اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت آقا سجاد

فکر کنم این چیزایی که عنوان کردید بیشتر شخص و سلیقه ای باشه.
    به نظر من اتاقی که توش تحلیل میکنید و مدت زیادی رو صرف بازار و ترید میکنید باید خالی از هرچیزی باشه که حواس شما رو پرت میکنه مثل تلویزیون و رادیو و هرچیزی که حواس پرت کن باشه.
    ویژگی دیگه ی این اتاق به نظرم اینه که تو تابستون خنک و توی زمستون گرم باشه که میزان گرمی و سردی هم بستگی به طبع و علاقه ی شخص داره.

در کل باید اتاق یا محلی باشه که شما از بودن توش خسته نشید درحالی که سرگرمی و چیزی که شما رو به خودش مشغول کنه نداشته باشه.
    شاید یه جای خلوت با فضایی باز و خنک جای مناسبی باشه.

جایی که من هستم هم نسبتا خنک و خلوته و درضمن نور زیادی توی روز داره.چیز خاصی به غیر از کامپیوتر یا لپ تاپ هم توش نیست!

موفق باشید
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• یادش بخیر پارسال همین موقع هابود در کلاس بورس نشسته بودم.خانمی با لهجه اصفهانی زنگ زد گفت که امشب کلاس انلاین دارید نرم افزار هات کام را دانلود کرده با پاسورد فوق وارد کلاس شوید.ومن با سرعت بطرف منزل حرکت کردم تا سر وقت به ان کلاس برسم.چه شوقی داشتم ...
      اخر چند ماهی بود بعد از سی سال خدمت در نیروگاههای بخار وگازی در بخش های بهره برداری وتعمیرات الکتریک بازنشسته شده بودم چون چند سال اخر کاری نیم نگاهی به بورس تهران داشتم.رفته بودم سر یکی از همین کلاسها که دوره های مقدماتی و پیشرفته بورس برگزار میکنند.یک جلسه تکنیکال وجلسه بعدی فاندامنتال .....با تحلیل تکنیکال هانجا اشنا شدم.خیلی برایم جالب بود.سطوح حمایت ومقاومت..خطوط روند..بریک اوت..سطوح فیبو..الگوهای کلاسیک..الگوهای پترن .انیکاتورها ....و غیره
      اما کلاس انلاین شرکت پرسپولیس چیز دیگه ای بود.
      اولا جادارد از جناب مهندس مدیرعامل بروکر تشکر ویزه نمایم.بخاطر ایجاد این فرصت طلایی در دنیای مجازی علیرغم انهمه کارشکنی ومشکلات گام بزرگی در جهت ترویج تجارت بین المللی برداشتند.البته بنده حضورا در دفتر کارشان از ایشان تشکر وقدردانی نمودم.خوشبختانه حضور من در دفترشان مصادف بود با جشن افتتاح بورس کالای دبی که به اتفاق ایشان در ان جشن حضور یافتم.خیلی خوش گذشت انهم در حضور میزبانی خونگرم و بسیار مودی اداب چون جناب مهندس مدیرعامل بروکر
      از کلاس و استاد ان چه بگویم که همه شما بهتر از من میشناسیدش.تریدری حرفه ای و خوش قلب که بدون هیچ توقع وانتظاری همه ان معلومات و اطلاعات گرانبهایی را که به زحمت فرا گرفته بود.وفقط خدا میداند چه هزینه ای در قبال ان پرداخت کرده با حرص و ولعی خاص میخواست به دیگران انتقال دهد.هر موضوعی را که طرح میکرد.با مهارتی فراوان همچون استادی کهنه کار تشریح نموده وسپس با مثالهای متعدد و از زوایای مختلف سعی داشت هیچ گونه ابهامی برای شنونده اش باقی نماند.انگار یقین داشت رسالت معلم رسالتی پیامبر گونه است.نیما را میگویم خدایش توفیق دهد.شیر پاک خورده ایست.
      این حال من بود از رمضان پارسال تا رمضان امسال
      مرنج ومرنجان

نظر

• asbehzad عزیز؛

درود خدا بر شما و تشکر فراوان بابت ابراز لطف و محبت تان.

ایشالله بتوانیم مفید باشیم.
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با سلام

بی زحمت راجع به این کلاس هایی که برگزار میشه اطلاع رسانی کنید تا من هم بتونم شرکت کنم.

با تشکر از زحمات شما

نظر

• در حال خوشی هستم ! نمیدونم وجود دارم یا ندارم !

وقتی روی آب میخوابم آرامش عجیبی به سراغم میاد !

لذت ببرید از زیبایی های خدا !

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
              با سلام

بی زحمت راجع به این کلاس هایی که برگزار میشه اطلاع رسانی کنید تا من هم بتونم شرکت کنم.

با تشکر از زحمات شما
              سلام ارش عزیز
              مظور کلاسهای تریدری بود که نگذاشتند انلاین ادامه پیدا کند.فایلهای ان در بخش تریدری موجود است.ولی نیمای نستوه وبزرگوار همچنان بصورت افلاین اموزش را ادامه میدهد وحالیه در اواخر تحلیل زمانی است.کاش مطالب باقی مانده از قبیل امواج الیوت..امواج ولفی و...... را نیز قبول زحمت نماید
              مرنج ومرنجان

نظر

• با سلام و تشکر از شما

تاپیک های زیادی وجود اره که پست های زیادی هم دارن.
                اگر دوستان زحمت بکشن و لینکش رو اینجا قرار بدن یا به صورت پیام خصوصی بفرستن ممنون میشم.

نظر

• سلام

بعد ازنهیمن بارکال شدن و2ماه دوری مداوم ازکامپیوتروچت وکامنت دوباره شروع کردم این دفعه امیدورام ختم به خیر بشه
                  حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط aryaqwa نمایش پست ها
                    سلام

بعد ازنهیمن بارکال شدن و2ماه دوری مداوم ازکامپیوتروچت وکامنت دوباره شروع کردم این دفعه امیدورام ختم به خیر بشه
                    جدی نه بار کال شدی؟ این دفعه پس یک برنامه ریزی مدون اولیه داشته باش بعد استارت کن.
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      جدی نه بار کال شدی؟ این دفعه پس یک برنامه ریزی مدون اولیه داشته باش بعد استارت کن.

جدی جدی مث مرد هم میگم بهترین راه پذیرفتن اشتباهاته خودم هم همین تصمیم رو دارم فقط برنامه ریزیم باید محکمترباشه راستش مشکل من اینه که یه بار از پلانم سرپیچی

میکنم دیگه به پلان پایبند نیستم امیدوارم این دفعه فرق کنه چون 3ساله دارم کارمیکنم هزارویک مطلب بلدم ولی چیدمان اطلاعاتم در حد مش مندلیه

حالا ببینم این دفعه چی میشه
                      ویرایش توسط aryaqwa : https://www.traderha.com/member/2886-aryaqwa در ساعت 07-27-2012, 12:53 AM
                      حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• حال تریدری من اصلا خوب نیست.نمی توانم با این سیستمها ارتباط برقرار نمایم.نه پیپو نه سی پیپو نه اپادانا ..گفتم شاید اینا با من سر ناسازگاری دارند.با مطالعه جزوه ساسان امیری رفتم سراغ ان تی دی دکتر ویلیامز.دیدم با ان تمساح محوف (اندیکاتور الیگیتور رو میگم)نمیتونم کنار بیام.پی تی ام جناب پشوتن هم بگیر ونگیر دارد.سیستم ابو ناجی را هم که دوستان یهو دور وبرش را خالی کردند.
                        میشه تریدرهای موفق از سیستم خودشانبرای ما بگویند.فقط خواهشا از حرفهای تکراری وکلیشه ای پرهیز نمایید.که سیستم من ممکن است برای من موفقیت امیز باشد نه برای تو ودیگران و.....
                        فقط سیستم موفق خودرا تشریح نمایید
                        مرنج ومرنجان

نظر

• این سیستم های خوبی هستند به شرطی که جهت بلند مدت بدونی من ابزار های ساده رو خیلی قبول دارم روند کانال حمایت مقاومت شکست ها موج شماری الیوت هارمونیک از ابزارهای ساده استفاده کنید اندیکاتور در درجه دوم موفق پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                            حال تریدری من اصلا خوب نیست.نمی توانم با این سیستمها ارتباط برقرار نمایم.نه پیپو نه سی پیپو نه اپادانا ..گفتم شاید اینا با من سر ناسازگاری دارند.با مطالعه جزوه ساسان امیری رفتم سراغ ان تی دی دکتر ویلیامز.دیدم با ان تمساح محوف (اندیکاتور الیگیتور رو میگم)نمیتونم کنار بیام.پی تی ام جناب پشوتن هم بگیر ونگیر دارد.سیستم ابو ناجی را هم که دوستان یهو دور وبرش را خالی کردند.
                            میشه تریدرهای موفق از سیستم خودشانبرای ما بگویند.فقط خواهشا از حرفهای تکراری وکلیشه ای پرهیز نمایید.که سیستم من ممکن است برای من موفقیت امیز باشد نه برای تو ودیگران و.....
                            با سلام خدمت شما دوست عزیز

به نظر من شما از هر ابزار و اندیکاتوری که استفاده میکنی باید به گذشته ی خود سهم برگردی تا واکنش اون اندیکاتور یا ابزار رو نسبت به حرکات و روندهای مختلف سهم در گذشته ببینی و در آینده به همون شکل ازشون استفاده کنی.
                            من شخصا همیشه همین کار رو میکنم ولی سعی میکنم همه ی اندیکاتورها و ابزاری که استفاده میکنم نتیجه ی واحد داشته باشن اونوقت بیشتر میپذیرمشون.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                              حال تریدری من اصلا خوب نیست.نمی توانم با این سیستمها ارتباط برقرار نمایم.نه پیپو نه سی پیپو نه اپادانا ..گفتم شاید اینا با من سر ناسازگاری دارند.با مطالعه جزوه ساسان امیری رفتم سراغ ان تی دی دکتر ویلیامز.دیدم با ان تمساح محوف (اندیکاتور الیگیتور رو میگم)نمیتونم کنار بیام.پی تی ام جناب پشوتن هم بگیر ونگیر دارد.سیستم ابو ناجی را هم که دوستان یهو دور وبرش را خالی کردند.
                              با سلام خدمت آقای asbehzad

اشکال کار اینجاست که ما همه میخواهیم پوزیشن هامون با 2 الی 3 کندل به ثمر بشینه حال اینکه زمانها با هم فرق میکنه گاهی در روند هستیم و یک کندل هم جواب میده و گاهی در اصلاح ممکنه 1 الی 15 کندل هم زمان ببره . حال اگر از همه اندیکاتور ها خسته شدید کار با سیستم کسلتون کرده و اگر به 30 الی 40 پیپ قانع هستید منهم روشی پیشنهاد میکنم که 95 درصد جواب گرفتم و اگر نتیجه گرفتید دعای خیرش را بدر قه راه ما کنید .

اما ابتدا تست کنید بعد پوزیشن البته امروز آخر هفته است انشاا.... از هفته بعد .

اجازه بدین سشن لندن به پایان برسه بعد از بسته شدن سشن لندن اجازه بدین نمودار یک کف و یا یک سقف را خارج از سشن لندن بزنه وقتی کف و یا سقف بسته شد بعد از اولین کندل که در خلاف جهت بسته شد ابتدای کندل دوم پوزیشن بکیرید تا ساعت 7 صبح فردا مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت انشاا.....

موفق و پایدار باشید
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام جناب یزدی عزیز
                                لطفا در مورد استراتزی شما مواردی بشرح ذیل را روشن نمایید.
                                1-بازار لندن ساعت 3.30 دقیقه بامداد بوقت ایران بسته میشود ایا من باید در همانموقع برای پوزیشن گیری اقدام نمایم؟
                                2-چه زوج ارزهای را تست کرده وجواب گرفته اید؟
                                3-چه روزهای در طول هفته بهتر جواب میدهد؟
                                4-حد سود وحد ضرر را چگونه تعین نمایم؟
                                5-اگر اولین کندل بعد از بسته شدن سشن لندن برخلاف روند غالب بود ایا باید بر خلاف روند اصلی پوزیشن بگیرم؟

ضمنا ممنون خواهم شد اگر لینکی از استراتزی وروش های نوین معاملاتی را ارایه نمایید.من یکی از مشتریان پروپاقرص استراتزی هستم.
                                در ضمن اگر مقدور است بصورت پیام خصوصی جواب را ارسال نمایید.تا دراین تایپک مورد اتراض قرار نگیرم.
                                درپایان اگر دوست داشتید میتوانید مرا حاج عباس صداکنید
                                مرنج ومرنجان

نظر

پردازش ...
                                X