اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حال ما خوب خوب هست.....

وقتی لذت خوشی های زندگی برایت چند برابر است و حسرت چیزهایی که نداری در جلوی چشمانت ناچیز، آن روز پر می کشی بر بلندای این آسمان و با خود می گویی دریغ و درد از آن همه حسرت و ناله که خوردیم، اکنون به پرواز آمده ام تا در سکوت آسمان دوم ان ناله های شبانه را جبران کنم.

دیر زمانی نمانده از پرده برداشتن از اهل خرد، می آید آن روز ، می آید!
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• درد دل من و خداحافظی از دوستان و بزرگواران

سلام و درود بر همه دوستان

امروز، می خواهم اولین و آخرین حرفهایم را در ف.ا.ر.ک.س بزنم و احتمالا برای همیشه از دنیای این شغل پر زحمت و استرس خارج میشم، بعد از 4 سال هزینه مادی و معنوی به این نتیجه رسیدم که من به درد این شغل نمی خورم و نتوانستم این بازار را درک کنم، حالا چرا امروز!!! چون دیشب به کال مارجین شدن خیلی نزدیک شدم و اگر دیشب کاملا کال نشدم دیر یا زود با این شرایط موجود خواهم شد.

ابتدا از همه کسانی که برای آموختنم تلاش کردند و در همه لحظاتی که از ایشان کمک و راهنمایی خواستم یاریم دادند، به خصوص جناب یزدی عزیز و بزرگوار که امیدوارم هر چه زودتر بهبودی کامل پیدا کنند، پیام عزیز و دوست داشتنی و بزرگوارانی ( منو ببخشید که از همه اسم نمیبرم ) که کم و بیش اذیتشان کردم و از پند و اندرزشان بهره بردم سپاسگزارم، امیدوارم بدی ها و کج فهمی هایم و خدای نکرده سخنانم را که باعث رنجش و آزردگی خاطرتان گردید حلال کنید.

نکاتی که باعث کال مارجین شدن های پیاپیم گردید را خدمت دوستان تازه کار عرض می کنم تا پیش از آنکه وارد این بازار پر هیاهو و نشئه کننده شوند بدانند با چه مسائلی روبرو هستند و حداقل هزینه های گزافی همچون من بابتش نپردازند:

1- تورو هر که میپرستید و اعتقاد دارید، با قرض و قوله و وام در این کار سرمایه گزاری نکنید. ( همین الان که دارم این حرف رو میزنم باید تا اردیبهشت ماه 93 بابت وام مضاربه ای که گرفتم 23 میلیون پرداخت کنم در حالی که آه ندارم با ناله سودا کنم، خرج زندگی و زن و بچه بماند... )

2- با یک سیستم کار کنید و از این شاخه به اون شاخه نپرید. ( همه سیستمها خوبن شما باید قلق کار دستتون بیاد ولاغیر...)

3- مدیریت سرمایه و ریسک 3% در هر معامله را جدی بگیرید. ( تا دلتون بخواد لات بالا کار کردم با 1000 دلار سرمایه 1 لات و بیشتر کار کردم نگید تو اینجوری شدی ما نمیشم، این کار همینجوریش قمار هست حداقل مثل یه قمارباز حرفه ای رفتار کنید و همه جا پولتون رو نبازید، من نبودم و باختم، هر کی هم بگه قمار نیست بهش ثابت میکنم که هست، میشه یه شبه ره 100 ساله رفت اما نامرد هر چی برداشت کردید توو صدم ثانیه ازتون پسش میگیره.)

4- اگر هم وارد این کار شدید بدانید که باید صبور باشید و گرنه داستان تلخ کال مارجین برایتان تکرار و تکرار میشه.

5- اگر وارد این کار شدید، لازم نیست همه چیز را یاد بگیرید.

6- اینو فقط استقلالیا میدونن چیه!؟ هر کی هم ندونست از aio بپرسه، مگه نه علی رضا

براتون آرزوی بهترینها رو دارم، سبز، سلامت و ثروتمند باشید.

محمد حسن عماد
      25 بهمن 1392
      ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 02-14-2014, 12:19 PM
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• تصمیم شجاعانه ای گرفتی

ارامش در کنار خانواده و پسرت شایان عزیز با هیچ چیز عوض نکن !

فقط مورد 7 من اضافه میکنم و ان اینکه در این بازار هیچکس نمیتواند بتو کمک کند ! پس دنبال کسی نباش که تو رو از ضررها و شکستهایت نجات دهد !

برای شما ارزوی موفقیت دارم
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• ناظر محترم

چقدر براتون بی ارزش بود خداحافظی کسی که حداقل 2 سال به طور کامل اینجا فعال بود، متاسفم...
          ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 02-14-2014, 12:48 PM
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها

امروز، می خواهم اولین و آخرین حرفهایم را در ف.ا.ر.ک.س بزنم و احتمالا برای همیشه از دنیای این شغل پر زحمت و استرس خارج میشم، بعد از 4 سال هزینه مادی و معنوی به این نتیجه رسیدم که من به درد این شغل نمی خورم و نتوانستم این بازار را درک کنم، حالا چرا امروز!!! چون دیشب به کال مارجین شدن خیلی نزدیک شدم و اگر دیشب کاملا کال نشدم دیر یا زود با این شرایط موجود خواهم شد.

ابتدا از همه کسانی که برای آموختنم تلاش کردند و در همه لحظاتی که از ایشان کمک و راهنمایی خواستم یاریم دادند، به خصوص جناب یزدی عزیز و بزرگوار که امیدوارم هر چه زودتر بهبودی کامل پیدا کنند، پیام عزیز و دوست داشتنی و بزرگوارانی ( منو ببخشید که از همه اسم نمیبرم ) که کم و بیش اذیتشان کردم و از پند و اندرزشان بهره بردم سپاسگزارم، امیدوارم بدی ها و کج فهمی هایم و خدای نکرده سخنانم را که باعث رنجش و آزردگی خاطرتان گردید حلال کنید.

نکاتی که باعث کال مارجین شدن های پیاپیم گردید را خدمت دوستان تازه کار عرض می کنم تا پیش از آنکه وارد این بازار پر هیاهو و نشئه کننده شوند بدانند با چه مسائلی روبرو هستند و حداقل هزینه های گزافی همچون من بابتش نپردازند:

1- تورو هر که میپرستید و اعتقاد دارید، با قرض و قوله و وام در این کار سرمایه گزاری نکنید. ( همین الان که دارم این حرف رو میزنم باید تا اردیبهشت ماه 93 بابت وام مضاربه ای که گرفتم 23 میلیون پرداخت کنم در حالی که آه ندارم با ناله سودا کنم، خرج زندگی و زن و بچه بماند... )

2- با یک سیستم کار کنید و از این شاخه به اون شاخه نپرید. ( همه سیستمها خوبن شما باید قلق کار دستتون بیاد ولاغیر...)

3- مدیریت سرمایه و ریسک 3% در هر معامله را جدی بگیرید. ( تا دلتون بخواد لات بالا کار کردم با 1000 دلار سرمایه 1 لات و بیشتر کار کردم نگید تو اینجوری شدی ما نمیشم، این کار همینجوریش قمار هست حداقل مثل یه قمارباز حرفه ای رفتار کنید و همه جا پولتون رو نبازید، من نبودم و باختم، هر کی هم بگه قمار نیست بهش ثابت میکنم که هست، میشه یه شبه ره 100 ساله رفت اما نامرد هر چی برداشت کردید توو صدم ثانیه ازتون پسش میگیره.)

4- اگر هم وارد این کار شدید بدانید که باید صبور باشید و گرنه داستان تلخ کال مارجین برایتان تکرار و تکرار میشه.

محمد حسن عماد
            25 بهمن 1392

درود به تمامی دوستان

محمد جان دوست من،واقعا از اتفاقی که افتاده برات متاسفم.

همه موارد رو خوندم و معتقدم همه درست بودن به جز قسمتی از مورد 3 که در رابطه با قمار بودن این حرفه بود.

البته میدونم که در حال حاضر دل پر دردی داری.

ببین دوست من،یک پیشنهادی دارم که اونقدر مهمه که حاضرم جسارت کنم و 2 پله بالاتر برم و عرض کنم توصیه اکید!

واقعا میخوام حرف بد حقیر رو بشنوی و انجامش بدی.

بسیار خوشحالم که هنوز کال نشدی.

هر جای داستان قرار داری از پوزیشن های تو ضررت سریعا خارج بشو!

اجازه پیشروی ضرر رو نده.این احساس که بر تو مستولی شده _که یا همش بره یا برگرده_آخرین ضربه ای هست که خودت با دستان خودت

به ریشه خودت و حسابت میزنی.

حتی اگه 100 دلار مونده نگهش دار.آتیشش نزن.

اگه این کار رو نکنی،بعدا که حالت بهتر بشه
            با خودت خواهی گفت که ای کاش نگهش داشته بودم....

4سال از عمرت رو گذاشتی و واقعا حیفه که کلا با این 4 سال زحمتی که متحمل شدی خداحافظی کنی.

پیشنهاد من اینه که این خداحافظی رو موقتی انجام بده تا هم بدهی ها رو پرداخت کنی و هم یه سرمایه ای به لطف خدا

جور بکنی و هم ذهنت آرامش پیدا کنه و فرصتی داشته باشی تا مشکل ها رو کاملا شناسایی کنی و
            اون ها به نقاط قوّت بدل کنی.

به هر شکل فدای سر خودت و خانواده محترمت.

میدونم چه فشاری بهت اومده.خیلی مراقب خودت و خونوادت باش که انتقام از خودت و خانواده نگیری.

به این فکر کن که سلامت هستی و میتونی کار کنی و زندگی کنی.

امیدوارم که خیلی زود گشایشی برات بشه و بدهی ها پرداخت بشه .

زندگی با همین بالا و پایین هاست که معنی میگیره.

الان پایین اومدی و بزودی دوباره بالا خواهی رفت.شک نداشته باش دوست من.

سرت رو هم بالا بگیر و با سر بلندی هر کاری که تصمیم گرفتی برای امرار معاش انجام بدی رو انجام بده.

شما یک بازنده نیستی .اطمینان داشته باش....

موفق باشی
            «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

ناظر محترم

چقدر براتون بی ارزش بود خداحافظی کسی که حداقل 2 سال به طور کامل اینجا فعال بود، متاسفم...
              محمد عزیز همانطور که عرض کردم حضور و وجود شما برای ما بسیار ارزشمند است و مطمئن باشید که ارزش شما همیشه در این فروم محفوظ خواهد ماند . و همیشه برایتان آرزوی موفقیت در هر زمینه ای را داریم .

اگر احتمال میدادم که انتقال پست شما به تاپیک مرتبط خود باعث دلخوری شما خواهد شد این کار را به پاس زحمات شما انجام نمیدادم .

با احترام

نظر

ناظر محترم

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                اگر بدانيد مردم هزاران بار بيشتر به يک سردرد معمولي خود اهميت مي دهند تا به خبر مرگ من و شما، ديگر نگران نخواهيد شد که درباره ي شما چه فکري مي کنند!

ديل کارنگي
                انشالا موفق باشی هرجا هستی
                .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

محمد حسن عماد
                  25 بهمن 1392
                  عرض سلام و ادب خدمت دوست عزیز و بزرگوارم محمد آقا

محمد عزیز
                  نوشته ات را چند بار خواندم
                  با خودم فکر کردم که چگونه باید دلداریت بدهم؟ چگونه باید به تو امید بدهم؟
                  اما واقعیت این است که هر چه قدر به خودم فشار آوردم، حتی نتوانستم احساس غم کنم!
                  این برایم خیلی عجیب بود! چون اگر هر کس دیگری این را نوشته بود، من را در غم و اندوه فرو می برد و با وی همدردی می کردم.
                  اما چیزی که تو نوشته ای متفاوت است.
                  از لا به لای سطور نوشته ات حس می کنم که علیرغم از دست دادن مادیات ، خودت را در برابرش کوچک حس نمی کنی… تسلیم نشده ای. اتفاقاً بلعکس تازه داری خودت را آماده می کنی برای یک کار اساسی تر.
                  تمام این ها یعنی اینکه تو خودت را شکست خورده نمی دانی . مهم نیست که بدهی تو از نظر اسمی وحشتناک است. مهم این است که تو می خواهی به جای اظهار شکست و تسلیم شدن، سرت را بلند کنی و از لحظات باقی مانده زندگیت لذت ببری.
                  این واقعا جای افتخار دارد. من تورا تحسین می کنم و نه تنها من، همه ی کسانی که نوشته ترا خوانده اند مطمئناً همین حس را دارند.
                  بهترین ما، دچار احساس یاس و نا امیدی می شود.
                  مهم آن است که در ناامید ی باقی نمی مانیم و دست به کار می شویم تا به خود کمک کنیم. و وقتی به مشکل خود غالب شدیم، تبدیل به الگویی برای دیگران می شویم.
                  و همه ی ما باید تبدیل به الگویی برای دیگران شویم. اگر هر کدام از ما حداقل از یک جنبه تبدیل به یک شاهکار خلقت و نمادی برای دیگران نشویم، به عبارت دیگر تمام زحمات خدای خود را هدر داده ایم و توانایی های بالقوه خود را به عنوان اشرف مخلوقات در این زندگی استفاده نکرده ایم. من به چنین انسانی می گویم : آدم ضایع
                  من نمی خواهم که جزو آدم های ضایع باشم. تو هم مطمئناً نمی خواهی…
                  من همیشه برای خودم بتهون را مثال میزنم که از 20 سالگی قدرت شنوایی خودش را به تدریج از دست داد . ابتدا تصمیم گرفت که دست به خودکشی زند و تا چند قدمی مرگ هم پیش رفت اما از وقتی که بازگشت , تا لحظه مرگش روز به روز شاهکارهای بزرگتری خلق کرد و همگان وی را ستایش می کردند. زمانیکه سمفونی نهم خود را نوشت،
                  کاملا ناشنوا بود. جالب است بدانید که این سمفونی پس از آن , نماد اتحاد و برادری انسانها در سراسر جهان شد و حتی کودکان نیز ملودی آن را شنیده و زمزمه می کنند. این در حالی است که خالق این اثر هنری خودش هرگز آن را نشنید.
                  مهم نیست که من در بازارجهانی موفق باشم و یا جای دیگر مهم اینست که به خود اعتماد داشته باشم و اعتقاد داشته باشم که صفحه ای از تاریخ هم متعلق به من است که باید پر شود .
                  امیدوارم که از این به بعد با کوله باری پر از تجربه شاهد موفقیتها و خلاقیتت در عرصه های دیگر باشیم و ازت خبر های خوب و خوب داشته باشیم
                  برات آرزوی سلامت , سعادت , کامروایی ,برای خودت و خانواده ات دارم

ارادتمند
                  یزدی
                  ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-14-2014, 02:55 PM
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                    عرض سلام و ادب خدمت دوست عزیز و بزرگوارم محمد آقا

محمد عزیز
                    نوشته ات را چند بار خواندم
                    با خودم فکر کردم که چگونه باید دلداریت بدهم؟ چگونه باید به تو امید بدهم؟
                    اما واقعیت این است که هر چه قدر به خودم فشار آوردم، حتی نتوانستم احساس غم کنم!
                    این برایم خیلی عجیب بود! چون اگر هر کس دیگری این را نوشته بود، من را در غم و اندوه فرو می برد و با وی همدردی می کردم.
                    اما چیزی که تو نوشته ای متفاوت است.
                    از لا به لای سطور نوشته ات حس می کنم که علیرغم از دست دادن مادیات ، خودت را در برابرش کوچک حس نمی کنی… تسلیم نشده ای. اتفاقاً بلعکس تازه داری خودت را آماده می کنی برای یک کار اساسی تر.
                    تمام این ها یعنی اینکه تو خودت را شکست خورده نمی دانی . مهم نیست که بدهی تو از نظر اسمی وحشتناک است. مهم این است که تو می خواهی به جای اظهار شکست و تسلیم شدن، سرت را بلند کنی و از لحظات باقی مانده زندگیت لذت ببری.
                    این واقعا جای افتخار دارد. من تورا تحسین می کنم و نه تنها من، همه ی کسانی که نوشته ترا خوانده اند مطمئناً همین حس را دارند.
                    بهترین ما، دچار احساس یاس و نا امیدی می شود.
                    مهم آن است که در ناامید ی باقی نمی مانیم و دست به کار می شویم تا به خود کمک کنیم. و وقتی به مشکل خود غالب شدیم، تبدیل به الگویی برای دیگران می شویم.
                    و همه ی ما باید تبدیل به الگویی برای دیگران شویم. اگر هر کدام از ما حداقل از یک جنبه تبدیل به یک شاهکار خلقت و نمادی برای دیگران نشویم، به عبارت دیگر تمام زحمات خدای خود را هدر داده ایم و توانایی های بالقوه خود را به عنوان اشرف مخلوقات در این زندگی استفاده نکرده ایم. من به چنین انسانی می گویم : آدم ضایع
                    من نمی خواهم که جزو آدم های ضایع باشم. تو هم مطمئناً نمی خواهی…
                    من همیشه برای خودم بتهون را مثال میزنم که از 20 سالگی قدرت شنوایی خودش را به تدریج از دست داد . ابتدا تصمیم گرفت که دست به خودکشی زند و تا چند قدمی مرگ هم پیش رفت اما از وقتی که بازگشت , تا لحظه مرگش روز به روز شاهکارهای بزرگتری خلق کرد و همگان وی را ستایش می کردند. زمانیکه سمفونی نهم خود را نوشت،
                    کاملا ناشنوا بود. جالب است بدانید که این سمفونی پس از آن , نماد اتحاد و برادری انسانها در سراسر جهان شد و حتی کودکان نیز ملودی آن را شنیده و زمزمه می کنند. این در حالی است که خالق این اثر هنری خودش هرگز آن را نشنید.
                    مهم نیست که من در بازارجهانی موفق باشم و یا جای دیگر مهم اینست که به خود اعتماد داشته باشم و اعتقاد داشته باشم که صفحه ای از تاریخ هم متعلق به من است که باید پر شود .
                    امیدوارم که از این به بعد با کوله باری پر از تجربه شاهد موفقیتها و خلاقیتت در عرصه های دیگر باشیم و ازت خبر های خوب و خوب داشته باشیم
                    برات آرزوی سلامت , سعادت , کامروایی ,برای خودت و خانواده ات دارم

ارادتمند
                    یزدی

جناب یزدی عزیز

ارادت بنده خدمت شما بزرگوار قلبی و روزافزون است. از بنده نوازیتان سپاسگزارم استاد عزیز.

سایه تان مستدام

نظر

• درود بر دوستان گرامی

آقا ما یه روز نبودیما ! همین الان اومدم . با محمد عزیز ما چه کردید که این تصمیم رو گرفته ؟!!!

محمد جان از این که دیگر قراره اینجا نبینمت واقعا ناراحت شدم. از طرفی هم وقتی میبینم با آگاهی و شناخت این تصمیم رو گرفتی ، برای من نوید روزهای بهتر برای شما رو داره و از این نظر خوشحالم.

دوست عزیز من همین که خودتو شناختی و با خودت سر دعوا و لج نداری خیلی عالیه. من شاید بیشتر از بقیه با احوالاتت آشنا باشم . پس تا حدودی از دلایل این تصمیمت آگاهم و برایت از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

هر جا که هستی پیروزیت روز افزون باد.
                      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

محمد حسن عماد
                        25 بهمن 1392

از صمیم قلب متاسف شدم که شما را دیگر اینجا نخواهیم دید. این تالار یک عضو پرشور و هیجان را از دست داد.

در ضمن وفاداری شما به تیمتان هم ستودنی ست. دست در دست هم در حال کال مارجین شدن هستید!

نظر

• سلام و درود بر همه دوستان عزیز

این هم آخرین استاپ من...

بدرود
                          ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 02-18-2014, 11:01 AM

نظر

• خدانگهدار. به امید موفقیت های بیشتر

نظر

• محمد عزیز،

من و کاربران فروم از اینکه در شرایط احساسی خوبی به سر نمیبرید ناراحتیم. در این فروم ما فقط برای معامله کردن حضور نداریم. بخش عمده این فروم وجود دوستان خوب و صمیمی است. بنابراین وجود دوست خوبی مثل شما، چه در این کار باشید و چه نباشید، همیشه برای همه اعضا باعث افتخار است. جمله امضای شما باور همه ماست.

نظر

• سلام چون عنوان این تاپیک ( در چه حالی )است از اینکه بی حساب و از روی خودسری سایت های مختلف خصوصا سایت وزین پرسپولیس کپیتال را ..... می کنند حالم بدجور خراب است
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-19-2014, 01:01 AM

نظر

پردازش ...
                                X