اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Mr. Darcy نمایش پست ها
    کال شدم از نوع خیلی شدید
    مدتی برام مقدور نیست حساب باز کنم اصلا جایز هم نیست
    با شما احساس هم دردی میکنم ای دوست
    چون من هم امروز که داشتن یکی از ایمیل هام رو چک میکردم یک میل بود که نظرم رو خیلی بهم جلب کرده بود و وقتی که بازش کردم بله درسته کاملا درست حدس زده اید.
    یک حساب 80 دلاری داشتم که کال شدم
    اولش ناراحت شدم کمی ولی بعدش نه چون اشتباه از خود من بود که این طور شد و این دومین باری هست که من با over Trade کردن باعث از بین بردن حسابم میکنم.
    که دفعه قبل هم یک حساب سنگین رو کال کردم.
    این خیلی بده خیلی و قوم دادم که دیگه این کار رو نکنم قول قول
    ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 05-16-2012, 06:41 PM

نظر

• سلام و درود
      فقط برای دوستانی که کال شده اند:
      خوب است که گاه فرو افتیم

زخم ببینیم باز بپا خیزیم چندین بار به بیراهه رویم ....زیانی در ان نیست
      لحظه ای که دریافتی راه بیراه است بازگرد
      زندگی خود ازمون است و خطا

نظر

• سلام و درود
        فقط برای دوستانی که کال شده اند:
        خوب است که گاه فرو افتیم

زخم ببینیم باز بپا خیزیم چندین بار به بیراهه رویم ....زیانی در ان نیست
        لحظه ای که دریافتی راه بیراه است بازگرد
        زندگی خود ازمون است و خطا

نظر

• تو این فکر بودم تو این دو هفته چه بازار باحالی بود. چه سواری داد یورو دلار
          چه کسانی که با بازار همراه شدند و اکانتها رشد کرد و الان...
          و دوستانی که مرتب دنبال بازگشت بودندو سوار بازار نشدند بلکه ضرر دادند

نظر

• هر وقت حسابی رشدش به سمت منفی بود یا اینکه کال کردید ، کتاب های مدیریت سرمایه و روانشناسی بخونید و سریع نروید دنبال استراتژی های گوناگون ، بعد از این مرحله اگر دیدید اشتباه از خود شما نیست بلکه سیستم ، برین دنبال استراتژی دیگری یا اینکه استراتزی را بهینه کنید

این روزا اصلاً حال ندارم ، تب شدید ، مشکلات خانوادگی ، دندون درد... مثل اینکه این برهه برای من زیاد خوشایند نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              هر وقت حسابی رشدش به سمت منفی بود یا اینکه کال کردید ، کتاب های مدیریت سرمایه و روانشناسی بخونید و سریع نروید دنبال استراتژی های گوناگون ، بعد از این مرحله اگر دیدید اشتباه از خود شما نیست بلکه سیستم ، برین دنبال استراتژی دیگری یا اینکه استراتزی را بهینه کنید

این روزا اصلاً حال ندارم ، تب شدید ، مشکلات خانوادگی ، دندون درد... مثل اینکه این برهه برای من زیاد خوشایند نیست.
              سلام حاج خلیل عزیز
              مثل اینکه این ناخوش احوالی و ناخوشایندی هرز چند گاهی گریبان همه را میگیرد. ولی این نیز بگذرد.

نظر

• درود بر همه دوستان با صفا
                دیگه نمیدونم به چه زبونی از دوستان بخوام.........!!!
                بعضی وقتا فکر میکنم نکنه عیب از من باشه......!!!!
                Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                  درود بر همه دوستان با صفا
                  دیگه نمیدونم به چه زبونی از دوستان بخوام.........!!!
                  بعضی وقتا فکر میکنم نکنه عیب از من باشه......!!!!
                  طاها جان چی شده؟

نظر

• حميدرضاي با صفا درود
                    چند وقته چارت ميزارم تو قسمت چنگال اندرو اما كسي روشون تظر نميده و ايرادات منو نميگيره، مصطفي با محبت گفت تحليل بزار، منم يدونه تحليل گذاشتم، اما كسي غير از ادمين حتي نظر هم نداد، نمي دونم سر بچه ها شلوغ شده، يا مورد خاصي هست كه من خودم خبر ندارم...!!!
                    به هر حال عذر ميخوام اگر انتقال ميدم، چون غير از اين فروم جاي ديگه نميرم و خيلي از پيشرفتهام تو تحليل رو هم مديون بروبچ اينجا هستم، پس دوس دارم همين جا هم از كمك و راهنمايي دوستان استفاده ببرم.
                    برقرار و پايدار باشيد
                    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-21-2012, 10:53 AM
                    Think / Act / Enjoy

نظر

حميدرضاي با صفا درود
                      چند وقته چارت ميزارم تو قسمت چنگال اندرو اما كسي روشون تظر نميده و ايرادات منو نميگيره، مصطفي با محبت گفت تحليل بزار، منم يدونه تحليل گذاشتم، اما كسي غير از ادمين حتي نظر هم نداد، نمي دونم سر بچه ها شلوغ شده، يا مورد خاصي هست كه من خودم خبر ندارم...!!!
                      به هر حال عذر ميخوام اگر انتقال ميدم، چون غير از اين فروم جاي ديگه نميرم و خيلي از پيشرفتهام تو تحليل رو هم مديون بروبچ اينجا هستم، پس دوس دارم همين جا هم از كمك و راهنمايي دوستان استفاده ببرم.
                      برقرار و پايدار باشيد

سلام طاها جان
                      من از همین ابتدا عرض کنم که عذرم موجه ، چون چنگال بلد نیستم ، و تصمیم هم ندارم که یاد بگیرم ، چون قبلا مطالعه اش کردم ، نتونستم باهاش کنار بیام و چون به این نتیجه رسیدم که هرچی موضوعات بیشتری رو پیگیری کنم ، بازار برام پیچیده تر میشه
                      عین همون مثالی که قبلا برات زدم
                      ادم وقتی خدا رو قبول داره دیگه نیازی نیست که با برهان خلف و ...... ثابتش کنه
                      اونجوری ادم اصل رو گم میکنه ، همش میره دنبال فرع .
                      شاید خیلی ها این حرف قبول نداشته باشن ، ولی من اینجوری احساس بهتری نسبت به بازار دارم ،راحتترم ،
                      پاینده باشی

نظر

حميدرضاي با صفا درود
                        برقرار و پايدار باشيد
                        سلام

چنگال یک بحث تخصصی و هر کسی نمیتونه روش نظر بده مگر اینکه با این ابزار آشنایی کامل داشته باشه .مثلا خود من اگر دقت کرده باشید به تحلیلهام به ندرت از چنگال استفاده میکنم و بیشتر بر اساس هارمونیک تحلیل میکنم .

از دوستانی که با چنگال آندرو آشنایی کامل دارند لطفا در این تاپیک فعال باشند .

ممنون از همه .
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام دوستان
                          انشالله از دوشنبه بازم در خدمتم
                          تمام موقعیت هایی که روی سایت میذارم ، تو حساب ریل خواهد بود
                          پیش بسوی هدف
                          هدف = روزی 1% سود ( همونی که نیما جان پایه اش رو گذاشته)
                          ببینم که تا چه حد میتونم بهش پایبند باشم ، گزارشاتی هم که خواهم گذاشت ، همشون بر حسب پیپ خواهد بود
                          امیدوارم که دوستان هم همراهیم کنند.
                          اصلا شاید بخاطر اینکه تاپیک رو خیلی شلوغ نکنم ، نتایج رو تو تاپیک " کدوم تحلیل رو بیشتر دوست داری" بزارم که اون تاپیک هم از انزوا در بیاد

ارادتمندم

نظر

• بچه ها یه ضرر حسابی کردم! بعلت عدم مراعات مدیریت سرمایه! تجربه بدی بود خیلی بد ! این اولین بار بود با حجم بالا وارد میشدم و متاسفانه اولین اشتباه اولین شکستم شد!

فکر میکنید کسی که مقدار زیادی از سرمایشو بخاطر یه اشتباه ابتدایی و سطی از دست میده باید چکار کنه؟
                            من مشکلی برای جبران ندارم ولی خیلی زمان میبره ! کسی برای اینطور مواقع راه میانبری داره؟
                            کلا از دوستان اگر کسی تجربه در این گونه مواقع داره مارو راهنمایی بکنه !
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              بچه ها یه ضرر حسابی کردم! بعلت عدم مراعات مدیریت سرمایه! تجربه بدی بود خیلی بد ! این اولین بار بود با حجم بالا وارد میشدم و متاسفانه اولین اشتباه اولین شکستم شد!

فکر میکنید کسی که مقدار زیادی از سرمایشو بخاطر یه اشتباه ابتدایی و سطی از دست میده باید چکار کنه؟
                              من مشکلی برای جبران ندارم ولی خیلی زمان میبره ! کسی برای اینطور مواقع راه میانبری داره؟
                              کلا از دوستان اگر کسی تجربه در این گونه مواقع داره مارو راهنمایی بکنه !
                              سلام

تنها راه جبران این است که دیگه بهش فکر نکنی و درصدد جبران بر نیایی. بعدا" با آرامش خودش جبران میشه

موفق باشی
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                                سلام

تنها راه جبران این است که دیگه بهش فکر نکنی و درصدد جبران بر نیایی. بعدا" با آرامش خودش جبران میشه

موفق باشی
                                سلام
                                منم کاملا با دوست خوبمون shyazdi موافقم. جلوی ضرر رو از هر جا که بگیری منفعته ، اگه دنبال راه میانبر میگردی ، از همین حالا بدون که بقیه سرمایه ات هم رفته.
                                فقط ارامش و صبر . به مرور با مدیریت مناسب سرمایه و تغییر اندازه لاتیج پوزیشنات ، میتونی جبران کنی
                                یه مسیری هم که من خودم دنبال میکنم اینه که بیا ضرری که کردی رو به قسمتهای کوچیک و قابل دستیابی تقسیم کن و پله پله جبرانش کن.
                                مطمئن باش به نتیجه میرسی.
                                موفق باشی

نظر

پردازش ...
                                X