اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یک روز کنار خیابون واستاده بودم که یکدفعه یک 18 چرخ یک بوقققققققققققققققققققق زد که فکر میکنم همه مردم با این بوق از جای خود پریدند.

نظر

• تحلیل بین بازاری

تحلیل بین بازاری به بررسی و پیش بینی بازارهای جانبی سهام، کالا، اوراق قرضه و ارز از طریق تحلیل بنیادی، تکنیکی یا انتظارات می پردازد تا بدینوسیله جریان سرمایه بین بازارها برآورد شود و در نتیجه از روی عرضه و تقاضا روند و جهت حرکتی بازار هدف پیش بینی شود. اولویت اهداف تحلیل گران بین بازاری عبارت است:
      الف) بازارها با یکدیگر در ارتباط هستند
      ب) تحلیل بین بازارها بررسی عوامل و اطلاعات خارج از بازار است(ریسک سیستماتیک)
      ج)تحلیل بین بازاری به تنهایی در مورد جریان آینده یک بازار قضاوت نمی کند اما پایه ای برای جریان سرمایه است

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• رفتم به اوستا بنا میگم اوستا این در یه لنگه ما رو بردار بجاش یه در دو لنگه ماشین رو بزار، فقط قربونت یادت باشه یه جفت سکوی کوچیک هم بزار واسه رد شدن ماشین از روی جوب جلوی در خونه.
        اوستا هم سینه ستبر کرد و گفت بروی چشم

کارش رو کرد و رفت و حالا 10 روز گذشته و ما هم هنوز داریم ماشین رو جلوی در حیاط پارک می کنیم.

جامعه ماندگان در کف پارکینگ
        Think / Act / Enjoy

نظر

• نظر

• گاهی می اندیشم که چرا با وجودی که می دانم و می دانید که در تایم فریم های بالاتر، الگوها و اصول تحلیل تکنیکال بهتر عمل می کنند و از دیگر سوی، آرامش بیشتری هم بر معامله گر حکم فرماست، با رفتن به تایم های پایین تر خود را درگیر مشکلات تحلیلی و روانی می کنیم.

پوند/دلار - تایم هفتگی:

سطح مقاومتی محکم که در گذشته حمایت بوده داشته ایم، چنگال آندروز داشته ایم، پیوت سالانه داشته ایم، واگرایی منفی خفیف داشته ایم، ریتم ریزشی تند و اصلاحی کند داشته ایم، بعد یک کندل دوجی هم داشته ایم. دیگر چطور باید یک ارز داد بزند که بیا مرا دریاب و سل کن؟!

نظر

• نیمی از جهان، افرادی هستند که چیزی برای گفتن دارند و نمی توانند بگویند؛و نیم دیگر افرادی هستند که چیزی برای گفتن ندارند،ولی همیشه حرف میزنند.

رابرت فراست

نظر

• دوست دارم نگاهم را به آينده کنم
                مي خوام روي تموم نقشهاي گذشته يک خط بکشم
                آخه نميشه اون نقشها رو پاک کرد
                ولي ميشه با کشيدن خط روي همه اونا از فکرشون بيرون بيايي
                مي خوام دوباره متولد بشم
                ميخوام اين حصار تنهايي خودمو خراب کنم
                از آوار اون يه خونه نو تازه و قشنگ بسازم
                ديگه بايد نگاهمو به زندگي عوض کنم
                اگر فراموش شدم ديگه خودم نبايد خودمو فراموش کنم
                اين يعني اميد
                شايد اين باعث بشه که دوباره منم تو يادها آورده بشم
                خدايا کمکم کن
                کمکم کن تا دوباره با لباسي نو چهره زندگيمو زيبا کنم
                اگر همه دنيا هم منو فراموش کنند واسم مهم نيست
                خدايا تو هستي که بايد بياد من باشي
                پس به اميد تو زندگي ميکنم
                خدايا متشکرم
                پس به اميد تو زندگي ميکنم
                خدايا متشکرم

نظر

• دل خوش از آنیم که حج میرویم
                  غافل از آنیم که کج میرویم

کعبه به دیدار خدا میرویم
                  او که همینجاست کجا میرویم

حج بخدا جز به دل پاک نیست
                  شستن غم از دل غمناک نیست

دین که به تسبیح و سر وریش نیست
                  هرکه علی گفت که درویش نیست

صبح به صبح در پی مکر و فریب
                  شب همه شب گریه و امن یجیب

نظر

• آرش دلم بدجوری داغونه نمیدونم اون زن بی نوا و این بچه با هزار آرزوی ندیده چجوری زندگی می کنن.
                    بچه ها بخدا نمیدونم چجوری ای درد دلم رو بیرون بریزم
                    هموطن هامون تو آذربایجان تو سرمای کشنده و فلج کننده اونجا دارن با مرگ دست و پنجه نرم می کنند بعد آقایون به دنبال چی مسایلی هستند؟!؟!؟
                    امروز یه برنامه ای دیدم که توش یکی از آذری زبانان مناطق زلزله زده داشت به لهجه شیرین آذری میگفت اینجا هر کمکی هم اومده از طرف مردم عادی بوده و .......اصلا به فکر ما نیست.

این یعنی چی آخه؟!؟!؟

ای خدا هیچ وقت توانایی کنار اومدن با این دردها رو بهم نده

کلیه دوستان حاضر در فروم پرسپولیس

حاضرین یه برگریزون راه بندازیم برای هموطنان آذربایجانی و بدیم دست یه معتمد تا برسونه دستشون؟

یه فکر دیگه هم دارم:

هرماه همه باهم یه برگریزون داشته باشیم برای نیازمندان و فقرای مستحق و بدیم دست یک معتمد تا برسونه به دستشون

حتی میتونیم هر دفعه برای یک منطقه از کشور برنامه داشته باشیم

بخدا اونا و مخصوصا بچه های کوچیکشون هم مثل ما حق زندگی دارن، حق تحصیل دارن

تو این وضعیت دهشتناک گرونی های اخیر خدا میدونه چند تاشون زیر این فشار از میدون بدر شدن

برقرار و پایدار باشید
                    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-26-2012, 02:13 AM
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• هرکس موافق هست یه صندوق راه اندازی کنیم و سر ماه هر کس هرچقدر دوست داشت بریزه و به نیازمندان اهدا کنیم !

حالا صندوق میتونه وبمانی باشه یا هرچیز دیگه که کمک ها جمع آوری بشه !

یک پنجم درآمدتون هم نزر این فقرا کنید جای دوری نمیره ! و خدا چندین برابرش واستون میفرسته و شک نکنید !

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        هرکس موافق هست یه صندوق راه اندازی کنیم و سر ماه هر کس هرچقدر دوست داشت بریزه و به نیازمندان اهدا کنیم !

حالا صندوق میتونه وبمانی باشه یا هرچیز دیگه که کمک ها جمع آوری بشه !

یک پنجم درآمدتون هم نزر این فقرا کنید جای دوری نمیره ! و خدا چندین برابرش واستون میفرسته و شک نکنید !

ارادت
                        سلام
                        من هم اینکار را بسیار مناسب میدونم و امیدوارم هیچ فردی محتاج و گرفتار نشه
                        الهی امین

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها

آرش دلم بدجوری داغونه نمیدونم اون زن بی نوا و این بچه با هزار آرزوی ندیده چجوری زندگی می کنن.
                          بچه ها بخدا نمیدونم چجوری ای درد دلم رو بیرون بریزم
                          هموطن هامون تو آذربایجان تو سرمای کشنده و فلج کننده اونجا دارن با مرگ دست و پنجه نرم می کنند بعد آقایون به دنبال چی مسایلی هستند؟!؟!؟
                          امروز یه برنامه ای دیدم که توش یکی از آذری زبانان مناطق زلزله زده داشت به لهجه شیرین آذری میگفت اینجا هر کمکی هم اومده از طرف مردم عادی بوده و .......اصلا به فکر ما نیست.

این یعنی چی آخه؟!؟!؟

ای خدا هیچ وقت توانایی کنار اومدن با این دردها رو بهم نده

کلیه دوستان حاضر در فروم پرسپولیس

حاضرین یه برگریزون راه بندازیم برای هموطنان آذربایجانی و بدیم دست یه معتمد تا برسونه دستشون؟

یه فکر دیگه هم دارم:

هرماه همه باهم یه برگریزون داشته باشیم برای نیازمندان و فقرای مستحق و بدیم دست یک معتمد تا برسونه به دستشون

حتی میتونیم هر دفعه برای یک منطقه از کشور برنامه داشته باشیم

بخدا اونا و مخصوصا بچه های کوچیکشون هم مثل ما حق زندگی دارن، حق تحصیل دارن

تو این وضعیت دهشتناک گرونی های اخیر خدا میدونه چند تاشون زیر این فشار از میدون بدر شدن

برقرار و پایدار باشید

نظر

• وزیر آموزش و پروش پس از انتشار خبر اتوبوس واژگون شده راهیان نور و کشته شدن دانش آموزان بی گناه

وزیر آموزش و پرورش در پی سانحه تصادف اتوبوس اردوی راهیان نور پیامی صادر کرد.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن پیام حمید رضا حاجی بابایی بدین شرح است:
                            «ما عندکم ینفد و ما عندالله باق ولنجزین الذین صبروا ((سوره نحل آیه 96))

با کمال تاسف و تاثر خبر سانحه غم انگیز اتوبوس حامل دانش آموزان راهیان نور بهمراه تعدادی از دانش آموزان عزیز و دونفر از معلمان ومربیان گرامی و یک نفر از پاسداران عزیز همه ما فرهنگیان و دانش آموزان و ملت بزرگ ایران اسلامی را عزادار نمود ، بی گمان آن عزیزان که عمر خود را در راه تعلیم و تربیت سپری ساخته و در راه مقدس شهیدان و زیارت آنان جان خود را از دست داده اند ، اکنون در جوار رحمت حق آرمیده و از نعمات واسعه پروردگار برخوردارند، گرچه کلام قاصر از آن است که تسلی بخش اندوه از دست دادن این عزیزان باشد ، اما امید به رحمت حق تعالی و نیل به آرامش ابدی آن عزیزان سفر کرده و الطاف الهی آن را تحمل پذیر خواهد کرد . اینجانب با دلی آکنده از اندوه این مصیبت جانسوز را به بازماندگان محترم به ویژه خانواده آن عزیزان سفر کرده تسلیت عرض می کنم و آمرزش ابدی برای درگذشتگان و سلامت و صبر جمیل برای بازماندگان از درگاه ایزد منان مسالت دارم ، امیداست همانند روزهای گذشته همیشه در جوار شهیدان دوران دفاع مقدس و قرب الهی از رحمت واسعه الهی برخوردار گردند.

حمید رضا حاجی بابایی
                            وزیر آموزش و پرورش»

شما جایی از پیگیری دیدن تو رو خدا به منم بگین شاید من کور هستم نمی بینم.

شما رو نمیدونم ولی من یکی که نفر اول میرم پای صندوق رای، به کارایی بالای این وزیر پیگیر و دوست داشتنی رای میدم
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوال جمعی از خبرنگاران درباره حادثه اخیر اتوبوس راهیان نور و کشته شدن 26 نفر از دانش آموزان به این جمله بسنده کرد:

" از مسئولانش بپرسید."

Think / Act / Enjoy

نظر

• یکی از برترین کاریکاتور های تاریخ

نظر

پردازش ...
                                X