اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

زنگ تفریح

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• گاز شتري

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نظر

• ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• جالب بود مرسي

نظر

• من
            وقتی از بابام پول میخوام!
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .

.

WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
            account demo

نظر

• WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
              account demo

نظر

• تــهـویـه مـطبوع مـاشـیـن را بلافاصله روشن نکنید! ...

هشدار :لطفاً توجه کنید و به دیگران اطلاع دهید
                به محض ورود به ماشین دکمه کولر را فشار ندهید (
                A/C Key)

لطفا پنجره ها را بعد از اینکه وارد ماشین تان شدید باز کنید و فورا تهویه هوا را روشن نکنید. با توجه به تحقیقات انجام شده ، داشبورد خودرو ، صندلی ، خوشبوکننده های هوا بنزن ساطع میکنند، سم سرطان زا (سرطان زا ، به بوی پلاستیک گرم در ماشین توجه کنید.) علاوه بر ابتلا به سرطان ، استخوانها را مسموم میکنند که سبب کم خونی و کاهش گلبولهای سفید خون میگردد. قرار گرفتن طولانی در معرض این سم باعث سرطان خون خواهد شد ، افزایش خطر ابتلا به سرطان ممکن است باعث سقط جنین شود.

حد مجاز قابل قبول بنزن در فضای بسته در سطح 50 میلی گرم در هر فوت مربع می باشد. خودرو پارک شده با پنجره های بسته در فضای مسقف شامل 400-800 میلی گرم بنزن خواهد بود. اگر خودرو در هوای آزاد زیر آفتاب در درجه حرارت بالاتر از 15 درجه سانتیگراد پارک شده باشد ، سطح بنزن به 2000 - 4000 میلی گرم خواهد رسید، 40 برابر سطح قابل قبول... و مردم در داخل خودرو به ناچار مقدار اضافی از مواد سمی استنشاق میکنند.

توصیه می شود که شما قبل از ورود پنجره ها و درب را باز کرده تا هوا زمان کافی برای تبادل پیدا کند و سپس وارد شوید. بنزن سمی است که بر کلیه ها و کبد شما اثر میگذارد، و برای بدن شما اخراج این ماده سمی بسیار دشوار است.
                WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                account demo

نظر

• این یک آزمون بسیار جالب است. خود دکتر فیل مک*گرا(روان*شناس معروفی که مجری یک برنامه فوق*العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره ۵۵ گرفته است. او این آزمون را روی اپرا وینفری، مجری معروف برنامه تلویزیونی، انجام داده که نمره ۳۸ گرفته است.
                  به ۱۰ سوال ساده زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره*ای در این آزمون به دست می*آورید و تفسیر آن چیست.
                  تذکر مهم: به سوال*ها براساس آنچه که امروز هستید پاسخ دهید، نه آنچه که در گذشته بوده اید .

http://www.ravanyar.com/FunnyTests/personality/DrPhils/default.asp
                  WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                  account demo

نظر

• باور این تصاویر مشکل است!

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                    account demo

نظر

• آهنگ غمگین گوش میکنم مامانم میگه چته؟ چی شده؟ کی گذاشته رفته؟ چرا تو خودتی؟ آخ بمیری که بچمو اینطوری کردی!
                      آهنگ شاد گوش میکنم میگه خبرمرگش برگشت؟ الان باهاته؟ کیه طرف؟ چه شکلیه؟ دوسش داری؟ چند بار دیدیش؟

.
                      .
                      .
                      هر چی فک میکنم این مورچه بالدار چیزی نمیتونه باشه جز حاصل رابطه نامشروع بین پشه و مورچه.. واقعا خجالت آوره
                      .
                      .
                      .

اين امتحان زندگي
                      بزرگترين عيبش اينه که :
                      اگر چيزي ام بلد نباشي
                      تا آخرجلسه بايد بشيني ....

.
                      .
                      .

دوستم میگه: هر شب که اخبار شبانگاهی قیمت سکه رو اعلام میکنه زنم میپره بالا و با خوشحالی دست میزنه بعد لم میده رو مبل و با لبخند نیگام میکنه ؟!؟!
                      کسی میدونه چرا؟ .
                      .
                      .

رفتم جيگركي يارو برگشته ميگه نونم ميخاي؟ ميگم قبلنا سوال نميكردي، ميذاشتي، ميگه نه الان وضع فرق كرده نون جدا، دونه ای ۵۰۰ تومن! خوب شد بازم کرایه سیخ و ازم نگرفت .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      بعد ۳۰ سال هنوز نتونستن آب پاش ماشین رو یه جوری درست کنن که ۵ تا ماشین بغلی و عقبی و جلویی رو آب پاشی نکنه! شیشه پاک کن ماشین رو که میزنی باس از همه اتوبان معذرت خواهی کنی
                      فراموش نشه که تکنولوژی ما در پراید نهفته است
                      من یه بار آب پاش رو زدم دیدم صدای داد و هوار میاد. یه موتوری اومد کنارم سه تا پسر بودن بیچاره ها دوش گرفته بودن! گفت آقا حداقل یه حوله بده صورتمونو خشک کنیم
                      .
                      .
                      .
                      امروز دوباره ریختند تو مجتمع مسکونی ما برای جمع کردن دیش های ماهواره. بعد یکی از همسایه هامون که یه خانم پیر و تنهایی هست رفته به مافوق اون مأمورایی که داشتند دیش ها رو جمع می کردند گفته: آخه جناب سروان، من پیرزن ِ تنها بدون ماهواره چی کار کنم؟ جناب سروان هم خیلی جدی برگشته به مامورای زیر دستش گفته: نمیخواد دیش ماهواره خونه این خانم رو جمع کنید. بقیه دیش ها رو جمع کنید و بیارید با خودتون پائین! بعله، هنوز هم همچین جناب سروان های با انصاف و بامرامی پیدا میشه
                      تو شهر ما یکی پیت نفت آورده بود گفته بود خودمو آتیش میزنم اگه دیش ما رو بگیرید ، من یه شب "ماری چی" نبینم سکته میکنم !!!! (واقعا اتفاق افتاده ها)
                      .
                      .
                      .
                      مردی تو یك فروشگاه بزرگ به یه دختر زیبا میرسه و میگه: خانم، من زنمو اینجا گم كردم ناراحت نمی شید اگه کمی با شما صحبت كنم؟ دختر: چرا؟!! مرد: چون هر بار كه با یه زن خوشگل صحبت می كنم زنم یهو پیداش می شه!!
                      .
                      .
                      .

اینطوری که با روزه خوارها برخورد میکنن با مال مردم خورا برخورد می کردن، الان خاوری کانادا نبود!
                      [ستاد کـــژ دادن حماسه اختلاس - واحد ماه رمضان]

.
                      .
                      .
                      آدم حـسـاب كـردن بـعـضـیـــــا خـیـانـت بـه عـالـم بـشـریـتـه

.
                      .
                      .
                      طرف سحري ميخوره ميگيره ميخوابه تا 6 غروب، اون 2-3 ساعت تا افطارم دراز كشيده چرت ميزنه! بعد اومده استاتوس گذاشته احساس نزديكي به خدا ميكنم وقتي روزه دار هستم!! خوب لامصب تو ميري تو كما بسكه ميخوابي،* معلومه كه روحت اينقدر تو كائنات ول ميچرخه خدا خودش وارد عمل ميشه !!!

.
                      .
                      .
                      تو پیام بازرگانی نشون میده پیره زنه تنها و خسته نشسته، بعد نوه*ش بهش اس*ام*اس میده، از تنهایی در میاد و خوشحال و خندون میشه. بعد میگه: هیچ کس تنها نیست. "همراه اول"
                      پشت سرش تبلیغ نشون میده یارو تولدشه، همه بهش اس*ام*اس میدن، ولی داره از تنهایی می*پکه! بعد میگه: پیامک*ها جای خالی شما را پر نمی*کنند. "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی"
                      آخه چی بگیم؟

.
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      الان هم و غم زن عموم اینه که نکنه تا ماه رمضون تموم نشده نتونه کل قرآن رو ختم کنه و تمام دغدغه دخترش اینه که چجوری میتونه بازم مرخصی بگیره و بره کیش تا برنزه تر شه و بزرگترین چالش پسر عموم اینه که چجوری از دلستر و مخمر بتونه الکل 14,2 درصد بگیره..عموم هم مشوق همشونه :|

.
                      .
                      .
                      من اگه یه لباس یا شلوارو یه هفته نپوشم
                      مامانم لامصــب به دستمال یا دستگیره تبدیلش میکنه

.
                      .
                      .
                      مطابق اخبار صدا و سیما انگلیس به شدت در بحران اقتصادی و سوتغذیه هست. این المپیک رو هم که می بینید، ملکه انگلیس النگوهاش رو فروخت،پولش رو داد..!

.
                      .
                      .
                      ين آپارتمان نشينيم خيلي عذابه ها !!
                      رفتم زیر دوش دارم آهنگ مي خونم، بعد از پنج ديقه مادرم اومده دمه حموم مي گه : دختر همسايه اومد گفت: ما از آهنگاي داریوش خوشمون نمياد ، محسن یگانه بخون !!!
                      .
                      .
                      .

ما همون نسلی هستیم که وقتی بمیریم هم، باید از اون دنیا به مامانمون زنگ بزنیم بگیم "رسیدیم"!!!!! .
                      .
                      .

میگن تو روز قیامت گوگل به حرف میاد؛
                      همه جست و جوها و عکسایی که سرچ کردی رو لو میده... در جـــــــــریان باشید
                      .
                      .
                      .

پسر داییم تو کنکور ۱۰۰تا مونده به آخر شده
                      بعد داییم شیرینی پخش کرده
                      به داییم میگم چرا خوشحالی حالا؟
                      گف آخه فک نمیکردم ۱۰۰نفر از این خنگ تر باشن !
                      .
                      .
                      .
                      مشکلات از جایی شروع شد که
                      به هر کی گفتیم نوکرتیم فکر کرد واقعاً اربابه !
                      .
                      .
                      .
                      همیشه پدرها به پسرشون به عنوان یه فرصت دوباره نگاه می کنن
                      برای جبران کارایی که خودشون نتونستن بکنن !
                      .
                      .
                      .
                      بنی آدم ابزار یکدیگرند / در اسگل کردن ز هم برترند
                      چو عضوی به درد اورد روزگار / دگر عضوها را خنده و هار هار . . .
                      شاعر معاصر
                      .
                      .
                      .
                      طرز تهیه کوکو سبزی
                      گردن خود را مقادیری کج می نمایید
                      با نگاه گربه شرک وار به خواهر خود مینگرید و میگویید دلم کوکو سبزی میخواد!
                      یه ساعت بعد حاضر و محیاست !
                      نوش جان
                      .
                      .
                      .
                      یک مرد مجرد برای هضم دلتنگی هاش گریه نمی کنه
                      میره ۲۰۱۲ PES بازی می کنه !
                      زن واسه هضم دلتنگی هاش گریه نمیکنه
                      خریـــــــــد میکنه !!! D:
                      .
                      .
                      .
                      یه قانونی هست که میگه :
                      شما هیچوقت به چیز غیر ضروری احتیاج پیدا نمیکنید
                      مگر اینکه اونو داده باشین به یه نفر دیگه ..
                      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها

اين امتحان زندگي
                        بزرگترين عيبش اينه که :
                        اگر چيزي ام بلد نباشي
                        تا آخرجلسه بايد بشيني ....

این رو خیلی قشنگ اومدی خیلی خندیدم

دوستم میگه: هر شب که اخبار شبانگاهی قیمت سکه رو اعلام میکنه زنم میپره بالا و با خوشحالی دست میزنه بعد لم میده رو مبل و با لبخند نیگام میکنه ؟!؟!
                        کسی میدونه چرا؟ .

باید بگم بیچاره دوستت گاوش زاییده

اینطوری که با روزه خوارها برخورد میکنن با مال مردم خورا برخورد می کردن، الان خاوری کانادا نبود!
                        [ستاد کـــژ دادن حماسه اختلاس - واحد ماه رمضان]

های گفتی ولی کو گوش شنوا

تو پیام بازرگانی نشون میده پیره زنه تنها و خسته نشسته، بعد نوه*ش بهش اس*ام*اس میده، از تنهایی در میاد و خوشحال و خندون میشه. بعد میگه: هیچ کس تنها نیست. "همراه اول"
                        در اینجا همراه اول ملاک نیست و در اصل باید به اون پیر زن آفرین گفت که بلده با مبایل کار کنه...! (راستی مدل مبایله چی بوده ......؟)

میگن تو روز قیامت گوگل به حرف میاد؛
                        همه جست و جوها و عکسایی که سرچ کردی رو لو میده... در جـــــــــریان باشید
                        .

مشکلی نیست اونجا هم یه کاریش میکنیم مثلا میگیم ..... شکنش خوب کار نمیکرد یه چیزی سرچ میکردیم اما یه چیز دیگه برامون باز میکرد .
                        خلاصه ماس مالیش میکنیم میره

همیشه پدرها به پسرشون به عنوان یه فرصت دوباره نگاه می کنن
                        برای جبران کارایی که خودشون نتونستن بکنن !

دقیقا باهات موافقم ولی نمیدونم چرا پدر من به آرزوش نمیرسه تو این مورد و باید روی نوش عملیش کنه

یک مرد مجرد برای هضم دلتنگی هاش گریه نمی کنه
                        میره ۲۰۱۲ PES بازی می کنه !
                        زن واسه هضم دلتنگی هاش گریه نمیکنه
                        خریـــــــــد میکنه !!! D:

سخن از بازی شد گفتم بازی men of war red tide هم قشنگه هیفه از دستش بدی البته مال موقعیه که سیستمت PS 2012 نگیره
                        [/QUOTE]
                        ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 08-15-2012, 05:02 PM

نظر

• شاید که آینده از آنِ ما....شاید که آینده..............

نظر

• ( به احترام قرآن مجید از گذاشتن لوگو خود بر روی این تصویر خودداری میکند )

دستهای خالیم دخیل دل پاکت
                            مرا نیز، نه به ببهای لیاقت بلکه به رسم رفاقت دعا کن

۱− آرامگاه خشایارشا
                            ۲−سنگ برجسته تاج گزاری نرسی.
                            ۳−یادمان پیروزی بهرام دوم.
                            ۴−آرامگاه داریوش بزرگ
                            ۵−یادمان پیروزی شاپور اول بر والرین و فیلیپ عرب.
                            ۶−آرامگاه اردشیر یکم
                            ۷−آرامگاه داریوش دوم
                            ۸−نقش شاپور دوم ساسانی: در این نقش، سواری كه دارای تاج است، نیزه خود را بر گردن دشمن فرو كرده و هر دو، زره به تن دارند.
                            ۹−کعبه زرتشت

نقش رستم نام مجموعه باستانی در شهرستان مرودشت استان فارس ایران است که یادمان*هایی از ایلامیان، هخامنشیان و ساسانیان را در خود جای داده*است.
                            نقش رستم در شمال مرودشت در فاصله ۶ و نیم کیلومتری از تخت جمشید واقع شده* است با توجه به وجود 4 آرامگاه بطور دقیقی به شکل صلیبی و با دقت هندسی زیادی تهیه شده اند عده ای این اشکال را نمادهای میترایی می دانند و این دیواره را دیواره صلیب آریایی نامیده اند.

کاریکاتوری از واقعیت کشتی عبدولی در المپیک

لیپتون مرغ هم آمد !

زاینده رودی که این روز ها نازاست !

یه اعتراف باید بکنم، من اولین بار که کارت اینترنت خریدم فک میکردم باید از یه جایی بکنمش داخل کامپیوتر، مثلن دنبال یه درایو مثه فلاپی درایو روی کیس میگشتم.

ایران ویج : یعنی این صداقتت تو حلقم !

حالا ما که به چشم برادری نگاه میکنیم ولی این کشتی گیرا لباساشون خیلی تنگه، آدم اصن تو خانواده خجالت میکشه نگاه کنه...والا

ایران ویج : دوست داری شلوار کردی پاشون کنند بیان ؟!

آدم ها وقتــی از هـم دور مـی شـونـد ؛ کـه دارنـد بـه کـس دیـگـری نـزدیـک مـی شـونـد، شــــک نکـــــن

يه پايان تلخ ........... بهتر از يه تلخيه بي پايانه !

((در باره ي الي))

انگری بیرد هم از ایران بد گفت !

بدون هیچ و شک و شبهه ای دچار یک نوع خاص از گرایش به اندیشه های توهم توطئه شده ام که این اواخر رایج شده است ، تقریبا" همه چیز را در اطراف بصورتی نظام مند می بینم که به هدفی خاص ( که ما باشیم ) اشاره دارد! ، این اواخر که کار به دنیای کودکانه و بازیهای مجازی هم کشیده شده ، از قرار معلوم Angry Birds پرطرفدار هم عزم اش را جزم کرده تا تریبونی باشد بجهت ایجاد این تفکر که شاید ایران مکان مناسب ِ بعدی باشد

این اواخر نسخه جدید Angry Birds وارد بازار شده و تحت عنوان Fry Me To The Moon در اختیار کاربران قرار گرفته ، در مرحله 9 این بازی ، کاربر باید در سیاره*ای به جنگ دشمنان اش برود که کاملا شبیه به ایران طراحی شده ، البته قطعا" کار به اینجا ختم نمی*شود و کاربر در مرحله 10 به تخریب خانه*هایی می*پردازد که طبیعتا باید خانه*های ما مردم شهیدپرور باشد چرا که این خانه*ها بر روی سیاره*ای ست که شبیه به ایران است و حتی یکی بناها بسیار شبیه برج میلاد است .

اینجا شاخاب (خلیج ) پارس هست و همیشه هم خواهد ماند.

به ايراني بودنمان افتخار ميكنيم به اينكه ما از تبار كوروش هستيم افتخار ميكنيم.

تفاوت فرهنگ را ببینید ! خودمان برای داشته های خودمان ارزش قائل نیستیم !

کــریــس رونــــالــــدو : مـن هیچـوقـت بـدنـم رو خـالکــوبــی نـکـــردم چــون خـالکـوبـــی بــاعـــث میـشــه نتـــونــم خــون اهــدا کـنـــــم
                            بــــه افتــخـــارش

در ایام مبارک رمضان فراموش نکنند اهدای خون رو

خیابانی در پرتغال که با چتر تزیین شده است ...
                            آنها معتقدند که در طول روز ،
                            این چترهای رنگی به آنها انرژی مثبت میدهد

خطای دید

ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم

پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• عکس های برگزیده المپیک 2012 لندن

یعنی میشه یه روزم ما میزبان المپیک باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره جونم چرا که نه ..............کاری که نداره انشالا ورزشگاه نقش جهان اصفهان که تکمیل شد میریم تو کار میزبانیه المپیک .الان 9 سال دارن میسازن یه 20 سال دیگه انشالا تموم میشه اونوقت نشون این دوستان فراماسون میدیم که المپیک گرفتن یعنی چی....مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

persian gulf traders

نظر

• »وقتی که قسمت ترس مغز تعطیل باشد +18

وقتی که قسمت ترس مغز تعطیل باشد!!
                                پست هاي مرتبط :

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X