اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
    جناب جبل عاملی ضمن عرض تشکر از شما و کاظم جان در خصوص پیاده سازی ابزار جدید
    در صورت امکان یه تمپلت جدید از سیستم قرار بدید لطفا
    خواهش
    تمپلیت فرق نکرده . همون قبلی هست
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• مشکل شما برای ظاهر نشدن بروی چارت بعلت تفاوت نام ارزها در متا تریدر شما میباشد.مثلا بجای اینکه EUR/USD باشه EUR/USDc یا ....... است. از متاتریدر بروکر fxpro استفاده کنید.

نظر

• درود
        چه حال و احوالی داریم این دو هفته
        بازار شده مثل چوب بستنی ، خشک شده !
        تریدر بودن رو اینجا ها میشه تست کرد ، بهترین زمان های تست کردن شخصیت ، این موقع هاست.
        دو هفته پوزیشن نگیری ، و بتونی اعتماد بنفستو داشته باشی و به سیستمت پایبند باشی
        این شاحه اون شاخه نشی
        حرص ترید نداشته باشی . حالا که بازار ترید خوب بهت نمیده به ترید های نیمه مطمئن راضی نشی ( یه وقت گول نخوری با یه آّبنبات چوبی )
        یه وقت شب ترید نکنی
        یه موقع نگی بذار بیشتر ریسک کنم سر یه موقعیت آّبکی
        فکر و خیال نکنی همیشه بازارا سود میدن

این شغل ، شغل بزرگانه...!
        آیا اونقدر بزرگ شدی که بشه صدات کرد تریدر ؟!

این موقعیت شب ساعت ده اتفاق افتاد
        در واقع اولین موقعیت خوب با سیستمتون بوده
        ولی ما ساعت کاری داریم
        پس در این مواقع
        ترید نکردن ، بهترین معاملست ...

ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 10-03-2013, 11:26 PM
        ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• من مشکل دیتامو حل کردم.حالا میخوام بدونم کدوم تایمو در نظر بگیرم اخه تاریخاش فرق داره.یا اینکه این نرم افزار ربطی به تاریخ چارت نداره؟ایا از تایم فریم 1 سعته استفاده کنم یا ماهیانه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-04-2013, 10:55 AM
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
            من مشکل دیتامو حل کردم.حالا میخوام بدونم کدوم تایمو در نظر بگیرم اخه تاریخاش فرق داره.یا اینکه این نرم افزار ربطی به تاریخ چارت نداره؟ایا از تایم فریم 1 سعته استفاده کنم یا ماهیانه
            دوست ارجمند به نظرم شما پست رو دقیق نخوندید . چون توش بیان کردم که یک ساعته جلوی چشمتون باشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
              من مشکل دیتامو حل کردم.حالا میخوام بدونم کدوم تایمو در نظر بگیرم اخه تاریخاش فرق داره.یا اینکه این نرم افزار ربطی به تاریخ چارت نداره؟ایا از تایم فریم 1 سعته استفاده کنم یا ماهیانه
              محسن جان چارت را تا آخرین حد زوم کنید تا بهترین دید را داشته باشید و تاریخ هم مهم نیست . چارت را جوری قرار بدید که h1 فیکس مانیتور باشه
              ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 10-04-2013, 09:34 AM
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                با تشکر از جناب همایون و جبل عاملی به خاطر شر این اندیکاتور و همه زحماتشون . من یک تمپلت مخصوص قدرت ارزها ساختم و ولالیتی هم بهش اضافه کردم
                امیدوارم مفید دوستان واقع بشه
                دانلود تمپلت :http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0981764741.rar

بعد از نصب باید یک همچین تصویری ببینید . - ولالیتی(بالا گوشه راست ) - قدرت ارزها (بالا گوشه چپ )- نمودار قدرت نسبی ارزها (وسط )- بالانس لاین (پایین )

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                  سلام
                  با تشکر از جناب همایون و جبل عاملی به خاطر شر این اندیکاتور و همه زحماتشون . من یک تمپلت مخصوص قدرت ارزها ساختم و ولالیتی هم بهش اضافه کردم
                  امیدوارم مفید دوستان واقع بشه
                  دانلود تمپلت :http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0981764741.rar

بعد از نصب باید یک همچین تصویری ببینید . - ولالیتی(بالا گوشه راست ) - قدرت ارزها (بالا گوشه چپ )- نمودار قدرت نسبی ارزها (وسط )- بالانس لاین (پایین )

موفق باشید

بوریکس عزیز سپاس
                  عدد مربوط به numpoint , base piont با عدد اقای جبل عاملی متفاوت است ایشون 30 و 10 معرفی کردن شما 24 و -1 در تمپلت این یه موضوع و موضوع دیگه میشه ارزای دیگه ای بجز این ارزها به بلانس لاین اضافه کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                    بوریکس عزیز سپاس
                    عدد مربوط به numpoint , base piont با عدد اقای جبل عاملی متفاوت است ایشون 30 و 10 معرفی کردن شما 24 و -1 در تمپلت این یه موضوع و موضوع دیگه میشه ارزای دیگه ای بجز این ارزها به بلانس لاین اضافه کرد
                    سلام
                    تنظیمات رو هر چیزی اقای جبل عاملی فرمودند صحیح است و بنده چون در جریان نیستم از همونها استفاده کنید
                    بالانس لاین هم 4 تا ارز میشد اضافه کرد که من دلبخواهی اضافه کردم شما هم هر ارزی دوست دارید از قسمت تنظیمات می تونید اضافه کنید
                    راستی من رنگها رو هم سلیقه ای تغییر دادم

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• درود
                      الان نه شبه
                      یه موقعیت رو توی بازار دیدم که تی پی خورده . یاد دوران جوونیمون افتادیم که بازار داشت سود میداد ...!
                      این پوزیشن کلا توی ساعت تریدمون نبوده و ورودی نمیشد داشته باشیم.
                      هدف از قرار دادن این عکس
                      1- در ساعات کاری ترید کنیم ( تاکید دوباره جهت یاد اوری این نکته )
                      2- نمونه یک پوزیشن با استفاده از این متد
                      بود

بدرود

فایل های پیوست شده

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• مخلص استاد ارجمند.اقای jabalameli این اندیکاتور projectfx خصوصیه؟ لا مصب خیلی خوشگله!! منم میخوام!!!!!

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام خدمت جناب جبل عاملی و دیگر دوستان

با توجه به مهیا بودن تمام شرایط وارد معامله خرید یرو به ین میشیم که در تصویر مشخص شده :

در صورت تمایل میتونید در پول بک وارد بشید.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-15-2013, 10:23 AM

نظر

• جهت اطمینان از تثبیت شکل گیری روند ، بهتره با شکست سطوح اول حمایتی و مقاومتی وارد بشیم
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• جبل جان سلام

یکی از دوستان به دنبال استراتژی قوی سودده در کوتاه مدت بود این تاپیک را بهشون معرفی کردم ، ممنون میشم به شما رجوع کردند ایشون رو راهنمایی کنید . منت بزرگی بر سر ما گذاشتید

پایدار باشید

نظر

پردازش ...
                                X