تو گروه 90% بازنده ها

اما کسی که سرمایه بالایی داره و دنبال سود مثلا 5% در ماه هست قطعا عجله کمتری داره و با تامل پوزیشن میگیره در نهایت احتمال اشتباهش هم کمتر میشه

در ثانی فردی که سرمایه کمی داره احتمالا آرزوهای بزرگی هم داره !

یعنی با اون 1000 دلار میخواد به همه چی برسه و این باعث آشفتی ذهن و عجله در تصمیم گیری هاش میشه

اما فردی که سرمایه 1,000,000 دلاری داره قطعا بدنبال خونه خریدن یا ماشین خریدن نیست و فقط با آرامش خاطر به ذات تجارت فکر میکنه

و بقول معروف " برای معامله ،معامله میکنه نه برای پول " (trade for trade not for money)

نتیجه گیری :

میخوام عرض کنم کسی که با سرمایه کم شکست میخوره لزوما از کسی که با سرمایه بالا در سود معقولی قرار میگیره ، دانش و سوادش کمتر نیست

بلکه سرمایه پایین و آرزوهای بزرگ او رو به شرایط پر خاطره میبره و باعث میشه شکست بخوره

شاید اگر این بنده خدا رو بهش 1,000,000 دلار بدن بتونه با آرامش خیال نتایج خیلی بهتری از اون فرد سرمایه دار بگیره
          و
          شاید برای همین هست جناب بهزاد بهزادی یکی از شرایط لازم برای موفقیت رو سرمایه مناسب میدونن

موفق باشید
          ویرایش توسط sahraie : https://www.traderha.com/member/16074-sahraie در ساعت 01-25-2015, 02:12 PM
          در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• سلام

سرمايه مناسب درسته پول سازه اما به همان مقدار هم ميتونه ويران گر باشه من توي پراتز بگم كسي كه 1 ميليون دلار سرمايه داره اگر با وام و نزول و غيره سرمايه را جور كرده و به بازار منتقل كرده يك ميليون برابر استرس معاملات را داره و اشتباهاتش به مراتب بيشتر هم خواهد شد .انيطور نيست بگيم چون من يك ميليون دارم با خيال راحت معامله باز ميكنم هر چقدر سرمايه بالا بره ادم محتاط تر با بازار برخورد ميكنه فكركنم اكثريت اين تجربه را داشته باشند .

با احترام

نظر

• سلام به همگی .

توی این چند تا پستی که اخیرا زده شد، یه چیزی ذهن من رو در گیر کرده که لطفا اهل فن پاسخ دهند.

دوستان صحبت از سرمایه یک میلیون دلار می کنند و به نظر آنها این سرمایه برای این بازار مناسب است. آیا واقعا برای کار در این بازار به همچین سرمایه هنگفتی نیاز است . ؟؟

سوالم رو این گونه می پرسم . آیا کسی حدود 4 میلیارد سرمایه داره، کسب و کار بهتری برای سود آوری سراغ نداره ؟؟ کاری با استرس کمتر و البته سودی معقول در حد 5 درصد ماهانه. این سود در بازار ازاد زیاد نیست و قابل حصول.

کسی که 4 میلیارد پول داره ، این پول رو از کجا آورده. حتما یه شغلی و تجارتی داره که به این سرمایه رسیده. خب خیلی راحت تره که توی همون کاره قبلی خودش، فعال باشه و به سود بیشتر برسه. چون هم خاک کار رو خورده و هم اعتبار رو داره . پس کسی که این سرمایه رو داره که لازم نیست خودش رو درگیر قارکس کنه.

ممنون

نظر

• تا افراد فکر این هستند که سرمایه سوداگری از طریق وام و قرض و ... تامین بشه بهتره معامله کردند فراموش کنند.

تا دوستان فکرشون اینه که باید سرمایه کم وارد کار شد میبایست ترید فراموش کنند

تا دوستان فکر این هستند که روتین میتونند بازدهی مثبت داشته باشند فکر ترید کردند نباشند چرا که وقتی یکی میگه میانگین بازدهی پنج درصد هست لزوما هر ماه دقیق پنج درصد سود نیست چرا که چنین باشد در یک دوره زمانی چند ساله میلیونر خواهیم بود. نه عزیزم یک ماه بازدهی منفی میشه ماه دوم کاور میشه ... که در مجموع به صورت میانگین ماهانه این درصد بیان میشه.

ساختار ذهنی معامله گری تو کشور بسیار بسیار جای کار داره ، اول اینکه ارزش دلار در برابر ریال بالا رفت و این خود باعث شد که افراد قدرت مانور کمتری داشته باشند . دوم اینکه فکر میکنند بازار پیچیده هست غافل از اینکه ذهن ماست که پیچیده میبینه و به همین علت کسب و کار با پول استاندارد را در جای خارج از بازار مناسب تر میبینند.

خلاصه موهامون ریخت و اندک مو مونده سفید شد و کسی ندیدم که اهل تفکر و پژوهش به صورت حرفه ای باشه و صرفا فقط حرف و کاسه چه کنم چه کنم نمیشه نمیشه دست و میچرخیم. فایده نداره راه حلش میدونم چیه . یک اکانت سنگین ریل ترید کردن. اینو آزادتر بشم انجامش میدم و حرف آخر میکوبم . و بعد از اون با خوشی دیگه جواب افراد اینچنینی نخواهم داد چون خسته شدیم. هرچی حدی داره . این موضوع تمومی نداره بقرآن

فوق حسابی که همین دوستان متضرر شدن باشه زیر ده هزار دلار هست.حالا بیا بررسی کنیم چرا ضرر کرده و ... میبینیم کلا" اساسا لنگ میزنه و تقصیر میندازیم گردن بازار... بابا ما هم ضرر میکنیم . ما هم بعضی وقت ها سر ماه میشه هفت هشت درصد منفی شدیم.

نظر

• یه فرد معمولی ماهی چند درصد درامد داره ؟؟

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  مشروط بر استفاده نکردند از سودهاست که تصاعدی پیش بره

و شرط بعدی اینه که حتما ده درصد محقق بشه که چیطی به عنوان صدرصد نیست و چه بسا گاهی بازدهی در ماه منفی هم میشه... پس به خاطر همین حرفه ای ها حرف از بازه در مورد بازدهی میزنن نه یک عدد رند !
                  اگر ماهي دو درصد استيبل در بياريد
                  براتون كافيه
                  فراموش كرديد سودهاي شما دلاري است نه ريالي
                  بانكهاي ايران واسه سپرده يكساله دلاري ٤ درصد در سال سود ميدن
                  شما تو دوماه داري سود يكسال بانك رو در مياري
                  من نميدونم اعداد ده درصد در ماه از كجا در مياد

نظر

• 2 درصد 5 درصد یا 10 و 30 و 90 و 300 در ماه این مبالغ وقتی معنی پیدا میکنه که وارد بحث مهمتری بشیم و اون تداوم سوده. کسی که 5 درصد در ماه بمدت 3 ساله کسب میکنه بدون اینکه حساب وارد ریسک های 30 یا 40 درصدی بشه یک تریدر ششدونگ و واقعی است . تریدری بود که 90 هزار تا تو یک سال سود کرده بود و استیمنت همه جا میزاشت سال بعدش تو فروم از همه کمک میخواست تا زندگیش بخاطر ضررهاش از هم نپاشه .تا مساله تداوم سود اونهم بمدت چند سال نداشته باشی نمیتونی بگی موفق شدی .همچین افرادی شاید از هر 10000 نفر بتونی یه دونه پیدا کنی اونم اگه پیدا کنی !!
                    روزگاریست که شیطان فریاد می زند​آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد

نظر

• بعضی از دوستان واقعا به نکته های جالب اشاره کردن .!!

یکی از انها هم همین تداوم سود هست . کسی که میگه ماهی ده درصد در میاره ایا چندین سال متوالی میتونه این کار رو بکنه ؟

اگر نه ، پس نمیشه اسم این کار رو شغل گذاشت . شغل یعنی تداوم در امد وگرنه میشه دست فروشی که درامدش روزانه هست . یعنی روز مزد .

نظر

• فرض بر مثال که سود وجود نداره ، یک رویا هست.

چرا شما که چنین عقایدی در سر می پرورانید اینجا هستید؟ دو جواب وجود داره

1- قصد اطلاع رسانی از ریسک های موجود در این بازار دارید . که این خود هرآنکس وارد این بادی میشود از ابتدا مطلع هست و نیازی نیست که داییه مهربان بشیم.

2- قصد داریم که به دنبال یافتن راه حلی باشیم تا رویا را به حقیقت تبدیل کنیم که اینم همینجا بهت میگم این ذهن توست که سود میاره و تا چنین عقایدی در سر باشه آنچنان انرژی منفی از خودش در ذهن ساطع میکنه که هیچ وقت قادر نخواهید بود . حتی صبح و روز اطلاعات کسب کنید ، این دستت حرکت نمیکنه که موس تکان بده این عقل باور نداره چشم میترسه . فکر میکنید اینای که متضرر شدند علم نداشتند؟ داشتند و خوب اطلاعات کسب کردند اما نتونستند هماهنگی ایجاد کنند . نتونستند درست در کنار هم تدوین و بچینند.نتونستند ذهن خودشون همانند یک معامله گر موفق پرورش بدهند. صرفا اطلاعات کسب کردند ...

نگاه وقتی یک حساب قراره بررسی بشه پروفیت و بازدهی ماهانه تنها یک فاکتور از آنهاست. دراودون یا میزان افت حساب که دوست عزیز بیان کردند. میزان سود به ضرر ، ماکزیمم سود و ضرر و هزاران فاکتور دیگه که وقتی قراره در یک شرکت سرمایه گذاری کار کنید مورد بررسی قرار میدهند و عملکرد شما را لول بنری میکنند. پس شرط این نیست که شما ماهی فلان درصد سود کردی در فلان بازه یک تریدر خوب محسوب میشید و میتوانید در یک سازمان کار کنید و یا اینکه مورد تاییدیه افراد باشد.

کاری به اعداد بازدهی نیست. پس نگید ده درصد پنج درصد دو درصد... هرکس هدفی داره و میبایست تلاش بر رسیدن کنه. میزان ریسک ، میزان بازدهی اهداف کلا" به یک سری عوامل بستگی داره که در اول تاپیک آموزش الیوت "بخش اختصاصی تحلیل اقتصادی" در ابتدا به یک سری از آنها پرداختم.

نمیدونم چی بگم . اما واقعا" این روزا گرفتاریم شدید شده و کم حوصله ام . توان قبل ندارم که بشینم مثل قبل توضیح بدم.فقط میخوام تا قبل عید نوروز اکثر تاپیک های باز آموزشی که انتها دارند به اتمام برسانم و فعالیت های آموزشی پیشرفته تر را به تاپیک های زیرزمینی که قبلا" ایجاد شده منتقل بدم که ارتباط دو طرفه بین من و افراد باشه و افرادی از آنها بهره ببرند که به عقاید سودده بودن بازار رسیدن و بخواهند از این را معشیت کنند و زندگی خود را بچرخانند و ما هم هی نخواهیم که افراد را توجیح کنیم.تنها تلاش بر این دارم بخش تحلیل خود شرکت که در سایت شرکت پی سی ام درج خواهد شد و پشتیبان و مشاوره اقتصادی شرکت محسوب خواهد شد و به طور زنده باشد تصویب و فعال کنم. فعالیت های پابلیک و حرفه ای اکثرا" در سایت بورسی فارسی زبان مانتره انتقال خواهم داد که صرفا کارم ارایه باشد و در تبادل با افراد مثل تاپیک آموزشی عمومی نباشد و بخش های غیر فارسی شرکت همچنین اینستاگرام ام که در عرصه بین الملل اکتیو تر باشیم.

اینجور باشه زمانم برنامه ریزی تر خواهد شد چرا که خدمت هستم و وقتم برای تبادلات نظرات دوطرفه کم هست و خارج از حوصله تبدیل شده است. تا اینکه ماه های آتی به اتمام برسد و از نو این ارتباطات و تاپیک های آموزشی حرفه ای دوطرفه ایجاد شود و بتوانم آنچنان که میبایست وقت صرف بحث و گفتگو کنم باشد. از ما گذشته با چند هزار پست هی بحث ها را تکرار کنیم. این کار بهتر از این هست هم برای بنده هم برای شما و منم فقط روی بخش ها نظارت خواهم کرد و در صورت لزوم وارد عمل خواهم شد و اگر سواد ما جای قد دهد توضیحات لازمه را بیان کنم . از فردا پیام خصوصی ام باز خواهم کرد تا عید نوزوز که درخواست دوستان مبنی بر عضو شدن در تایپک اختصاصی تحلیل دریافت و دسترسی آنها را باز نمایم که از سال جدید وقت ما صرف دستزسی نشود و بتوانیم سریعتر به اهداف آموزشی تحلیلی و معامله گری خود دست یابیم.

موفق و پیروز باشید

نظر

• در ضمن فراموش کردم اگر افراد مشکلشون بازار تبادلات ارزی هست میتوانند بازارهای دیگر همچون بازار کالا کار کنند مثل بازار کالای دبی یا کلا" از معاملات cfd خوششون نمباد میتونند وارد بازار فیوچرز بشند که همه اینها شرکت عالی پی سی ام در حال ارایه خدمات آنهاست و به راحتی میتوانید متصل بشید.

شخصا" بازار تبادلات ارزی میپسندم و جدیدم تمایل پیدا کردم رو بازار اوراق قرضه هم کار کنم. بازار سهام چون نیاز به اطلاعات و خبرهای محلی است قادر نیستم بلفرض رو سهام های کشور های اروپایی یا آمریکایی کار کنم . بازار کالا هم که کلا" شخصا ساقط ام از تحلیل آنها و تلاش زیاد کردم بتونم روابط و متغییرهای برای انواع حالات آنها خارج کنم که چیزهای کسب شد اما به اطمینان قلبی نرسیدم و پول شوخی نیست در کاری که اطمینان قلبی مباشد نمیتوان ریسکی کرد و وارد شد.

شاید شپا بتوانید به راحتی در بازارهای فیوچرز بهتر عملکرد داشته باشید یا در بازار کالا و سهام... پس پیشنهاد میدم حساب هاتون به بازار dgcx و dmccمتصل کنید و مورد بررسی قرار دهید. هر آنکس هم که یک کارگزار صرفا" روی اوراق قرضه به خودمون خدمات میده اطلاع دارد به بنده بگه یک بررسی نمایم.

ممنون از همه شما دوستان گل

نظر

• خلیل جان سلام .
                            یه پست زدم سه تا جواب دادی . ممنونم . ولی چرا اینقدر عصبانی. جنوبی و این همه اعصاب خسته. دوستان جنوبی دانشگاهم خیلی خون گرم بودند . داداش یه کم آرومتر . کلا با هر سه پستت 100% موافقم. شک نکن.

ولی:
                            اولا من دایه مهربان تر از مار نیستم . اصلا کسی که ریسک این کار رو نمی دونه همون بهتر که با ضرر بره دنبال کارش
                            دوما کی صحبت از سود 5 درصد فیکس کرد. کاملا مشخصه که منظور بالانس سود در یک بازه طولانی است.
                            سوما (این رو به دید یک انتقاد سازنده، از طرف یک دوست نگاه کن و خواهشا موضع نگیر) اگر واقعا نمی تونی پست بزنی خوب دوست من نزن. حالا که لطف کردی این همه تایپ کردی ، خب برادر من یه چیزی نگو که طرف مقابلت فکر کنه داری منت میذاری و یا اون رو ابله و نفهم فرض کردی و داری یه مطلب هزار بار گفته شده رو مجددا میگی.

خب حالا برسیم به سوال من . حقا سه تا پست زدی ولی جوال من توش نبود .
                            شما قبول دارید که برای این بازار باید سرمایه سنگین داشت. در پستت بهش اشاره کردی. خب این سرمایه (مثلا یک میلین دلار) از کجا باید بیاد. سه تا راه داره :

1- باید دزدی یا کلاه برداری کرده باشه . که این اصلا موضوع بحث ما نیست (طرف تا آخر عمرش میره دنبال دزدی)
                            2- باید بهش ارث رسیده باشه . که این هم موضوع بحث ما نیست چون زحمتی برای بدست اوردنش نکشیده و لذا سرنوشت پول، هر چیزی میتونه باشه.
                            3- از راه کسب و کار و تجارت بدست اومده . یعنی طرف چندین و چند سال زحمت کشیده و خون دل خورده تا این سرمایه بدست اومده . کلی اعتبار خرج کرده . یک عمر تجربه داره. پس به نظر من چنین کسی حاضر نمیشه سرمایه خودش رو از کارش خارج کنه و وارد قارکس یا بازارهای مشابه کنه. (اگر کسی مخالفه با دلیل بیان کنه)

بنابر این سوالم اینه: این سرمایه زیاد که شما لازمه این کار میدانید ، چگونه باید تامین شود؟؟؟؟؟

پ.ن: امیوارم این خدمت اجباری حال بهم زن، زود تر تموم بشه . واقعا سربازی دو سال از بهترین زمان عمر یک جوان رو به بیگاری و تباهی میکشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                              خلیل جان سلام .
                              یه پست زدم سه تا جواب دادی . ممنونم . ولی چرا اینقدر عصبانی. جنوبی و این همه اعصاب خسته. دوستان جنوبی دانشگاهم خیلی خون گرم بودند . داداش یه کم آرومتر . کلا با هر سه پستت 100% موافقم. شک نکن.

ولی:
                              اولا من دایه مهربان تر از مار نیستم . اصلا کسی که ریسک این کار رو نمی دونه همون بهتر که با ضرر بره دنبال کارش
                              دوما کی صحبت از سود 5 درصد فیکس کرد. کاملا مشخصه که منظور بالانس سود در یک بازه طولانی است.
                              سوما (این رو به دید یک انتقاد سازنده، از طرف یک دوست نگاه کن و خواهشا موضع نگیر) اگر واقعا نمی تونی پست بزنی خوب دوست من نزن. حالا که لطف کردی این همه تایپ کردی ، خب برادر من یه چیزی نگو که طرف مقابلت فکر کنه داری منت میذاری و یا اون رو ابله و نفهم فرض کردی و داری یه مطلب هزار بار گفته شده رو مجددا میگی.

خب حالا برسیم به سوال من . حقا سه تا پست زدی ولی جوال من توش نبود .
                              شما قبول دارید که برای این بازار باید سرمایه سنگین داشت. در پستت بهش اشاره کردی. خب این سرمایه (مثلا یک میلین دلار) از کجا باید بیاد. سه تا راه داره :

1- باید دزدی یا کلاه برداری کرده باشه . که این اصلا موضوع بحث ما نیست (طرف تا آخر عمرش میره دنبال دزدی)
                              2- باید بهش ارث رسیده باشه . که این هم موضوع بحث ما نیست چون زحمتی برای بدست اوردنش نکشیده و لذا سرنوشت پول، هر چیزی میتونه باشه.
                              3- از راه کسب و کار و تجارت بدست اومده . یعنی طرف چندین و چند سال زحمت کشیده و خون دل خورده تا این سرمایه بدست اومده . کلی اعتبار خرج کرده . یک عمر تجربه داره. پس به نظر من چنین کسی حاضر نمیشه سرمایه خودش رو از کارش خارج کنه و وارد قارکس یا بازارهای مشابه کنه. (اگر کسی مخالفه با دلیل بیان کنه)

بنابر این سوالم اینه: این سرمایه زیاد که شما لازمه این کار میدانید ، چگونه باید تامین شود؟؟؟؟؟

پ.ن: امیوارم این خدمت اجباری حال بهم زن، زود تر تموم بشه . واقعا سربازی دو سال از بهترین زمان عمر یک جوان رو به بیگاری و تباهی میکشه.
                              سلام عزیزم

روی پستم هیچ شخص خاصی نیست . شما پیغام خصوصی های منو که چک نمیکنید و بزرگواران از محبت و لطفشون چیزی برای ما کم نمیزارند و هر آنچه که برازنده نیکی های خودشون هست به بنده میگویند و این موارد همچنان ادامه خواهد داشت و مهم نیست

اصلاً منتی نیست این راه وظیفه خودم میدونم برای پیشرفت خودم میزارم که دوستان نظرات اشون بیان کنند و دیدم علم ام بالاتر بره ، منم مثل شما هستم ، دارای یک سطحغلمی مشخص که بعد از اون بیسواد تلقی میشم پس کسی بالاتر از کسی خودش نمیبینه ، کسی منت بر سر کسی نزاشته و این موارد اصلاً قبول ندارم ، البته با احترام کامل و رعایت ادب خدمت شما دوست گل ، این الفاظ و کلمات در اندازه بنده نیست که در مورد کسی به کار ببرم ، منظورم این هست که دوستان در این زمینه ها خیلی پست درج کردند و بار علمی در این زمینه ها در تاپیک ها بسیار پر بار هست و تکرار در هر پست در هر تاپیک جائیز نیست ، خلیل کی باشه که جسارت به کسی کنه؟ اگر چنین برداشت نمودید بنده از شماها عذرخواهی میکنم. اصلاً چنین منظور و چنین قصدی نبود و نیست و نخواهد بود.

در مورد سوال:

1- قاچاق هم میشه بهش اضافه کرد منتهی ریسک خاص خودش داره که علاوه بر مال ممکنه جان هم پشتش بر باد بره
                              2- میتونه ارث بهت برسه ، این دیگه بستگی به پدر و پدربزرگ و اجداد و کلاً طایفه بستگی داره ، یهوو شانس بزنه درب خونت و یک میلیارد تو یک روز دارایی ات بشه و همینجور هم بهش اضافه بشه. خوبه ( در مورد خودم یه جورای صدق میکنه )
                              3- تجارت ها هر کدوم ریسک خاص خودش داره ، دردسر خودش داره و طرف کارخونه دار هست پس از سالها دیگه خسته شده میاد پشت کاری که حداقل دردسر فروش ، دردسر سر و کله زدن با ملت و کارگر و ... نداشته باشه و صرفاً پشت یک لبتاب بشینه

دقت کنیم معامله گری مزایای داره که هر شغلی دارا نیست ، مثل نداشتن محدودیت زمان و مکان که همین عامل از مهمترین عامل برای ورودم به این حرفه و تخصص شد . هر جای دنیا بخوام بدون اینکه کسی بالا سرم باشه و دستورم بده و صرفاً خودم و لب تابم میشینیم و درآمدمون کسب میکنیم حالا کم و زیادش مهم نیست . مهم اینه که هیچ شعلی در این حد آزادی عمل نداره که بعضاً همین آزادی زیاد باعث ضرر معامله گران و تخطی از قوانین کاریشون میشه . حال بخث این زمینه یک تاپیک مجزا را میطلبد.

حرفی نیست داداش ، نوشته ها ادامه خواهد یافت ، حرف روی ام این هست که چون یک پام خدمته یک پام کارای معامله گری و شرکتیم و یک پام توی مسائل روزمره زندگی ( پای سوم ابداعی بود ) هست میبایست تاپیک های تعاملی را کمتر کنم . افرادی که بر این باور نرسیدن میتوانند در این بازار حرکتی بزنند بهتر هست تاپیک های دیگر را مطالعه نماییند تا به این قسمت برسند .حتی پیشنهاد دادم شاید اشکال از بازار تبادلات ارزی باشه و پیشنهاد کار در بازار فیوچرز دادم حتی کالا و سهام ... و عرض کردم کارگزاری پی سی ام خدمات بورس کالای دبی dgcx و dmcc ارایه میده و اکانت های خودتون به آن متصل کنید حداقل نمودارها و حرکات مشاهده کنید یک بررسی هم در مورد ایندکس ها کنید شاید عملکرد بهتری داشته باشید . عزیزان بازار تبادلات ارزی آخرین بازاری است که حرفه ای ترین تریدرها وارد این میشن بر خلاف کشور خودمون که در ابتدا وارد این بازار میشند . پس حتماً حساب هاتون به بازار کالا دبی متصل کنید راحت بررسی کنید . در مسابقات جهانی هم میبینیم که سودهای که در بازارهای فیوچرز ... صورت پدیرفته قابل قیاس با بازار ارز نیست و فوق العاده درصد بالای را معامله گران نصیب خود کردند که به مراتب آسان تر از بازار پر هیجان و خشمگین ارز هست

موفق باشید

نظر

• بستگی به بازار دارد . خیلی مواقع تریدری که دوسه ماه مداوم 50 درصد داشته تو یه ماه 50 درصد ضرر میده

نظر

پردازش ...
                                X