اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در وال استریت از چهار حیوان بعنوان نماد نام برده میشود

گاو با شاخ هایش میجنگد و به وسیله ان حریف را بسمت بالا پرتاب میکند ! گاوها خریداران هستند که روند های صعودی را تشخیص میدهند و از افزایش قیمت سود میبرند !

خرس ها با پنجه هایش حریف را به زمین میکوبد خرس ها نماد فروشندگانی هستند که با فروش در روند های نزولی از ریزش قیمت سود میبرند !

خوک ها نماد طمع کارانند زانی که برای براوردن حس طمع خود معامله میکنند خود را قربانی میکنند ! بعضی از خوک ها با حجم بسیار بالا نسبت به میزان سرمایه معامله میکنند و با یک نوسان کوچک نابود میشوند !

خوک های دیگر به امید سودهای بیشتر و بزرگتر انقدر صبر میکنند تا بازار برگردد و همان سود را از دست بدهند !

گوسفند ها بسیار ترسو و منفعل عمل میکنند و منتظر می مانند تا از روند حاکم و اساتید و نظرات دیگر پیروی کنند !
    انها گاهی شخ گاو بر سر میکنند و گاهی لباس خرس میپوشند که مثل انها رفتار کنند !

گوسفند ها را از بع بع کردنهای سوزناکشان موقعیکه بازار دار نوسان میشود شناخت !

زمانی که بازار باز شود گاوها میخرند خرس ها میفروشند و خوکها وو گوسفندان زیر دست و پا له میشوند !

"الکساندر الدر "
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• این یک تصویر نیست بلکه یک فایل MP3 هستش با کیفیت صدای عالی
      فقط صداش فردا صبح در میاد!!

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
      معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
      -----------------------------------------------------------------------------------------------
      «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
      هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• خدا پرسید:
        میخوری یا میبری؟
        و من گرسنه پاسخ دادم :
        میخورم!
        چه میدانستم
        لذت ها را می برند،
        غصه ها را می خورند...
        "حسین پناهی"

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• روی گلتون به سرخی انار

شبتون به شیرینی هندوانه

خنده هاتون مثل پسته

و عمرتون به بلندی یلدا

شب یلدا مبارک

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 12-21-2013, 07:35 PM
            زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• قدیما شب یلدا رو تا صبح بزن بکوب و بخور بریز میکردند تا
                خورشید طلوع کنه . شب یلدا جشن پیروزی گرما بر سرما یا
                نور بر تاریکی و شروع گرم شدن زمینه .
                وقتی سرما و یخبندان دمار از روزگار مردم در آورد
                مردم به خدای نور که همون میترا باشه شکایت
                بردند که این خدای سرما پدر مارو در آورده ، همه چی رو
                خشک و ویران کرده ، درختها و شاخه ها رو میشکنه
                هیچ جونداری جرآت نداره از خونش بیرون بیاد ، ای مهر ( خورشید ) !!
                ما از تو خواهش داریم بیائی به جنگ دیو غارتگر سرما ، خواهش میکنیم !!!
                و خدای گرمی که همان مهر باشه قبول کرد و گفت میام
                تار و مارش میکنم پس منتظر تولدم باشید .
                و در شب یلدا مردم تا صبح بیدارمینشستند که تولد خورشید خانم
                رو ببینند و به هم تبریک بگن .

از فردا تا نوروز میترا یا همان خدای خورشید نشو ونما پیدا میکنه و خودشو
                برای جنگ با خدای سرما که در بهار و نوروز باشه گرم میکنند .
                بقیه قصه بمونه نوروز .
                ویرایش توسط rashid : https://www.traderha.com/member/7373-rashid در ساعت 12-22-2013, 12:29 AM

نظر

• قدیما شب یلدا رو تا صبح بزن بکوب و بخور بریز میکردند تا
                  خورشید طلوع کنه . شب یلدا جشن تولد خورشید و شروع گرم شدن زمینه .
                  وقتی سرما و یخبندان دمار از روزگار مردم در آورد
                  مردم به خدای نور که همون خورشید باشه شکایت
                  بردند که این خدای سرما پدر مارو در آورده ، همه چی رو
                  خشک و ویران کرده ، درختها و شاخه ها رو میشکنه
                  هیچ جونداری جرآت نداره از خونش بیرون بیاد ، ای مهر ( خورشید ) !!
                  ما از تو خواهش داریم بیائی به جنگ دیو غارتگر سرما ، خواهش میکنیم !!!
                  و خدای گرمی که همان مهر باشه قبول کرد و گفت میام
                  تار و مارش میکنم پس منتظر تولدم باشید .
                  و در شب یلدا مردم تا صبح بیدارمینشستند که اومدن خورشید خانم
                  رو ببینند و تولدش رو به هم تبریک بگن .

از فردا تا نوروز میترا یا همان خدای خورشید نشو ونما پیدا میکنه و خودشو
                  برای جنگ با خدای سرما که در بهار و نوروز باشه گرم میکنند .
                  بقیه قصه بمونه نوروز .

نظر

• حیفم اومد تکرارش نکنم ........

خدا پرسید:
                    میخوری یا میبری؟
                    و من گرسنه پاسخ دادم :
                    میخورم!
                    چه میدانستم
                    لذت ها را می برند،
                    غصه ها را می خورند...
                    "حسین پناهی"
                    ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 12-22-2013, 10:29 PM

نظر

• واقعا چطور ممکنه از 10 پوزیشنی که میگیری با سیستم های مختلف و روی ارزهای مختلف همگی به استاپ بخوره...

شاید هرگز نباید وارد این کار میشدم

خیلی چیزهارو توو زندگیم پشت سر گذاشتم خیلی چیزها، اما تا حالا توو عمرم اینقدر از خودم و اوضاعم ناامید نشده بودم
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                        واقعا چطور ممکنه از 10 پوزیشنی که میگیری با سیستم های مختلف و روی ارزهای مختلف همگی به استاپ بخوره...

خیلی چیزهارو توو زندگیم پشت سر گذاشتم خیلی چیزها، اما تا حالا توو عمرم اینقدر از خودم و اوضاعم ناامید نشده بودم
                        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

واقعا چطور ممکنه از 10 پوزیشنی که میگیری با سیستم های مختلف و روی ارزهای مختلف همگی به استاپ بخوره...

دوست گلم سلام

یه نگاه به امضای خودت بنداز

شما خیلی قوی و با راده ونیرومند تر از آنچه که در خودت میبینی هستی .

( ورزش )

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

دوست عزیز منم بارها این مورد برام تکرار شده .این بازار اوایل کار یعنی 3-4 سال اول (بسته به خود تریدر ممکنه کمی بالا پایین بشه) به تریدرها سخت میگیره ولی در مقابل چنان درس با ارزشی به اونا یاد میده که حتی اگر هیچ شغل و تخصص دیگه ای نداشته باشن میتونن در هر کجای دنیا که باشن خرج زنگیشونو از این بازار در بیارن. پس اصلا افسوس نخور و اون ضرر رو بعنوان هزینه اموزش خودت حساب کن و مطمن باش چندین برابرشو در اینده بدست خواهی اورد و به این روزهات خواهی خندید.

نظر

محمد جان اشکال کارت همینه . چرا داری همزمان با چنتا سیستم کار میکنی ؟ زمانی که میدونیم هر سیستمی قلق ، و ریزه کاری های خودشو داره . چرا همزمان داری روی چنتا جفت ارز مختلف کاری میکنی وقتی که میدونیم هر جفت ارز در حرکاتش ، رفتار مختص به خودش را داره ؟ آیا الان که داری این کار را میکنی ، شناخت کامل از تمام رفتار های جفت ارزها در شرایط مختلف را میدونی ؟؟
                              به قول یه دوستی که الان اسمش یادم نیست ، اشکال کارت اینه که داری در آن واحد دنبال چنتا خرگوش میدوی . واقعا مگه چه قدر توانایی و آمادگی داری که بتونی همزمان دنبال گرفتن چنتا خرگوش باشی ؟ و بعد هم انتظار گرفتنشون را داری . هر چیزی یه ظرفیتی داره ، هر سیستمی یه قلقی داره و هر جفت ارزی رفتار مختص به خودش را
                              آدم حتی اگه وارد کار خلاف و نابهنجار هم میشه باید از راه درستش بره . اصلا مهم نیست که وارد چه کاری شدی ، مهم اینه که از راه درستش پیش بری
                              پیش نهاد میکنم اول از همه ، از بین 10 تا سیستمت 9 تاش را حذف کن و از بین 10 جفت ارزت فقط یکیش را که باشرایط اون سیستم باشن انتخاب کن . یعنی فقط یک سیستم با یک جفت ارز . شروع کن هر چند که گام رشدت در اوایل کمه ولی مطمئن باش که به زودی به نحوی پیشرفت میکنی که به شرایط ( نحوه ترید ) الانت میخندی . اگه بعد از شش ماه پیشرفت نکردی همین جا در عموم هرچی خواستی بهم بگو .
                              به جای این که برنامه پیشرفتت را روی کمیت بزاری ، روی کیفیت بزار .
                              ورود به معامله با منطق انسانی
                              خروج
                              از معامله با احساس ماشینی
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• از دوستان عزیز بابت دلداریها و همفکری هاشون ممنونم

احمد رضا جان، داداش، ممنون از توضیحات خوب و مفیدت اما رفیق، من با 3 و بعضی وقتها با 4 سیستم کار میکنم و این سیستمها یا روشها 3 تاشون مکانیکی و 1 یکیشون ( زیگزاگ ) تجربه میطلبه که خداروشکر چم و خمش بعد از چند ماه کار کردن باهاشون دستم اومده.

مشکلی که ازش صحبت میکنم نداشتن تجربه یا برداشتن چند تا هندوانه همزمان نیست، بعد از 4 سال سر و کله زدن با چارت و بالا و پایین شدن حسابها و کال مارجین شدن، مسئله من اینه که چرا از بین مثلا 7 جفت ارز که سیستم اجازه ورود میده من 2تاشون رو انتخاب میکنم، مدیریت سرمایه رو توش در نظر میگیرم و استاپ میذارم بعد دقیقا همون 2 تا استاپ میخوره و 5 تای دیگه حد سود تپل میده، یا مثلا بزرگترین مشکلی که 90 % مواقع دارم ( کاملا جدی میگم 90% مواقع ) به محض گرفتن پوزیشن خلاف پوزیشن من مارکت حرکت میکنه استاپ رو به قول رفقا خیلی شیک و مجلسی میزنه و این شیک و مجلسیش فوق العاده هستش جوری که نهایتا 1 پیپ بالا یا پایینتر از استاپ میره و جالبترش اینه که تازگیها دیگه دهم پیپ حال میده، 1دهم تا 4دهم، 6 تا از استاپهای اخیرم اینجوری بوده روی گلد، یورو ین، یورو استرالیا و استرالیا دلار، نگید به حمایت و مقاومت و کف و سقف دقت نکردم که آمپرم میره بالا و این قصه سر دراز دارد...

جدیدا تصمیم گرفتم سیگنال بفروشم، هر کی خواست 1000 دلار بزنه به حسابم منم بهش میگم چه پوزیشنی گرفتم اون برعکسشو بگیره، صدی 99 تی پی میخوره، گفته باشم که 1000 دلار برای یک هفته هستش، تخفیفم نمیدم
                                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
                                X