اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای asbehzad

اشکال کار اینجاست که ما همه میخواهیم پوزیشن هامون با 2 الی 3 کندل به ثمر بشینه حال اینکه زمانها با هم فرق میکنه گاهی در روند هستیم و یک کندل هم جواب میده و گاهی در اصلاح ممکنه 1 الی 15 کندل هم زمان ببره . حال اگر از همه اندیکاتور ها خسته شدید کار با سیستم کسلتون کرده و اگر به 30 الی 40 پیپ قانع هستید منهم روشی پیشنهاد میکنم که 95 درصد جواب گرفتم و اگر نتیجه گرفتید دعای خیرش را بدر قه راه ما کنید .

اما ابتدا تست کنید بعد پوزیشن البته امروز آخر هفته است انشاا.... از هفته بعد .

اجازه بدین سشن لندن به پایان برسه بعد از بسته شدن سشن لندن اجازه بدین نمودار یک کف و یا یک سقف را خارج از سشن لندن بزنه وقتی کف و یا سقف بسته شد بعد از اولین کندل که در خلاف جهت بسته شد ابتدای کندل دوم پوزیشن بکیرید تا ساعت 7 صبح فردا مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت انشاا.....

موفق و پایدار باشید

سلام و عرض ارادت خدمت جناب یزدی

با تشکر از اینکه این روش را توضیح میدهید، ممنون میشم اگر یک تاپیک مجزا برای روشتان باز کنید تا اگر قابل بدانید بنده و سایر دوستان کم تجربه هم بتوانیم از این روش بهره مند شویم.
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• حاج عباس گل سلام

غمت نباشه ! هر چه زمان بیشتر بگذره و مطالعاتت بیشتر... خود به خود واسه خودت یه استراتژی تدوین خواهی کرد

انشالله هرچه سریعتر حال و هوای خوبی بهت دست بده !

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
        با سلام جناب یزدی عزیز
        لطفا در مورد استراتزی شما مواردی بشرح ذیل را روشن نمایید.
        1-بازار لندن ساعت 3.30 دقیقه بامداد بوقت ایران بسته میشود ایا من باید در همانموقع برای پوزیشن گیری اقدام نمایم؟
        2-چه زوج ارزهای را تست کرده وجواب گرفته اید؟
        3-چه روزهای در طول هفته بهتر جواب میدهد؟
        4-حد سود وحد ضرر را چگونه تعین نمایم؟
        5-اگر اولین کندل بعد از بسته شدن سشن لندن برخلاف روند غالب بود ایا باید بر خلاف روند اصلی پوزیشن بگیرم؟

ضمنا ممنون خواهم شد اگر لینکی از استراتزی وروش های نوین معاملاتی را ارایه نمایید.من یکی از مشتریان پروپاقرص استراتزی هستم.
        در ضمن اگر مقدور است بصورت پیام خصوصی جواب را ارسال نمایید.تا دراین تایپک مورد اتراض قرار نگیرم.
        درپایان اگر دوست داشتید میتوانید مرا حاج عباس صداکنید
        نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
        سلام و عرض ارادت خدمت جناب یزدی

با تشکر از اینکه این روش را توضیح میدهید، ممنون میشم اگر یک تاپیک مجزا برای روشتان باز کنید تا اگر قابل بدانید بنده و سایر دوستان کم تجربه هم بتوانیم از این روش بهره مند شویم.
        سلام خدمت دوستان

سعی کردم برای روش فوق در یک تاپیک مختصر و مفید توضیح بدم که به آدرس زیر میتونید مراجعه کنید

http://forum.broker-fa.com/showthrea...3869#post23869

موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• توو شرکت ( از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر ) به دلیل نداشتن اینترنت درست و حسابی و از ترس قطعی اینترنت یا لود نشدن درست چارت ترجیح میدم ترید نداشته باشم و متاسفانه از سیستم هایی که استاد آزادی و پیام عزیز زحمت معرفی و آموزشش رو کشیدن بهره ای نبردم اما بعد از ماه ها در حساب ریل به روش جناب یزدی که در ساعات آخر شب انجام میشه معامله کردم و معامله به حد سود مورد نظرم رسید...

امیدوارم همه دوستان موفق و پر سود باشه حسابشون...
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• درود بر همگی رفقا

دوستان در مورد خصوصیات محل کار صحبت کردند گفتم بدک نیست یه مطلب بنویسم شاید براتون جالب باشه و......

من تو خونه هنوز جایی بهم نمیدن برای کار خودم، منظورم تیمساره، فعلا اجازه نمیده جای خاص و ثابتی براش در نظر بگیرم(ما تهرونیا به همسر میگیم تیمسار) (مث داستان اینایی که قایمکی کار میکنن و آخرش معلوم میشه چه ها که نمیتونستن بکنن)

منم اینقدر که زورم رسید فقط تونستم به اندازه یه زیر پله جا اختیار کنیم اونم تو اتاق خواب اونم چون دیگه هیشکی با اونجا کاری نداره، اما همین یه کف دست جارو اومدم personalize - شخصی سازی کردم - خودمم موندم این عشق یادگرفتن و صفا کردن با بچه های این فروم چه ها که با آدم نمیکنه...!!!

من از دار دنیای تریدری یه قفسه کتاب ، یه طبقه کتاب دارم که با 2 تا پیچ رولپلاک بندش کردم به دیفال جلوم، یه میز و یه لپ تاپ با یه صندلی.

عصرا کارم همینه که از سر کار میام خونه پهن میشم روی میزم. اینقدر این فروم باحاله که خستگی برام معنی نداره.
            ولی همین محل کار رو هم تمیز نگه میدارم و مرتب تا موقع بررسی و ترید کردن چیزی حواسم رو پرت نکنه.

دیگه زیاد سرتون رو درد نیارم.......حرف حرف میاره.

خوشتون باشه

پ.ن:

به امید همچین روزی.....این فنتیشو خیلی دوس دارم
            Think / Act / Enjoy

نظر

• چه سلامی چه علیکی

همش تقصیر نیماست ببین آخه اومده چه تاپیکی زده Pivot Points Teamwork، خیلی حالم گرفتست همه اعلام آمادگی میکنن جز من

من تو وزارت ..... (نمیشه بگم فردا به ماشین منم بمب میچسبونید ) بعد از Nمرحله مصاحبه فنی کارم دیگه درست شده و 5شنبه ها و جمعه ها هم که تعطیلم باید دانشگاه تدریس کنم

چند هفته دیگه شروع به کار می کنم ولی نمیشه که مشارکت کنم

نیما من چی کار کنم
              ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 08-26-2012, 11:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                حال تریدری من اصلا خوب نیست.نمی توانم با این سیستمها ارتباط برقرار نمایم.نه پیپو نه سی پیپو نه اپادانا ..گفتم شاید اینا با من سر ناسازگاری دارند.با مطالعه جزوه ساسان امیری رفتم سراغ ان تی دی دکتر ویلیامز.دیدم با ان تمساح محوف (اندیکاتور الیگیتور رو میگم)نمیتونم کنار بیام.پی تی ام جناب پشوتن هم بگیر ونگیر دارد.سیستم ابو ناجی را هم که دوستان یهو دور وبرش را خالی کردند.
                میشه تریدرهای موفق از سیستم خودشانبرای ما بگویند.فقط خواهشا از حرفهای تکراری وکلیشه ای پرهیز نمایید.که سیستم من ممکن است برای من موفقیت امیز باشد نه برای تو ودیگران و.....
                فقط سیستم موفق خودرا تشریح نمایید

سلام دوست عزیز
                شما مطالب آقای آزادی را مطالعه کنید و تریدهاتون طبق تحلیل ها باشه به مرور زمان موفق میشوید
                انشالله
                تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                در این سایت و در تلگرام
                SmartSignalFX@

نظر

• حالا نوبت من شده
                  من در چه حالی ام ...

من به مدت 6 سال استخدام رسمی دولت با حقوق و مزایای عالی در مجتمع آلومینا خدمت کردم و بعد از چند سال با اینکه مشکل مادی نداشتم به این فکر کردم که من چرا اینجام!!!
                  هر چه کار کنم یا خلاقیت نشان دهم یا کار نکنم بازم حقوقم همونه
                  یه کافی نت در مجتمع بود که تازه کارخونه وصل کرده بود 1380 بود فکر کنم و در هفته 1 ساعت سهم هر پرسنل بود
                  که با خودم گفتم ای کاش کاری پیدا کنم که همش تو اینترنت باشم
                  برای خودم یک نمودار رسم کردم با طول زمان و ارتفاع قیمت ( پول )
                  روی نمودار این چنین رسم کردم که الان مثلا 1 میلیون دارم با گذشت سال میشود مثلا 2 میلیون
                  و سال بعد و سال بعد و تا بازنشستگیم که میشود . . .
                  من حالا چی دارم و چه چیزی از دست دادم؟
                  مقداری پول دارم که دیگه برای بخور نمیره و عمرمو از دست دادم که با تمام پول های دنیا بر نمی گرده
                  گفتم من باید این نمودارو عوض کنم و در مدت زمان کمتری بازده بیشتری داشته باشم
                  استعفا دادم و می خواستم مشاور املاک باز کنم که نمیدونم چرا شرکت کامپیوتری تاسیس کردم و با خدمات اینترنتی و کامپیوتری و تعمیرات حرفه ای به مدت 5 سال مشغول شدم
                  با 6 پرسونل مشغول بودیم که دیدم با بعضی از مشتریان باید فک بزنم تا حقم را بگیرم با اینکه ارزانتر و تخفیف هم می دادم
                  با خودم گفتم ای کاش کاری داشتم که از خودم بودم و خودم و از مهارت خودم کسب درامد می کردم که با بورس S&P500 آشنا شدم و تو کلاس
                  Bulls Eye Traders شرکت کردم در همان زمان با فارکس آشنا شدم و نقل و انتقالات مالی در روز منو حیرت زدم کرد شروع کردم به جمع آوری مطالب
                  و تو کلاس حضوری هم شرکت کردم و یک برنامه 5 ساله برای خودم ترسیم کردم که الحمد الله تا حالا راضی هستم و طبق برنامه ام پیش رفتم
                  به گذشته ام که نگاه کردم متوجه چیزی شدم که واقعا درست گفتند:
                  امروز ما تفکر دیروز ماست
                  خواستم که همش تو اینترنت باشم که شد
                  خواستم که از ایتنرنت کسب درامد کنم که شد
                  خواستم که پول دار بشم که طبق برنامه ام و لطف خدا انشاالله خواهم شد.
                  خواستم که برم تو بروکر های معتبر آمریکایی و تو وال استریت که
                  انشاالله خواهم رفت .
                  پس واقعا بخواهید تا خلقت راههایش را برای شما هموار سازد انشاالله.
                  موفق باشید.

چقدر تایپ کردم
                  تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

• نمیدونم چی بگم اما یه مدت دس به هر کار خیری میزنم کباب میشم !
                    ================================================== =====
                    از امروز گفتم کافیه ! رفاقت ها و آشنایی ها بسه ! کمک ها اعم از مادی و معنوی کافیه !
                    میخوام زندگی ساده ای داشته باشم بدور از هیچ دغدغه ای جز پیشرفت خودم !
                    جای که میسوزم اینه میای کار خیر میکنی میسوزی، طرف هم میشه قوز بالا قوز !
                    به قول یکی از بچه ها دست ما تا آرنج تو عسل هم بزنیم و بزاریم تو دهن ملت باز به کامشون تلخ هست !
                    باید نه گفتن به خودم به دیگران یاد بگیرم ! باید رک بودن با افراد یاد بگیرم و ساده بازی و دل پاکی کنار بزارم ! نا اینقدر آزرده خاطر نشم !
                    پ.ن: انشالله هیچ کس دچار هیچ مشکلی نشه ، الهی آمین

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                      نمیدونم چی بگم اما یه مدت دس به هر کار خیری میزنم کباب میشم !
                      از امروز گفتم کافیه ! رفاقت ها و آشنایی ها بسه ! کمک ها اعم از مادی و معنوی کافیه !
                      به قول یکی از بچه ها دست ما تا آرنج تو عسل هم بزنیم و بزاریم تو دهن ملت باز به کامشون تلخ هست !
                      باید نه گفتن به خودم به دیگران یاد بگیرم ! باید رک بودن با افراد یاد بگیرم و ساده بازی و دل پاکی کنار بزارم ! نا اینقدر آزرده خاطر نشم !
                      اصلا جفت دستای ما توی عسل. واسه هرکی یه کار خیر می کنی بهت بلا نسبت بلا نسبت لگد میزنه.خلیل جان بد زمونه ای شده.
                      بعضی وقتا به این نتیجه میرسم که شاید ایراد از دستای ما باشه که نمک نداره.

نظر

• حاج خلیل به قول بهروز وثوقی:

از جون مایه بزاری باختی....

حرف بهروز وثوقی شد من دوباره یاد اون دیالوگ تاریخیش تو فیلم سوته دلان افتادم که تو فیلم اومد خونه دید مامانش روضه گرفته بعد گفت:

مجید (بهروز وثوقی) : خوش به سعادتتون که میرین روضه ، جاتون وسط بهشته ، ما که دنیامون شده آخرت یزید . کیه ما رو ببره روضه ؟ آقا مجید تو رو چه به روضه ، روضه خودتی ، گریه کن نداری ، وگرنه خودت مصیبتی ، دلت کربلاس !

نظر

• سلام داش خلیل
                          می خواهی خلاص بشی و به آرامش برسی،و از این وضیعت که گفتی خارج شوید یک پیشنهاد کاربردی دارم:
                          یا کاری برای کسی انجام نده یا اگر انجام دادی ، انتظار هیچ چیز نداشته باش ، این انتظاره که باعث ناراحتی و ناآرمیت شده ، نارحتی، توقع از باز برگذشت محبتت ایجاد میشود.امتحان کنید موجزه میکنه
                          شاد باشید
                          نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                          نمیدونم چی بگم اما یه مدت دس به هر کار خیری میزنم کباب میشم !
                          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                          account demo

نظر

• سامان جان کاری انجام میدیم اصلاً انتظاری نداریم ، از اون خنجر پشت سرمون که میزارن دلخوریم
                            واقعاً جهان سوم جایی است که واسه آباد کردن خانه خود باید خانه دیگری را ویران کنی !
                            انشالله هرچه زودتر از این مکان (جغرافیایی) به طور کامل برم و پشت سرم نگاه نکنم !
                            پ.ن : هر روز صبح یه ماجرایی پیش میاد ، داره عادی میشه واسم :دی

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                              اصلا جفت دستای ما توی عسل. واسه هرکی یه کار خیر می کنی بهت بلا نسبت بلا نسبت لگد میزنه.خلیل جان بد زمونه ای شده.
                              بعضی وقتا به این نتیجه میرسم که شاید ایراد از دستای ما باشه که نمک نداره.
                              یا حق
                              آخ گفتی _آخ گفتی کردی کبابوم
                              میگن خوبی که از حد بگذرد ابلحان فکر بد کنند.
                              همینه لطف به اندازه ظلم نه
                              پیروز و پاینده باشید....
                              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• دوستان يه چيزي منم بگم؟
                                زنده سازي، ايجاد تغيير و سالم سازي در يك فرهنگي كه در گذشته سالم بوده و به مرور زمان و تاريخ در دوره هاي متفاوت به انحطاط كامل كشيده شده كاري بس سخت و سنگينه. مردم ما دچار حمله اقوام مختلف اعراب، يونانيان و بربرها(مغول ها) و فرهنگ تزريقي اين اقوام شده اند.
                                تو رو خدا اينقدر خودتون رو ناراحت نكنيد
                                كاري كه شما ميكنيد تو تاريخ ميمونه به عنوان پيشرو هاي فرهنگ ناب ايراني.
                                همتون رو دوست دارم
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X