اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    دوست عزیز شما درست میگید شاید پیش داوری کرده باشم که عذرخواهی میکنم .
    با قسمتهایی از حرفهای شما موافق هستم و با قسمتهایی مخالف .
    ببینید این بازار هم مثل همه مشاغل دیگه هم میتونه با سرمایه کم ایجاد بشه و هم میتونه با سرمایه های بزرگ ( بسته به هر شغل حداقل ها و حداکثرها متفاوت هستند ) پس اگر یه کم خودمون رو از آلام و آرزوها و همچنین ترسها دور کنیم و واقع بینانه نگاه کنیم میبینیم که چیز خاصی نیست و مثل همه کارهای دیگه به خود افراد و تلاششون بستگی داره که به کجا برسند و چقدر پیشرفت کنن . پیشرفتی که اصولی و منطقی باشه .
    اینکه کسی نمیاد بگه با چقدر داره ترید میکنه دلیلش این هست که یک مساله کاملا خصوصی هست . چه افرادی که با سرمایه کم کار کنند و چه افرادی که با سرمایه زیاد کار کنن معمولا چیزی بیان نمیکنن هر کدام بنا به دلایل خود . تازه وقتی با سرمایه بیشتر کار میکنن محافظه کارانه تر برخورد میکنن پس منطق میگه که نباید توقع داشت که افراد بیان کنند با چقدر دارند کار میکنند . ( یه مثال قابل لمس تر میزنم کسانی که وامهای چند هزار میلیاردی میگیرند، ما و شما اونهارو نمیشناسیم چون اونها خیلی بیشتر احتیاط میکنن چراکه بیشتر هم در خطر هستند مگر زمانی اونهارو بشناسیم که یه جایی توی بوق و کرنا کنه که فلانی اینقدر گرفته و الان اینطوری شده ) یه ضرب المثل هست که میگه سرمایه ترسو و محتاط هست . پس بیشتر کنترل اطلاعات میکنن و خیلی محافظه کارانه رفتار میکنن .
    سرمایه بالا غیر از خودنمایی و بعضا با هدفهای غیر مفید مثل همین جذب سرمایه دلیلی برای نمایش داده شدن ندارند ( البته روی این سخنم با اون نمایشهایی که برای آموزش همراه با پیش زمینه های قبلی مدیریت ریسک و مدیریت احساسات و کارهای حرفه ای و با اهداف سازنده هستند ، نیست . )

موفق و پیروز باشید
    دوست خوبم
    بحث ما این نبود که همه بیان بگن وباید بیان بگن که ما فلان قدر سرمایه داریم و چون این مسائله خصوصیه نباید درخواست بشه ...بحث من اینه که حساب اشخاصی که مدعی هستند و سند ارائه میدن رو از مدعیان عکسی جدا کنیم .. به احتمال زیاد دیدن جزئیات حساب با سرمایه ای قابل توجه نمیتونه خالی از لطف و بدون هیچ درسی برای ما باشه . چه تریدر در سود باشه چه در ضرر . در هر 2 صورت نکاتی برای یاد گیری و تجربه وجود داره
    عرض بنده اینه که اغلب دوستانی که مدعی کسب سود هستند و خودشون رو تریدر میدونن، میخوان خودشون رو با فرستادن چند عکس و چند سیگنال و تحلیل اثبات کنن و همیشه از ارائه سندی قابل قبول مثل همین اینوستور پسورد طفره میرن و میگن این مشخصات شخصیه و چنین و چنانه ... در صورتی که اگر اشتباه نکنم، فلسفه ی وجود اینوستور پسورد نمایش حساب به سرمایه گذاران برای جلب اعتماد و چگونگیه عملکردشونه ... غیر از اینه ؟
    ایا با درنظر گرفتن اینکه نمیشود از کسی نمایش حساب لایوش رو درخواست کرد ، که بسیارهم گفته ی درستی هست ، ما نباید ارائه و نمایش حسابی لایو با سرمایه ی قابل توجه از یک تریدر رو به عنوان یک فرصت و تجربه در نظر بگیریم ؟
    دوست خوبم باور بفرمایید ترید کردن درگفتار قابل مقایسه با خیلی مشاغل دیگه هست اما در عمل شاید با هیچ شغل دیگه ایی قابل مقایسه نباشه . مخصوصا در حسابهای سنگینتر که خود شما هم اشاره داشتید .
    میزان سرمایه درعملکرد افراد در ترید لایو بسیار تاثیر گذاره و باز هم باور بفرمایید با سرمایه های کم نمیشود امرار معاش کرد و حسابهای کوچیک برای آشنایی نسبی تریدر با استرس و احساسات ترید لایو مفید خواهند بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط fxsignal
      با سلام خدمت دوستان

عزیزانی که درخواست پسورد مجدد اینوست دادن من که عرض کردم برای یه مدت محدود میزارم و سپس عوض می کنم نمی دونم الان دلیل درخواست مجدد پسورد برای چی هست ؟؟
      با سلام
      دوست عزیز من و احتمالا خیلی از دوستان دیگه، زمانی پست شما رو دیدیم که در حقیقت مصادف شده با پایان اون زمانی که مد نظر شما برای بازدید حسابتون بوده . از این جهت اگر براتون ممکن باشه مشتاقم که اینوستور پسورد شما رو داشته باشم .
      با تشکر

نظر

• من از زمان مرگ سایتهای سرمایه و قیمتها تو این فرومهای ایرانی نیومدم.تو ایمیلام دیدم مثل اینکه من اینجا قبلا ثبت نام کرده بودم اومدم ببینم چه خبره. مثل اینکه اینجا از همه جا تو فرومهای ایرونی فعلا شلوغ تره. یه نگاه سرسری کردم دیدم دوستان فعالن. فقط تا جایی که دیدم خیلی از مطالب جدید که مثلا تو سایتهای خارجی مثل فارکس فکتوری بحث میشه اینجا خبری نیست. مثل مارکت پروفایل. بقیه مباحث هم مثل پرایس اکشن و یا supply and demand خیلی کم و ابتداییه.چرا؟ قبلا ها که قیمتها و سرمایه بودند مطالب خیلی به روز تر بودند. حالا اینا به کنار. دلیل اصلی که وادارم کرد یه پستی بزنم این بود که همینطور که یک نگاه سطحی به تاپیکها میکردم چند جا حی دیدم که بعضی ها در باره یه چیزی به اسم "لبه" نوشتن. اول گفتم این لبه دیگه چیه؟؟!! یهو گفتم نکنه edge رو میگن.راستش اولش کلی خندیدم ولی بعد گفتم اینو بنویسم که دوستان اشتباه نکنن. این edge تو این مباحث معنی لبه نمیده. به معنی دیگش که advantage هستش به کار میره یعنی مزیت و برتری. مثلا وقتی میگن استراتژی باید edge داشته باشه یعنی اینکه یک مزیت و برتری از سیستم 50/50 یا رندوم داشته باشه که سودده باشه نه اینکه لبه داشته باشه. اصلا لبه داشته باشه یعنی چی؟؟

قصدم بی احترامی نیست ولی ما رو شاد کردید. شاد باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
          نشانه ای برای اتمام روند مشاهده نشد...احتمالا قیمت بر زدن یک های دیگر تلاش خواهد کرد...

دلیل استاپ : ترید خلاف جهت روند
          نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
          هر کسی نشونه های مخصوص خودشو داره و این که نشانه های شما در این چارت دیده نمیشه به اون معنی نیست که سیستم من سیگنال نداده
          آزی ین به احتمال 99 درصد سقف هفتگی زده و این رنجبازی های این 1 ماهه اینو تثبیت کرده. البته استاپ قانونی باید بالای تاپ هفتگی میبود که نبود

قیمت ، یک های دیگر زد...

نظر

• سلام
            آقا نمیدوم جاش اینجاست یا نه من مانیتوری به این شکل میخوام جیکار کنم جی بخرم و از کجا لطفا اگه کسی اطلاع داره خبر بده .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
              قیمت ، یک های دیگر زد...
              :|
              نمیدونم چی بگم
              ابتدا باید متن رو کمی با دقت تر بخونیم
              بعدش این رو در نظر داشته باشیم که تعریف ( های زدن) با ( سقف) بسیار متفاوته
              و من توی جملم نوشتم {سقف هفتگی} که چنین چیزی توی مارکت دیده نمیشه
              و مهمتر از همه من مارکتو قسم ندادم که حتما باید جوری بشه که من گفتم

هر کسی نشونه های مخصوص خودشو داره و این که نشانه های شما در این چارت دیده نمیشه به اون معنی نیست که سیستم من سیگنال نداده
              آزی ین به احتمال 99 درصد سقف هفتگی زده و این رنجبازی های این 1 ماهه اینو تثبیت کرده. البته استاپ قانونی باید بالای تاپ هفتگی میبود که نبود

ویرایش توسط WOLF.051 : https://www.traderha.com/member/13909-wolf-051 در ساعت 02-13-2017, 12:47 AM
              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
              There is also a time to buy and a time to sell
              !

Rocco fund
              13:21 26.12.2016

نظر

• منبعی برای مبتدیان

سلام بنده مبتدی هستم و نتونستم منبع خوبی برا یادگیری کامل تریدینگ پیدا کنم ممنون میشم یه منبع جامعی رو در معرفی بکنید
                با مفاهیم بازار فارکس و چگونگی کارش آشنام و مدتیه با دمو اکونت مشغول ترید هستم
                ولی نمی دونم فیبوناچیو اندیکاتورو اینا چین و به چه دردی میخورن

نظر

• “در آخر، ما فقط حسرت گام هایی که بر نداشتیم را خواهیم خورد، رابطه هایی که از داشتنشون ترسیدیم، و تصمیم هایی که زمان زیادی صرف گرفتنشون کردیم.”

لوئیس کارول

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• از چهار حیوان در بازار به عنوان نماد نام برده می شود :

گاو(Cow) ، خرس (Bear) ، خوک(Pig) ، گوسفند(Sheep)

معامله گران می گویند گاوها و خرس ها پول در می آورند اما خوک ها و گوسفندها قربانی می شوند.

یک گاو با شاخ هایش می جنگد و به وسیله آن حریف را به سمت بالا پرتاب می کند.

گاوها خریداران هستند کسانی که روندهای صعودی را تشخیص می دهند و از افزایش قیمت پول در می آورند.

اما یک خرس با پنجه هایش حریف را به زمین می کوبد خرس ها فروشندگانی هستند که با فروش در روندهای نزولی از ریزش قیمت به سود می رسند.

خوک ها نماد طمع کارانند زمانی که برای برآوردن حس طمع خود دست به معامله می زنند خود را قربانی می کنند.

بعضی از خوک ها اقدام به معاملاتی با حجم بسیار بالا نسبت به میزان سرمایه شان می کنند که با یک نوسان کوچک بر خلاف جهت معامله شان نابود می شوند و خوک های دیگر به امید سودهای بیشتر و بزرگ تر آن قدر در معامله ای که به سود نشسته است می مانند تا جهت بازار عوض می شود و همان سود را نیز از دست می دهند.

گوسفندها بسیار منفعل و ترسو عمل می کنند و منتظر می مانند تا از روند حاکم و اساتید اعظم ونظرات دیگران پیروی کنند. آن ها شاخ گاو بر سر خود می گذارند و گاهی نیز لباس خرس می پوشند و سعی می کنند که مثل آنها رفتار کنند.

گوسفندها را می توان از روی بع بع کردن های سوزناکشان زمانی که بازار دچار تغییر و نوسان می شود شناخت.

زمانی که بازار باز می شود گاوها می خرند – خرس ها می فروشند – خوک ها و گوسفندها زیر دست و پا له می شوند و معامله گرانی که هنوز تصمیم نگرفته اند خارج از گود به نظاره می نشینند.

در ھﺮ معامله ، ﻣﺎﺑﯿﻦ ﮔﺎوھﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮاھﻨﺪ ﻗﯿﻤﺖ را ﺑﺎﻻ ﺑﺒﺮﻧﺪ و ﺧﺮسها ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮاھﻨﺪ آﻧﺮا ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﮑﺸﻨﺪ، درﮔﯿﺮی وﺟﻮد دارد. اﮔﺮ ﮔﺎوھﺎ ﺑﺮﻧﺪه ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺮﯾﺪ و اﮔﺮ ﺧﺮسها ﺑﺮﻧﺪه می شوند ، ﺑﺎﯾﺪ ﻓﺮوﺧﺖ. اﮔﺮ ﻗﺪرت ھﺮدو ﻧﺰدﯾﮏ به هم ﺑﻮد، ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﮐﻨﺎری اﯾﺴﺘﺎد و وارد ﻧﺸﺪ.
                    هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• چرا من نمی توانم تصاویر بعضی از تاپیک ها را ببینم ؟
                      کوکی فایرفاکس سایت را پاک کردم ولی باز هم درست نشد تصاویر بعضی از پست ها و حتی تاپیک ها نمایش داده نمی شود

نظر

• دقیقا بیشتر اوقات بدون vpn نمیشه تصاویر را دید

نظر

• فکر کنم همه این مشکل را داشته باشند

نظر

• اذان
                            خیلی خیلی جالبه❤️

آﯾﺎ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﺪ: ﺩﺭﻃﻮﻝ24 ﺳﺎﻋﺖ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯ، ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﺻﺪﺍﯼ ﺍﺫﺍﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮐﺮﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﻗﻄﻊ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ!

ﺻﺪﺍﯼ ﺍﺫﺍﻥ ﺩﺭ ﮐﺮﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﻗﻄﻊ نمےﺸﻮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺑﺮﺳﺪ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﺩﺭﺟﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺁﻏﺎﺯ مےﺸﻮﺩ .

ﮔﻔﺘﻦ ﺍﺫﺍﻥ 4 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻻﺯﻡ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺯﻣﯿﻦ ﺩﺍﺭﺍﯼ 360 ﺧﻂ ﻓﺮﺿﯽ ﺍﺯﻗﻄﺐ ﺷﻤﺎﻝ ﺑﻪ ﻗﻄﺐ ﺟﻨﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﻌﺎﺩﻝ 360 ﺩﺭﺟﻪ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ؛ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ، ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ : ﻇﻬﺮ ﺷﺮﻋﯽ ﺩﺭﺧﻂ1 ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﻮﺩ، 4 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﺪﺗﺎ ﻇﻬﺮﺷﺮﻋﯽ ﺩﺭﺧﻂ 2 ﺷﺮﻭﻉ ﺷﻮﺩ،ﻭﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﻣﻌﺎﺩﻝ ﺯﻣﺎﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺧﻂ ﯾﮏ ﺍﺫﺍﻥ ﮔﻔﺘﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ . ﺑﻪ ﺍین ﺗﺮﺗﯿﺐ 360 ﺿﺮﺑﺪﺭ 4ﻣﯿﺸﻮﺩ 1440 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﮐﻪ ﻣﻌﺎﺩﻝ24 ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ .....

ﺍﻟﻠﻪ ﺍﻛﺒﺮ ... اینجاست که خدای متعال خطاب به پیامبرش (ص) میفرماید:

"و رفعنا لک ذکرک" یعنی ذکر و یاد تو را بلند کردیم... یعنی حداقل در هر اذان که یادی از پیامبر میشود و اسم مبارکش ذکر میگردد. پس هیچ دقیقه ای روی کره ی زمین نیست مگر آنکه اسم رسول خدا آورده شود ....
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78
                              ما اقا مصطفی رو خیلی دوست داریم ولی با این استدلال صدای بوق ماشینها و قوقلی قوقو خروسها و ... هم همین وضعیت رو داره! آیا ایمان نمی آورید؟

به یزدان که گرماخرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم

به یزدان و به الله که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم ...

حداقل با صدا و صوتی مقایسه کن که معنی و مفهوم داشته باشه شاید که ایمان بیاوریم
                              وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                              اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                              ولی
                              بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• در حالت ایده ال بله کاملا درسته
                                ولی در حالت واقعی باید هر یک درجه از کمربند زمین یک شهر یا حداقل روستا آن هم مسلمان وجود داشته باشه که این چرخه رو کامل کنه
                                به علاوه فضاهایی از کره زمین هستند که خشکی های محدودی دارند و یا اصلا ندارند مانند فاصله ی خالی بین آمریکا و روسیه که از قطب شمال تا جنوب فقط آبه و حدودا 7 درجست
                                Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                                There is also a time to buy and a time to sell
                                !

Rocco fund
                                13:21 26.12.2016

نظر

پردازش ...
                                X