اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انتخاب بهترین تحلیل سال 2015

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کاربران محترم سایت کسی اینجا با کندل سالیانه کار میکنه یا لینک سایتی که در اون کندل های سالیانه هر کالا مشخص شده باشه را کسی داره؟ روز open و close هر سال چه روزی است ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام به همه دوستان،
      این هم ترید بنده.
      GBP21.jpg

نظر

• با عرض پوزش،
        ظاهرا" تصویر نمودار کوچک شده و زیاد واضح نیست،
        لذا مجبور شدم دوباره ارسال کنم.

GBP21.jpg

ای بابا، مثل اینکه بازم نشد.
        ویرایش توسط Cross : https://www.traderha.com/member/16682-cross در ساعت 01-02-2016, 09:51 PM

نظر

• سلام مجدد،
          معمولا" میگن تا سه نشه بازی نشه،
          ببینیم این بار تصویر واضح آپلود میشه یا نه .

gbpnzd-min-d1-pcm-brokers-dmcc.jpg

نظر

• میگم بار سوم که کلا زدی چشمو کور کردی (شوخی)

شما اول باید عکسو تو آپلود سنتر سایت بارگزاری کنید بعد لینک آدرسشو بزاری تو پستت

برای رفتن به آپلود سنتر ، بالای صفحه روی بارگزاری تصاویر و فایلها کلیک کنید

نظر

• شانس آوردم که فقط یه چشمو زدم،..... یه چشم دیگه هنوز کار می کنه.
              مرسی از راهنمایی تون ،
              ببینیم این دفعه چی میشه،
              اگه نشه ، قطعا" اون یکی چشم رو هم زدم.

http://

نظر

• نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
                با سلام به همه اساتید محترم
                ترید بنده هم به این شکل شد: جفت ارزNZD/USD
                Sell Stop:0.6828
                SL:0.6866
                TP:0.6689
                Size:1

فقط امیدوارم تا فردا فعال بشه.
                با تشکر
                معامله به هدف خورده و بسته شد.
                (profit: 1390 (139%
                balance:2390

نظر

• سلام،
                  فکر نمی کنی در گذاشتن tp کمی عجله کردی؟ خیلی حیف شد،
                  به نظر می رسه که ریزش حد اقل تا 0.64300 ادامه خواهد داشت
                  چون کانال صعودی بسمت پایین شکسته و روند نزولی شکل گرفته،

نظر

• نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
                    معامله به هدف خورده و بسته شد.
                    (profit: 1390 (139%
                    balance:2390
                    تبریک ترید خوبی بود

نظر

• باسلام،
                      pip 560 نتیجه ترید من در هفته اول،
                      باتوجه به عدم لمس خط میانی چنگال اندروز، احتمال شکست کامل خط بالایی بیشتر خواهد بود،
                      دراین صورت اولین سطح مقاومت، ( منطقه زرد ) که محل تلاقی میانگین صد مرتبه ای و خط روند نزولی مباشد
                      ممکن است مانعی برای صعود بوجود آورد.
                      اما در صورت شکست روند ، احتمال رسیدن به هدفهای اشاره شده قوت خواهد گرفت.

http://

نظر

• من از معامله خارج شدم.
                        تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                        http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• اینجا دیگه کسی چیزی نمی نویسه ،نه خبری ، نه خبر رسانی،
                          مثل اینکه دوستان بی خیال مسابقه شدن.

نظر

• من هم چند روز قبل از معامله خارج شدم با 262/5%

نظر

• دسترسی

سلام

خیلی جالبه اوایل دسترسی من به حساب مسابقه ام مشکلی نداشت ولی با اون حجمی که من وارد شدم و الان درجهت تحلیل من خوب حرکت کرده حساب من مسدود شده قضیه چیه؟ مسولان مسابقه پاسخگو باشند

نظر

• نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
                                سلام خیلی جالبه اوایل دسترسی من به حساب مسابقه ام مشکلی نداشت ولی با اون حجمی که من وارد شدم و الان درجهت تحلیل من خوب حرکت کرده حساب من مسدود شده قضیه چیه؟ مسولان مسابقه پاسخگو باشند
                                سلام دلیل هر چه باشد ربطی به برایند و نتیجه معامله شما ندارد. مگر چه منفعتی در مسدود کردن حساب شما برای بروکر هست ؟ آن هم یک مسابقه عمومی مسئولان مرتبط با حساب ها از طریق تیکت کابین تریدری در خدمت شما هستند، لطفا هر گونه مسئله ای را از طریق ارسال تیکت در کابین تریدری پیگیری فرمایید.
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X