اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    Arman68 عزیز سلام .

از اینکه میبینم دوستی مثل شما گرفتار شده دلم درد گرفت .

انشالا هر چه زودتر سرحالتر از گذشته ببینیمت . زندگی همینه . یه روز بالا یه روز پایین . اما گذر زمان بهترن چیزی است که خدای بزرگ به ما عطا کرده . گذر زمان خیلی از مشکلات را با خودش میشوره و میبره .

به امید بهروزی و سرور شما
    سلام
    از لطف شما ممنونم ، کاملا حق با شماست ، گذشت زمان همه کارها رو درست میکنه.
    البته من کلا ادم راحتی هستم ، و خیلی سخت نمیگیرم ، ولی متاسفانه دردهای جامعه رو ی همه تاثیر میزاره ، حالا یکی کمتر ، یکی بیشتر.اونایی هم که کلا با درد جامعه شون کاری ندارن که هیچ.
    امیدوارم که شما و همه دوستان همواره تندرست و شاد باشید.
    در پناه حق

نظر

• توی انتقال دومین فروم فقط و فقط آیدی یک نفر به طور مشکوکی توسط عوامل استکبار مورد حمله پدافندی قرار گرفت و من الان مهمان شما هستم، دوستم داشته باشید و کمکم کنید دوباره تجربه اندوزی کنم!!
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نیما جان

جوونی و پر انرژی! دوباره از صفر شروع کن! تو میتونی

هر سوالی داشتی خودم در خدمتم!!!!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• آخیییییییییییییییییی . طفلکی نیما .

خوبه زیر عکست ننوشته کاربر تازه وارد

اما خداییش خیلی کاری قشنگی بوده نیما . کلی خندیدم
          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• حالا شما بخندید وقتی درست شد نشونتون میدم!! خانم پورنعیمی داریم غم نداریم!

نظر

• دلم هوای یک موضوع جدید رو کرده، یک کارت حقیقاتی جدید و از « بنیان نو » دلم هوای یک پروژه مشترک را کرده که بنشینیم و بررسی کنیم و به نتیجه برسیم! رفتن دنبال پژوهش های دیگران مثل گن خدا بیامرز دیگر ارضایمان نمی کند، حرف نو آر، حرف نو رو حلاوتی دگر است!

نظر

• مهندس منم عاشق اینم یک مکان داشته باشیم و چند نفر ، شب و روز تحقیقات ...ایده نو ، طرخ های نو ....

حیف که چنین فضای به وجود نخواهد اومد ! نه امکانات هست نه اافراد ، نه قوانین....

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  مهندس منم عاشق اینم یک مکان داشته باشیم و چند نفر ، شب و روز تحقیقات ...ایده نو ، طرخ های نو ....

حیف که چنین فضای به وجود نخواهد اومد ! نه امکانات هست نه اافراد ، نه قوانین....
                  موضوع جدید بیار، تحقیق می کنیم شبانه روزی پای کار هم هستیم.
                  یک آرزویی مطرح می کنی بعد در خط دوم خط بطلان می کشی!

فضا هست زمان هست نیرو هست، موضوع جدید را بکش وسط!

نظر

• در زمینه اقتصادی هر مطلب خودش یه پروژه یک موضوع محسوب میشه !

فضای سایبری کافی نمیدونم ! مکان فیزیکی منظورم هست ، زمان هم هزینه بردار هست ! باید قید خیلی چیزها زد ! افراد تو این زمینه هم انگشت شمارند ... و مرد عمل کم !

نظر

• سلام و عرض ادب

زمانی که وارد این بازار شدم با چند دوست خوب قرار بود یک تیم تشکیل بدیم ( البته من بیسوادشون بودم )، در یک مکان فیزیکی هم ترید کنیم و هم کارهای نو را پی بگیریم که مسلما وقتی همدیگرو پوشش میدادیم در کارهای مختلف که مهمترینش ترید بود موفقیت بیشتری به دست میامد و مطمئنا وقت آزادمون هم زیاد میشد که از بد حادثه خبر غ ی ر قانونی شدن همه جا پیچید و 2 تا از دوستان که حرفه ای کار بودن پشیمون شدن و کار به بن بست رسید...
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• به نام خدا
                        با سلام خدمت اساتيد محترم
                        به يگانگي خدا قسم در اين چند سال (حداقل10سال)چيز هائي در اين مملكت ديده ام وديدهايم؟؟؟ كه بنده به نوبه خودم متاسفانه در بعضي موافع از ايراني بودن خود شرمسار گشته ام(حد اقل براي مدت كوتاهي)اما چه كنم كه قدرت تغيير خود را هم ندارم چه برسد به ؟؟؟
                        تا اين كه با شما عزيزان( ايرانيان شاهنامه اي؟؟؟) در اين سايت اشنا شدم كه باعث تغيير بزرگي در زندگي ام شد وبابت ان خدا را شاكرم كه باعث شديد اميد در من دوباره زنده شود .
                        عاجزانه از تك تك شما عزيزان مخصوصا"جناب دريس زاده " استاد ازادي " حاج خليل" وديگر عزيزان بزرگوار خواهش ميكنم به فكر راه اندازي سيستمي باشيد كه در ان با زبان ساده وروان وراه كار هايئ راحت كه باعث حداقل درامدزائي باشدتا بتوان به افراد كم سواد وقشر اسيب بذير مملكتمان كه مطمئنا كسي به فكر انها نيست كمك كرد كه به اميد خدا اين افراد هم بتوانند به زندگي جور ديگري نگاه كنند وچشمشان به دست ديگران نباشد.
                        مطمئن باشيد چيزي كه به درد اينده و قيامتمان بخورد همين است وبس.
                        مرا به بزرگواري خود ببخشد
                        دعا گو علي اصغر

نظر

• غلی اصغر جان هدف شخص بنده اینه که تمام افراد بنوانند دید مناسبی به اقتصاد و راه های کسب درامد داشته باشند.

به نظر من کسی در جامعه امروزی موفق هست که یک تحلیلگر اقتصادی باشد یا اینکه یک تحلیلگر اقتصادی در کنارش...

چرا هر کاری نیاز به ارزیابی بازده و ریسک میباشد و تا علم دقیقی نسبت به این امورات نداشته باشید ، هر آنچه سرمایه دارید به هدر خواهید داد، صد البته برعکس کسی که دید اقتصادی دارد در میان مدت میتواند به درجات بالایی در زمینه مالی دست یابد.

بنده هر کمکی از دستم بر بیاد انجام خواهم داد و دریغی ندارم !

ارادت خلیل

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید عزیز و محترم
                            امروز برای اولین بار من این بخشو خوندم و واقعا لذت بردم
                            ممنون عزیزان
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• سلام به همگی

امروز تقریبا همه در مورد طلا تحلیل گذاشتند واقعا جالب بود ! تقریبا شش تحلیل توی فروم خوندم ! اینقدر گفتند میره بالا تا اخرش رفت!

من که گرفتم ولی قیمتش مناسب نبود ! زیاد حال نمیده!
                              چقدر خوب بود دوستانی که تحلیل میزارند و توی مسابقه شرکت دارند نتیجه تحلیل خودشونو روی حساب مسابقه نشون بدند! من دارم روش فکر میکنم ببینم چی میشه!
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• یا حق
                                با سلام خدمت تمام بزرگان و سروران عزیز بخصوص اساتید محترم (که از نظر من همه اینگونه اند)
                                از دیروز این تاپیک را دارم میخوانم به صورت مقطع با شور و حالتان خوشحال و با غمهایتان غمگین شدم برای همه سر افرازی و سلامتی توام با خوشحالی را آرزومندم.
                                برای من هم موقعیتهای مشابه ای که دوستان مطرح کردند پیش آمده و با صبر در مقابل خواست خدا و پی بردن به اشتباهات خودم در حال کار کردن بروی روان خود هستم که همه کاینات نمی خواهند که تو کال مارجین شوی بلکه نداشتن پلن مکتوب و رعایت نکردن اصول اولیه مدیریت سرمایه باعث گرفتاری هاست .
                                بنده از برج 10 سال پیش با دریافت یک ایمیل که حاوی خبر آموزش تکنیکال بصورت pdf بود را از این سایت (pcm) بود با بی حوصله گی به لینک مورد نظر رفتم در سایت ثبت نام کردم و اولین فایل رو دریافت کردم و گذشت تا برج 2 امسال که به صورت جدی وارد فروم شدم و تا کنون جسته گریخته مطالبی را از اساتید محترم آموختم.
                                و خداوند را شاکرم از اینکه میبینم دوستان زیادی وجود دارند که میخواهند هر جور که ممکن هست دانش و تجربیاتشان را در اختیار دیگران قرار بدهند و با اینکه بدون دریافت هزینه (که دریافت آن مسئولیت آور است) از دوستان حساب کشی میکنند که چرا کم کارید و نظرات خود و سوالات را در سایت قرار نمی دهید بسیار تحسین بر انگیز است.
                                و دیگر اینکه از خدا می خواهم تمامی انسانهای روی زمین را در پناه لطف و حمایت خود قرار دهد (بخصوص اساتید محترم) که بوسه زدن بر دستانشان کمترین احترام است.

به امید موفقیت همه دوستان
                                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

پردازش ...
                                X