اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
    سلام منظورتان موینگ 120 است؟
    نه . همون 60 ، در کندل ورود . همون کندلی که شادو زده
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
      برای من هم چون استاپ رو در تایم چهارساعته انتخاب کردم هنوز استاپ نخوردم .
      در این لحظه نظر شما در مورد صعود چطوره آیا میره سمت تی پی یا نه؟
      در ضمن اون تغییر در اندیکاتورتون در حال تسته ؟ کی عمومی میشه؟

با سپاس آتبین
      باید طبق شواهدی که داریم صعود کنه
      بله هنوز داریم روش کار میکنیم نهایی شد . شیر میکنیم
      خروج
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• استاد در پوزیشن آزی دلار ، طبق سیستم وقتی قیمت مجددا زیر پیوت شکسته شده بسته میشه ، تی پی به محل ورود منتقل میشه ، آیا در این مورد هم باید اینکار رو انجام داد؟

*با سپاس آتبین*
        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام مجدد

در اون تصویر اگر توجه بفرمائید در زیر همون شصت قرار گرفته بوده و در کل اگر منظورتون صد و بیست هم بوده فرقی نداره چون الان استاپ خورد و با توجه به حرکت یرودلار اون هم الان بایستی استاپ خورده باشه خودم هم در منطقه پائین تری وارد شدم طبق صحبتی که با شما داشتم و الان بسته شد.

مجموعا از شیش ارز اصلی این استراتژی دو تاشون در این هفته سیگنال صادر کردن که هر دو هم با استاپ کلوز شدن.

موفق

نظر

• سلام
            کاظم جان در فایل زیر اکسپرت معاملاتی ارلی برد را قرار دادم . خواهشی که دارم اینه که با توجه به مهارت و تجربه ای که در بک تست گیری داری ، این اکسپرت را تست کنی
            شایان ذکر هست که در ستینگ اکسپرت میتونی برای بهینه شدن ، تنظیمات را تغییر بدی . تا بشه به بهترین تنظیمات رسید . بعد که به بهترین تنظیمات رسیدی ، اونها را بهم اطلاع بده تا در سورس ثابتشون کنم
            راستی . فقط روی دلار استرالیا تست بگیر
            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4954457251.rar

کمک خیلی بزرگی میکنی و پیشاپیش ممنونتم
            راستی این اکسپرت خیلی چشم انتظار داره . امیدوارم از خجالت دوستان در بیام
            ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 11-20-2013, 06:22 PM دلیل: اصلاح لینک
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• راستی احتمالا نسخه b بهینه شده باشه . ابتدا اونو تست کن ببین چطوریه . خیلی ممنون از وقتی که روش میزاری
              بازم ممنون
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این دیگه چیه استاد ؟

*با سپاس آتبین*
                نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سیستمی که دنباله رو روند هست ، در تایم 15 دقیقه . روند را بر اساس سطح مرکزی پیووت روزانه بدست میاره . حد ضررش تکنیکالیه ولی حد سودش آماری
                  الان که قیمت با پیووت ها رفتار گذشته را نداره و دوتا معامله دیگر هم حد ضررشون فعال شد .
                  به طور موازی دارم روی ترید بر اساس rcs هم کار میکنم ( همون کراس های اندیکاتور مارکت تراس )
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این سیستم هم میخواهید معرفی کنید؟

*با سپاس آتبین*

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                      سلام
                      کاظم جان در فایل زیر اکسپرت معاملاتی ارلی برد را قرار دادم . خواهشی که دارم اینه که با توجه به مهارت و تجربه ای که در بک تست گیری داری ، این اکسپرت را تست کنی
                      شایان ذکر هست که در ستینگ اکسپرت میتونی برای بهینه شدن ، تنظیمات را تغییر بدی . تا بشه به بهترین تنظیمات رسید . بعد که به بهترین تنظیمات رسیدی ، اونها را بهم اطلاع بده تا در سورس ثابتشون کنم
                      راستی . فقط روی دلار استرالیا تست بگیر
                      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4954457251.rar

کمک خیلی بزرگی میکنی و پیشاپیش ممنونتم
                      راستی این اکسپرت خیلی چشم انتظار داره . امیدوارم از خجالت دوستان در بیام
                      سلام

بله خواهش میکنم ،بسیار عالی ،در اولین فرصت حتما امرتون اجرا میشه جناب جبل عاملی؛امیدوارم نتایج خوبی در بر داشته باشه.

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
                        این سیستم هم میخواهید معرفی کنید؟

*با سپاس آتبین*
                        این سیستم را حدود 14 ماه پیش توی همین فروم ارائه کردم ولی بنا به دلایلی تاپیکش تعطیل شد .

خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                          سلام

بله خواهش میکنم ،بسیار عالی ،در اولین فرصت حتما امرتون اجرا میشه جناب جبل عاملی؛امیدوارم نتایج خوبی در بر داشته باشه.

موفق باشید.
                          خیلی ممنون کاظم جان . بزرگواری میکنی . ممنون از لطفت
                          خودمم از ساعت 6 عصر شروع کردم دستی بک تست یک ساله میگیرم 1/1/2012 . و تمام شواهد را در اکسل ثبت میکنم . بلافاصله تا تمام شد نتایج را قرار میدم .
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• بعد از 5 ساعت تمام شد . فایل نتایج در اکسل را قرار میدم تا تمام دوستانی که آشنا به آمار گیری و ساخت سیستم معاملاتی هستند کمک و مشارکت کنن . بصورت اکسل قراردادم تا دوستانی که به اکسل مسلط هستند بتونن راحت فرمول بدن و به نتیجه برسیم .
                            توضیح اینکه ، این بک تست روی استرالیا از 1/11/2012 تا الان هست . 4 تا فاکتور اول ( 4 ستون اول ) با اعداد 1 و 0 تعریف شدن . عدد 0 زمانی که شرط برقرار نبوده و عدد 1 یعنی شرط برقرار بوده
                            ستون بعد ( زیر استاپ ) : مقدار پیپی هست که قیمت بعد از ورود به معامله به پشت سطح مرکزی پیووت رفته و اگه عددی داخلش نیست یعنی اصلا قیمت به پشت پیووت بعد از ورود ما نرفته
                            ستون بعد ( سطح اول ) : اگر 1 باشد یعنی قیمت در معامله ما در سمت سود به سطح اول حمایتی یا مقاومتی رسیده و اگه 0 باشه یعنی نرسیده
                            ستون بعد ( حد اکثر حرکت ) : یعنی مقدار پیپی که قیمت در معامله ما به سمت سود پیش رفته

حالا ما هدفمون اینه که بر اساس این داده ها ، بر طبق آمار :
                            1 - کدوم شرط ها تاثیر در روند ترید ندارند و میتونن حذف بشن ؟
                            2 - بهترین حد ضرر چند پیپ پشت سطح مرکزی هست ؟
                            3 - بهترین حد سود چند پیپ ثابت هست ؟
                            4 - زمانی که قیمت بعد از ورود ما ، برخلاف معامله حرکت میکنه ( سلول های زرد رنگ ) و به سود های در موقعیت عکس میرسه ، چه طور میشه ضرر وارده را جبران و سود کنیم ؟ چون در بیشتر معاملات ضرر خورده ، قیمت حرکت های خوبی بر خلاف ورود ما داشته

دانلود فایل

نمونه تصوصر فایل :
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام
                              با تشکر از زحمتتان لینک دانلود فعال نیست نمی شه دانلود کرد
                              زیبایی زندگی به سادگیه

نظر

• نوشته اصلی توسط feri_sh نمایش پست ها
                                با سلام
                                با تشکر از زحمتتان لینک دانلود فعال نیست نمی شه دانلود کرد
                                سلام . ممنون از اطلاع رسانی

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4981487061.rar
                                ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 11-21-2013, 01:36 AM دلیل: اصلاح لینک
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X