اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
    خیلی عجیبه
    اصلا حس ترید کردن ندارم ، فکر کنم به بیماری جدیدی دچار شدم
    " افسردگی ترید"
    کسی براش نسخه ای داره؟
    سلام، چرا؟

روند حرکتی بازار و پیچیدگی های دشوارش در هفته های اخیر بنظرم موثر هست.

...................

نسخه شما این هست:

دو هفته بطور کامل بازار را تعطیل کن.متاتریدر رو نگاه نکن و بی خیال همه چی.
    بعد برگرد با فکر جدید و ذهن باز
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      سلام، چرا؟

روند حرکتی بازار و پیچیدگی های دشوارش در هفته های اخیر بنظرم موثر هست.

...................

نسخه شما این هست:

دو هفته بطور کامل بازار را تعطیل کن.متاتریدر رو نگاه نکن و بی خیال همه چی.
      بعد برگرد با فکر جدید و ذهن باز
      سلام
      ممنون از راهنماییت ، دقیقا پیش پای شما که این پست رو بخونم ، به این نتیجه رسیدم و همه پوزیشن هامو بستم و نسخه شما هم تاییدی شد به اینکار و خیالمو راحتتر کرد.
      یا حق

نظر

سلام.استاد امروز بازار خیلی خوب بود به طوریکه 8.5% سودم بود. همیشه وقتی خوشحال میشم بعد از آن ضرر میدم . چه کنم؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza zonoubi نمایش پست ها
          سلام.استاد امروز بازار خیلی خوب بود به طوریکه 8.5% سودم بود. همیشه وقتی خوشحال میشم بعد از آن ضرر میدم . چه کنم؟ ممنون
          حد خوشی رو باید در نظر بگیری وقتی میزان سود خیلی از حد خوشی فاصله می گیره، حد خوشی خاصیت کشندگی پیدا میکنه و مجدد به سمت زیان دادن سوقت میده.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            حد خوشی رو باید در نظر بگیری وقتی میزان سود خیلی از حد خوشی فاصله می گیره، حد خوشی خاصیت کشندگی پیدا میکنه و مجدد به سمت زیان دادن سوقت میده.
            بله، منم موافقم همیشه وقتی سود ناگهانی گرفتم اون سود پایدار نبوده و حتی تا ضرر هم پیش میره. دارم کم کم به این نتیجه میرسم که وقتی دارم خیلی بیشتر از انتظارم سود میگیرم معاملاتم رو ببندم!
            Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
            Epicurus

نظر

سلام
              استاد من روی دو جفت ارز بیشتر کار نمیکنم(یورو و پوند) هر چند همزمان هم به ندرت دو پوزیشن دارم و ماکزیمم ریسک هم 0.5 درصد از ابتدای این ماه میلادی در نظر گرفتم, نظر شما در این باره چیست؟ چون خودم زیاد راضی نیستم احساس میکنم زیادی محتاط هستم هرچند نتیجه را قراره در یک بازه از قبل تعیین شده بسنجم ولی تا حالا اصلاً راضی کننده نبوده.

نظر

دارم روی یه سیستم مدیریت سرمایه کار می کنم.
                فعلا تازه شروع کردم.
                اگه جواب بده همین جا اعلام میکنم.
                ببینم چی میشه
                یعنی میشه؟ !

نظر

بازار بس ناجوانمردانه خراب است

نظر

از اول هفته دست به ترید نبردم، اینقدر کارهای جانبی زیاد هست که در کنارش ترجیح دادم فعلاً ترید نکنم چون تجربه ثابت کرده هر وقت خواستم روی چند چیز هم زمان تمرکز کنم چند چیز با هم افت کیفیت داشته اند.

...............

نظر

حس عجیبیه ، این مورد یه جورایی داره عمومیت پیدا میکنه ، انگار "روح جمعی" جامعه در هم پیچیده .
                      بنظرم عمده علتش ، شرایط اقتصادی و اجتماعیه ، تا هفته های قبلی هر جا که میرفتم یا دوستان رو میدیدم ، همه در مورد قیمت دلار صحبت میکردن ، از قضا خودمم مبتلا شده بودم .
                      بعد یهو به خودم اومدم دیدم چقدر از مرحله پرت افتادم ، در حال که شرایط اجتماعی مطلوب نیست ، همه به فکر قیمت دلار هستن ، در حالی که کسی نمیتونه کاری انجام بده همه ناخوداگاه فکرشون مشغوله ، برا همین هر الان هر جا که میرم و حرف از قیمت دلار میشه برام اهمیتی نداره ، نه اینکه کاملا بی اهمیت باشه ولی به قول قدیمی ها ، هر کاری که همه کردن ما هم میکنیم ، اگه همه مردن ، ما هم میمیریم ، اگه همه زنده موندن ، ما هم زنده میمونیم
                      حالا حالم خیلی بهتره . خیلی خیلی بهترم ، حداقل فعلا که اینجوریم
                      تو ارامش میشینم پای چارت ، حرصی برای گرفتن پوزیشن ندارم ، سعی میکنم حتی اگه شده یه پوزیشن یگیرم ولی بهترین پوزیشن رو بگیرم. حتی شاید ریواردش برام انقدر اهمیت نداشته باشه ولی ریسکش باید نزدیکترین به صفر باشه.
                      بنظرم غولها دارن پولای مردم رو جمع میکنن. خیلی باید حواسمون جمع باشه
                      غولها بس ناجوانمردانه مَردن .

نظر

سلام.
                        امروز یک روز بود که من به شخصه یادم نمیره فکر کنم جالب باشه برا دوستان تعریف کنم.
                        من امروز صبح حسابم 1730$ بود و عصر به 1580$ هم رسید و الان 11 شب به 1871$ رسید. تا عصر به خاطر سخنرانی برنانکه بازار سرگردان بود منم بی دلیل با وجود اینکه پیدا بود بازار تا عصر جالب نیست به خاطر کسل شدن پوزیشن های خیلی بد و با ضرر میگرفتم بعد استیتمینت دیدم و به دید چارت بهش نگاه کردم و تحلیلش کردم دیدم روند صعودی خوبی داشتم و اگه این حالت امروزم ادامه بدهم زحمات این مدت از دست دادم خودمو جمع کردم چارت بستم در حالی که استرس و ترس گرفته بود من رفتم angry birds بازی کردم تا ریلکس شدم وقتی برگشتم با قواعد pipo و آرامش و بازار پر نوسان حتی 10 pip از دستم در نرفت و خلاصه اگه بازار خوبی دیدید نیست یا منتظر هست دنبال پوزیشن نباشید و حتما قواعد رعایت کنید
                        [IMG][/IMG]
                        ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 02-08-2012, 12:15 AM

نظر

سلام
                          راستی یه سوالی برام همیشه بوده ، شاید خیلی خنده دار باشه ولی الان با دیدن پست حمیدرضای عزیز یادم افتاد
                          این بالانس حساب رو از کدوم قسمت متا و چطوری باید گرفت ؟
                          ممنون

نظر

سلام.
                            در پنجره terminal در زبانه ی account history رفته و راست کلیک کن و گزینه ی save as Detailed Report بزن

نظر

سلام به همه اعضای پرسپولیس .
                              یه تجربه خوب جدیدا به دست آوردم که بد نیست اینجا بگم .

چند روز پیش رفته بودم جلسه پرزنت یه شرکت نتورک مارکتینک . احتمالا همه با سبک کاری این شرکت ها دیگه آشنایی دارید . حالا اینا میگفتند ما مجوز داریم و با بقیه فرق داریم و از این جور حرفها . کاری ندارم بهشون .

اما یه چیزی اونجا دیدم و درک کردم که واسم خیلیییییی جالب بود .
                              توی سیستم اینها یه چیز خیلی جالب هست که میشه ازش استفاده مثبت کرد . میدونید که هر کس چند نفر زیر مجموعه داره و زیر مجموعه هاش هم همینطور . اگه یکی از زیر مجموعه ها به مشکل بر بخوره کل سیستم میریخت به هم . واسه همین چنان زنجیره انسانی محکمی درست کرده بودند که نگو .

یعنی هر کس وظیفه درجه یکش این بود که هوای پایینی ها را داشته باشه . نذاره به هیچ عنوان به مشکل بربخورند . حتی یکی از خوزستان اومده اصفهان که ببینه مشکل زیر گروهیش چیه .

یه رابطه بسیار خوب و محکم بینشون بود به نحوی که اجازه نمیدادند کسی تو سیستم به مشکل بر بخوره و مشکلش حل نشه . یه رابطه برنده برنده خوب .

چیزی که من ازشون درس گرفتم این بود که کاش ما فارکسی ها هم همینطور هوای همو داشتیم . ممکنه کسی بگه واسه چی . به من چه به بقیه بیام یاد بدم یا هوای کسی را داشته باشم . مگه بیکارم .

اما اگه کلان به قضیه نگاه کنیم ، سود ما همگی میتونه در گرو سود همدیگه باشه . یعنی وقتی همه باهم باشیم هممون از تجربیات هم استفاده میکنیم ، همه با هم رشد میکینم .

اونوقت همه سودمون بیشتر میشه . البته کلنگ این کارو خیلی وقت پیش نیما عزیز زده .

این ما هستیم که میتونیم تحلیل و تریدری را در ایران قویتر و غنی تر کنیم . به هم کمک کنیم . همه هوای همو داشته باشیم . حالا هر کس اندازه توان و دانش خودش .

اگه ما ایرانی ها ادعای مرام و معرفتمون میشه . اگه به پوریای ولی و امثالهم مینازیم ، خیلی بی مرامیه که کسی تو ایران تو فارکس ضرر کنه و بقیه که موفق هستند دستشو نگیرند

بیایید حالا که امکانش فراهمه ، در کنار نیما عزیز همه به هم کمک کنیم . اشکالات همو بر طرف کنیم . هر چی بلدیم به هم بدیم . و واقعا به این فکر کنید که سود من در گرو سود اون یکیه .

به امید مشارکت ، رشد و موفقیت بیشتر همه .
                              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

مگه هنوز این شرکت های نتورکی فعال هست توی ایران؟

نظر

پردازش ...
                                X