اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این موارد چیزایی بود که به نظرم مهم بود و جایی کتبی نوشته نشده بود

سعی کردم با لحن و گفتار عامیانه و ( امری و دستوری ) بنویسم تا کاملا باهاشون ارتباط برقرار کنید

سپاس از استاد

( قدردان زحمات ، همایون )
    ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

تشکر دوست عزیز که تجربیات با ارزش خود را صادقانه در اختیار ما قرار می دهید .

امیدوارم این کار خیر همچنان ادامه دار باشد

باز هم سپاس
      زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

آقا مرسی عالی بود ..... گفتم منم یه پستی زده باشم
        پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

نظر

امروز سه شنبه
          سه پوزیشن گرفته شده
          یکی دوشنبه بود
          دو تا سه شنبه

این اولین پوزیشن روز سه شنبه است
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-10-2013, 10:04 PM

نظر

این دومین پوزیشن روز سه شنبه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-10-2013, 10:05 PM

نظر

این پوزیشن روز دوشنبه است که به دلیل خلاف جهت رفتنش ، بردمش توی فاز ضرر ده
              تی پی رو به محل ورود جابجا کردم
              اس ال سر جاش مونده

روند با توجه به سیلور ترند هنوز صعودیه
              لیکن پیوت رو شکسته و بالانس لاین و کارنسی مترمون هم خنثی هستند

به هر حال این معامله توی فاز ضرر ده تعریف میشه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-10-2013, 10:01 PM

نظر

با توجه به عدم حضور استاد در این هفته ، لازم به ذکر است سعی کردم این موقعیت هارو برای دوستان توی اتاق معاملاتی رید کال اعلام کنم تا با هم وارد بشیم .
                لیکن ضرر ده بودن پوزیشن یا سود ده بودن اون ، بر عهده تریدر بوده و این اعلام موقعیت ها ، صرفا جهت تمرین و همکاری گروهی با دوستان خوبمون در رید کال است .
                امیدوارم پر سود باشیم و درنبود استاد بتونیم کمی خودمون رو به چالش بکشیم.

نظر

[QUOTE=minexer;90281]این پوزیشن روز دوشنبه است که به دلیل خلاف جهت رفتنش ، بردمش توی فاز ضرر ده
                  تی پی رو به محل ورود جابجا کردم
                  اس ال سر جاش مونده

روند با توجه به سیلور ترند هنوز صعودیه
                  لیکن پیوت رو شکسته و بالانس لاین و کارنسی مترمون هم خنثی هستند

به هر حال این معامله توی فاز ضرر ده تعریف میشه

این پوزیشن روز دوشنبه بود
                  با مدیریت پوزیشن تونستیم از فاز ضرر ده ، به فاز سر به سر تبدلیش کنیم

نکته : هر گاه پوزیشنی رو پس از شکست پیوت باز کردید ، و قیمت به پشت پیوت رفت پس از تریدتون ، این معامله وارد فاز ضرر ده شده
                  سعی کنید تی پی رو بیارید روی محل ورود
                  اس ال رو هم کمی اگر میشه کمتر کنید
                  و مراقب باشید تا ضرر هاتون رو به سر به سر تبدیل کنید
                  این هنر ماست که بتونیم ضرر هامون رو با صفر ببندیم ( با تجربه حتما میشه بهش دست پیدا کرد )

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-10-2013, 10:02 PM

نظر

[QUOTE=minexer;90274]امروز سه شنبه
                    سه پوزیشن گرفته شده
                    یکی دوشنبه بود
                    دو تا سه شنبه

این اولین پوزیشن روز سه شنبه است

نتیجه : با سود بسته شد

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-10-2013, 10:03 PM

نظر

http://uploadtak.com/images/s9167_2.png

نظر

نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                        این دومین پوزیشن روز سه شنبه

نتیجه : با سود بسته شد

نظر

برایند رشد حساب در این هفته ( هفته سوم شهریور ماه ) و شهریور ماه تا کنون

ورود به معامله با منطق انسانی
                          خروج
                          از معامله با احساس ماشینی
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام
                            ضمن عرض ادب و احترام ، به اطلاع میرساند از این به بعد اتاق معاملاتی پیووتها ، به کنال شماره 1752201 منتقل گردیده و در کانال جدید درخدمت عزیزان علاقه مند هستیم .

ارادتمند - جبل عاملی

خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود
                              استاد من یک سوال مهم امروز برام اتفاق افتاد .
                              گفتم اینجا مطرحش کنم تا کسانی هم که توی رید کال نیستند ، جواب رو استفاده کنند.

اسکلت اصلی سوال اینه که ایا همواره باید با شکست سطوح اول وارد شد ؟ یعنی با شکست wr1 - ws1 ؟
                              ایا موقعیتی اگر فراهم بود که سطح هفتگی اونجا بود و پیوتش هم اکبند بود
                              اندیکاتور هامون هم تایید کردن
                              روند و دید بازاری هم تایید کرد
                              ریسک به ریوارد هم مناسب بود
                              باز ما باید اونو ول کنیم و منتظر شکست سطوح اول باشیم ؟

من تا جایی که از شما کسب تجربه کردم ، یاد گرفتم همواره با شکست سطوح اول وارد بشم
                              لیکن امروز دیدم موقعیتی رو سیگنال ورود دادید که من برام گنگ بود . و انگار اولین روزی بود که با این متد دارم کار میکنم!
                              چون همزمان سه بازار بودن که دقیقا عین هم بودن موقعیتاش
                              شما یکی رو سیگنال ورود دادید
                              ولی یکی دیگه رو پرسیدم فرمودید خیر
                              با اینکه جفتشون رو اگر توی عکس ببینید متوجه میشید که پیوتهاشون یه شکله تقریبا

خلاصه اینکه
                              خواستم بدونم بالاخره ما باید با شکست سطوح اول فقط وارد بشیم
                              یا باید منعطف باشیم و بسته به موقعیت و شکل پیوت ها وارد بشیم ؟
                              اگر مورد دوم رو تایید میفرمایید پس چرا توی عکس ، بازار سمت چپ رو برای ورود جایز نمیدونید ؟

پوزش که سوالات پیچیده و ریزی رو میپرسم
                              من تنها روی این متد سرمایه گذاری کردم
                              چند ماه شده که دارم باهاش کار میکنم و از تجاربتون بهره میبرم
                              ناچارم نقاط گنگ ، رو سوال کنم تا قدری به تجارب شما و حرفه ای شدن نظیر شما نزدیک بشم .
                              پیشاپیش از شما نهایت تشکر رو دارم
                              بدرود

نظر

نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                                درود
                                استاد من یک سوال مهم امروز برام اتفاق افتاد .
                                گفتم اینجا مطرحش کنم تا کسانی هم که توی رید کال نیستند ، جواب رو استفاده کنند.

اسکلت اصلی سوال اینه که ایا همواره باید با شکست سطوح اول وارد شد ؟ یعنی با شکست wr1 - ws1 ؟
                                ایا موقعیتی اگر فراهم بود که سطح هفتگی اونجا بود و پیوتش هم اکبند بود
                                اندیکاتور هامون هم تایید کردن
                                روند و دید بازاری هم تایید کرد
                                ریسک به ریوارد هم مناسب بود
                                باز ما باید اونو ول کنیم و منتظر شکست سطوح اول باشیم ؟

من تا جایی که از شما کسب تجربه کردم ، یاد گرفتم همواره با شکست سطوح اول وارد بشم
                                لیکن امروز دیدم موقعیتی رو سیگنال ورود دادید که من برام گنگ بود . و انگار اولین روزی بود که با این متد دارم کار میکنم!
                                چون همزمان سه بازار بودن که دقیقا عین هم بودن موقعیتاش
                                شما یکی رو سیگنال ورود دادید
                                ولی یکی دیگه رو پرسیدم فرمودید خیر
                                با اینکه جفتشون رو اگر توی عکس ببینید متوجه میشید که پیوتهاشون یه شکله تقریبا

خلاصه اینکه
                                خواستم بدونم بالاخره ما باید با شکست سطوح اول فقط وارد بشیم
                                یا باید منعطف باشیم و بسته به موقعیت و شکل پیوت ها وارد بشیم ؟
                                اگر مورد دوم رو تایید میفرمایید پس چرا توی عکس ، بازار سمت چپ رو برای ورود جایز نمیدونید ؟

پوزش که سوالات پیچیده و ریزی رو میپرسم
                                من تنها روی این متد سرمایه گذاری کردم
                                چند ماه شده که دارم باهاش کار میکنم و از تجاربتون بهره میبرم
                                ناچارم نقاط گنگ ، رو سوال کنم تا قدری به تجارب شما و حرفه ای شدن نظیر شما نزدیک بشم .
                                پیشاپیش از شما نهایت تشکر رو دارم
                                بدرود
                                سلام
                                شما در آدرس زیر ( پست شماره 348 ) بصورت دقیق خودتون پاسخ این پست را نوشتید . در مورد عدم ورود همزمان در موقعیت های مشابه و فقط ورود به یکی از اونها ، فقط دلیل دید بازاری داشت
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X