اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چرا سایت با فیلترشکن باز نمیشه ؟ من امکانات ارسال پست برام ظاهر نمیشه
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• ادرس بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه تا الان 2.5 درصد سود کرده ! http://www.bloomberg.com/news/2012-0...ail-flows.html

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نتونستم ویرایش کنم ! ان ادرس گزارش بلومبرگ هست در مورد شرکت جوبیتر که سود 2.5 برای نیمه نخست امسال بود ! نکته چند وقت پیش یکی از دوستان از من درخواست سیستم کرد گفتم شما دنبال سیستمی با چه سودی هستی ؟ گفت که 100 درصد در ماه !

نظر

• سلام بچه ها اقای یزدی کجاست کم پیدا هستن

نظر

• کلا فروم رنگ و بوی بورسی گرفته کسی دیگه دنبال فارکس نیست این از خلوت شدن تایپیک های فارکسی مشخص هست !اقایزدی و دیگر دوستان واقعا برای جامعه تریدری ایران زحمت کشیدن بنده بنوبه خودم از ایشون و سایر اساتید تشکر میکنم !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              کلا فروم رنگ و بوی بورسی گرفته کسی دیگه دنبال فارکس نیست این از خلوت شدن تایپیک های فارکسی مشخص هست !اقایزدی و دیگر دوستان واقعا برای جامعه تریدری ایران زحمت کشیدن بنده بنوبه خودم از ایشون و سایر اساتید تشکر میکنم !
              بازار خیلی بی در و پیکر شده این آخر سال میلادی وقتی اکثر تحلیل ها فیلد میشن و استاپ می خورن دیگه اشتیاقی برای فعالیت نمی مونه

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• دوستان منبعی به فارسی در مورد زوایا دارن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  کلا فروم رنگ و بوی بورسی گرفته کسی دیگه دنبال فارکس نیست این از خلوت شدن تایپیک های فارکسی مشخص هست !اقایزدی و دیگر دوستان واقعا برای جامعه تریدری ایران زحمت کشیدن بنده بنوبه خودم از ایشون و سایر اساتید تشکر میکنم !
                  فعلا بازار هیجانی شده
                  من که 3 استاپ پشت هم خوردم و برای چند روز اصلا ترید نمی کنم ولی یکی از طرفداران سفت و سخت فارکس هستم
                  تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

• یورو دلار چند کندل در جا میزنه بعد بسمت بالا با کندل های قوی صعود میکنه ! اگر قیمت سقف قبلی در تایم ماهانه بشکنه یک صعود باورنکردنی خواهیم داشت شاید طی چند روز شاهد 14500 باشیم !

نظر

• تقریبا یک ماهی میشه جفت ارزهای ین خیلی راحت و کم ریسک موقعیت دادن ...

با این شرایطی که ژاپن داره موقعیتهای خرید جفت ارزهای ین از ماههای گذشته بسیار کم ریسک بوده ولی آیا کسی سود مناسبی از این موقعیتها داشته ؟!

خود من آنطور که باید ... نه !!!

اصلا تعریف تکنیکال و تکنیکالیست همینه !

زمانی که بازار در روند یا حرکتی ثابت و پایدار در حال حرکته نیازی نیست ما تریدهامونو بر اساس علت و انگیزه این حرکات ست کنیم و یا به علت این نظم پی ببریم ، فقط کافیه پلن تریدری رو پیاده کنیم ... و تا زمانی که انتظارات و احساسات بازار خلاف این نظم رو به وجود نیاورده همچنان تعریف و روند جاری پابرجاست .

تحلیل و ترید گاهی اوقات سخت تر از اون چیزی میشه که فکرشو میکنیم و گاهی اوقات هم ساده تر از اون چیزی میشه که فکرشو میکنیم ! باید زمانی که تحلیل و ترید ساده ست سود مناسبی از بازار بگیریم که در زمان رکود و بی تصمیمی بازار نیازی به ترید نداشته باشیم.

این روزها با توجه به اتمام سال میلادی خیلی به گذشته چارت نگاه میکنم ... جالبه فقط کافی بود یکی دو هفته تحقیق و مطالعه جامعی از ژاپن میداشتیم ! در کل سال فقط فروش ین کافی بود برای یکسال سود قابل توجه ... . بقیه سبدها اصلا نیازی به بررسی کردن هم نداشتن !

باید یک بروشور تحلیلی کامل اعم از فاندامنتال ، تکنیکال و ... برای بازه های زمانی متناسب با پلن داشته باشیم و سپس اقدام به ترید کنیم .

خیلی از ماها ... ابتدا خودم ... اصول ساده معامله گری و تحلیل گری رو نمدونیم اصلا نمیدونیم باید منتظر بمونیم بازار برای ما تعیین تکلیف کنه نه خط خطی ها و نقاشی های ما برای بازار ! نگاهی به گذشته بازار و تحلیل های خودمون خیلی مطالب رو روشن میکنه

زین پس سعی میکنیم بهتر و مفیدتر از گذشته عمل کنیم ...
                      ویرایش توسط Trader : https://www.traderha.com/member/5220-trader در ساعت 12-10-2013, 12:15 AM
                      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• اگر میخواهی دنیا را به جایی بهتر تبدیل کنی

نگاهی به خود خودت بنداز و خود را تغیر بده

به خودت هم نیم نگاهی بینداز. بد نیست

ادمها را قضاوت نکن

فکرشان را دینشان را و عقایدشان را

بگذارید هر کس به صلاح خودش زندگی کند

ولی اگاهشان کن
                        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• من از ممل اینا شنیدم اونام با پراید از رو این تپه رد شدن !!!

این لندی هم با مزه بود گذاشتمش .....

نظر

• شيخ را گفتند : علم بهتر است يا ثروت ؟

شيخ بيدرنگ شمشير از ميان بيرون آورد و مانند جومونگ مريد بخت برگشته رابه سه پاره ي نامساوي تقسيم نمود و گفت : سالهاست که هيچ خري بين دو راهي علم و ثروت گير نميکند .....مريدان در حاليکه انگشت به دندان گرفته ولرزشي وجودشان را فرا گرفته بود گفتند يا شيخ ما را دليلي عيان ساز تا جان فدا کنيم .....

شيخ گفت :در عنفوان جواني مرا دوستي بود که با هم به مکتب ميرفتيم ،دوستم ترک تحصيل کرد من معلم مکتب شدم...

حالا او پورشه دارد و من پوشه..

.او اوراق مشارکت دارد ومن اوراق امتحاني...

او عينک آفتابي من عينک ته استکاني...

او بيمه زندگاني.من بيمه خدمات درماني...

او سکه و ارز...من سکته و قرض....

سخن شيخ چون بدينجا رسيد مريدان نعره اي جانسوز برداشته و راهي کلاسهاي آموزش اختلاس گشتندي ....

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• زندگی اینی نیست که ما داریم، صبح تا شب، شب تا صبح پشت سیستم، پای چارت

یه کم از این آدم یاد بگیریم

[IMG][/IMG]

شاعر میگه: آخه بگو بدونم روزا کجایی ، نگو به کسی نگو شبا کجایی

منبع: http://www.fardanews.com/fa/news/308267

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                              معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                              -----------------------------------------------------------------------------------------------
                              «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                              هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• بچه چقد خندیدم ......

الان برید تو tsetmc عکس آقای ایمنی رو گذاشته که داره دست بالا می کنه و می گه وب سایت در حال تعمیره .....

تی اس ای رو ترکوندن مردم داغون شده .....

نظر

پردازش ...
                                X