اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

از ابتدای فعالیت تان در ف.ارکس چند حساب کال کردید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

يك استيتمت 6 ساله ريل با لوريج 1.50

http://www.myfxbook.com/members/fxre...fitea-4/118971

فكر مكيند اين طور حساب ريل هم داشتن خوبه ؟ يا وقت تلف كردنه
    ویرایش توسط maxsoy : https://www.traderha.com/member/16256-maxsoy در ساعت 02-23-2015, 08:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط maxsoy نمایش پست ها
      يك استيتمت 6 ساله ريل با لوريج 1.50

http://www.myfxbook.com/members/fxre...fitea-4/118971

فكر مكيند اين طور حساب ريل هم داشتن خوبه ؟ يا وقت تلف كردنه
      فکر کنم منظور دوستان این بود که یکی استيتمت خودشو بزاره!

نظر

سلام دوستان
        تجربه شخصی خودم رو مینویسم از ترید

حدود ۴ سالی هستش که ترید میکنم
        اول با الگوهای کندلی شروع کردم و یه حساب ۱۰۰ دلاری کال شد
        بعدش با پترن ها اشنا شدم و یه حساب ۵۰۰۰ هزار دلاری کال کردم
        بعد با الیوت و ۳۶۰۰ دلاری رو کال کردم
        روانشناسی بازار و اینا خوندم بازم کال
        تمام اندیکاتورهای عالم رو تست کردم و سیستم های اتوماتیک و افراد فروشنده سیگنال
        که اینام باز حدود ۲۰۰۰۰ هزار دلاری اب خورد
        ایچیموکو هم ۷۰۰۰ هزار دلاری خورد
        الان که دارم تایپ میکنم اخرین باقیمونده پولی که قرض بود رو دادم رفت ...کال شدیم

الان من موندم و یه دنیا بدهی و بازار
        چن توصیه
        بازار پتانسیل سود دهی داره و همچنین ضرر دهی
        باید به قول یه دوست مثه بودا نفس خودت رو کنترل کنی
        اگر میدونید ترید با ذهن شما سازگار نیست ترید نکنید
        عمر و پول شما هدر میره
        امیدوارم تجربه م به درد کسی بخوره
        الان خوشحالم که نتیجه گرفتم دیگه ترید نکنم
        زندگی بدون ترید خیلی زیباتره برام

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

نظر

سلام دوست عزیز فکر می کنم با این سرمایه می توانستید کاسبی کنید یا حداقل یک سرمایه گذاری بدون ریسک انجام بدهید سرمایه کمی نبوده خیلی از تریدرهای آماتور ارزو دارند که حساب بالای ده هزار داشته باشند امید وارم در آینده موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط ayoubrahmani18 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            تجربه شخصی خودم رو مینویسم از ترید

حدود ۴ سالی هستش که ترید میکنم
            اول با الگوهای کندلی شروع کردم و یه حساب ۱۰۰ دلاری کال شد
            بعدش با پترن ها اشنا شدم و یه حساب ۵۰۰۰ هزار دلاری کال کردم
            بعد با الیوت و ۳۶۰۰ دلاری رو کال کردم
            روانشناسی بازار و اینا خوندم بازم کال
            تمام اندیکاتورهای عالم رو تست کردم و سیستم های اتوماتیک و افراد فروشنده سیگنال
            که اینام باز حدود ۲۰۰۰۰ هزار دلاری اب خورد
            ایچیموکو هم ۷۰۰۰ هزار دلاری خورد
            الان که دارم تایپ میکنم اخرین باقیمونده پولی که قرض بود رو دادم رفت ...کال شدیم

الان من موندم و یه دنیا بدهی و بازار
            چن توصیه
            بازار پتانسیل سود دهی داره و همچنین ضرر دهی
            باید به قول یه دوست مثه بودا نفس خودت رو کنترل کنی
            اگر میدونید ترید با ذهن شما سازگار نیست ترید نکنید
            عمر و پول شما هدر میره
            امیدوارم تجربه م به درد کسی بخوره
            الان خوشحالم که نتیجه گرفتم دیگه ترید نکنم
            زندگی بدون ترید خیلی زیباتره برام

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
            سلام عزیز می دونی اشتباه ما ایرانی ها من جمله خود بنده کجاها است قبل از اینکه بخواهیم وارد حیطه معامله گری شویم بدون ازمون و خطا تمام سرمایه و عمرمان را می گذاریم درصورتی که فقط با یک زمان کوتاه و ازمون چند ماهه و بدون هیچ هزینه مادی می توان متوجه شد از این بازار نمی شود حداقل به این راحتی سود کرد .دوم اینکه راههای که باعث شد با هزینه مادی بدهید: خدا لعنت کند کسانی که باعث شدند برای مقاصد مادی و یا بزرگنمایی خود (اساتید..) و یا هرچیز دیگر تکنیکال را دامان من و شما گذاشتند یک مشت عراجیف توی ذهن من و شما کردند که خودشون حتی یک سنت نمی تونند از این بازار سود کنند

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
              سلام عزیز می دونی اشتباه ما ایرانی ها من جمله خود بنده کجاها است قبل از اینکه بخواهیم وارد حیطه معامله گری شویم بدون ازمون و خطا تمام سرمایه و عمرمان را می گذاریم درصورتی که فقط با یک زمان کوتاه و ازمون چند ماهه و بدون هیچ هزینه مادی می توان متوجه شد از این بازار نمی شود حداقل به این راحتی سود کرد .دوم اینکه راههای که باعث شد با هزینه مادی بدهید: خدا لعنت کند کسانی که باعث شدند برای مقاصد مادی و یا بزرگنمایی خود (اساتید..) و یا هرچیز دیگر تکنیکال را دامان من و شما گذاشتند یک مشت عراجیف توی ذهن من و شما کردند که خودشون حتی یک سنت نمی تونند از این بازار سود کنند
              دقیقا درست فرمودید...بنده اطمینان دارم روشهای تکنیکال در بلند مدت جوابگو نخواهند بود حتی همین روش پرایس اکشن که باب شده هم در بلند مدت محکوم به شکست است...قیمت های جدید میزند شتاب بالایی دارد ساختار جنبشی دارد در برگشت ساختار اصلاحی دارد و کند و زمان بر است انواع الگوهای پرایس اکشنی برای شروع موج دوباره ظاهر میشود خط روند نزولی را میشکند خلاصه همه چیز برای بای فراهم است اما به یکباره نزول بیشتری میکند و بعد از انکه های جدیدی زد اینبار لوی جدیدی میزند....این سناریویی هست که بارها امکان دارد اتفاق بیفتد و درصد برد به باخت یک استراتژی را دستخوش تغییر بسیاری میکند...

اما چرا این اتفاق خواهد افتاد...دلیل ان به نظر بنده یک چیز بیشتر نیست : در شناسایی خطوط حمایت و مقاومت دچار مشکل هستیم....

اگر خطوط مقاومت و حمایت به درستی شناسایی شوند موفقیت یک تریدر یقینا تضمین شده است...

به مثالی که زدم برمیگردم...در همان انتهای اصلاح که همه چیز برای بای فراهم بود یقینا قیمت حمایتی را شکسته بود که در برگشت نزول بیشتری کرد و لوی جدیدی زد...حمایت و مقاومت در بازار فقط های و لو ها نیستند که که شکست و یا اینگلف انها در برگشت وارد شویم چه بسا های جدید یا لوی جدیدی که زده میشود تارگت پوزیشن خریداران یا فروشندگان باشد...

بازار چیزی نیست جز همین خطوط حمایت و مقاومت...

موفق باشید...
              ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 03-03-2017, 11:21 AM

نظر

نوشته اصلی توسط fxsignal
                با سلام
                از دوستان عزیز برنامه نویس در خواست کمک دارم برای نوشتن یه کد خیلی ساده .در عوض حاضرم استراتژی شخصی خودم رو با ایشون به اشتراک بزارم در ازای کاری که برام انجام میده .
                لطفا در pv پیام بدن ممنون
                شما چن دلار ازون حسابای سنگینتونو بدین به اساتید. استراتژی پیشکش.
                https://t.me/MoRaFx

نظر

نوشته اصلی توسط fxsignal

حسادت شما هم قابل درک هست
                  https://t.me/MoRaFx

نظر

نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
                    شما چن دلار ازون حسابای سنگینتونو بدین به اساتید. استراتژی پیشکش.
                    نکته های ظریفی در این جمله هستا
                    وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                    اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                    ولی
                    بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

حساب کال کردن خودش یه هنره. مدیریت سرمایه رو کسی رعایت کنه بدون استاپ هم ترید کنه بیشتر از 5 درصد موجودی رو هم درگیر نکنه بعیده حسابی کال بشه.
                      اونی کال میشه که رو حساب 300 دلاری لات نیم به بالا میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                        فکر میکنم اینکه هیچ کدام از اساتیدی که میشناسیم انهم با سابقه تدریس ده الی پانزده سال در زمینه تحلیل تکنیکال ، حاضر نیستند حتی یه حساب کوچک 100 دلاری حتی دمو باز کنند و در ان به مدت یکسال ترید لایو داشته باشند

خود گواه اشکاری بر سودده بودن یا نبودن این مورد باشد .

================================================== =

سلام

مورد اول اینکه بنده هیج زمان ادعائی در این علم نداشته ام چه برسه به استادی

ضنتا بارها عرض کرده ام ریل کار نمیکنم و اگر کار کنم حتما در حد 50 دلار هست برای تست استراتژی که اکثرا کال میشوند چون به قصد سود نیستند ولی خیلی موارد را از همین 50 دلار ها تونسته ام یاد بگیرم ،،
                        کسب سود در این بازار کار ساده ای نیست ؛ و نیاز به تجربه کافی داره

این مورد را حدود سه هفته هست شروع کرده ام

و این یکی هم که در ام کیو گذاشته بودم ، حوب پیش میرفت و دراو داون اش 2 در صد بود ولی متاسفانه از سوی بروکر که فکر کرده اند بدون فعالیت هست ، غیر فعال کردند ، و از انزمان فقط دراو داون افزایش یافته
                        https://www.mql5.com/en/signals/2392...trading&page=2
                        =================================================

نهایتا حرفم اینه که میشه سود کرد ولی نه با سرمایه های کوچک ،، ضمنا تمرین و تجربه زیادی لازمه ، باید حرکت امواج را شناخت
                        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-04-2017, 01:53 AM
                        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                          ================================================== =

سلام

نهایتا حرفم اینه که میشه سود کرد ولی نه با سرمایه های کوچک ،، ضمنا تمرین و تجربه زیادی لازمه ، باید حرکت امواج را شناخت
                          سلام دوست عزیز

دقیقا عرض بنده همین هست .

در این بازار براحتی نمیشود سود کرد . با چندتا کلاس رفتن و جزوه خوندن و تحلیل کردن نمیشود . بخدا نمیشود .

حقیقت را شجاعانه بگوئیم : از این بازار راحت نمیشود سود کرد .

دوستان تازه کاری که به هوای میلیونر دلاری شدن وارد این بازار میشوید خدمتتان عرض کنم که بزرگتر و با تجربه تر از شماها در این بازار هنوز به سودهای قابل ارائه و قابل دفاع و پایدار جهت نمایش در رزومه کاری خود ، دست نیافته اند .

شمارا بخدا با نگاه شعل و درامد ثابت ؛ وارد این بازار نشوید و زندگی خودتون رو تباه نکنید .

نظر

سلام و عرض ادب
                            در مورد اینکه چندتا حساب کال کردم را والا میشه گفت که فکر کنم به تعداد انگستان دستم رسیده باشه البته کوچکترینش100و
                            بزرگترینش2000 بوده که جمعا یه7000الی8000 دلاری بشه البته سود هم کردم ولی تا الان ضررم بیشتر از سودم بوده در کل

میتونم بگم که این بازار سود کردن درونش راحته ولی به شرطها و شروطها که خیلی ها اینا میدونن ولی اشتباهشون اینه که مثل من
                            میخوان سریع سود کنن ولی تو ضرر کردن خیلی صبورن طوری که وقتی پوزیشن ضرر ده میشه به امید سود نمیبندنش و خیلی اشتباهات دیگه

که خودتون بهتر میدونید و احتیاجی به گفتن نداره
                            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز

دقیقا عرض بنده همین هست .

در این بازار براحتی نمیشود سود کرد . با چندتا کلاس رفتن و جزوه خوندن و تحلیل کردن نمیشود . بخدا نمیشود .

حقیقت را شجاعانه بگوئیم : از این بازار راحت نمیشود سود کرد .

دوستان تازه کاری که به هوای میلیونر دلاری شدن وارد این بازار میشوید خدمتتان عرض کنم که بزرگتر و با تجربه تر از شماها در این بازار هنوز به سودهای قابل ارائه و قابل دفاع و پایدار جهت نمایش در رزومه کاری خود ، دست نیافته اند .

شمارا بخدا با نگاه شعل و درامد ثابت ؛ وارد این بازار نشوید و زندگی خودتون رو تباه نکنید .
                              ============================================

سلام

پست های دوستان و شک شان به سود باعث شد یک حساب 100 دلاری زیل باز کنم و این نتیجه دیشب تا الان هست که بازار باز شده

یعنی 11 در صد سود از صبح تا الان که ظهر هست

ضمنا همین خرکت ها در تایم 4 ساعته را دیشب ذر لینک زیر گذاشته ام ، خواستید میتونید استفاده کنید

اگه مورد دیگری را هم بخواهید در همین لینک زیر بگذارید براتون تقدیم کنم

http://traderha.com/f103/%D8%B3%DB%8...tml#post191480

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-06-2017, 02:25 PM
                              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

جناب موسوی صحبت بر سر سود پایدار هست

یعنی سوداوری برای ماههای متوالی و برای چندین سال ، مثل هر شعل دیگری .

اینکه سود روزانه و یا چند ماه را بخواهیم ملاک کار قرار بدهیم ؛ دوستان زیادی در همین فروم به ان دست یافته اند .

امیدوارم که این حساب شما هر ماه برای سالهای متمادی سودده باشد نه اینکه چند ماه .

نظر

پردازش ...
                                X