اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ایا با دعوت اساتید فارکس خارجی بفروم موافقید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

zoomer20 عزیز گوگل ترنسلیت واسه همین موقع ها گذاشتن عزیزم

منبع فاندامنتال هم در امضاء من یک لینک اموزش بنیادی هست.تا جای که بتونیم کامل تدوین هواهیم کرد که نیاز برطرف بشه.

تیوری هم قسمتی از کار هست واسه درک منتهی عملی است و برای ترید کردن...

موفق باشید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

اساتید خارجی که صلواتی نمیان تو فروم!!! به نظرم اگر اساتید داخلی دعوت بشوند خیلی بهتر هست. تحلیل گران خیلی خوبی در ایران داریم که تو سایت قیمتها و سرمایه فعال بودند.
      هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
      چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

با سلام
        من پیشنهاد میکنم حالا اگر بحث دعوت به فروم هم امکان پذیر نشد، حداقل مصاحبه ای باهاشون ترتیب داده بشه. مثل کاری که آقا خلیل و آقا طه دارند انجام میدهند. یعنی ما در این تاپیک کسانی که دوست داریم باهاشون مصاحبه بشه رو معرفی کنیم و پیشنهاد بدیم (چه ایرانی و چه خارجی) و سوال هامون رو هم بنویسیم. بعد ترتیب یک مصاحبه با اونها داده بشه و سوال ها هم که ازقبل معلومه و به زبان اون طرف مصاحبه شده ترجمه میشه و در اختیارشون قرار میگیره.
        بعد متن مصاحبه در فروم منتشر بشه.
        این به نظرم روش خوبی هست که استارتش هم زده شده. تا نظر بقیه دوستان چی باشه
        با تشکر

نظر

آفرین حسن جان

دقیقا در برنامه هست که مصاحبه صورت بگیره !

حالا فقط میمونه معرفی دوستان و گذاشتن یک سابقه از فعالیت شخص مورد نظر !

سوالات هم دوستان به فارسی میتونن بزارن... کار ترجمه هم با تیم ما !

ولی اینو در نظر داشته باشیم که یکی از راه های ترقی استفاده از خود مطالب اساتید داخلی و خارجی هست که دعوت از آنها به نظرم جز الزامات کار باید باشه !

ارادت

نظر

با دعوت از اساتید خارجی و مصاحبه و .... هیچ مشکلی حل نمیشه!!!
            اینکه یه تاپیک یرسش و پاسخ ایجاد کنیم با یه سری سوالات خاص هیچ دردی رو دوا نمی کنه!

شاگرد : استاد ماشینت چیه؟
            استاد : خودم یه bmw x6 دارم و برای خانومم هم پورش باکستر خریدم. (البته ساعت 12 شب به بعد و در خواب استاد این ماشین ها رو می رونه و در واقعیت استاد بنده خدا از سرویس خط واحد استفاده می کنه و تابستونها که هوا خوب شد موتور براوو رو استفاده می کنه!)

شاگرد : استاد خونه تون چند متره؟
            استاد : تو تهران یه پنت هاوس 500 متری طبقه 17 برج بهشت زعفرانیه دارم یه مزرعه 100 هکتاری تو آریزونا امریکا دارم و یه ویلای 2000 متری تو جزایر قناری (البته واقعیت اینه که استاد یه اتاق تو پایین شهر اجاره کرده به سبک خانه های قمر خانم که چند تا خانواده تو یه خونه و هر کدام در یک اتاق زندگی می کنند)

شاگرد : استاد درآمد ماهیانه تون چقدر هست؟
            استاد : ماهیانه 50 هزار دلار!!! (البته در حساب دمو استاد این درآمد رو دارن و در واقعیت صرفا با پول یارانه ها امرار معاش می کنند)

شاگرد : استاد بزرگترین حسابی که روش کار کردید مبلغش چقدر بوده؟
            استاد : حدود 3 میلیون دلار (استاد اینجا دروغ نگفته فقط با این تفاوت که حساب دمو بوده و استاد بنده خدا تا به حال حتی یه حساب 1 سنتی ریل هم نداشته!!!)

اینایی که می گم رو خدا وکیلی به عینه دیدم. البته هی عیبی نداره استاد با اتوبوس خط واحد بره یا ..... ولی می خواهم این رو بگم که خیلی از این استادها روی کاغذ استاد هستند و فقط تئوری کار می کنند! ولی در عمل یه حساب 1000 دلاری بهشون بدید حتی قادر نیستند اون رو در یک سال به 1200 دلار برسونند!!!

به نظر من مصاحبه و... چاره کار نیست. دعوت از اساتیدی مثل ساسان امیری ، بهنام گودرزی ، حامد خسروی ، Shakhes و .... و فعال کردن تاپیک های آموزشی مثل قیمتها و سرمایه تا حدودی مشکل رو حل می کنه.
            هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
            چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

سلام
              حرف شما درسته ولی ببنیید اصلا مشکلی نبوده که بخواد حل بشه. اساتید هم همین الان روی فروم زیادند و تاپیک های اموزشی بسیار خوبی هم وجود داره.
              موضوع یک طرح جدیده و اون اینکه یک تعداد سوالات فنی و آموزشی (که مسلما بچه های این فروم اونقدر حرفه ای هستند که میدونند که چه سوال هایی طرح کنند) رو از کسانی بپرسیم که به نوعی در این بازارها فعالیت هایی داشتند ولی یا ایرانی نیستند مثل افرادی که آقای مسلم معرفی کردند یا اگر ایرانی هستند در فروم های ایرانی حضور ندارند و مشغله های دیگری دارند. اون ها هم در سطح خودشون جواب بدهند. حالا اگر در کنارش تاپیک های اموزشی هم بزنند که چه بهتر. این کار یک جور انتقال تجربه و آگاهی هست.
              مثلا همین اسامی که نام بردید این ها هم از اولی که به دنیا اومدند چنین سوادی نداشتند. کم کم و با تلاش خودشون به یک سوادی دست پیدا کردند. از این افراد بسیار زیادند و چه بسا از همین فروم در چند سال آینده افراد شاخصی وارد بازار شوند که روی همین فروم پرورش پیدا کردند و در اندازه این افراد و حتی بسیار بالاتر از آن ها هم ممکنه قرار گیرند.
              ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 01-19-2013, 04:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Sonic نمایش پست ها
                با دعوت از اساتید خارجی و مصاحبه و .... هیچ مشکلی حل نمیشه!!!
                اینکه یه تاپیک یرسش و پاسخ ایجاد کنیم با یه سری سوالات خاص هیچ دردی رو دوا نمی کنه!

شاگرد : استاد ماشینت چیه؟
                استاد : خودم یه bmw x6 دارم و برای خانومم هم پورش باکستر خریدم. (البته ساعت 12 شب به بعد و در خواب استاد این ماشین ها رو می رونه و در واقعیت استاد بنده خدا از سرویس خط واحد استفاده می کنه و تابستونها که هوا خوب شد موتور براوو رو استفاده می کنه!)

شاگرد : استاد خونه تون چند متره؟
                استاد : تو تهران یه پنت هاوس 500 متری طبقه 17 برج بهشت زعفرانیه دارم یه مزرعه 100 هکتاری تو آریزونا امریکا دارم و یه ویلای 2000 متری تو جزایر قناری (البته واقعیت اینه که استاد یه اتاق تو پایین شهر اجاره کرده به سبک خانه های قمر خانم که چند تا خانواده تو یه خونه و هر کدام در یک اتاق زندگی می کنند)

شاگرد : استاد درآمد ماهیانه تون چقدر هست؟
                استاد : ماهیانه 50 هزار دلار!!! (البته در حساب دمو استاد این درآمد رو دارن و در واقعیت صرفا با پول یارانه ها امرار معاش می کنند)

شاگرد : استاد بزرگترین حسابی که روش کار کردید مبلغش چقدر بوده؟
                استاد : حدود 3 میلیون دلار (استاد اینجا دروغ نگفته فقط با این تفاوت که حساب دمو بوده و استاد بنده خدا تا به حال حتی یه حساب 1 سنتی ریل هم نداشته!!!)

اینایی که می گم رو خدا وکیلی به عینه دیدم. البته هی عیبی نداره استاد با اتوبوس خط واحد بره یا ..... ولی می خواهم این رو بگم که خیلی از این استادها روی کاغذ استاد هستند و فقط تئوری کار می کنند! ولی در عمل یه حساب 1000 دلاری بهشون بدید حتی قادر نیستند اون رو در یک سال به 1200 دلار برسونند!!!

به نظر من مصاحبه و... چاره کار نیست. دعوت از اساتیدی مثل ساسان امیری ، بهنام گودرزی ، حامد خسروی ، Shakhes و .... و فعال کردن تاپیک های آموزشی مثل قیمتها و سرمایه تا حدودی مشکل رو حل می کنه.
                درود بر شما سونيك جان

جمله اي از يك بزرگ هست كه ميگه:

" كاري به نام گوينده نداشته باش و شنونده باش اگر خواهان يادگيري هستي."

اين نظر شخصي بنده هستش، اميدوارم حمل بر دفاع از فرد يا نظر خاصي نباشه.

هميشه سبز و موفق باشي
                Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                  zoomer20 عزیز گوگل ترنسلیت واسه همین موقع ها گذاشتن عزیزم

منبع فاندامنتال هم در امضاء من یک لینک اموزش بنیادی هست.تا جای که بتونیم کامل تدوین هواهیم کرد که نیاز برطرف بشه.

تیوری هم قسمتی از کار هست واسه درک منتهی عملی است و برای ترید کردن...

موفق باشید
                  سلام
                  اقا خلیل شما قبلا گفتید که با اقای حامد خسروی قرار مصاحبه داشتید و ....
                  سرنوشت این مصاحبه چی شد ؟ کی تو فروم قرار میدید ؟
                  ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                    درود بر شما سونيك جان

هميشه سبز و موفق باشي
                    جمله خیلی جالبی بود. منتها بنده منظورم شخص خاصی نبود صرفا خواستم عرض کنم که خیلی از این اساتید تو فرومها استاد هستند و در عمل هیچ
                    هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
                    چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
                      سلام
                      اقا خلیل شما قبلا گفتید که با اقای حامد خسروی قرار مصاحبه داشتید و ....
                      سرنوشت این مصاحبه چی شد ؟ کی تو فروم قرار میدید ؟
                      ممنونم
                      اشکان جان به زودی !

نظر

به نظرم واژه استادی و شاگردی رو کنار بزاریم.
                        جمله بارسلونا بسیار زیبا هست. من هم جمله ای از امام علی بیان میکنم:
                        امام علی (ع) می گویند : هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا بنده خود کرده.
                        همه چیز چون بسیار شود، خوار و ارزان گردد، مگر علم و دانش كه هر چه بیشتر شود، عزیزتر گردد.

این ها نشان دهنده ارزش انتقال دانش است، حال استفاده از دانش دیگر به خود افراد بستگی دارد. معمولا کسانی که استفاده بهینه میکنند از دانش خود، اون رو جایی جار نمیزنند و بدون ادعا و تکبر و منت هم در اختیار دیگران قرار میدهند ولی کسانی که میخواهند برتری یا پولدار بودن خود یا سود گرفتن خود را به دیگران اثبات کنند حتی اگر درست هم بگویند ولی باز از نظر من گروه اول در بین مردم محبوب تر قرار میگیرند.

نظر

درود
                          بادیدن این عنوان که با اساتید مصاحبه شود یا خیر منو ناخود آگاه یاد این سوال انداخت که آیا ما مطالبی که دوستان زحمت کش در این فروم قرار داده اند را به طور کامل فرا گرفته ایم ولی نتیجه نگرفتیم که حالا دنبال جدید تر هستیم ؟ مگر ما تو همین فروم آموزش ارزنده کم داریم که نیاز به قدم جدید تر باشد؟ مگر این اساتید در مصاحباتشون چی میگن که تا الان گفته نشده؟ من کلی مصاحبه خوندم از افرادی که خیلی حرفه ای این بازار هستند. اگر بخواهم خلاصه همشون رو در چند جمله بگم همین بس که یک تریدر باید مدیریت سرمایه داشته باشد.به زمان موفقیت حاصل میشود. و ریسک نکنیم و ... حالا نحوه گفتن ها متفاوت بوده.
                          نه عزیزان چاره کار اینجا نیست . من مخالف مصاحبه یا حرکات جدید نیستم ولی فکر میکنم گاهی دنبال لقمه آماده هستیم که مطمئن هستم کسی اینکارو برای ما نمیکند. هیچ کس فوت کوزه گری شو منتقل نمیکنه. این فوت فقط با تجربه حاصل میشه.
                          به جرات میتونم بگم یک تازه کار اگر همین مطالبی که تا الان در این فروم هست را کامل یاد بگیره و دقیق اجرا کنه به نتیجه ای میرسه که تو خواب هم تصورشو نمیکنه. مشکل جای دیگست. باید زحمت کشید و بس.
                          پاینده باشید
                          هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

در تایید فرمایشات پیام عزیز عرض کنم واقعا ما وقتی خودمون تریدرهایی داریم که این دوستان به اصطلاح خارجی انگشت کوچیکه اون ها هم نمیشم چرا باید بریم سراغ تریدر های خارجی! فقط یه نمونه را خدمتتون عرض کنم من خودم حدود 1 سال پیش به طور اتفاقی توی تالار اصفهان با دوست خوبمون اسی محمدی که اتفاقا تو همین انجمن هم گهگاهی قلم میزنن آشنا شدم به جرات میتونم بگم از نظر عملی تعداد افراد مثل ایشون تو کشور انگشت شماره همیشه هم بدون هیچ منتی تحلیل هاشون را تو همین انجمن قرار دادن . یا جناب نیمای عزیز که با کلاس های انلاین که برگزار کردند بزرگترین خدمت را به جامعه تریدری ایران کردند . مشکل ایرانی یا خارجی بودن استاد نیست مشکل از من نوعی هست که کمتر از تجربیات این عزیزان استفاده میکنیم

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              درود بر شما سونيك جان

هميشه سبز و موفق باشي
                              سلام بر برادر طاها....

به نظر من این جمله بردار سونیک باید با طلا نوشت....و قاب کرد...بالای همه فروم ها....

ببین عزیز...میدونی مشگل از کجا شروع میشه...حاشیه از کجا شروع میشه؟؟؟

از اونجایی که امتی به من نوعی فرانگنشتاین میگن استاد...دریغ از اینکه یک رزومه از من داشته یا دیده باشن....

من وقتی میتونم برای یکی نسخه بپیچم که خودم بتونم خوب کنم.....

این بازار هم راه داره نسخه پیچیش....یک ژورنال تریدینک لایو...یک حساب ریل در امضا.....یک حساب پم.....

چند روز پیش هم من پیشنهاد دادم....دوستان گفتن شاید کسی نخواد بدونه کی چقدر در میاره...یا نمیاره....این حق برای همه محفوظ هست....

ولی من میگم...من فرانگشتاینی که معروف شدم به استاد....این برادر سونیک از کجا باید به من اعتماد کنه...اگر بهش بکم مثلا فلان خطی که تو گشیدی...هیچ مبنای علمی نداره.....

این حق من هست...که مثلا نخوام کسی حساب میلیون دلاری منو ببینه (اگر داشته باشم)ولی دیگه یک حساب 1000 دلاری....که این حرفها رو نداره....

این میدونی یعنی چی؟؟؟این یعنی ایدی و اسم و رسم حرف نمیزنه...این یعنی سواد یک ایدی داره تز میده.....من نمیدونم این آقای سونیک کی هست...که خلاصه سرد و گرم چشیده هست....خیلی هم دوست دارم ایدی سرمایه ایشون بدونم...(اگر دوست داشته باشند) ولی حرف حق میزنه......

این کار دوتا هدف داره....

1-فروم معروف بشه...

2-کسی از سواد این عزیزان استفاده ببره....

بحث اول که به حق هست....که هیچی ...ما حرفی نداریم..

اما بحث دوم ....دقیقا همین مشگل میتونیم با خود یوزرهای کار درست حل کنیم....به قول دوستان....عزیزانی که کسی انگشت کوچیکه اینها هم نمیشه!!

اینم فهمیدنش یک راه داره.....که بالا گفتم....

من کاره ای نیستم...که بخوام نظر بدم...و عملی بشه....اصلا شاید به من مربوط هم نباشه این قضیه......ولی اینو میگم...برای اون دسته از عزیزانی که مثل خود من تدریس میکنند...یا بهشون استاد میگن....برای اینکه حرف حدیثی پشتشون در نیاد....چه بهتر که یک رزومه لایو داشته باشند...که فردا ....یکی مثل برادر سونیک(به حق اون پست نده)...چون تا بوده از این مدلها ما دیدیم.....

این نظر شخصی من هست.

پ.ن:روی صحبتم با هیچ عزیزی نیست....فقط اینو برای این زدم که اول از همه خودم شروع کنم(که کردم)(ادمین سایت گفتن اجازه ندارید تو امضاتون حساب بروکر دیگه رو بزارید شاید تبلیغ باشه)ولی جای دیگه هست تو فرومهای دیگه...میتونید هر وقت اراده کردید ببنید.....

به امید روزهای خوب تو این بازار...

نظر

نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
                                سلام بر برادر طاها....

به نظر من این جمله بردار سونیک باید با طلا نوشت....و قاب کرد...بالای همه فروم ها....

ببین عزیز...میدونی مشگل از کجا شروع میشه...حاشیه از کجا شروع میشه؟؟؟

از اونجایی که امتی به من نوعی فرانگنشتاین میگن استاد...دریغ از اینکه یک رزومه از من داشته یا دیده باشن....

من وقتی میتونم برای یکی نسخه بپیچم که خودم بتونم خوب کنم.....

این بازار هم راه داره نسخه پیچیش....یک ژورنال تریدینک لایو...یک حساب ریل در امضا.....یک حساب پم.....

چند روز پیش هم من پیشنهاد دادم....دوستان گفتن شاید کسی نخواد بدونه کی چقدر در میاره...یا نمیاره....این حق برای همه محفوظ هست....

ولی من میگم...من فرانگشتاینی که معروف شدم به استاد....این برادر سونیک از کجا باید به من اعتماد کنه...اگر بهش بکم مثلا فلان خطی که تو گشیدی...هیچ مبنای علمی نداره.....

این حق من هست...که مثلا نخوام کسی حساب میلیون دلاری منو ببینه (اگر داشته باشم)ولی دیگه یک حساب 1000 دلاری....که این حرفها رو نداره....

این میدونی یعنی چی؟؟؟این یعنی ایدی و اسم و رسم حرف نمیزنه...این یعنی سواد یک ایدی داره تز میده.....من نمیدونم این آقای سونیک کی هست...که خلاصه سرد و گرم چشیده هست....خیلی هم دوست دارم ایدی سرمایه ایشون بدونم...(اگر دوست داشته باشند) ولی حرف حق میزنه......

این کار دوتا هدف داره....

1-فروم معروف بشه...

2-کسی از سواد این عزیزان استفاده ببره....

بحث اول که به حق هست....که هیچی ...ما حرفی نداریم..

اما بحث دوم ....دقیقا همین مشگل میتونیم با خود یوزرهای کار درست حل کنیم....به قول دوستان....عزیزانی که کسی انگشت کوچیکه اینها هم نمیشه!!

اینم فهمیدنش یک راه داره.....که بالا گفتم....

من کاره ای نیستم...که بخوام نظر بدم...و عملی بشه....اصلا شاید به من مربوط هم نباشه این قضیه......ولی اینو میگم...برای اون دسته از عزیزانی که مثل خود من تدریس میکنند...یا بهشون استاد میگن....برای اینکه حرف حدیثی پشتشون در نیاد....چه بهتر که یک رزومه لایو داشته باشند...که فردا ....یکی مثل برادر سونیک(به حق اون پست نده)...چون تا بوده از این مدلها ما دیدیم.....

این نظر شخصی من هست.

پ.ن:روی صحبتم با هیچ عزیزی نیست....فقط اینو برای این زدم که اول از همه خودم شروع کنم(که کردم)(ادمین سایت گفتن اجازه ندارید تو امضاتون حساب بروکر دیگه رو بزارید شاید تبلیغ باشه)ولی جای دیگه هست تو فرومهای دیگه...میتونید هر وقت اراده کردید ببنید.....

به امید روزهای خوب تو این بازار...
                                خدا خیرت بده دوست عزیز که بالاخره مطلب من رو شما یکی گرفتید :دی
                                دوستان ، من هم میدونم هر کسی یه جمله به من بیاموزد مرا بنده خود کرده و.... ولی بدبختی ما از همین واژه استاد شروع میشه!!!
                                من با خیلی از استادان تکنیکال و... ارتباط خارج از سایت داشتم شاید باورتون نشه ولی اکثر اساتید 7 شون گرو 8 شون بوده!!!
                                یکی از استادان که شاید بیشترین تاپیک آموزشی رو در سه سال اخیر داشته خدا به سر شاهده که فقط با پول یارانه خودش و خانمش و پسرش داره امرار معاش می کنه!!!
                                ایشون تمام پولش رو باخته و دیگه حاضر نیست تن به کار بدنی بده و منتظره حساب 60 دلاریش!!! (دقت کنید حساب 60 تا یک دلاری) یک شبه چند هزار برابر بشه و ایشون ثروتمند بشه.
                                یکی دیگه از اساتید کاشف به عمل اومد که اصلا تا به حال حساب ریل نداشته و صرفا دمو کار می کرده!!!
                                استاد سوم اینقدر ضرر کرده بود بهم می گفت تحلیل هام به خودم نمی سازه!!! شروع کرده بود و به جای ترید سیگنال می فروخت!!!
                                استاد چهارم روزها دست فروشی می کنه و شب ها میاد تو فروم پست میزنه!!!

خدا شاهده اینا رو نمی گم که یه موقع کسی رو تحقیر کنم یا به کسی توهین کنم! فقط می خوام روشن بشید که مصاحبه با استاد و.... دردی رو دوا نمی کنه!!! استاد اگر نسخه ای داشت به قول حسین آقا برای خودش می پیچید و میزد به زخم های زندگیش...

به نظر من افراد موفق با چهار تا نمودار و تاپیک و .... مشخص نمی شوند! پیشنهاد من اینه که افرادی که دارای سابقه هستند یک استیتمنت 6 ماهه برای مدیریت بفرستند و در صورت تایید مدیریت آیدی این افراد با رنگ متمایزی مشخص بشه.

در ادامه خواستم یه مطلبی هم اضافه کنم ولی به خاطر حاشیه های احتمالی قیدش رو زدم....
                                هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
                                چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

پردازش ...
                                X