اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به جناب جبل عاملی و دیگر دوستان

جناب جبل عاملی حسب خروج ماشینی به نظر میاد استاپی که در این معامله شما قرار دادید (تصویر اول) فعال شده؛ با توجه به اینکه در تصویر دوم تی پی خوردیم به نظر میاد استاپ جابجا شده ممنون میشم درباره مواردی که مانند این تصویر استاپ جابجا میشه کمی توضیح بفرمائید در فایل آموزشی ،البته اصلا ندیدم که تا بحال شما استاپ را جابجا کنید (در این سه ماه گذشته).
    ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-08-2013, 11:25 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
      سلام به جناب جبل عاملی و دیگر دوستان

جناب جبل عاملی حسب خروج ماشینی به نظر میاد استاپی که در این معامله شما قرار دادید (تصویر اول) خورده توسط بازار اگر در همونجا باقی می ماند با توجه به اینکه در تصویر دوم تی پی خوردیم به نظر میاد استاپ جابجا شده ممنون میشم درباره با مواردی که مانند این تصویر استاپ جابجا میشه هم کمی توضیح برمائید در فایل آموزشی ،البته اصلا ندیدم که تا بحال شما استاپ را جابجا کنید (در این سه ماه گذشته).
      سلام
      بله کاظم جان دقیقا همینطور هست
      چشم .
      اول فکر میکردم تهیه فایل آموزشی دو سه روزه تمام بشه . ولی حالا میبینم خیلی بیشتر از این حرفها زمان میبره . ولی دارم روش کار میکنم . نکات خیلی زیادن
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• یورو و طلا : سیستم تریدری جناب جبل عاملی برای بررسی بیشتر در این تاپیک قرار می گیرد . سپاس

زمان ورود به معامله خارج از تایم سیستم تریدری هست .

جهت اظهار نظر استاد قرار داده شد . و اینکه طلا را هم می توانیم ورود داشته باشیم ؟

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 07:59 PM
        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• بله . از نظر پلن صحیح هستند . من خودم یرو را دیروز وارد شدم ، زمانی که سطح برای اولین بار شکسته شد .
          ولی طلا را اصلا کار نکردم و به رفتارش آشنا نیستم و نمیتونم نظری بدم
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-09-2013, 11:08 PM
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• مرسی . من دیروز طلا و یورو را با این تکنیک ورود کردم و هردو با سود بسته شد . امروز نیز دوباره طلا را ورود کردم و تی پی خورد در 97 .

الان هم یورو و طلا دارم .

سوال و مشگل اصلی من : کی باید یک پوزیشن بسته شود ؟

یا این طوری بیان نمایم که پوزیشن باید خود بسته شود و یا ما باید دست ببریم . وقتی در اخرین روز کاری هفته در مارکت قرار داریم و تا اخرین لحظه تی پی ما نمی خورد . ما باید پوزیشن را ببندیم ؟

گسترش سود چطور هست در این سیستم ؟

درصد اهمیت شاخص دلار برای سیستم ؟؟؟

و خیلی سوال های دیگر . کاش فابل آموزشی سیستم زودتر اماده شود تا بهتر بتوانیم با سیستم ارتباط داشته باشیم .

در هر صورت همیشه مزاحم این تاپیک هستم . و همیشه لطف شما شامل من .

مرسی از شما و از همه اساتید فروم . من همیشه گفته ام و باور دارم که این انجمن یک دانشگاه هست .
            ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 08:37 PM
            زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• خواهش میکنم . نظر لطف جناب عالی هست
              علی جان ، دو روزه شروع کردم به جمع آوری تمام مطالب و نکات مفید و کاربردی ، برای ساخت یک فایل آموزشی . تمام این سوالات پاسخشون در اون فایل هستند و کلا هرچیزی که در این سبک نیاز به دانستنش هست .
              ولی خودم اصلا باور نمیکردم ساخت فایل آموزشی اینقدر مشکل باشه ، با اینکه فقط یه پی دی اف بیشتر نیست . از بس نکات زیادن و هر چی مینویسم بازم تمومی نداره (( البته الان دارم روی کاغذ میارم تا بعد از تکمیل ، بازنگری و اصلاح کنم و بعد وارد سیستم کنم ))
              شایدم دلیلش عدم تواناییم در انتقال مطالب باشه
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                خواهش میکنم . نظر لطف جناب عالی هست
                علی جان ، دو روزه شروع کردم به جمع آوری تمام مطالب و نکات مفید و کاربردی ، برای ساخت یک فایل آموزشی . تمام این سوالات پاسخشون در اون فایل هستند و کلا هرچیزی که در این سبک نیاز به دانستنش هست .
                ولی خودم اصلا باور نمیکردم ساخت فایل آموزشی اینقدر مشکل باشه ، با اینکه فقط یه پی دی اف بیشتر نیست . از بس نکات زیادن و هر چی مینویسم بازم تمومی نداره (( البته الان دارم روی کاغذ میارم تا بعد از تکمیل ، بازنگری و اصلاح کنم و بعد وارد سیستم کنم ))
                شایدم دلیلش عدم تواناییم در انتقال مطالب باشه
                با سلام خدمت شما و زحماتی که میکشید انشالله هر چه سریعتر جمع آوری شود

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• از دوستانی که مایل به همکاری و کمک در زمینه ساخت فایل آموزشی هستند تقاضا دارم که در جمع آوری چنتا مطلب کمکم کنند تا انشاالله زود تر بتونم تمومش کنم
                  عناوینی که میخوام دوستان کمک کنند و مطالبش را قرار بدن خیلی ساده و ابتدایی هستند در حدی که شاید برخی بگن اصلا بهشون نیاز نیست . ولی چون دارم توی این فایل ، معامله گری را از صفر شروع میکنم ، نیاز هست که منطق محاسباتی و فرمول های اندیکاتور های مورد استفاده را هم ارائه کنم تا ، تازه وارد ترین شخص هم بتونه از مطالب استفاده کنه و کلا تمام منطق کار را درک کنه . میدونم شاید خیلی ها بگید خودش اینا را بلد نیست پس چطوری داره استفاده میکنه ، که در جواب پیشاپیش باید بگم که هم در گذشت زمان فراموش کردم و هم به اون اندازه تسلط ندارم که بتونم در قالب آموزش بیانشون کنم . حقیقتا اعتراف میکنم که در انتقال مطالب و ارائه ، خیلی ضعیفم
                  پس احتیاج دارم که فرومول ها ، و منطقشون را در قالب یه متن از پیش آماده داشته باشم که بتونم کپی کنم توی فایل آموزشی . در ضمن میدونم که با یک سرچ در گوگل هم میتونم این کار را انجام بدم ولی باور کنید وقت ندارم
                  پیشاپیش از همکاری سپاسگذارم
                  عناوین :
                  1 - کارنسی متر
                  2 - بالانس لاین
                  3 - پیووت
                  4 - مووینگ
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• احمدرضا جان من قسمت مووینگ رو تهیه می کنم بقیه دوستان هم زحمت بقیه رو بکشند
                    موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• سلام

بالانس لاین و پیوت هم با من سعی میکنم امروز یا نهایتا تا فردا برسونم ،راجب به کارنسی متر هم که اگر جناب الهی کتاب رو برسونن ترجمش میکنم ( البته اگر مختصر باشه ) و خدمتتون ارائه میکنم ( و ممنون میشم که خودتون هم از ایشون محبت کنید و پیگیری بنمائید ) اما فکر میکنم از فایل مختصری که طه ارائه کرد هم بشه استفاده کرد برای همین کارنس متر.

با آرزوی موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                        سلام

بالانس لاین و پیوت هم با من سعی میکنم امروز یا نهایتا تا فردا برسونم ،راجب به کارنسی متر هم که اگر جناب الهی کتاب رو برسونن ترجمش میکنم ( البته اگر مختصر باشه ) و خدمتتون ارائه میکنم ( و ممنون میشم که خودتون هم از ایشون محبت کنید و پیگیری بنمائید ) اما فکر میکنم از فایل مختصری که طه ارائه کرد هم بشه استفاده کرد برای همین کارنس متر.

با آرزوی موفقیت
                        سلام
                        احسان و کاظم جان خیلی ممنون از کمکتون
                        کاظم جان اگه از فایل طه استفاده کنی فکر کنم بهتر باشه ، چون هدف از این قسمت فقط اینه که با توجه به نوع محاسبات و ستاده های این اندیکاتور ها ، بگیم چرا داریم ازشون استفاده میبریم
                        بازم ممنون
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-12-2013, 10:28 AM
                          نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• آزی دلار بعد ازشکست wr1 میشه وارد شد در صورت فراهم شدن تمام موارد سیستم. Tp=ws1
                            نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
                              آزی دلار بعد ازشکست wr1 میشه وارد شد در صورت فراهم شدن تمام موارد سیستم. Tp=ws1
                              آزی دلار بعد ازشکست wS1 میشه وارد شد در صورت فراهم شدن تمام موارد سیستم. Tp=Ms1
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                                آزی دلار بعد ازشکست wS1 میشه وارد شد در صورت فراهم شدن تمام موارد سیستم. Tp=Ms1
                                استاد دقیقا همینطوره اشتباه لپی بود از همه عذرخواهی میکنم.با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X