اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• عاشورای حسینی بر همه شیعیان تسلیت باد.
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام استاد یه سوال ذهن منو مشغول کرده :

بعد از فشار دادن دکمه بای یا سل در این سیستم وظیفه ما به عنوان یه تریدر چیه؟
        چه نکاتی را در طول رسیدن قیمت به هدف یا استاپ باید مد نظر داشته باشیم؟

ممنونم
        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
          استاد نظرتون رو راجع به این ورود میفرمائید:

سلام و ارادت
          ببخشید امروز دیر جواب دادم
          بله همه فاکتور ها موافق بودن . الان هم با توجه به مقداری که در سود هستید و ساعات پایانی بازار امروز را داریم طی میکنیم . بهتره که با مقداری از سودتون از بازار خارج بشید و مابقی را برای دوشنبه ریسک فری کنید
          البته این فقط یک پیشنهاده
          ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام استاد یه سوال ذهن منو مشغول کرده :

بعد از فشار دادن دکمه بای یا سل در این سیستم وظیفه ما به عنوان یه تریدر چیه؟
            چه نکاتی را در طول رسیدن قیمت به هدف یا استاپ باید مد نظر داشته باشیم؟

ممنونم
            سلام

تمامی این موارد و نکات مربوطه را در فایل آموزشی قرار میدم
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhn49 نمایش پست ها
              سلام
              کسی با نماد اونس xauusd آشنایی داره
              من در حساب دمو با سرمایه 10000 دلار کار کردم
              1- حداکثر نعداد پوزیشن با این سرمایه 3 مورد است
              2- هیچ مبلغی بابت کمسیون از حساب کسر نمی شود(در قرارئائ آتی طلا برای عر قرار داد 18 دلار کسر میشود) به نظر منطقی نیست اگر کسی اطلاع دارد لطفا راهنمایی کند
              3- کارمزد دارد یا خیر

در پایان تمامی نمادها در حساب ریل نیز به همین صورت حساب دمو هست و میلغ پایانی پس از بستن یک پوزیشن دقیقا با حساب دمو یکی هست

لطفا در صورت امکان جواب هر یک از موارد فوق را در همین تاپیک بدهید و به لینک دیگر ارجاع ندهید چون در موارد قبلی جوابم را در لینکهای
              معذفی شده پیدا نکردم
              سلام . خوش آمدید
              راستش شخصا اصلا طلا کار نکردم و هیچ اطلاعی در مورد شرایطش ندارم
              ولی چیزی که میدونم اینه که ، تمام شرایط و قوانین دمو با ریل یکسان هست . و این امکان را در دمو دارید که بتونید مواردتون را در بازار بصورت کاملا یکسان تست کنید . تنها چیزی که در ریل و دمو اینجا متفاوته ، فقط ساعت باز و بسته شدن بازار در ابتدا و انتهای هفته هست

خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                سلام و ارادت
                بله همه فاکتور ها موافق بودن . الان هم با توجه به مقداری که در سود هستید و ساعات پایانی بازار امروز را داریم طی میکنیم . بهتره که با مقداری از سودتون از بازار خارج بشید و مابقی را برای دوشنبه ریسک فری کنید

من هم همین کارو انجام دادم .
                استاد بیصبرانه منتظر فابل آموزشی شما هستیم .
                بازم ممنونم

نظر

• البته در مورد ریل پرسپولیس باید بگم که ، به خاطر تایم پلتفورمش ( ساعت باز و بسته شدن در ابتدا و انتهای هفته ) و gmt بودنش ، خیلی برای پیووت کار ها عالی هست . از زمانی که دارم از پلفورمش استفاده میکنم ، خیلی شاهد رفتار دقیق بین قیمت و سطوح پیووت بودم
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام و ارادت
                    عجب اشتباهی کردم !!!
                    من دیروز فکر میکردم جمعه هست ، حالا رفتم چارت را باز کردم دیدم اِاِاِاِ ، یرو ین به حد سود رسیده و قیمت هم لایوه
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

عجب اشتباهی کردم !!!
                      من دیروز فکر میکردم جمعه هست ، حالا رفتم چارت را باز کردم دیدم اِاِاِاِ ، یرو ین به حد سود رسیده و قیمت هم لایوه
                      احمدرضا جان فکر می کنم تعطیلات خیلی بهت خوش گذشته

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                        احمدرضا جان فکر می کنم تعطیلات خیلی بهت خوش گذشته

چی بگم ؟
                        دیگه تعطیلات حال و هوایی ندارن " البته این چند روز که عذا داری بود " . ولی کلا وقتی آدم هر روز خونه باشه و هر موقع که دلش خواست و حالشو داشت بیدار بشه و هر موقع دلش خواست دیگه پشت میزش نشینه و خیلی چیزای دیگه ..... ، دیگه تعطیلات لذتی ندارن . مخصوصا اینکه هر هفته دو روز آزاد باشه ، دیگه کار نکرده ای نمیمونه که برای انجامش دونبال وقت بگرده
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام خدمت دوستان و عرض ادب خدمت استاد گرامی آقای جبل عاملی
                          در این تصویر بعضی از قسمت ها قابل مشاهده نیست و به قول استاد از تنظیمات گرافیک است برای اینکه تمام قسمتهای اندیکاتور رویت شود با تغییرات در محل نمایش اندیکاتور خدمت دوستان ارائه میگردد
                          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4508511541.rar

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستان و عرض ادب خدمت استاد گرامی آقای جبل عاملی
                            در این تصویر بعضی از قسمت ها قابل مشاهده نیست و به قول استاد از تنظیمات گرافیک است برای اینکه تمام قسمتهای اندیکاتور رویت شود با تغییرات در محل نمایش اندیکاتور خدمت دوستان ارائه میگردد
                            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4508511541.rar
                            سلام و ارادت
                            نسخه mq4 اندیکاتور را چطور تهیه کردید ؟
                            ممنون
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام و ارادت
                              نسخه mq4 اندیکاتور را چطور تهیه کردید ؟
                              ممنون
                              سلام استاد گرامی از خودتان گرفتم
                              با تغییرات جزئی این نسخه هم روی طلا کار میکند
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4517151711.rar
                              ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 11-15-2013, 04:46 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• استاد پیشنهاد میدم در مواقع تعطیلی بازار یک سری نکات آموزشی تریدری نه تحلیلی در این تاپیک قرار بدید تا تو این دو روز من و امثال من که به این تاپیک عادت کردیم از حضور گرم و تجربیات سازنده شما لذت ببریم.

بازم مثل همیشه سپاس

نظر

پردازش ...
                                X