اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• فایل های پیوست شده
      زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• درود

دوست عزیز

اولا ساعت کاری رو رعایت باید کرد
        ثانیا با شکست سطح اول پیوتی وارد میشیم ( عکس دوم خلاف قانون ماست )

بدرود
        ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
          درود

دوست عزیز

اولا ساعت کاری رو رعایت باید کرد
          ثانیا با شکست سطح اول پیوتی وارد میشیم ( عکس دوم خلاف قانون ماست )

بدرود
          مرسی همایون عزیز از راهنمایی زیبای تان

ارز مورد نظر ین ژاپن هست که جز ارزهای شب زی هست و طبق قوانین ترید در خارج تایم مارکت قابل انجام هست .

مطلب دوم تایم مورد نظر در تصویر 2 تایم فریم 15 دقیقه بود که قیمت بعد از شکست پیوت مرکزی روزانه حمایت 1 را تاچ و پولبک به موینگ اورج و پیوت مرکزی داشت .

بنظر شما می شود از تایم 15 دقیقه مانند تایم یک ساعته بهره برد با رعایت قوانین .

چارت 2 : پیوت روزانه - 15 دقیقه

15 دقیقه : بعد از شکست سطح 1 می شود ورود کرد ؟؟؟

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 10-16-2013, 12:00 AM
          زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• درود

ما یه مدتی ارز های شبزی رو توی سشن امریکا و ژاپن ترید میکردیم لیکن تجربه نشون داده ادم نباید هر موقع از روز ، مغازه شو باز کنه برای یه مشتری !
            شما ساعت کاری رو رعایت کنید به مراتب ذهنتون اروم تر و حرص و ترس کمتری دارید و انرژِی بیشتری برای روز فرداش دارید
            اگر بخوایید هر موقع روز ترید کنید یعنی برای یه مشتری ، مغازتون رو شب باز نگاه میدارید و چه بسا فردای اون روز از فرط خستگی ، مشتریان اصلی خود رو توی ساعت کاریتون از دست بدید و حوصله نداشته باشید !

در مورد تایم پونزده ای هم که ترید کردید
            خب اگر تایمتون پونزده هست ، مشکلی توی ورودتون نیست

توی پونزده هم ، میشه ترید کرد با قوانین این سیستم

اگر وقت زیادی دارید که دایم پای چارت باشید و دایما بازارا رو چک کنید و روند فرساسیش رو میتونید تحمل کنید ، میشه ترید کرد.

به روحیه ما که نمیسازه پونزده دقیقه ! خود خوری مضمن بهمون دست میده !
            به شخصه با اینکه وقت زیادی هم دارم و میتونم در طول روز پای ترید باشم ، ولی پونزده ب شکل عجیبی بهم فشار میاره و دایما باید چارت ها رو رصد کنم و واقعا اجازه نمیده از جام پاشم !
            چون دایما قیمت ها یهو حرکت میکنن و چشم از چارت بردارید موقعیت برباد رفته !

بدرود

نظر

• تیم 15 دقیقه استرس بالائی داره به علت نوسانات بازار اگر با روحیات شما سازگاره میتونید امتحان کنید. من که اعصابشو نداشتم.
              نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام به همه

با عرض تبریک عید قربان ،به اطلاع دوستان میرسونم که بر اساس صحبت اقای جبل عاملی از این به بعد از پلتفرم پرسپولیس استفاده میکنیم ،ساعتش با بروکر اف ایکس پرو فرقی نداره و فقط امکان داره در ساعت کلوز و اوپن تفاوت باشه که چک نکردم اما درکل در جریان باشن دوستان که ایشون با توجه به مشغله ای که براشون بجود اومده (( البته بر اساس اطلاعات رسیده از خرزوخان که از احوالات ایشون با خبر هستن )) در ردیکال کمتر وقت میکنن به دوستان پاسخ بدن و اکثرا در پارکینگ هستن اما اگه سوالی در تاپیک مطرح بشه جوابگو هستن ،راستی یه نکته دیگه اینکه ایشون رو حساب اف ایکس پرو دمو که اینوستور قرار داده بودن معامله ای باز نمیکنن و جدیدا هم چند وقتی هست که دیگه معاملات شب رو باز نمیکنیم و فقط در سشن لندن کار صورت میپذیره مگه اینکه استثنا وجود داشته باشه.
                و اما پیشنهاد میکنم به دوستانی که در تاپیک دنبال میکنن سیستم ایشون رو فقط به تاپیک تکیه نکنید ،که با خوندن مواردی که در تاپیک عنوان شده بخواهید دست به ترید بزنید ،در سیستم ایشون تجربه دو ماه بنده میگه که باید در کنار ایشون باشید ،برای اینکه نکات تریدری ((که کم هم نیستن در سیستم ایشون)) وجود داره ((که البته در بسیاری از سیستمهای دیگر هم هست اما خوب)) که فقط با در کنار ایشون بودن میتونید متوجه بشید ،هر چند خودم هنوز در مواردی بعد از دو ماه متوجه نشدم واقعا وقتی گفته میشه فلان ارز که شکست انجام داده به خاطر اینکه ضرب آهنگ حرکتی جالبی نداره وارد نمیشیم خواهشا یکی از دوستان که متوجه این ضرب آهنگ هست بنده رو به صورت مکانیکی متوجه این ضرب آهنگ بکنه؟

در کل این چند نکته ای بود که بایستی به اطلاع دوستان پیگیر این استراتژی میرسوندم (( تا در قبال دوستان پیگیر و مسئولیت مدیر اتاق ردیکال این استراتژی بودن )) کم نذاشته باشم و احیانا مدیون کسی نباشم.

با آرزوی موفقیت برای دوستان در ادامه همراه تاپیک هستم.
                ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-16-2013, 01:51 PM

نظر

• سلام

این هم یه موقعیت با ریسک بالا :
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-16-2013, 04:29 PM

نظر

• استاد نحوه استفاده از کانال رگرسیون در سیستم رو توضیح میدید؟
                    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
                      استاد نحوه استفاده از کانال رگرسیون در سیستم رو توضیح میدید؟

با مراجعه به تاپیک سیستم معاملاتی خبرتی ( قسمت الگو ها ) فقط 5 تا الگو هست . یاد داشت کنید کافیه
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام

لطفا بر اساس این تحلیل وارد معامله نشید ! این معامله تا حدودی خارج از موارد گفته شده در تاپیک هست از جمله ساعت ترید و مواردی دیگر اما با دید تریدری وارد این معامله شدم.

فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-17-2013, 01:33 AM

نظر

• ه به
                          پنجشنبه چشممون به یه روند خوب باز شد !
                          من متاسفم که دوستان این روز رو توی ریدکال نبودن !
                          فقط saman 241 عزیز با من ریدکال بودند که خدارو شکر هم یه سری نکات رو باهاشون مرور کردم هم ترید کردیم .
                          هم یه سری چیزای جدید از بازار کشف کردم که برای بهبود متد خوبه .
                          اول با استاد مطرح میکنم اگر تایید شد عمومی بشه.
                          خلاصه منتظریم ببینیم پوزیشن ها چی میشه .
                          دو پوزیشن گرفتیم . سومی هم سیگنال داد که دیگه وارد نمیشیم و به سیستم و مدیریت سرمایه اش پایبند میمونیم.

بدرود
                          ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 10-17-2013, 12:33 PM

نظر

• سومی هم گرفتیم
                            البته بعد از ریسک فری کردن یکی از پوزیشن ها

ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 10-17-2013, 12:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها

نتیجه :

واقعا برام عجیبه چرا کسی اتاق نبود ؟!؟!
                              روزی هم که موقعیت داریم بچه ها نیستن استفاده کنن!
                              ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 10-17-2013, 12:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                                سلام

لطفا بر اساس این تحلیل وارد معامله نشید ! این معامله تا حدودی خارج از موارد گفته شده در تاپیک هست از جمله ساعت ترید و مواردی دیگر اما با دید تریدری وارد این معامله شدم.

سلام موقعیت بالا که نصفه شب گذشته قرار داده بودم و تصویرش رو بالا مشاهده میفرمائید به سود نشست در تصویر پائین:

و اما یه موقعیت مشکوک که احتمال زیاد به سود نشینه :

راستی به موقعیت بدون استاپ و تی پی آقا همایون هم مشکوکم و احتمال میدم به تی پی نرسه مگه اینکه بدون استاپ یه روزی تارگتش رو بغل کنه.

نظر

پردازش ...
                                X