اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    خوب همه ی دوستان فکر کنم امروز روزی رویایی سپری کردند کسانی هم که به هر دلیلی نتوانستند شکاری انجام بدند جاشون خالی که.....
    حالا یک بحثی پیش میاد ما امروز خوشحال و سرمستیم و استیمنت ها همه سبز و تی پی خورده آیا فردا هم باید خوشحال باشیم؟
    تجربه ثابت کرده هر موقع سودی کردی پشتش ضرر هایی دادی.
    به نظر شما ناشی از چیه؟
    و راهکار پیشنهادیتون چیست؟
    منم با نظر دوستان bulkowski و shyazdi موافقم
    اگه کسی یه روز ضرر زیادی بده یعنی اینکه یا پلن نداره یا اینکه از پلن تریدش تخطی کرده چون طبق پلن ، اگه ضرر به یه حدی رسید باید متا رو بست ورفت هواخوری
    هر روز که متا رو باز میکنیم یه روز جدیده ، انگار دیروزی وجود نداشته و فردا هم که هنوز نیومده ، پس در حال باید ترید کرد و خاطره دیروز با خیال فردا نباید روی ترید ما تاثیر بزاره ( هر چند یه کم مشکله ولی نشدنی نیست) این یعنی اینکه باید یاد بگیریم ضد ضربه بشیم و ضد ضربه شدن یعنی " حرفه ای" بودن
    البته من که هنوز نشدم

نظر

• امروز چند نفر از دوستان معنی صبر رو تو ترید فهمیدند؟ صبر صبر صبر

نظر

• امروز تو بازار چه خبره ؟
        من که تو مرخصی اجباری هستم ، وتا حساب ریل باز نکنم ، ترید بی ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
          امروز تو بازار چه خبره ؟
          من که تو مرخصی اجباری هستم ، وتا حساب ریل باز نکنم ، ترید بی ترید
          عوضش یه وقته کافی داری که بازارو مونیتور کنی بعد که حسابت باز شد پر قدرت وارد بشی
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• خوب بعد از چند روز پر قدرت برگشتم.
            دوستان در چه شرایطی فکر میکنید ایده آل تحلیل و ترید کنید؟
            فکر میکنید چه محیط و ... حتی آهنگ و مکان مناسبه؟

نظر

خوب بعد از چند روز پر قدرت برگشتم.
              دوستان در چه شرایطی فکر میکنید ایده آل تحلیل و ترید کنید؟
              فکر میکنید چه محیط و ... حتی آهنگ و مکان مناسبه؟
              سلام
              من تو محیط بی سرو صدا و دور از هر گونه بحث و جدل (البته در هر موردی)، احساس میکنم خیلی متمرکز و با حواسی جمع میتوانم تقریباً ایده آل ترید کنم. به شخصه در همچنین محیطی به ارامش میرسم و در ضمن به امضاء نیمای عزیز هم ایمان دارم.
              ویرایش توسط صابر : https://www.traderha.com/member/3466-صابر در ساعت 03-15-2012, 11:28 AM

نظر

• نزدیک عید هست و همه در حال خرید و آماده شدن برای تعطیلات هستند. هدف من برای سال 91 موفق شدن همه برای سال جدید هست و تمرکز اصلی ام هم در ارتقای سطح تفکر بازاری و رشد حساب در حد محسوس. برای نیل به این اهداف از هیچ کوششی دریغ نمی کنم و قول می دهم در صورتی که همه هم دل باشیم آخر سال 91 همه مست شور و شعف هستیم و پول ها از پارو بالا می رود.

به حرف هایی که می زنم ذره ای شک ندارم و در عمل ثابت خواهم کرد. همه در کنار هم هستیم مثل برادر و خواهر و شک نکنید اتحاد ما بسیار قوی و مستحکم خواهد بود.

خدا کنار ماست در همین نزدیکی شک نکنید.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  نزدیک عید هست و همه در حال خرید و آماده شدن برای تعطیلات هستند. هدف من برای سال 91 موفق شدن همه برای سال جدید هست و تمرکز اصلی ام هم در ارتقای سطح تفکر بازاری و رشد حساب در حد محسوس. برای نیل به این اهداف از هیچ کوششی دریغ نمی کنم و قول می دهم در صورتی که همه هم دل باشیم آخر سال 91 همه مست شور و شعف هستیم و پول ها از پارو بالا می رود.

به حرف هایی که می زنم ذره ای شک ندارم و در عمل ثابت خواهم کرد. همه در کنار هم هستیم مثل برادر و خواهر و شک نکنید اتحاد ما بسیار قوی و مستحکم خواهد بود.

از اول هم شک نداشتیم حالاشم نداریم و وقتی دست یا علی دادیم تا آخرش اگر عمر باشه همراهیم اگه لایق باشیم
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    نزدیک عید هست و همه در حال خرید و آماده شدن برای تعطیلات هستند. هدف من برای سال 91 موفق شدن همه برای سال جدید هست و تمرکز اصلی ام هم در ارتقای سطح تفکر بازاری و رشد حساب در حد محسوس. برای نیل به این اهداف از هیچ کوششی دریغ نمی کنم و قول می دهم در صورتی که همه هم دل باشیم آخر سال 91 همه مست شور و شعف هستیم و پول ها از پارو بالا می رود.

مرسی از انرژی مثبتی که میدین

به نظر دوستان تعطیلات عید فرصت مناسبیه برای ترید کردن یا فرصت مناسبیه برای استراحت کردن؟

البته این سول ممکنه کمی به شخصیت افراد و در صد کارها و گرفتاری هاشون شون بستگی داشته باشه.ولی کلی پرسیدم

نظر

• ممنون از شما که این امکان را بوجود آوردید تا همگی از راه دور و نزدیک بتونیم در این فروم در فضایی کاملا" صمیمی با هم ارتباط بر قرار کرده و همه خالصانه دانش و آگاهی خود را با دیگران قسمت کنند
                      در مورد ترید کردن نظر من به شخصه اینه که دوستانی که قصد مسافرت دارند و یا عید وبازدید دارند بطور کل کامپیوتر را ببندد و به هیج چیزی جز استراخت و لذت از وقتشان فکر نکنند چرا که مغز و بدن هردو نیازمند استراخت هستند و بعد از سفر و تعطیلات و یا دیدو بازدید با شور و نشاط و اعصابی رلکس پر قدرت به ترید کردنشان بپردازند پرا که ترید کردن هم یک شغل است مثل بقیه شغل ها

نظر

• خوب چند روز دیگه نمانده به پایان سال.
                        داشتم به این فکر میکردم من امسال چه پیشرفتی داشتم
                        فکر کنم فقط چند نفر کامل من میشناسند آقا نیما و مسعود عزیز..
                        من چند هفته است وارد 23 سال شدم شاید خیلی جوان باشم اما دیدم امسال چه پیشرفت چشمگیری داشتم و همه اش هم مدیون آقا آزادی ام و تمرین مستمر و کار کردن روی شخصیتم تا به یک دیسیپلینی رسیدم و توصیه کردند تو فروم فعال بشوم در بخش تحلیل و ترید و فکر کنم فعال هم بودم و چقدر این فعال بودن تو پیشرفتم تاثیر گذار بود (این گفتم که اگه دوستان به فعال بودن تشویق میکنم برای..) و توانستم خودم رشت بدم
                        امیدوارم سال 91 با این پروژه هایی که تو فروم آغاز کردیم تحولی بزرگی را پایه ریزی کنیم و با پیشرفت همگانی در همه زمینه ها در این فروم که پایگاه ما فعالین بازار مبدل شده داشته باشیم
                        ممنونم از استادم آقا آزادی
                        سربلند باشید
                        ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 03-15-2012, 10:21 PM

نظر

• سلام به همه رفقاي مهربونم
                          والا منم مثل همه دوستان خيلي دوست دارم موفق و پيروز باشم
                          منم مثل همه شما رفقاي گلم دوست دارم يشرفت رو حس كنم
                          اما يكم از اكثر دوستاي گلم دلخورم، البته اميدورام حمل بر انتظار بيش از حد نباشه
                          بنده حقير يه تاپيك درست كرديم و گفتيم رفقاي دوست داشتني ميان و ايراداي ما رو هم ميگيرن، اما انگار جز چند نفر معدود اصلا بقيه رغبتي به انجام اين كار ندارن...!!! فقط خواستم از همتون تشكر كنم كه حتي بعد از دعوت از بعضياتون حتي سر هم نميزنين يا اگرم سر ميزنين نظر نميدين...همين...!
                          سال خوب و عالي و پر از لحظات موفق رو براي همه رفقاي دوست داشتني آرزو دارم
                          من كه هيچ وقت يادم نميره، رفاقت 2 طرفه هستش...پيشرفت براي همه هستش...!!!
                          يه دنيا ممنون كه به حرف دلم گوش دادين
                          برقرار و پايدار باشيد
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• به دلیل وجود اینکه بحث روانشناسی به نظر من واقعا مهم و خیلی از رمزهای گم شده ما تریدر ها برای حرفه ای بودن در این بحث نهفته شده بنده این کتاب معرفی میکنم
                            من هم با توصیه دوست خوبم مسعود جان کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال یا ذهنی خواندم بسیار کتاب مفیدی هست
                            اسم کتاب: کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال یا ذهنی
                            نویسنده: مارک داگلاس
                            نشر چالش
                            مترجم: ریحانه هاشم پور
                            اگر هم وقت شد مطالبی که دیدم مفیده حتما بیان خواهم کرد

[IMG][/IMG]

نظر

به دلیل وجود اینکه بحث روانشناسی به نظر من واقعا مهم و خیلی از رمزهای گم شده ما تریدر ها برای حرفه ای بودن در این بحث نهفته شده بنده این کتاب معرفی میکنم
                              من هم با توصیه دوست خوبم مسعود جان کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال یا ذهنی خواندم بسیار کتاب مفیدی هست
                              اسم کتاب: کتاب تحلیل بنیادی تکنیکال یا ذهنی
                              نویسنده: مارک داگلاس
                              نشر چالش
                              مترجم: ریحانه هاشم پور
                              اگر هم وقت شد مطالبی که دیدم مفیده حتما بیان خواهم کرد

[IMG][/IMG]

درود عمو جان!

حمید جان این کتاب واقعا فوق العاده است.

فقط در نطر داشته باشید که برای تریدرهایی است که حد اقل 2سال مداوم در بازار تجربه داشته اند و خاک بازار را خورده اند.

برای دوستانی که تازه کار هستند علاوه بر این که مبهم است تا حدودی مخرب هم هست.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                                درود عمو جان!

حمید جان این کتاب واقعا فوق العاده است.

فقط در نطر داشته باشید که برای تریدرهایی است که حد اقل 2سال مداوم در بازار تجربه داشته اند و خاک بازار را خورده اند.

برای دوستانی که تازه کار هستند علاوه بر این که مبهم است تا حدودی مخرب هم هست.
                                بله آقا پیام کاملا حق با شماست
                                توصیه نمیشه برای تازه کارها. منم زود خوندم

نظر

پردازش ...
                                X