اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره آموزشی مدیریت سرمایه گذاری و بورس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

باسلام؛ آیا دروره آموزشی تحلیل فاندامنتال و مدیریت سرمایه.گذاری در تهران هم دارید ؟

نظر

باسلام

این کلاس های استاد رو در تهران کی برگزار می کنبد

ممنون

نظر

با تشکر

نظر

درود بر تمام عزیزان

دوستان گل که در شهرهای دیگر هستند و پیشنهاد میکنند که در شهر محل زندگی اشان کلاس برگزار شود عنوان کنم از قدیم گفتن هر کس طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

همیشه به دلیل یک سری محدودیت ها باعث میشه که نشه در تمام شهرها این دورها را برگزار کرد ، اما همین که در یک استان که به همه شهر ها نزدیک هست ، قرار بر تشکیل کلاس شده ، جای بسی افتخار می باشد.

هرکس برای یک سری مسایل ارزش های خاصی قایل هستند. بلفرض مثال شخص خودم از ته کشور به تهرآن برای کسب علم می آمدم، این کار ممکن است در چشم یک شخص دیگر کار مضحکی باشد.

حرف را خلاصه کنم . از دوره که تشکیل میشود کمال بهره را ببرید و اگر خداوند توفیق دهد بی شک در شهرهای مختلف باز برگرار خواهد شد.

موفق و پایدار باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            درود بر تمام عزیزان

دوستان گل که در شهرهای دیگر هستند و پیشنهاد میکنند که در شهر محل زندگی اشان کلاس برگزار شود عنوان کنم از قدیم گفتن هر کس طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

همیشه به دلیل یک سری محدودیت ها باعث میشه که نشه در تمام شهرها این دورها را برگزار کرد ، اما همین که در یک استان که به همه شهر ها نزدیک هست ، قرار بر تشکیل کلاس شده ، جای بسی افتخار می باشد.

هرکس برای یک سری مسایل ارزش های خاصی قایل هستند. بلفرض مثال شخص خودم از ته کشور به تهرآن برای کسب علم می آمدم، این کار ممکن است در چشم یک شخص دیگر کار مضحکی باشد.

حرف را خلاصه کنم . از دوره که تشکیل میشود کمال بهره را ببرید و اگر خداوند توفیق دهد بی شک در شهرهای مختلف باز برگرار خواهد شد.

موفق و پایدار باشید
            خلیل خان شما کجا کلاس فاند میزاری ما خدمت برسیم

ارادتمند معامله گری با بخت و اقبال

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
              خلیل خان شما کجا کلاس فاند میزاری ما خدمت برسیم

ارادتمند معامله گری با بخت و اقبال
              سلام و درود بر شما دوست عزیز

شخصا هیچ کلاس برگزار نمیکنم.

ارادت

نظر

خسته نباشید من عضو جدیدم امیدوارم از تجربیاتتون استفاده کنم

نظر

سلام
                  همیشه اصل بر فرع اولویت دارد.....واجب بر مستحب اولویت داره ..... لقمه حلال باشه مهمتر از کمیت پول و درآمده ....(اول از فقه و مرجع تقلید درباره جایی که سرمایه گزاری میکنی و از اونجا کسب میکنی بپرس بعد مطابق اون نظر عمل کن بعدش چیزی که لازمه کسب وکاراست رو یاد بگیر و بعد ....تا از کرده خود پله پله مطمئن باشی )
                  قابل توجه : بعضی از دوره ها نه بلکه اونطوری که خودشون گفتن کل دوره مبلغش اونقدره .
                  مطلب مهمتر از قیمت و عرق در راه آموزش بحث یادگیری چیزی است که واقعا بدرد آدم بخوره .
                  بهتره آدم در راه آموزش و تربیت سالم خویش خرج کند تا فردا گرفتار زیان و ضرر احتمالی نشه . این نکته در همه جوانب زندگی کاربرد ی است. چه میدونی در آینده چه موقعیت هایی با سود یا ضرر جلو راه آدم سبز میشن ...( مثلا بهتره آدم نفسش را بسازد وتربیت کند. انوقت کنترل نفس بهتر دست عقل میافته.وگرنه نفس نساخته و نشسته با غفلتی عقل و هوش آدمی رو زیر پا میگیره............................................ ...) چی تابع چیه؟
                  اگر دوره ی خوبی باشه و خرج کنی و واقعا چیزی یاد بگیری و در عمل درست و صحیح بدردت خورد ومشکلی پیش نیومد. اونوقت ف اولیه اونقدرا مهم نیست.وگرنه ارزشش از خاک کمتره .( امید که با شرکت در این جور دوره ها عمرو وقت و ...هدر نره)

امام علی (ع) می فرمایند:
                  کسی که بدون آموزش فقه اسلامی تجارت کند به ربا خواری آلوده شود نهج البلاغه حکمت 447
                  مردم فرزندان دنیا هستند و هیچکس را بر دوستی مادرش نمی توان سرزنش کرد نهج البلاغه حکمت 303
                  من پیشوای مومنان و مال پیشوای تبه کاران است . نهج البلاغه حکمت 316
                  آدم داغدار می خوابد اما کسی که ما لش غارت شده . نمی خوابد . نهج البلاغه حکمت 307
                  بی ارزشترین دانش. دانشی است که بر سر زبان است و برترین علم علمی است که در اعضا و جوارح آشکار است
                  نهج البلاغه حکمت 92
                  دانشی که در راه اصلاح تو نباشد گمراهی است.
                  ویرایش توسط sibabi : https://www.traderha.com/member/11967-sibabi در ساعت 12-21-2013, 08:25 PM

نظر

لطفا دیگه کسی پست درج نکنه !

نظر

لطفا در صورت امكان اين كلاسها را در شهر مشهد نيز برگزار كنيد.

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت همگی عزیزان.

اول یک عذرخواهی خدمت آقا خلیل بکنم که مجبور شدم پست بزنم اینجا امیدوارم حمل بر جسارت نباشه.

اما غرض از مزاحمت؛مسلما واسه من و هرکسی شاگردی توی مکتب بزرگانی چون آقا نیما افتخاره و حالا که این فرصت پیش اومده بنده استفاده خواهم کرد کما اینکه چند روز پیش ثبت نام کردم حضوری توی خانه صنعت و معدن.
                        ولی 2تا نکته،اول اینکه کلاسا خیلی شلوغ شده و مثلا خود بنده نفر چهل و اندی بودم،کلاس شلوغ مهلت سوال کردن رو از دانشجو،و انرژی مدرس رو میگیره.

دوم اینکه کاش میشد حالا که آقا نیما دارن تشریف میارن اصفهان؛یه دوره تکنیکال پیشرفته واسه یه گروه دیگه بزارن.من در تحلیل تکنیکال از 100 صفرم نیستم ولی جان مورفی رو تقریبا 2بار خوندم و دوره مقدماتی تکنیکال رو هم جای دیگه رفتم و جند ماهی هم هست که
                        توی بورس مشغولم.از طرفی مباحث واسه امثال بنده شاید تکراری باشه اما از طرفی هم نمیخوام فرصت شاگردی رو از دست بدم واسه همین ثبت نام کردم فعلا تا ببینم نظر خود استاد چی هست.

آقا نیما شما چی میفرمائید؟

نظر

سلام
                          لطفا اسم استاد فوندامنتال و یک رزومه کوتاه از ایشون رو بگید.
                          ممنون

نظر

kelasha kei shoroo mishe?

نظر

سلام.شرکت در این نوع دوره ها عالی است.یکبار هم در شهر ما بصورت رایگان برگزار شد.به مناسبت افتتاح بورس

نظر

متشکر

نظر

پردازش ...
                                X