اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    دیشب با شش نفر از دوستانم رفتیم سر یه باغی نشستیم ! هممون از همسرانمون جدا شده بودیم (حتی یکی از بچه ها دیروز اولین روز جداییش بود)

انجمن آنتی ازدواج راه انداختیم :دی
    هميشه نمی شود زد به بی خيالی و گفت:

تنهـــــــــــا امده ام ؟ تنهـــــــا می روم...

يک وقت هایی

شايد حتی برای ساعتی يا دقيقه ای...

کم می اوری

دل وامانده ات يک نفر را می خواهد..!!

نظر

• من کم آوردم چه کمی... اصلا زندگی نمیفهمم چیه.. زمان چیه... فعلا در دوره رکود به سر میبریم و هیچ نشانه ای مبنی بر دوره بازگشت از رکود به رونق در هیچ بخش از زندگیم مشاهده نمیشه !

نظر

• اینترنت ذغالی هم داره کار راه میندازه ها :دی

الان با این فلش ها هست که سیم کارت میزنی به نت وصل میشی ... دارم استفاده میکنم ( به اصلاح مودم gsm ) یاد دوران دیال آپ افتادم :دی

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          من کم آوردم چه کمی... اصلا زندگی نمیفهمم چیه.. زمان چیه... فعلا در دوره رکود به سر میبریم و هیچ نشانه ای مبنی بر دوره بازگشت از رکود به رونق در هیچ بخش از زندگیم مشاهده نمیشه !
          با سلام خدمت جناب pcmfund :
          شما فعلا تو دوره ی بدون روند هستی.هر آدمی بالاخره بعد از صعود و نزول تو زندگیش یه مدتی رنج میشه!!

بهتره روی اندیکاتورهای زندگیت کار کنی تا بعد از این دوره ی رکود وارد یه روند بسیار مثبت بشی!!

با آرزوی موفقیت برای شما
          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• agha omidvaram to moje 3 nasashi in yk eslah bashe ......doset darym
            ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 07-24-2012, 11:33 PM

نظر

• جذب

با سلام خدمت همه دوستان
              حتما همه شما هم درباره این قانون چیز هایی میدونید.
              در اون مورد که دوستان گفته بودن خواستم عرض کنم به هر چیزی که فکر کنیم و خط فکری خودمون رو با اون یکی کنیم ،چه خواسته چه ناخواسته....توی مسیرش قرار میگیریم.

به نکات مثبت فکر کنیم
              تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
              هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

• گر می نخوری طعنه مزن مستانرا بنیاد مکن تو حیله و دستانرا
                تو غره بدان مشو که می مینخوری صد لقمه خوری که می غلام*ست آنرا
                تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
                هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

• با سلام :

نه عزیزان اینگونه نبوده است .در واقع اگر قرار باشد اتفاقی برایمان بیفتد .ما قادر به جلوگیری از ان نیستیم .
                  متشکرم
                  زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• امشب ای ماه به درد دل من تسکینی
                    آخر ای ماه تو همدرد من مسکینی
                    کاهش جان تو من دارم و من می دانم
                    که تو از دوری خورشید چها می بینی
                    تو هم ای بادیه پیمای محبت چون من
                    سر راحت ننهادی به سر بالینی
                    هر شب از حسرت ماهی من و یک دامن اشک
                    تو هم ای دامن مهتاب پر از پروینی
                    همه در چشمه مهتاب غم از دل شویند
                    امشب ای مه تو هم از طالع من غمگینی
                    من مگر طالع خود در تو توانم دیدن
                    که توام آینه بخت غبار آگینی
                    باغبان خار ندامت به جگر می شکند
                    برو ای گل که سزاوار همان گلچینی
                    نی محزون مگر از تربت فرهاد دمید
                    که کند شکوه ز هجران لب شیرینی
                    تو چنین خانه کن و دلشکن ای باد خزان
                    گر خود انصاف کنی مستحق نفرینی
                    کی بر این کلبه طوفان زده سر خواهی زد
                    ای پرستو که پیام آور فروردینی
                    شهریارا گر آئین محبت باشد
                    جاودان زی که به دنیای بهشت آئینی

در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• این دهــان بستی دهــانی باز شـــد
                      كـو خـورنده*ی لــقمـه های راز شـــد

لــب فـروبــند از طـعـام و از شـــــــراب
                      ســـوی خوان آسـمــانی كن شـــتاب
                      گـر تــو این انبان ز نـان خــالی كـــنی
                      پـر زگـــوهــــر هـــای اجــــلالی كـــنی
                      طــفل جـان از شـیر شــیطان بــاز كن
                      بــــعـــد از آنـــش بـا مـــلك انـــباز كــن
                      چند خوردی چرب و شیرین از طـعــام
                      امـــتحـــان كــن چـــند روزی با صــیام
                      چــند شــب ها خواب را گشتی اسیر
                      یــك شـــبی بــیدار شــو دولـــت بـگیر
                      مولانا

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                        با سلام :

نه عزیزان اینگونه نبوده است .در واقع اگر قرار باشد اتفاقی برایمان بیفتد .ما قادر به جلوگیری از ان نیستیم .
                        متشکرم
                        با سلام خدمت شما.

به نظرم همین طرز تفکر که ما نمیتونیم جلوی چیزی رو بگیریم باعث میشه ادم چیزهای زیادی رو که از دیگران میشنوه باور کنه و همون چیزها براش اتفاق بیافتن.

به نظرم شما فقط سعی کن به وقاع خوشبین باشی و مثبت فکر کنی البته منظورم خوشبینی توی زندگی هست نه توی ترید!!
                        موفق باشید

نظر

• اندر رمضان خاک تو زر می گردد
                          چون سنگ که سرمه ی بصر می گردد
                          آن لقمه که خورده ای قذر می گردد
                          وان صبر که کرده ای نظر می گردد

مولانا

نظر

• آمد ماه صیام سنجق سلطان رسید
                            دست بدار از طعام، مائده جان رسید
                            روزه چو قربان ماست زندگی جان ماست
                            تن همه قربان کنیم جان چو به مهمان رسید
                            صبر چو ماهی است خوش، حکمت بارد از او
                            زانکه چنین ماه صبر بود که قرآن رسید
                            حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد
                            مولانا

نظر

• با سلام و تشکر از شما به خاطر اشعار زیبایی که قرار دادید.

راستش همیشه از اشعار مولانا خوشم میومد ولی وقت خوندنش رو نداشتم یا شاید هم تنبلی میکردم!

امیدوارم اگر وقت دارید به این کارتون ادامه بدید و اشعاری رو از مولانا قرار بدید.خیلی زیباست

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                سلام کسی روی مکتب مولانا کار کرده؟ یک جایی بودیم یک ادیبی چنان شعرهای مولانا رو تفسیر می کرد که توی یک فضای معنا برد ما رو!! علاقه مند شدم اساسی !

یک اسمی هم گفت یادم رفت که یکی از دانشمندان آمریکایی هم چند دهه پیش در خصوص این موارد کتابهایی نوشته که البته یک دوره چاپ شد ولی دیگه اجازه انتشار نگرفت ....

اگر کسی میدونه و مشرف هست یک توضیحاتی بده در خصوص اندیشه های مولانا
                                شاعر آمریکایی نامش coleman barrks هست
                                هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                                باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                                .

نظر

پردازش ...
                                X