اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پیرو پست 223 و تاکید همیشه گیم ، اگه ابزارهای تریدری معتبر باشن و درست ازشون استفاده بشه ، اخبار نه تنها نگران کننده نیست ، بلکه باعث زود تر و برخی موارد بیشتر به سود نشستن معامله بشه
    دوستانی که در اتاق معاملاتی رید کال بودن حتما خاطر شون هست که زمانی که در مورد موقعیت این جفت ارز صحبت میکردیم ، ضمن تایید صحت موقعیت با توجه به پلن و ابزار ها ، توصیه شد بدلیل انرژی کم در شکست سطح ، با ریسک خیلی کم وارد بشن و حتی عنوان شد فاندامنتال قدرت اینو داره که شاید بتونه حرکتش بده
    که الان شاهد هستیم ، هر چند که روند کم انرژی بود ولی بدلیل شناخت درست موقعیت ، خبر باعث موفق شدن این معامله تا الان شده

پس نکات تریدری را به اندازه خود سیستم تریدری بهش بها بدیم

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این را هم بگم که خودم موقعیت بالارا نتونستم در ریل وارد بشم . به این خاطر که بدلیل نوع حسابم نمیتونستم با حجم معقول و متناسب با موقعیت ، مدیریت سرمایه را رعایت کنم . درنتیجه بخاطر پایبندی به اصول مدیریت سرمایه ، وارد نشدم

خروج
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• اینم نتیجه رعایت کردن اصول ابتدایی . که چیزی جز نگاه حسرت وار به معاملات دمو نداره

خروج
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• اصل عادت به پیروی از یک سری قاعده است نه گرفتن چند پیپ ناقابل اگر چه بنده مثل شما خوددار نبودم و ترید زدم ولی اینبار رعایت نکردن قوانین و اصول به نفع تمام شد.
          ولی اینو بدانید همیشه اینطوری نیست.
          با تشکر از استاد(حیف که واژه ای بزرگتر از استاد نیست برای شما)
          نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• استاد یه خواهش دارم
            میشه تمام نکات آموزشی و مباحث پیرامون تریدینگ رو در یه فروم (پی سی ام یا بورس بازان ) متمرکز کنید.تا احیانا مطلبی ناخواسته از دستتون در نره و ما بی نصیب بمونیم .
            با هم تشکر
            نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• والا این از واجبات هست و باید انجام بشه . وخودمم خیلی مشتاقم
              ولی مشکلی که هست فرصت گرد آوری و طبقه بندی را ندارم که بتونم بصورت منسجم و کار بردی انتجام بدم . شاید از حدود 2 هفته دیگه براش یه برنامه بریزم که در قالب گروهی ، تاپیک آموزش تریدری داشته باشیم . که باز اینم محدودیت ارتباطی داره . اگه میشد بصورت صوتی برگزار کرد خیلی بهتر بود
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• عجب بازاری شد!

نظر

• جملاتی طلایی از استاد پشوتن مشهوری نژاد در (( فارکس به سبک پشوتن )) :

خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• شاخص دلار
                    اگه بتونه سطح اول هفتگی را بشکنه ، بازار به نفع مان خواهد بود

خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• اگه این موقعیت وسط روز شکل میگرفت ، بجای هلو میشد کمپوت هلو
                      الانم خیلی چشمک میزنه ولی چه میشه کرد که تایم معاملاتی تمام شده و بقول دوستان کرکره پایین تا فردا . البته تو دمو وارد شدم فقط بخاطر اینکه یکم حس ترید کردنمو آروم کنم

خروج
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                              اینم نتیجه رعایت کردن اصول ابتدایی . که چیزی جز نگاه حسرت وار به معاملات دمو نداره

درود
                              در مورد این پوزیشن
                              طبق صحبت های توی ریدکال
                              من از اون دسته افرادی بودم که نظرم روی ترید کردنش بود تا نکردنش .
                              دلایل هم منطقی بود . دلایل ترید نکردن هم منطقی بود . و چیزی نبود که بشه فهمید بالا میره یا پایین
                              من وارد شدم و محتاط بودم اگر پیوت به سمت پایین شکست یر به یر بیام بیرون
                              لیکن سه ساعت تریدم فرسایشی بود و من ترید فرسایشی نمیخوام
                              پس با هیچ ضرر و سودی سه ساعت بعد از پوزیشن خارج شدم تا روان خودم اروم تر باشه
                              هر چند میدونستم چهار یه خبر قوی میاد و شاید تریدم با سود بسته بشه لیکن من نمیخوام شیر یا خط معامله کنم
                              من نمیخوام پلن معاملاتیم رو با اخبار های شیر یا خطی تلفیق کنم و بگم حالا شاید خبر اونو ببره توی سود !!!
                              چون کسی نمیدونه خبر بازار رو بالا میبره یا پایین

خلاصه مطلب
                              با اینکه پوزیشن رو بستم با صفر پیپ
                              بسیار خوشحالترم از اینکه سود میداد بهم

من خودمو کنترل کنم یعنی موفقم
                              نه اینکه برای یه تیپی خوردن ، ریسک و فرسایشی شدن پوزیشن رو به جون بخرم !

هدفم هم از گرفتن پوزیشن فقط این بود که شاید بازار از فرسایشی بودن در بیاد و بره برای تی پی
                              وقتی دیدم سه ساعت همونحا مونده ، چرا ذهنم رو خسته کنم !؟

آرامش برای شخص بنده از سود مهمتره

بدرود
                              همایون ...
                              ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 10-23-2013, 01:22 AM
                              ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• درود

دوستان در مورد اون نکته ای که هفته پیش پی بردم و قرار بود توضیحش بدم
                                با عکسی که استاد گذاشتن دیگه فکر کنم وقتشه که برای دوستان همگانی بشه و همه ازش بهره ببرنند و سود های مطمئنتری داشته باشند.

داستان از این قراره که من توی یکی از متد های دیگه پیوتی مشاهده کردم تریدر هاش از شاخص دلار برای بررسی شکست های ارز ها و تی پی و اس ال هاشون استفاده میکنن .
                                منم چون دیدم اونجا بسیار روی این نکته تاکید دارن خودم هم تست کردم و نتیجه اش اون سه پوزیشن سود ده پشت سر هم بود توی هفته پیش که عکاسشو گذاشتم .

نحوه کار :
                                شاخص دلار رابطه مستقیم با دلار داره . اگه بالا بره بازارایی که دلار در بخش اولشون است بالا میرن مثلا دلار - ین
                                و اگه پایین بیاد برعکس مثلا یورو - دلار

این شاخص با اسم dx توی پلتفرم ها باید باشه
                                اگر پیدا نکردید توی مارکت واچ ، روش کلیک راست کنید
                                symbols رو بزنید
                                اونجا توی cfd دنبال dx باشید .
                                Dx مخفف dollar index هستش . شاید توی پلتفرم شما با نام دیگه ای باشه .

وقتی پیداش کردید بازش کنید. روی شاخص نمیشه ترید کرد و فقط جنبه تحلیل داره .
                                تمپلیت متد رو اجرا کنید روش
                                کارنسی متر و بالانس لاین رو ازش حذف کنید و فقط چارت و پیوت و مووینگ رو داشته باشید.

حال به دید یه بازار بهش نگاه کنید
                                هرگاه شاخص دلار بین تراکم های پیوتی گیر کرد یعنی تمام ارزای اصلی حرکتشون کند میشه
                                هرگاه حرکت شدیدی داشت ارز ها هم به شدت شروع به حرکت میکنن
                                هر گاه پیوتی رو شکوند میشه روی ارز ها معامله مطمئن تری رو داشت

خلاصه شاخص دلار هستش که به ارز ها دستور میده چیکار کنن

حتما از این به بعد توی پلتفرمتون داشته باشیدش
                                بهش نگاه بندازید موقع ترید
                                کم کم با کاربردهای جالبش آشنا میشید

دوستانی که شاخص دلار رو پیدا نکردند توی پلتفرمشون
                                1- یا واقعا بروکرشون این شاخص رو نداره توی پلتفرمشون
                                2- یا با نام دیگه ای هستش

به هر حال اگر واقعا پیدا نکردید به من پیام بدید تا بگم کدوم پلتفرم رو دانلود کنید .

زین پس توی ریدکال ، زمان اعلام سیگنال ، شاخص رو هم بررسی میکنیم .

بدرود
                                همایون ...
                                ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

پردازش ...
                                X