اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

جناب حمید رضا من از ساکس استفاده میکنم که سرعتش از وی پی ان زیاد تر هستش بازم همین مشکل داره قطع وصلی متا تریدر

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها
      جناب حمید رضا من از ساکس استفاده میکنم که سرعتش از وی پی ان زیاد تر هستش بازم همین مشکل داره قطع وصلی متا تریدر
      دوستانی که مشکل متا تریدر دارند و باید از اکانت پروکسیفایر به صورت https استفاده کنند و بعد ای پی و پورت اون رو در متاتریدر هم قرار بدهند به صورت شکل زیر:

تقریبا مشکل حل میشه.البته ما اکانت پروکسیفایر رایگان برای مشتریهامون داریم

نظر

سلام دوستان
        یکماهی میشه من از اینترنت gprs ایرانسل دارم استفاده میکنم و از بسته یک روزش استفاده میکنم و حالا اینجا یک مشکلی هست که باید برای بسته 1روزه که هزارتومان هست 2هزارتومان شارز کنم خوب این تا اینجا دوهرارتومان رو شارز میکنم و یک بسته اینترنت 1روزه هزار تومانی سفارش میدم و باید 900 تومان دیگه توی حساب بمونه چون من فقط یک بسته هزارتومانی سفارش دادم و دوهزارتومان شارز کرده بودم ولی وقتی این بسته یک روزه تموم میشه میبینم کل موجودی هم تموم شده و خبری از اون 900 تومان نیست.
        دوستانی که با ایرانسل کار میکنید این مشکلو دارید مثل من پول شما هم همینجوری نا پدید میشه یا نه فقط این مشکل واسه منه؟
        و یک سوال دیگه دوستانی که با همراه اول کار میکنن لطف کنن بگن همراه اول به چه صورته از نظر سرعتو قطعی و ناپدید شذن پول؟
        مرسی.
        ویرایش توسط meisam1 : https://www.traderha.com/member/2902-meisam1 در ساعت 02-24-2012, 03:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          نمی دونم مشکل چیه 2-3 ساعتی مشکل بروز شدن متا وجود داشت با همه پلتفرم ها ولی رفتم مودم رو یک دور خاموش کردم 2-3 دقیقه بعد دوباره روشن کردم الان سرعت شدن بنز کندل میزنه تپل همینچوری نوسان بازار زیاد شده نگو نپرس!

آخرش نفهمیدیم چی چی شد!
          استاد امروز فول شارژ بودند.
          mt هم به فراخور حال تریدر سرعتشو کم زیاد میکنه مشکل اینه

نظر

امان از بی حوصله گی ، شایدم افسردگی ، یا هزار و یک شاید دیگه
            الان از رو همونی که گفتم داشتم تعداد تشکر های پای پست دانلود فایلهای استاد رو میشمردم دیدم 33- 34 تشکر داشت ، ( البته بدون اونایی که میان سر میزنن و استفاده میکنن و تشکر نمیکنن که ریا نباشه ) بعد اومدم تاپیک PiPo رو شمردم ، ..........
            فکر کنم دچار افسردگی مزمن و حاد شده باشم ، شما چی فکر میکنین؟
            نتیجه اخلاقی : نتیجه رو خودتون حدس بزنین
            حالا ما همینطوری یه چی نوشتیم ، گیر ندینا
            ارادتمندم چه با افسردگی چه بی افسردگی

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
              مگه هنوز این شرکت های نتورکی فعال هست توی ایران؟
              سلام آقا نیما
              در جوابتوت باید عرض کنم اینجا در بوشهر اگه اشتباه نکنم یه سمینار هم دارن راه میندازن یا شایدم یه شرکت باشه چون استند شهری زده بودن.
              خیلی با حاله
              Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                امان از بی حوصله گی ، شایدم افسردگی ، یا هزار و یک شاید دیگه
                الان از رو همونی که گفتم داشتم تعداد تشکر های پای پست دانلود فایلهای استاد رو میشمردم دیدم 33- 34 تشکر داشت ، ( البته بدون اونایی که میان سر میزنن و استفاده میکنن و تشکر نمیکنن که ریا نباشه ) بعد اومدم تاپیک PiPo رو شمردم ، ..........
                فکر کنم دچار افسردگی مزمن و حاد شده باشم ، شما چی فکر میکنین؟
                نتیجه اخلاقی : نتیجه رو خودتون حدس بزنین
                حالا ما همینطوری یه چی نوشتیم ، گیر ندینا
                ارادتمندم چه با افسردگی چه بی افسردگی
                نشون میده طالب علم زیاده و هنوز خیلی ها دنبال یادگرفتن هستند و آستین ها را برای ترید هنوز بالا نزدند!!
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

دوستان یه خبر مسرت بخش بهتون بدم ( واقعا که باعث خجالته)
                  در آستانه باز کردت حساب ریل ، امروز حساب دمو کال کردم ، اونم چه کالی
                  دو تا پوزیشن خرید رو نقره داشتم و که تا نزدیکی تارگت رفت (37.48)یکی رو طلا، منم براش الارم گذاشته بودم که بهم هشدار بده ، ولی استاپ نذاشته بودم
                  در همین گیرو دار پای سیستم خوابم برد ، بیدار که شدم دیدم صدایی نمیاد ، به چارت که نگاه کردم ، دیدم ، به به ، چارت ترکیده
                  اینم اندر فواید نذاشتن استاپ لاس
                  تو هفته قبل و این هفته همش تو این فکر بودم که قیمت خیلی از مووینگ 200 روزه فاصله داره ، چرا برنمیگرده ، همین که امروز عصر از شرکت برگشتم و به این نتیجه رسیدم که پوزیشن های سل رو ببندم و بای کنم ، دقیقا عکس من عمل کرد ، اونم چه عملی ، دقیقا برگشت به سمت مویینگ 200 روزه و انگار که تیر از چله کمون رها شده باشه ، مووینگ رو سوراخ کرد و با شدت ازش گذشت .
                  راستی تو بازار چه خبر شده بود ؟
                  پ.ن: 1-در ترید از استاپ لاست غافل مشوید ( بیشتر به خودم میگم )
                  2- ان شااله دیگه حساب دمو کار نمیکنم تا حسابم افتتاح بشه و من بعد گزارش از حساب ریل بزارم .بلکه بخاطر ریل بودن ، بازیگوشی و سر به هوایی رو بزارم کنار،
                  3- خداوندا بنده رو اصلاح بفرما که در مسیر درست ترید کنم و بهم صبر عطا فرما( هر چند داده بودی ، ولی باز اینبار طاقت از کف دادم)، آمین

نظر

آرمان چند تا نکته :

1. من کلاً با مدت طولانی دمو کار کردن مخالفم، چون روحیه تن پروری و سیب زمینی شدن را تقویت می کند و هر چه مدتش طولانی تر شود معامله گر را از یک سری آفات سر می کند!
                    2. یک حساب ریل کوچک باز کن و فعلاً پوزیشن های بسیار کوچک بگیر که در هر ترید اگر استاپت خورد تنها 0.2% حسابت از بین برود و اینطوری کم کم تقویت می شوی.
                    3. استاپ یا هچینگ با چفت ارزهای دیگر مانند یک کمربند هستند که در صورتی که بسته نشوند برای افرادی که یک مقدار شلوار برایشان گشاد است ممکن است ..........

4. یک جا گفتی خوابم برد و وقتی بیدار شدم ...... یاد کروبی افتادم گفت تا خوابم برد .....

5. از حمید رضا ذنوبی عزیز هم میخوام تجربیاتی که در این چند وقته از حساب گردانی پر استرس تا حساب گردانی بی استرس داشتند را تشریح کنند برامون.

6. ایشالله بزودی یک روش هجینگ قوی برای افرادی که از استاپ لاس هراس دارند رو توضیح میدم تا دوستان بچای اینکه استاپ بزارند از سیستم هج استفاده کنند برای کاهش ریسک
                    ر
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• عجب امان از مهمون ناخونده یک روز پا چارت نیودم ببین چه کرده مثل خرس وحشی رم کرده
                      چه حیف شد این موقعیت طلایی! یعنی باید افسوس خورد؟
                      فکر نکنم بجای افسوس باید ازش درس گرفت اما چه درسی ؟
                      در طلا درحالی که همه منتظر رسیدن به سقف 1800 بودن چی شد که این اتفاق افتاد؟
                      من ازش یک درس گرفتم که بی ربط با مبحث آموزشی الان نیست !
                      اما اون چیه ؟ به نظر شما چی میتونه باشه ؟
                      .من بعدا" میگم خوشحال میشم اگه از تجربه آموخته دیگران هم مستفیظ شوم
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                        آرمان چند تا نکته :

1. من کلاً با مدت طولانی دمو کار کردن مخالفم، چون روحیه تن پروری و سیب زمینی شدن را تقویت می کند و هر چه مدتش طولانی تر شود معامله گر را از یک سری آفات سر می کند!
                        2. یک حساب ریل کوچک باز کن و فعلاً پوزیشن های بسیار کوچک بگیر که در هر ترید اگر استاپت خورد تنها 0.2% حسابت از بین برود و اینطوری کم کم تقویت می شوی.
                        3. استاپ یا هچینگ با چفت ارزهای دیگر مانند یک کمربند هستند که در صورتی که بسته نشوند برای افرادی که یک مقدار شلوار برایشان گشاد است ممکن است ..........

4. یک جا گفتی خوابم برد و وقتی بیدار شدم ...... یاد کروبی افتادم گفت تا خوابم برد .....

5. از حمید رضا ذنوبی عزیز هم میخوام تجربیاتی که در این چند وقته از حساب گردانی پر استرس تا حساب گردانی بی استرس داشتند را تشریح کنند برامون.

6. ایشالله بزودی یک روش هجینگ قوی برای افرادی که از استاپ لاس هراس دارند رو توضیح میدم تا دوستان بچای اینکه استاپ بزارند از سیستم هج استفاده کنند برای کاهش ریسک
                        ر
                        سلام
                        خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
                        کاملا درست میفرمایید ، من معمولا استاپ نمیذاشتم ، جاهایی که زمان بهم اجازه نمیداد و ساعت بازار گذشته بود هج میکردم و مواقع دیگه یه بای یا سل استاپ بجای استاپ لاست سر راهش میذاشتم که یهو غافلگیر نشم ، ولی اینبار از سر بی حوصله گی ،و اینکه دیدم از نظر زمانی 100% رو رد کرده بود و حرکت قبلی هم صعودی بود ، با خودم گفتم یه جورایی داره روند دیگه صعودیه و تنبلی کردم که نتیجه اش رو هم دیدمم .که به این میگن غرور بیجا
                        داستان این غرور بیجا هم در مورد من طولانیه که هم حوصله دوستان سر میره و هم اینکه من نمیتونم زیاد تایپ کنم ، چون متاسفانه مچ دستم از بس با کامپیوتر کار کردم و ورزش و نرمش نکردم ، دچار مشکل شده ( قابل توجه دوستان عزیز که زیاد پشت کامپیوتر میشینن مواظب سلامتیشون باشن)
                        حالا شاید دوستان بگن چرا استاپ نمیذاشتی و هج میکردی ، اونم برای خودش دلیل داره که شاید درست باشه ، شاید هم نباشه ، دلیلش اینه که نقره اسپردش 5 تا هست و اسپرد 5 تا به نظر من برای یه پوزیشن زیاده ، مخصوصا اینکه روی نقره باشه که گاها حرکتش کنده و گاهی هم یه کم تند میشه و خلاصه یه مقوله خاصه در نوع خودشه.
                        بقیه اش رو هم حودتون حدس بزنین ، چون دیگه نمیتونم تایپ کنم .در مورد حساب هم ان شالله از گزارش بعدی ، گزارش حساب ریل میزارم ، البته وقتی افتتاح شد ، چون یکی از دوستان در دبی قراره زحمتش رو برام بکشه و ممکنه یه کم طول بکشه.
                        ارادتمندم

پ.ن: طفلکی کروبی ، اون موقع بهش خندیدم ،حالا میفهمم چی کشید
                        پ.ن 2 : یاد بچه گی هام افتادم که پیرزنه دم خونه اش رو اب و جارو کرد تا عمو نوروز بیاد ، بعد خوابش برد و عمو نوروز اومد و رفت ( البته اگه درست یادم بیاد، پیره دیگه)
                        ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 03-01-2012, 10:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          آرمان چند تا نکته :

ر
                          سلام.
                          استاد لطف دارند و امر کردند
                          حتما تجربیاتم را در اختیار دوستان میذارم امیدوارم مفید باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                            عجب امان از مهمون ناخونده یک روز پا چارت نیودم ببین چه کرده مثل خرس وحشی رم کرده
                            چه حیف شد این موقعیت طلایی! یعنی باید افسوس خورد؟
                            فکر نکنم بجای افسوس باید ازش درس گرفت اما چه درسی ؟
                            در طلا درحالی که همه منتظر رسیدن به سقف 1800 بودن چی شد که این اتفاق افتاد؟
                            من ازش یک درس گرفتم که بی ربط با مبحث آموزشی الان نیست !
                            اما اون چیه ؟ به نظر شما چی میتونه باشه ؟
                            .من بعدا" میگم خوشحال میشم اگه از تجربه آموخته دیگران هم مستفیظ شوم
                            درجواب شما چیزی که به نظرم میرسه:
                            1-بازار ها هیچ وقت 100% نیست.
                            2-هر وقت همه اتفاق نظر دارند( تریدرها بزرگ و بانکها... .) در تایم زیر یک ساعت یکهو این حرکت ناگهانی بوجود میاورند برای جمع کردن استابها
                            3-مج نکردن فاندامنتال و تکنیکال با هم در نقاط تکنیکالی
                            4-شکستن غرور ها برای تکنیکالها
                            شادی تمام وجودتان باشه
                            WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                            account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                              درجواب شما چیزی که به نظرم میرسه:
                              1-بازار ها هیچ وقت 100% نیست.
                              2-هر وقت همه اتفاق نظر دارند( تریدرها بزرگ و بانکها... .) در تایم زیر یک ساعت یکهو این حرکت ناگهانی بوجود میاورند برای جمع کردن استابها
                              3-مج نکردن فاندامنتال و تکنیکال با هم در نقاط تکنیکالی
                              4-شکستن غرور ها برای تکنیکالها
                              شادی تمام وجودتان باشه
                              دیشب که در مورد این حرکت ناگهانی تحقیقات کردم ، به این نتیجه رسیدم که به احتمال زیاد دلیلش وام اتحادیه اروپا به بانکها بوده باشه
                              موفق باشین

نظر

• همیشه در چنین حرکتهای بزرگی کال مارجین میشدم .اما بعد از دیدن این همه اموزش و این نکته که در نزدیکیهای انتهای موج پنج الیوت زودتر از بازار خارج شدم چون قراره امواج اصلاحی وارد بازار بشن و بعد از نزول اولیه وارد معامله فروش در طلا شدم که خدا را شکر نزدیک 20% حسابم رشد کرد که این رشد حساب را مدیون استاد نیما هستم

نظر

پردازش ...
                                X