اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استاد میشه لطف کنید نظرتون رو راجع به موقعیت یورو ین بعد از شکست wr1 و مقاومت کلاسیک نزدیک ، بفرمائید؟
    البته اگر بشکنه که بعید میدونم!
    ویرایش توسط ATBIN : https://www.traderha.com/member/8754-atbin در ساعت 11-12-2013, 11:58 AM
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نتیجه پوزیشن صبح:

نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام

نقطه ورود با فاصله چهار پیپ از های کندل شکست ،در یکی از شیش جفت ارزی که در ابتدای استراتژی اعلام شده بود.(جناب جبل عاملی لطفا در مورد ارزهای انتخابی هم در جزوه راهنمائی بفرمادیذ که ایا ثابت هستند یا متغییر )

موفق
        ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-12-2013, 01:58 PM دلیل: نکته رو گرفتید لایک بزنید

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
          سلام

نقطه ورود با فاصله چهار پیپ از های کندل شکست ،در یکی از شیش جفت ارزی که در ابتدای استراتژی اعلام شده بود.(جناب جبل عاملی لطفا در مورد ارزهای انتخابی هم در جزوه راهنمائی بفرمادیذ که ایا ثابت هستند یا متغییر )

موفق

آقا کاظم شما بای استاپ گذاشتید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
            آقا کاظم شما بای استاپ گذاشتید؟

سلام

بعد از شکست سطح مورد نظرمون برای ورود (( کلوز کندل در بالای سطح مقاومت مرکزی ماهانه )) اقدام به کاشتن بای لیمیت کردم.

موفق

نظر

• خیلی ممنون از از جناب احسان و کاظم عزیز بابت کمکشون در جمع آوری مطالب
              راستش فایل آقا احسان را باز کردم و مرور کردم خیلی عالی بود ولی هنوز وقت نکردم فایل آقا کاظم را مطالعه کنم . ولی این کار و به طور کلی اتمام فایل آموزشی در اولویت برنامه کاریم هست وسعی میکنم بصورتی کامل و شیوا تمام مطالب را قرار بدم همراه با تصویر و ....
              درضمن خیلی ممنون بابت مشارکت دوستان در این تاپیک برای موقعیت های معاملاتی . ببخشید اگه مدتی است کمتر به اینجا سر میزنم ولی سعی میکنم با مفید بودن فایل جبران کنم
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام

نتیجه معامله صبح :

نظر

• سلام مجدد

هنوز سه ساعتی تا پایان تایم معاملاتیمون وقت باقی مونده :

لطفا نظرتون رو بفرمائید جناب جبل عاملی که برای بستن از تایم معاملاتی استفاده کنیم یا با همون تارگت کار رو به پیش ببریم و اجازه بدیم باز بمونه در ساعت غیر تریدری .

نظر

• من خودم طبق تصویر زیر وارد نشدم و ترجیح دادم با قدرتی که روند در پول بک بدست میاره وارد بشم . البته در روز جدید .
                    ببخشید دیر جواب میدم . این چند روز عزا داری برنامه درستی برای کار ندارم
                    ولی حالا که وارد شدید بزارید باز باشه . بعد از پول بک به روندش ادامه میده .

وموقعیت کنونی چارت : طبق انتظار پول بک کرد ولی بازم ترجیح میدم تا فردا صبح صبر کنم

خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام
                      جناب جبل عاملی عزیز اگه بخواهیم اندیکاتور کارنسی متر در تایم فریم 4 ساعت استفاده کنیم تنطیمات به چه شکل باید تغیر کند
                      با تشکر

نظر

• سلام نتیجه معامله دیروز :

استاپ خوردیم
                        ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-13-2013, 05:25 PM

نظر

• سلام علیکم تازه اومدم خونه :

این هم یه استاپ دیگه که نوش جان شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                            با سلام
                            جناب جبل عاملی عزیز اگه بخواهیم اندیکاتور کارنسی متر در تایم فریم 4 ساعت استفاده کنیم تنطیمات به چه شکل باید تغیر کند
                            با تشکر
                            در تنظیمات اندیکاتور ، تایم فریم را از 60به 240 تغییر بدید
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                              سلام علیکم تازه اومدم خونه :

این هم یه استاپ دیگه که نوش جان شد.

اولین معامله هفته روی جفت ارز ، باید بعداز شکست سطح اول حمایت یا مقاومت پیووتی هفته باشد
                              درضمن قیمت زیر مووینگ بلند مدت قرار داشته . یعنی روند نزولی
                              ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 11-14-2013, 07:23 AM
                              خروج
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• استاد نظرتون رو راجع به این ورود میفرمائید:

فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X