اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اوووووه تا دلت بخواد . نه تنها هنوز هستند بلکه هزار و یه مدل جدید واسه بازار یابی دارند . یه عدشون رسما مجوز از وزارت بازرگانی دارند . بابا سر خیابون سپه تو اصفهان رسما به تابلو زده 5 متر (بازاریابی شبکه ای با مجوز در ایران )
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

امروز میرم این لپ تاپ رو بدم یک دستی به سر و روش بکشند تا از این وضعیت هنگ در بیاد، امروز فرصت های pipo و cpipo یادتون نره.

روز خوبی داشته باشید
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام استاد.
        متاسفانه دوستان هیچ مشارکتی ندارند در pipo فقط 3نفر فعال هستند

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza zonoubi نمایش پست ها
          سلام استاد.
          متاسفانه دوستان هیچ مشارکتی ندارند در pipo فقط 3نفر فعال هستند
          چند تا دلیل داره حمید

مهم ترین دلیلش اینه که شما ماشالله اینقدر فعال هستی که بقیه تا میان موقعیت قرار بدند ما قرار دادی که این برای من حداقل بسیار مفید هست بجای اینکه تک تک چارت ها رو ببینم شما اینجا آلارم میدی به ما

مرسی بابت فعالیت قشنگت

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            چند تا دلیل داره حمید

مهم ترین دلیلش اینه که شما ماشالله اینقدر فعال هستی که بقیه تا میان موقعیت قرار بدند ما قرار دادی که این برای من حداقل بسیار مفید هست بجای اینکه تک تک چارت ها رو ببینم شما اینجا آلارم میدی به ما

مرسی بابت فعالیت قشنگت
            ممنون استاد.
            امیدوارم کمکی باشه به شما و دوستان
            ارادتمند

نظر

ممنون استاد.
              امیدوارم کمکی باشه به شما و دوستان
              ارادتمند
              سلام
              استاد کاملا درست میگن و البته مشکل اینترنت رو هم باید بهش اضافه کرد
              مثلا هفته قبل من خودن هر کاری میکردم وارد سایت بشم ، نمیتونستم ، بعدا دیدم علتش لینکهایی بوده که ذخیره کرده بودم ، همشون با پسوند com بود ولی پسوند جدید که Org شده راحت میشه وارد شد ، ولی برای اپلود عکس من یکی که خیلی مشکل دارم .
              در هر صورت دستت درد نکنه بابت زحماتی که میکشی
              پاینده و برقرار باشی

نظر

سلام
                عجب بازاری شده ها ، شیطونه میگه کرکره اش رو بکشم پایین و برم سینه آفتاب بشینم.

پ.ن : راستی این " قدرت " که این بغل نوشتن یعنی چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                  سلام
                  عجب بازاری شده ها ، شیطونه میگه کرکره اش رو بکشم پایین و برم سینه آفتاب بشینم.

پ.ن : راستی این " قدرت " که این بغل نوشتن یعنی چی؟
                  منم اصلاً امروز ترید نکردم، بازار خوبی نداریم امروز .

نظر

سلام دوستان
                    من مدتیه که با پلتفرم متا مشکل دارم ، اونم اینکه خیلی فریز میشه ، مال چند تا بروکر رو تست کردم ، اونا هم کم و بیش همینطور بودن ،
                    میخواستم بدونم که شما هم همین مشکل رو دارین یا نه ؟
                    به نظرتون این مشکل از بروکر هست یا از اینترنت ؟
                    چون وقت هایی که بازار ارومه و عملا تعطیله ، پلتفرم خوب کار میکنه و فریز نمیشه
                    آخرش هم من نفهمیدم که بالاخره ما داریم با بروکر معامله میکنیم یا با بازار؟
                    جل الخالق

نظر

سلام دوستان
                      من مدتیه که با پلتفرم متا مشکل دارم ، اونم اینکه خیلی فریز میشه ، مال چند تا بروکر رو تست کردم ، اونا هم کم و بیش همینطور بودن ،
                      جل الخالق
                      مشکل اینترنت هست. معلوم نیست چه بلایی دارند سرش میارند.....

نظر

دارند جراحیش میکنند اینترنت ملی میخوان بدن بیرون موقعی که پینگ میکنم ای پی مو 5تا سرعتمو نشون میده یک تایم اوت داره فکر کنم نویز انداختن برای ....

نظر

سلام دوستان
                          جل الخالق
                          سلام آرمان عزیز هم از اینترنت میتونه باشه هم از کامپیوترت . منهم مدتی همین مشکل را داشتم بعد متوجه شدم که اطلاعات داخل کامپیوترم حجمش زیاد شده و تعداد برنامه های اجرایی که زیاد میشه فضای رم قادر به اجرا نیست و کند میشه برنامه ها را هم که می بستم چون فضا را اشغال کرده بود نتیجه نمیداد لذا باید یک بار خاموش و روشن میکردم تا اینکه تعداد فایلهامو پاک کردم فضا آزاد شد و سرعت خوب شد
                          و یک مشکل دیگه هم میتونه باشه و اون اینه که اگر پنجه های زیاد در پلتفرم باز کنی که از اندیکاتور های زیادی استفاده کنه سرعت پلتفرم را بشدت پایین میاره مخصوصا" با این سرعت اینترنتهای در پیتی ایران امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها
                            دارند جراحیش میکنند اینترنت ملی میخوان بدن بیرون موقعی که پینگ میکنم ای پی مو 5تا سرعتمو نشون میده یک تایم اوت داره فکر کنم نویز انداختن برای ....
                            پس با این حساب کم کم باید فاتحه ترید رو هم بخونیم
                            والله موندیم چه کنیم ، بار سفر ببندیم بریم ، یه مشکله
                            بمونیم یه مشکله
                            خداوند عاقبت بخیرمون کنه

نظر

دوستان در صورت که مشکل update چارت داشتند مانند این چند روز اگر vpn دارند از vpn استفاده کنند

نظر

دوستان در صورت که مشکل update چارت داشتند مانند این چند روز اگر vpn دارند از vpn استفاده کنند
                                نمی دونم مشکل چیه 2-3 ساعتی مشکل بروز شدن متا وجود داشت با همه پلتفرم ها ولی رفتم مودم رو یک دور خاموش کردم 2-3 دقیقه بعد دوباره روشن کردم الان سرعت شدن بنز کندل میزنه تپل همینچوری نوسان بازار زیاد شده نگو نپرس!

آخرش نفهمیدیم چی چی شد!

نظر

پردازش ...
                                X