اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقا وحید گل ، ای کاش صبر میکردی و تو پول بک وارد میشدی
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
      با سلام خدمت استاد عزیز
      موقعیت دلار استرالیا به آمریکا
      اگر امکان دارد اشکالات را بفرمایید
      بهترین نقطه ورود در 1 است و استاپ زیر پیوت
      در جایی شما فرموده بودید که استاپ زیر موینگ 60 که در اینجا ریسک به ریوارد درست نیست نظر شما چیه؟
      الان که دیر وارد شدم البته حسابم دمو است به نظر شما حرکت مارکت انجام شده است
      در مورد تی پی هم میشه بفرمایید باید تی پی 1 را گرفت یا 2
      تشکر از شما
      http://
      سلام و ارادت
      بله ، ورود درست است ولی کمی دیر وارد شدید . اگر زود تر وارد شده بودید ( بسته شدن کندلی که سطح را شکسته ) ریسک به ریوارد هم ، مناسب میشد .
      احتمال زیاد قیمت خودش را میتونه به حد سود دوم برسونه ولی همیشه بهترین کار اینه که قدم به قدم با بازار پیش بریم

خبر خوش : همیشه مشکلی که با مووینگ ها بوده ( در بحث انرژی حرکتی برای قیمت ) ، این بوده که نمیدونستیم چه طور میزان فاصله ( از نظر پیپ ) قیمت با آن را تعریف کنیم ، تا هم خودمون هم مخاطبان بتونیم اون میزان فاصله را در قالب یه اندیکاتور بدست آوریم . و به صورت چشمی و تجربی ( همان چیزی که برای اکثرا سوال هست ) این کار را میکردیم . ولی الان با کمک و هم فکری یکی از علاقه مندان همین سیستم ، داریم روش کار میکنیم تا این قضیه تشخیص میزان انرژی روندرا در قالب اندیکاتور در بیاریم . تا حالا نتایج خوب بودن ولی ابتدای راه هست . بلافاصله بعد از نتیجه نهایی ، اندیکاتور را در اختیار علاقه مندان قرار میدیم

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• حیفم اومد فقط با دکمه تشکر مراتب قدردانی خودم رو اعلام کنم . استاد از اینکه همیشه در پی ارتقا سیستم هستید و ما رو تنها نمیذارید از شما تشکر میکنم و میکنیم.امیدوارم مثل این کار تو تمام مراحل
        زندگی تون موفق باشید.

باسپاس آتبین
        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
          سلام و ارادت
          بله ، ورود درست است ولی کمی دیر وارد شدید . اگر زود تر وارد شده بودید ( بسته شدن کندلی که سطح را شکسته ) ریسک به ریوارد هم ، مناسب میشد .
          احتمال زیاد قیمت خودش را میتونه به حد سود دوم برسونه ولی همیشه بهترین کار اینه که قدم به قدم با بازار پیش بریم

خبر خوش : همیشه مشکلی که با مووینگ ها بوده ( در بحث انرژی حرکتی برای قیمت ) ، این بوده که نمیدونستیم چه طور میزان فاصله ( از نظر پیپ ) قیمت با آن را تعریف کنیم ، تا هم خودمون هم مخاطبان بتونیم اون میزان فاصله را در قالب یه اندیکاتور بدست آوریم . و به صورت چشمی و تجربی ( همان چیزی که برای اکثرا سوال هست ) این کار را میکردیم . ولی الان با کمک و هم فکری یکی از علاقه مندان همین سیستم ، داریم روش کار میکنیم تا این قضیه تشخیص میزان انرژی روندرا در قالب اندیکاتور در بیاریم . تا حالا نتایج خوب بودن ولی ابتدای راه هست . بلافاصله بعد از نتیجه نهایی ، اندیکاتور را در اختیار علاقه مندان قرار میدیم

آقای عاملی عزیز

واقعا انسانی هستید نمونه و هر روز این موضوع روشن تر میشود هم در تلاش هم در کمک به هم نوعان. به شخصه دعاگوی شما بزرگوار هستم حتی اگر روش تریدم چیز دیگه ای باشه.

هییییییییییییییییی . یاد ریدکال افتادم. علاوه بر معامله فان جالبی بود. مخصوصا صدای زیبای بچه ی شما که گاها اصلا نمیذاشت صدای شما رو بشنویم!!! خدا نگهدارش باشه.

ارادتمند-------------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• بد نیست یه فانی هم داشته باشیم :

روز توالت مبارک باد

در تقویم.های جهانی روز ۱۹ نوامبر به عنوان روز"توالت" تعیین شده است. یک سوم مردم جهان به توالت تمیز دسترسی ندارند.

نظر

• سلام بر همگی و بخصوص جناب جبل عاملی
              ببخشید که به دلایل فنی فعال نیستم و نمیتونم توی تهیه آموزش سیستم کمک کنم
              امیدوارم همگی موفق باشید

نظر

• سلام

لطفا نظرتون را برای ورود در این موقعیت بفرمائید جناب جبل عاملی ،از دوستان هم میخوام که محبت کنن و مشارکت بفرماین :

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                  سلام

آزی رو وارد شدیم تمام شرایط مهیا بود رفت بالا شادو زد الان هم برگشته ببینیم چی میشه در ادامه.

امیدوارم که فایل آموزشی جناب جبل عاملی هر چه زودتر با لطف ایشون آماده بشه.

موفق
                  سلام مجدد خدمت دوستان

این موقعیت دیروز بود که پستش رو زدم ،تصویر نگذاشته بودم که الان قرار دادم ،همونطور که در تصویر مشاهده میکنید به مووینگ دوره 60 عکس العمل خوبی نشون داده ،امیدوارم که بره بالا و به سود بنشینیم.

موفق

نظر

• سلام مجدد

این هم نتیجه معامله آزی که تصویر قرار داده بودم ،که با استاپ بسته شد.

آقای جبل عاملی من تقریبا چهار ماه هست که باسیستم شما داره کار میکنم و میدونید که پاکارترین شخصی هستم که از ابتدای شروع آموزش سیستم شما حضور داشتم و تقریبا به تمام مواردی که فرمودید اشراف دارم ،منتظر هستم که فایل آموزشی شما بیرون بیاد تا بتونم بک تست دستی داشته باشم روی این سیستم تا درنهایت به صورت پرتفلیو نتایج بک تست را در مای اف ایکس بوک تقدیم دوستان و شما کنم.

ادعا نمیکنم اما به قدری در بک تست مهارت دارم و در کار با سایت مای اف ایکس بوک که میتونم بجای قرار دادن نتایج بکتست یک ارز در مای اف ایکس بوک به صورت پرتفلیو نتایج رو در مای اف ایکس بوک قرار بدم اون هم با بکتست 99% توکل بر خدا (( ارزش این حرف را فقط کسانی متوجه میشن که ارزش آمار را در کار فارکــــس متوجه شدن و با مای اف ایکس بوک به عنوان تاپترین در زمینه کارش در دنیا آشنا هستن )) و مطمئنا بک تست منسجم بی احساس کاملا ماشینی منظبق با حرف شما در امضاتون هست که میفرمائید : " ورود با منطق ماشینی به معامله " و بهتر از داشتن نتایج در چند پی دی اف یا اکسل هست که اطمینان بالای امکان داره از اونها نباشه.
                    ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-20-2013, 11:51 AM

نظر

• **حذف شد**

با سپاس آتبین
                      ویرایش توسط ATBIN : https://www.traderha.com/member/8754-atbin در ساعت 11-20-2013, 12:05 PM

نظر

• سلام

احتیاج ویرایش در آموزشها هست پس فعلا به طور موقتی تا بیرون امدن اصلاحیه اخر آموزش بهتون پیشنها نمیدم جناب آتبین در آینده فیلم های جدید میسازم البته در اون ویدیو یه سری اشتباهات هم داشتم از جمله سشنها که البته الان بسیاری از اون اشتباهات رو برطرف کردم.

موفق

نظر

سلام

لطفا نظرتون را برای ورود در این موقعیت بفرمائید جناب جبل عاملی ،از دوستان هم میخوام که محبت کنن و مشارکت بفرماین :

سلام
                          بله . موقعیت مناسبی بود و خودمم همین موقعیت را وارد شدم
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام مجدد

این هم نتیجه معامله آزی که تصویر قرار داده بودم ،که با استاپ بسته شد.

اگه استاپ را در مووینگ 60 قرار داده بودید هنوز استاپتون فعال نشده بود .
                            ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 11-20-2013, 01:48 PM
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                              اگه استاپ را در مووینگ 60 قرار داده بودید هنوز استاپتون فعال نشده بود .
                              سلام منظورتان موینگ 120 است؟

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• برای من هم چون استاپ رو در تایم چهارساعته انتخاب کردم هنوز استاپ نخوردم .
                                در این لحظه نظر شما در مورد صعود چطوره آیا میره سمت تی پی یا نه؟
                                در ضمن اون تغییر در اندیکاتورتون در حال تسته ؟ کی عمومی میشه؟

با سپاس آتبین

نظر

پردازش ...
                                X