اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

با 100 ميليون چكار كنم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان و اقا مسلم گل با این سئوالهای چالش برانگیزت ،، عالیه

از موارد بالا غیر از قیر بقیه کارها که دوستان ذکر کرده اند و بعلاوه دهها مورد ابتکاری دیگر که اولویت بنده در انتخاب انها ،، انحصاری بودنشان نه تنها در ایران بلکه در خاور میانه بوده را در سطح بالا و صنعتی انجام داده ام کارت بازرگانی هم دارم منتهی سالهاست تمدید نکرده ام ،،

اولویتم در انجام موارد فوق بیشتر لذتی بود که به انسان برای گذاشتن نان در سفره هموطنی ایجاد میشه بود تا افزایش ثروت و دارائی ،، چون از طریق مطب در امدم را داشتم ،،

با وجودیکه خودم را در خوش بینی انهم افراطی،، نفر اول میدونم ولی در بیشتر موارد بجای تشویق و کمک از طرف مدیران و بانکداران ،،با موانعی که در راهت ایجاد میکردند مواجه میشوید تا جائیکه سرخورده و مایوس و مال باخته شوی

پیشنهاد بنده برای صد میلیون تومان این هست که یک بچه در حد دبیرستان را یک هفته فا ر کس اموزش دهید ( بهیچ وجه نگذارید ذهنش بیشتر آلوده بشه ) و قوانین ساده برای ترید یادش دهید ،، خواهید دید که جه سود بالائی خواهد کرد

اگر بپرسید چرا خودمان ترید نکنیم ؟؟؟ بنده اعتقاد دارم که ما ذهن و فکرمان را الوده مواردی کرده ایم که در ترید باعث تشویش و تردید در تصمیم گیری میشه و این بالاترین عامل زیانمان هست

ارادت
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

با سلام به همه دوستان
      با توجه به حضور نصفه نیمه ای که تو 2 3 سال اخیر در کردستان عراق داشتم چند تا نکته رو می خواستم خدمت دوستان عرض کنم.
      اول اینکه برخلاف جنوب عراق میشه گفت که کردستان کاملاً امنه و مشکل تروریستی نداره. اصلاً توصیه نمی کنم که برای بیزینس برید جنوب عراق. به ریسک امنیتیش نمی ارزه.
      دوم اینکه که کرد ها به واسطه حضورشون در ایران در دوره صدام به ایرانی ها علاقه مندند و اگر بخوان بین عرب ها و ترک ها و ایرانی ها انتخاب کنند معمولا در گام اول ایرانی ها رو انتخاب می کنن و تا ایرانی بازی در نیاری مشکلی پیش نمی آد.
      سوم اینکه که در ابتدای دوره پس از جنگ شرکت های ایرانی زیادی وارد عراق شدند ولی به دلیل بد قولی قسمت عمده ای از بازارشون رو از دست دادن. کلا کرد ها به مساله پایبندی به تعهدات خیلی اهمیت میدن و اینجوری نیست که بگی آقا نشد و اونها هم بگن اه، خوب ایشالا هفته دیگه.
      مثلا یکی از شرکت های معروف به عراق آب معدنی می داده. طرف دو پارت اول رو درست فرستاده و بعد یا دیر می داده یا نصفه نیمه می داده ...
      این شده که الان قسمت بزرگی از بازار دست ترک هاست.
      چهارم اینکه در کردستان تا مشکلی پیش نیومده همه چیز گل و بلبله و خیلی هم آدم های نایسی هستند. ولی باید یادتون باشه که اونجا سیستم قضایی درست و حسابی (حتی در حد همین ایران) وجود نداره و اگر شما مشکلی پیدا کنید خیلی بعیده که بتونید از طریق قانونی حل کنید و عملاً باید بی خیال شید. اکثر کسانی که می شناسم کاملا نقدی کار میکنن و خیلی نشنیدم کسی اعتباری کار کنه.
      پنجم اینکه به واسطه مشکلاتی که حکومت ما با گروه های کرد مستقر در عراق و خود دولت اقلیم کردستان داره، ریسک به وجود اومدن مشکلات مرزی و گمرکی و ... قابل توجهه که برای ما هم چند باری پیش اومده.
      حتی در یک مقطعی پرواز تهران به سلیمانیه رو کلاً جمع کردند.
      ویرایش توسط shahsavari80 : https://www.traderha.com/member/10808-shahsavari80 در ساعت 04-08-2014, 12:05 PM
      "Sometimes your best investments are the ones you don't make."
      Donald Trump

نظر

سلام
        من روی مدیریت سرمایه و اصولا نظم و داشتن اصولی که انسان خودشا پابند به اون بدونه خیلی تاکید دارم البته خودم هنوز به این مرحله نرسیدم ولی دارم تمرین میکنم...
        من از یه داستانی شروع میکنم که تو بچگی شنیدم و نمیدونم صحت داره یا نه:
        شخصی در زمان حضرت موسی به هر کاری دست میزده شکست میخورده و سرمایش به باد میرفته یه سال کشاورزی میکرده همون سال خشک سالی میشده یه سال دامداری میکرده همون سال یه مریضی می افتاده تو دامهاش و همه میمردن و....خلاصه خسته میشه میره پیش موسی و جریان را میگه وقتی موسی از خدا کمک میخواد خدا بهش وحی میکنه ای موسی برو به این بنده ما بگو اینقدر این شاخه و اون شاخه نپر و سر یه شغلی بمون ما هر سال میخواهیم برای ازمون بنده هامون یه گروهی را با نقصال مال ازمایش کنیم از قضا این بنده ما همون سال رو شغلیه که ما قرار به آزمایشش داریم..!!!!
        پس به نظرمن ثابت قدم بودن روی شغلی خوبه حالا هرچی میخواد باشه من کشاورزی و دامداری بلد نیستم ولی یه همکلاسیهای بنده از راهنمایی رفت سراغ این کارها الان یه مرغ داری داره و کلی زمین و چاهی که یه میلیارد پارسال قیمت خورد درصورتی قبلا زمین کرایه میکرد ...!!پارسال با کاشت سیب زمینی سرمایش 3برابر شد!!!امسالم که سیب زمینی 4200تومنه!؟
        داشتن نظم_مدیریت سرمایه_داشتن هدف و برنامه_پایبندی به اصول_بهبود مستمر و...سر لوحه افرادی بوده که الان جزء ثروتمند ترین افراد دنیا هستن و من سرگذشت بعضی از اونها را خوندم...

نظر

من شدم مثل امریکا که هیچ غلطی نمیتونه بکنه ! فکر کنم مشکل از فروم باشه که خیلی سخت میشه تایپیکها رو باز کرد و نقل قول و تشکر زد ! اول از همه به همه دوستان عرض سلام میکنم بخصوص پسرعموی عزیز اقای موسوی من کاملا فرمایش شما رو در مورد اینکه ذهن ما بعنوان تریدر الوده شده کاملا میپذیرم و اینو هم باید بدونید که بیشتر موفقان در این بازار تحصیلات اکادامیک ندارن ! همچنین این مورد که بیان کردید توسط استاد عزیزی که داشتم مشاهده کردم که دختر 11 سالشون براساس یک سیستم خیلی خیلی ساده ترید میکنه و سود میکنه ! این صحبت اقای مارک داگلاس هم گفتند " که هرچه در این بازار کمتر بدانید موفقتر هستید " ارزوم این هست که از این اعتیاد به فروم های فارکسی رها پیدا کنم وتا با ذهن ارام بته ترید بپردازم !موفق باشید
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام به همه

جهت تفریح این پست رو می زنم

من که با صد میلیون یه ماشین شاسی بلند می خرم حالشو می برم

از رو کوه و تپه می پرونمش آخ چه صفایی داره ........

نظر

با سلام
              مسلم عزیز من میتونم واست مرکبات فراهم کنم
              poor

نظر

برای صادرات یک نکته ای چند وقت پیش یک استادی در شرکتی برای برند سازی تشریف اورده بودن و در اون جلسه گفتن خدمتتون عرض میکنم
                برای صادرات اگر دید بلند مدت دارید به این نکته توجه کنید امروز دیده شده شده که بعضی اشخاص و شرکتها با هزار تلاش محصولی رو به یک مقصدی
                صادر میکنه ولی یک بچه زرنگ اون کشور میره و در کشور خودش اسم این شرکت و برندشو ثبت میکنه با 100 دلار نهایتش بعد جلوی واردتت طرف رو میگیره و
                میگه این محصول با این اسم مال منه و شما باید بمن یک پولی بدی تا اجازه بدم تا با اسم برند من صادر کنی به کشورم و با 100 دلار ناقابل ماهی کلی در میاره شما حساب کن شرکت کاله اسمشو بخواد عوض کنه تو عربستان چقدر باید هزینه کنه تا یک برند رو جا بیندازه ولی بچه زرنگ با 100 دلار پول در میاره پس اگر دید بلند مدت و از محصول برند دار استفاده میکنید
                و حتی برای بازار ایران بایک هزینه کم برندتون رو ثبت کنید
                خیلی با خودم کلنجار رفتم تا این پستو زدم خدا از شر نا اهل و حروم خور همه مون رو حفظ کنه

نظر

بهترین تاپیک رو برای مطرح کردن این مسئله اینجا دیدم

به دنبال یک شرکت معتبر هستم در دبی برای واردات خودرو.با توجه به اینکه در استان گیلان ما منطقه آزاد انزلی رو داریم و خودروها بدون پرداخت 2 برابری عوارض گمرک وارد میشن و تردد میکنن به دنبال یکی از این شرکتها هستم.

یه 3-4 تایی پیدا کردم منتها نمیدونم از کجا باید بهشون اعتماد کرد.مثلا اینکه فلان شرکت بازرگانی در کجا باید ثبت شده باشه بشه برای اعتبارش تحقیق کرد؟

ممنون میشم اگر دوستانی دستی بر اینکارا دارن راهنمایی کنن یا عزیزانی که در دبی زندگی میکنند و اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون میشم راهنماییم کنن.

نظر

بعضی ها در صنعت کلید سازی سرمایه گذاری کردند البته با سرمایه های کلان ولی کلید ها کیفیت خوبی نداشت و در قفل ها گیر کرده

نظر

100 میلیون را تبدیل به 100 میلیارد می کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                        از دوستان کسی کارت بازرگانی گرفته ؟ خیلی فکر من درگیر کرده ! "صادرات به عراق "
                        سلام

http://www.tajerbank.com/forum/forum.php

نظر

کسی در زمینه خدمات به زائران و گرشگران خارجی تجربه ای داره ؟

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام خدمت آقا مسلم گل و تمام دوستان و سروران

امروز این تایپیک رو دیدم و مطالب و نظرات دوستان رو مروری کردم و جدای از نظرات و پیشنهادات خوبی که دوستان بیان کرده بودند به نکته مهمی رسیدم که خالی از لطف ندیدم که بیان کنم.

در یک کتابی که مربوط به انسانهای موفق بود مطلبی عنوان شده بود که اگر فرضا امروز به شما یک میلیون دلار بدهندبا آن سراغ چه شغلی میروید؟ پاسخ به این پرسش کلید

موفقیت هر شخص درکاری که انجام میدهد میباشد!!! سوالی که امروز مسلم جان به نوعی در این تایپیک مطرح کردند من را یاد همین پرسش روانشناسی انداخت و جالب این که به غیر

از یکی دونفر از دوستان مابقی هیچکدام اشاره ای به کار تریدری نداشتند! در فرومی که تمام اعضای آن بخاطر این شغل دورهم جمع شده اند! نکته همینجاست که انسانها در کاری

موفق میشوند که به آن عشق بورزند و از انجام آن لذت ببرند فارغ از تمام مشکلات موجود در آن شغل!

هر شغلی مشکلات خاص خودش رو دارد و نمیشود فقط بادیدن افراد موفق در آن کار وارد آن کار شد.چقدرتاجر ورشکسته داریم؟ چقدر تولید کننده ورشکسته داریم؟ چقدر مغازه دار

ورشکسته داریم؟ چقدر پزشک و مهندس تو مملکت داریم که در حرفه خودشون ناموفق بودند ؟ تمام اینها نشان از این دارد که این افراد هیچ علاقه ای به شغلشان نداشته اند!

عشق و علاقه به کار تنها عامل موفقیت هر فرد در کارش میباشد و بس! این عشق و علاقه که بعضی ها به ایمان تعبیر میکنند باعث خلاقیت و ابتکار در راه رسیدن فرد به موفقیت

میشود و خلاقیت مهمترین رمز موفقیت افراد موفق میباشد.

در همین شغل تریدری چقدر افرادی به سودای یکشبه پولدار شدن وارد شدند بدون هیچ علاقه ای به اینکار و فقط به طمع کسب سود و در نهایت ورشکسته و سر خورده سراغ

شغل دیگری رفته اند . بزرگان حرف زیبایی زدند که گفتند هرکسی را بهر کاری ساختند!

پس دوستان من این سوال جناب مسلم خان شاید تلنگری باشد که ما بفهمیم که واقعا به چه کاری علاقه داریم و از همین امروز بدنبال آن کار برویم.

از این که حوصله کردید و نظر بنده رو خواندید از همه شما سپاسگذارم.

امیدوارم که بزودی وبا عزم جدی درهر شغلی که آرزو دارید وارد شوید و یک روزی خبر موفقیت شما را در همین فرومها و تایپیکها بخوانیم و از موفقیت شما خوشحال شویم.

ارادتمند شما علیرضا.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza1263 نمایش پست ها
                              با سلام خدمت آقا مسلم گل و تمام دوستان و سروران

و جالب این که به غیر

از یکی دونفر از دوستان مابقی هیچکدام اشاره ای به کار تریدری نداشتند! در فرومی که تمام اعضای آن بخاطر این شغل دورهم جمع شده اند! نکته همینجاست که انسانها در کاری

موفق میشوند که به آن عشق بورزند و از انجام آن لذت ببرند فارغ از تمام مشکلات موجود در آن شغل!

.
                              سلام علیرضا جان

سوال اصلی باید اینگونه میشد که " با سود و درامد حاصل از ف.ارکس چه میکنید ؟"

99 درصد بازنده بر اعضای محترم این فروم هم صادق هست پس جای تعجب نداره !

موفق باشید

نظر

با سلام و تبریک سال نو

از دوستان کسی در حوزه گردشگری شمال کشور فعالیت داره ؟

نظر

پردازش ...
                                X