اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت استاد عزیز چند سوال راجع به موقیت گذشته یورو ین دارم که در شکل علامت گذاری کردم
    http://

در 1 همه چیز برای خرید از لحاظ ظاهری آماده بوده ولی متاسفانه استاپ خورده شده است(اگر استاپ زیر 50 پیپ باشد) علت چیست؟
    در 2 آیا با توجه به ورود در موقیت 1 و با توجه به کراس اندیکاتور در جهت مخالف باید از پوزیشن خارج شد و یا اینکه خروج فقط بر اساس استاپ است
    آیا موقعیت 3 موقعیت درستی برای ورود است با توجه به اینکه هنوز قله قبلی را نشکسته است
    در موقعیت 4 اگر به فرض اینکه بازار باز بود برای ورود مناسب است؟

با تشکر از شما
    ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 11-17-2013, 05:00 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• با سلام و اجازه از استاد

وحید جان نظر شخصی من اینه که :
      برای استاپ میشه از یه تایم بالاتر استفاده کرد که اگر اینکار بشه استاپ ما تو این پوزیشن نمی خوره.
      راجع به ورود در نقطه یک ، قیمت یه صعود 280 پیپی داشت که به نظر میرسید نیاز به یه استراحت داشته باشه.
      در مورد ورود در نقطه 4 ، شکست با یه کندل کم قدرت اتفاق افتاده.
      در مورد ورود در نقطه 3 ، خود من بعد از شکست پرقدرت مقاومت کلاسیک وارد شدم.

در هر شکل باید منتظر نظر استاد موند.
      باتشکر
      نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
        با سلام خدمت استاد عزیز چند سوال راجع به موقیت گذشته یورو ین دارم که در شکل علامت گذاری کردم

در 1 همه چیز برای خرید از لحاظ ظاهری آماده بوده ولی متاسفانه استاپ خورده شده است(اگر استاپ زیر 50 پیپ باشد) علت چیست؟
        در 2 آیا با توجه به ورود در موقیت 1 و با توجه به کراس اندیکاتور در جهت مخالف باید از پوزیشن خارج شد و یا اینکه خروج فقط بر اساس استاپ است
        آیا موقعیت 3 موقعیت درستی برای ورود است با توجه به اینکه هنوز قله قبلی را نشکسته است
        در موقعیت 4 اگر به فرض اینکه بازار باز بود برای ورود مناسب است؟

با تشکر از شما
        سلام و ارادت
        1 - علت اینه که اصلا اونجا نباید وارد میشدیم . چون طبق قانون مووینگ ، زمانی که میبینیم قیمت یک نفس 260 پیپ صعود کرده و در بعد از شکستش ( مووینگ ) بیشترین فاصله را از مووینگ گرفته ، پس باید منتظر باشیم تا قیمت دوباره مقداری نزول کنه و خودش را به مووینگ نزدیک کنه تا بتونه انرژی کافی برای ادامه رشد را به دست بیاره و سپس وارد بشیم . که این ورود زمانی شکل میگیره که قله شکست قبلی ، شکسته بشه
        2 - نه خروج فقط با استاپ یا حد سود . غیر از کنترل پوزیشنی که در آخر هفته ها داریم
        3 - خیر . فقط در صورت شکست قله قبلی ، مجاز به ورود هستیم
        4 - باز هم خیر چون دوباره از مووینگ 120 فاصله زیاد گرفته
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با عرض تشکر از استاد گرامی و آقاatbin2010 بابت پاسخ گویی.
          ببخشید استاد مطالبم را در قالب سوال مطرح میکنم تا اینکه شاید سوال دیگر دوستان هم باشد و هم اینکه ایراداتم را پیدا میکنم از توجه و پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم
          در تصویر زیر به نظر بنده اگر سطح پیوتی( 1 ) با کندل قوی شکسته شود چون هم بالای موینگ 120 است و هم موقعیت موینگها در حال شکل گیری است احتمال افزایش تا سطح پیوت بعدی است آیا درست است؟
          حال اگر سطح 1 بشکند باید منتظر شکست سطح مقاومتی 2 هم باشیم
          اگر این پیش بینی درست در بیاید اگر یک تایم بالا برویم در تایم 4 ساعته موینگها سد راه قیمت هستند آیا باید به تایم بالاتر هم نگاه کرد در شکل 2 مشخص است
          حال اگر پیش بینی ما درست در نیاید و بازار بخواهد نزول کند آیا پیوت در قسمت 3 با کندل سنگین شکسته شود وارد میشیم یا باید صبر کنیم تا نقطه 4 شکسته شود و موقعیت بهتر گیر بیاید البته تمام موارد گفته شده باید با تایید اندیکاتور باشد

تایم 4 ساعته:

ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 11-17-2013, 09:00 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

با عرض تشکر از استاد گرامی و آقاatbin2010 بابت پاسخ گویی.
            ببخشید استاد مطالبم را در قالب سوال مطرح میکنم تا اینکه شاید سوال دیگر دوستان هم باشد و هم اینکه ایراداتم را پیدا میکنم از توجه و پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم
            در تصویر زیر به نظر بنده اگر سطح پیوتی( 1 ) با کندل قوی شکسته شود چون هم بالای موینگ 120 است و هم موقعیت موینگها در حال شکل گیری است احتمال افزایش تا سطح پیوت بعدی است آیا درست است؟
            حال اگر سطح 1 بشکند باید منتظر شکست سطح مقاومتی 2 هم باشیم
            اگر این پیش بینی درست در بیاید اگر یک تایم بالا برویم در تایم 4 ساعته موینگها سد راه قیمت هستند آیا باید به تایم بالاتر هم نگاه کرد در شکل 2 مشخص است
            حال اگر پیش بینی ما درست در نیاید و بازار بخواهد نزول کند آیا پیوت در قسمت 3 با کندل سنگین شکسته شود وارد میشیم یا باید صبر کنیم تا نقطه 4 شکسته شود و موقعیت بهتر گیر بیاید البته تمام موارد گفته شده باید با تایید اندیکاتور باشد

تایم 4 ساعته:

سلام . خواهش
            بله درسته
            شکست سطح 2 ، را باید با زمان پیش رفت ، غیر قابل پیش بینی هست . تصمیمات در لحظه گرفته میشن . البته نقشه راه از قبل مشخص هست
            خیر . اصلا نباید به تایم های دیگه شیفت داد ، البته حالا هم که تصویر را مشخص کردید خوب هست چون نمایش داده که چه تاثیری روی یک ساعت از مووینگ های 4 ساعته داشتیم . البته اینو گفتم فقط جهت یاد آوری قدرت ابزارهامون نه تشویقی برای چک کردن تایم های مختلف
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
              سلام . خواهش
              بله درسته
              شکست سطح 2 ، را باید با زمان پیش رفت ، غیر قابل پیش بینی هست . تصمیمات در لحظه گرفته میشن . البته نقشه راه از قبل مشخص هست
              خیر . اصلا نباید به تایم های دیگه شیفت داد ، البته حالا هم که تصویر را مشخص کردید خوب هست چون نمایش داده که چه تاثیری روی یک ساعت از مووینگ های 4 ساعته داشتیم . البته اینو گفتم فقط جهت یاد آوری قدرت ابزارهامون نه تشویقی برای چک کردن تایم های مختلف
              استاد در مورد این قسمت نظرتان چیست
              "حال اگر پیش بینی ما درست در نیاید و بازار بخواهد نزول کند آیا پیوت در قسمت 3 با کندل سنگین شکسته شود وارد میشیم یا باید صبر کنیم تا نقطه 4 شکسته شود و موقعیت بهتر گیر بیاید البته تمام موارد گفته شده باید با تایید اندیکاتور باشد "

نظر

• استاد به نظر من ایرادی نداره که برای استاپ یه تایم بالاتر بریم و آخرین سطح مقاومتی یا حمایتی رو در نظر بگیریم ولی نظر شما ارجحیت داره.
                نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

استاد در مورد این قسمت نظرتان چیست
                  "حال اگر پیش بینی ما درست در نیاید و بازار بخواهد نزول کند آیا پیوت در قسمت 3 با کندل سنگین شکسته شود وارد میشیم یا باید صبر کنیم تا نقطه 4 شکسته شود و موقعیت بهتر گیر بیاید البته تمام موارد گفته شده باید با تایید اندیکاتور باشد "
                  باید تا نقطه 4 صبر کرد . شکست آخرین مانع مهم است
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
                    استاد به نظر من ایرادی نداره که برای استاپ یه تایم بالاتر بریم و آخرین سطح مقاومتی یا حمایتی رو در نظر بگیریم ولی نظر شما ارجحیت داره.
                    در معامله گری باید از تجربیات و آموخته هاتون استفاده کنید و سیستم را شخصی سازی کنید . این یه حق هست
                    من خودم ترجیح میدم مووینگ 60 را در همون تایم ، برای استاپ قرار بدم ( بصورت ثابت )
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام
                      آقای جبل عاملی فایل آموزشی سیستم آماده نشد؟
                      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط FX_Gold نمایش پست ها
                        با سلام
                        آقای جبل عاملی فایل آموزشی سیستم آماده نشد؟
                        با تشکر
                        سلام
                        نه . تازه مبحث مووینگش داره تمام میشه
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                          سلام
                          نه . تازه مبحث مووینگش داره تمام میشه

.................

نظر

• با سلام
                            با اجازه استاد عزیز درس پس میدهم اگر اشتباه است حتما راهنمایی فرمایید
                            در سیستم جناب استاد باید اول هفته سراغ جفت ارزهای مشخص شده رفت و موقعیتها را برسی کرد و آنهایی که بهترین موقعیت در طول هفته را امکان دارد داشته باشند شناسایی کرد و نقاط ورود را شناسایی کرد و در کمین منتظر شکار مینشینیم اگر شکار در تیرس قرار گرفت از اینجا به بعد است که باید شرایط محیطی و جوی را در نظر گرفت (اندیکاتورها را میگم)اگر شرایط مساعد بود و بازار رشد زیاد نکرده بود و از موینگ 120 هم زیاد فاصله نداشت شلیک میکنیم این تمام برداشت من بود
                            البته شاید تعداد معاملات کم باشد ولی کم ریسک است و این شعار ف.ا.ر.ک.س است نگوییم بیایید سود کنیم بگوییم بیایید ضرر نکنیم و خود باعث سود میشودو اینکه همیشه و همجا داخل بازار باشیم و نخود همه آشی باشیم (این رو به خودم میگم ) نباشد و در جاهای مطمئن وارد شدن ملاک کار است و این رمز موفقیت است
                            ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 11-19-2013, 10:14 AM

نظر

• با سلام خدمت استاد عزیز
                              موقعیت دلار استرالیا به آمریکا
                              اگر امکان دارد اشکالات را بفرمایید
                              بهترین نقطه ورود در 1 است و استاپ زیر پیوت
                              در جایی شما فرموده بودید که استاپ زیر موینگ 60 که در اینجا ریسک به ریوارد درست نیست نظر شما چیه؟
                              الان که دیر وارد شدم البته حسابم دمو است به نظر شما حرکت مارکت انجام شده است
                              در مورد تی پی هم میشه بفرمایید باید تی پی 1 را گرفت یا 2
                              تشکر از شما

نظر

• سلام

آزی رو وارد شدیم تمام شرایط مهیا بود رفت بالا شادو زد الان هم برگشته ببینیم چی میشه در ادامه.

امیدوارم که فایل آموزشی جناب جبل عاملی هر چه زودتر با لطف ایشون آماده بشه.

موفق

نظر

پردازش ...
                                X