اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    اول اینکه بگو تو چه مقطعی میخوای بخونی؟
    دوم اینکه اگر علاقت به بورس و مباحث مالی هستش پیشنهاد میکنم شاخه های مدیریت مالی رو بررسی کن و اگه درسهاش رو دوست داشتی ادامه بده.
    شاد و موفق باشی
    سلام بابک جان ممنونم از اینکه به سوالم توجه کردی اول این را بگم که راستش من دیپلم دارم ولی به پیشنهاد برادرم باز میخوام شروع به درس خوندن بکنم
    راستش چون چند سالی هست که هم تو بورس فعالیت دارم وهم فارکس با خودم گفتم که رشته اقتصاد بخونم شاید به دردم بخوره البته نه بخاطر مدرکش فقط به خاطر اطلاعاتی که میشه در مورد اقتصاد وشاید صورت های مالی شرکتها وچیزهای دیگه ای که تو بورس وفارکس به درد بخوره به خاطر همین با خودم گفتم بهترین کار اینه که برم دانشگاه پیام نور چون نه امتحان داره ونه پول خیلی زیادی میخواد پس رفتم دانشگاه پیام نور محل زندگیم با پرسش و جستجو از مسئولین فهمیدم فقط شاخه نظری داره حالا میخوام ببینم ایا این ارزش درس خوندنش را دراه یا نه؟
    اگر کسی منا راهنمایی کنه ممنونش میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      سلام بابک جان ممنونم از اینکه به سوالم توجه کردی اول این را بگم که راستش من دیپلم دارم ولی به پیشنهاد برادرم باز میخوام شروع به درس خوندن بکنم
      راستش چون چند سالی هست که هم تو بورس فعالیت دارم وهم فارکس با خودم گفتم که رشته اقتصاد بخونم شاید به دردم بخوره البته نه بخاطر مدرکش فقط به خاطر اطلاعاتی که میشه در مورد اقتصاد وشاید صورت های مالی شرکتها وچیزهای دیگه ای که تو بورس وفارکس به درد بخوره به خاطر همین با خودم گفتم بهترین کار اینه که برم دانشگاه پیام نور چون نه امتحان داره ونه پول خیلی زیادی میخواد پس رفتم دانشگاه پیام نور محل زندگیم با پرسش و جستجو از مسئولین فهمیدم فقط شاخه نظری داره حالا میخوام ببینم ایا این ارزش درس خوندنش را دراه یا نه؟
      اگر کسی منا راهنمایی کنه ممنونش میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستم،
      ببین بحث بورس و فارکس زیاد با هم وجه تشابهی ندارن از نظر مباحثی که باید مطالعه کنی. بورس داخلی بیشتر باید اقتصاد خرد بدونی، و تحلیل صورتهای مالی کار یک نفره که اصول حسابداری بلد باشه و بتونه از صورتهای مالی هر چی که لازمه استخراج کنه. اما تو فارکس باید اقتصاد کلان بدونی اونم نه در سطح یک کشور، که در سطح جهانی و این نیاز به دونستن اقتصاد داره...
      حالا ببین کدومشو بیشتر میپسندی همونو ادامه بده
      اینجا رو بخون، حتما کمکت میکنه
      شاد و موفق باشی
      ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• منتقل شد.
        به زنگ تفریح
        ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 06-23-2013, 08:28 PM

نظر

• هوووووو م ..... بلیزر .......... بنازمش که بچه ها هم عاشقش هستن

چند روز پیشا یه بچه 13 ساله گفت آقا مشکلی نداره یه عکس باهاش بگیرم .؟؟ گفتیم نه ولی یکیشو به خودمم بده گفتم اسمت چیه گفت مهدی ...... (( رفسنجان خیابون معراج رو به رو پیتزا چی لی ز ))

............. آرام جانم جنرال موتورز کمپانی ...... + (( عکس آخری مال کوهپایه همراه اسکورت تیم دوچرخه سواری رفسنجان ........ ))

نظر

• سلام دوستان این وبلاگ خیلی وبلاگ باحالیه از امضای یکی از بچه های فروم matin77 برداشتم گفتم شاید به درد کسی بخوره. رایگان استراتژی رو اکسپرت میکنه البته تا حالا باهاشون کار نکردم همین امروز دیدم گفتم کسی نره پول برای این چیزها بده اگر خلاف قوانین بود خواهشا مدیر فروم پست رو حذف کنه.

بازار بورس

ارادتمند-----------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• الهام: احمدی.نژاد در زمان ظهور امام زمان(عج) با رجعتی دوباره باز خواهد گشت

من هیچی نمیگم فقط خبر وکامنتاشو بخونید
              حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط aryaqwa نمایش پست ها
                اول اینکه بدون شرح...!!!

دوم اینکه من نمیدونم چرا میریم فیلم های قرون وسطی و حکومت و خدایی کلیساها بر مردم و عوامفریبی اونها رو میبینیم وقتی......!!!
                Think / Act / Enjoy

نظر

• رفقا شانسو ببینین تا کجا اومد ولی تی پی نخورد

اخه ادم بره به کی بگه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-25-2013, 09:31 PM
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• [QUOTE=mohsen_hps;73763]رفقا شانسو ببینین تا کجا اومد ولی تی پی نخورد

اخه ادم بره به کی بگه

انصافا دلم کباب شد برات
                    گناه داشتی!
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-25-2013, 09:30 PM

نظر

• سلام یه 4 ماهی می شد که نبودم از بازار چه خبر؟

نظر

• نوشته اصلی توسط baziyan66 نمایش پست ها
                        سلام یه 4 ماهی می شد که نبودم از بازار چه خبر؟
                        سلامتی

امیدواریم بیشتر شما را در فروم زیارت کنیم .
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط baziyan66 نمایش پست ها
                          سلام یه 4 ماهی می شد که نبودم از بازار چه خبر؟
                          درود بر شما

چهار ماه از سیستم و بازار دور بودن واسه شخص بنده یک کابوس هست !

از برج 6 الی 7 منم باید دوماهی از خدمت دوستان مرخص بشم.

بعد از این مدت با انرژی بیشتر و ایده های خوبتر در خدمت همه عزیزان هستم.

تاپیک الیوت به چندی از دوستانم می سپارم و بخش بنیادی به دست خدا !

قرار بود بیخبر این دوماه نباشم اما دیگه این دوستمون زخم رو تازه کرد و بیان کردیم !
                          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 06-25-2013, 02:35 PM
                          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• در خارج از ايران چطور مي توان خودرو قسطي خريد؟!

بازار داخلي خودرو چند وقتي است که مشوش و سردرگم شده است. از يک سو متقاضيان خريد خودرو به اميد ارزان تر شدن قيمت ها نشسته اند و از سوي ديگر خودروسازان و مسئولانش تاکيد مي کنند که قيمت خودرو ارزان نخواهد شد. درکنار تمام اين موارد، يک مورد اساسي را بايد اضافه کرد و آن اينکه ديگر متقاضيان خودرو، پرداخت حداقل 20ميليون تومان براي خودرويي با کمترين امکانات را به صرفه نمي بينند.

به گزارش افکارنيوز، در حاليکه خودروسازان داخلي با وجود بيش از 30سال انحصار در صنعت، به علت گرفتاري در تحريم ها، اقدام به افزايش قيمت خودروهاي خود کرده اند که خودروسازان خارجي علاوه بر درگير شدن با بحران اقتصادي غرب،نه تنها قيمت محصولات خود را افزايش ندادند، بلکه با توليد محصولات جديدتر و به روز کردن محصولات خود، خود را از ورشکستگي نجات دادند. در کنار آن، سعي کردند تا با آسان تر کردن شرايط فروش، مشتري هاي خود را از تمام اقشار جذب و در واقع خريد را براي تمام متقاضيان خودرو مهيا کنند. آنها هيچگاه به دنبال توجيه افزايش قيمت ها بدون ارتقاي سطح کيفي محصولات نبوده اند. متاسفانه شرايط اقساط خودروسازان داخلي به گونه اي است که باز هم تمام متقاضيان آن را به صرفه نمي بينند؛ موضوعي که براي خودروسازان خارجي به گونه اي ديگر است.

کياموتورز
                            کمپاني کيا موتورز در آمريکا، فروش اقساطي خودروهايش را بدين گونه تعيين کرده است: متقاضيان خريد قسطي کيا سورنتو 2014 مي توانند با اقساط 36ماهه صاحب خودرو شوند. آنها بعد از پرداخت 2هزار و 500دلار در ابتداي امضاي قرارداد، ماهيانه تنها 239دلار مي پردازند. همچنين شرايط اقساط و ليزينگ کيا اسپورتيج نيز، ماهيانه 39هزار دلار بعد از پرداخت حدود 2هزار دلار در ابتداست.

متقضيان خريد ليزينگي کيا اوپتيما، بعد از پرداخت 2هزار و 4دلار در ابتداي خريد، مي توانند با پرداخت ماهيانه 199دلار سوار بر خودروي موردعلاقه خود شوند. کياموتورز براي کساني که کمترين بودجه را نيز دارند راه حل خريد در نظر گرفته است. براي مثال حتي خودروي 13هزار دلاري خود را به صورت اقساط با شرايط مناسب در اختيار متقاضيان مي گذارد. براي خودروي ريو، شرايط اقساط به گونه اي تعيين شده است که در ابتدا تنها 2هزار دلار بايد پرداخت کرد و سپس طي 36ماه، ماهيانه 159دلار براي خريداران تعيين کرده است.

هيونداي
                            هيونداي کره اي نيز شرايط خريد اقساط را طوري تعيين کرده است که خريد براي تمام اقشار اسان باشد. اين در حاليست که خودروهاي اين برند در ايران جزء لوکس ها محسوب مي شود و هرکسي توان سوار شدن بر خودروهايش را ندارد.

شرايط اقساط هيونداي اکسنت به گونه اي است که در ابتدا با پرداخت 1899دلار مي توان سوار بر اين خودرو شد و سپس تا 3سال ماهيانه 159دلار به حساب نمايندگي واريز کرد. براي هيونداي آزرا نيز ديگر احتياجي به پرداخت اوليه نيست و تنها با پرداخت ماهيانه 469دلار در ماه در طي 3سال مي توان اين خودرو را خريداري کرد.

خريداري اقساط هيوندي النترا 2013 نيز تنها احتياج به 2هزار و 199دلار پرداخت اوليه و ماهيانه 159دلار اقساط براي 36ماه دارد.

اقساط هيونداي کوپه 2013 نيز ماهيانه 289دلار در کنار 2هزار و 699دلار پرداخت اوليه است.

تويوتا
                            تويوتا کمري در حالي خريدش در ايران دشوار است که در خارج از کشور با اقساط 60ماهه بدون پرداخت اوليه يا پول پيش بدون اينکه کمپاني مبلغي را به قيمت خودرو اضافه کند، مي توان آن را خريداري کرد. همچنين شرايط ليزينگ آن، 299دلار براي 24ماه و پرداخت 2499دلار در هنگام خريد، ذکر شده است.

براي سوار شدن ليزنگي تويوتا راو4 نيز در ابتدا پرداخت 2999دلار الزامي است و سپس ماهيانه 209دلار بايد به حساب فروشنده واريز کرد.

تويوتا کرولا نسبت به سايرين شرايط آسان تري دارد. متقاضيان اين خودرو نيز مي توانند در ابتدا 1999دلار بپردازند و سپس در 36ماه، با پرداخت ماهيانه 169دلار حساب خود را تسويه کنند.

نيسان
                            گرچه نيسان تحت تاثير لابي صهيونيستي مجبور به ترک بازار ايران شد، اما شرايط فروش اقساطي جالبي دارد. اقساط ماهيانه نيسان پث فايندر، ماهيانه 279دلار در کنار پرداخت اوليه 2399دلار پرداخت اوليه است.

در شرايط ليزينگ نيسان روژ نيز پرداخت پول پيش معادل 2999دلار در کنار پرداخت 209دلار تا 39ماه الزاميست.

شرايط اقساط نيسان آلتيما که نامش براي ما ايراني ها آشناتر است، ماهيانه 199دلار در کنار 1999دلار پرداخت اوليه است.

فورد
                            نام فورد براي ما ايراني ها بسيار اشناست. گرچه فورد در ايران لوکس محسوب مي شود اما در خود آمريکا خودرويي از نوع کلاس معموليست. به طور مثال شرايط اقساط فورد موستانگ، 249دلار ماهيانه تا 39ماه، در کنار 2549دلار پرداخت اوليه است.

متقاضيان فورد اج نيز بايد در ابتدا 2874دلار پرداخت کنند و تا 24ماه نيز 199دلار اقساط بپردازند. فورد فوژن نيز شرايطي مشابه فورد اج دارد. براي خريد اقساطي اين خودرو نيز بايد 2834دلار پول اوليه و 199دلار ماهيانه تا 2سال پرداخت کرد.

فولکس واگن
                            اين کمپاني آلماني نيز براي خريداران و متقاضيان خودرو شرايط خوبي در نظر گرفته است. فرقي که فروش اقساطي فولکس واگن با ساير کمپاني ها دارد، اين است که پرداخت اوليه يا پول نقد اوليه تعيين نکرده است و تنها با پرداخت مبلغي به صورت ماهيانه مي توان سوار بر خودروهاي اين کارخانه شد.
                            براي خريداري فولکس تيگوان، فقط کافيست تا 39ماه، ماهيانه 299دلار پرداخت کنيد. اين رقم براي فولکس پسات 249دلار و براي فولکس جتا 199دلار است.
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              در خارج از ايران چطور مي توان خودرو قسطي خريد؟!

بازار داخلي خودرو چند وقتي است که مشوش و سردرگم شده است. از يک سو متقاضيان خريد خودرو به اميد ارزان تر شدن قيمت ها نشسته اند و از سوي ديگر خودروسازان و مسئولانش تاکيد مي کنند که قيمت خودرو ارزان نخواهد شد. درکنار تمام اين موارد، يک مورد اساسي را بايد اضافه کرد و آن اينکه ديگر متقاضيان خودرو، پرداخت حداقل 20ميليون تومان براي خودرويي با کمترين امکانات را به صرفه نمي بينند.

به گزارش افکارنيوز، در حاليکه خودروسازان داخلي با وجود بيش از 30سال انحصار در صنعت، به علت گرفتاري در تحريم ها، اقدام به افزايش قيمت خودروهاي خود کرده اند که خودروسازان خارجي علاوه بر درگير شدن با بحران اقتصادي غرب،نه تنها قيمت محصولات خود را افزايش ندادند، بلکه با توليد محصولات جديدتر و به روز کردن محصولات خود، خود را از ورشکستگي نجات دادند. در کنار آن، سعي کردند تا با آسان تر کردن شرايط فروش، مشتري هاي خود را از تمام اقشار جذب و در واقع خريد را براي تمام متقاضيان خودرو مهيا کنند. آنها هيچگاه به دنبال توجيه افزايش قيمت ها بدون ارتقاي سطح کيفي محصولات نبوده اند. متاسفانه شرايط اقساط خودروسازان داخلي به گونه اي است که باز هم تمام متقاضيان آن را به صرفه نمي بينند؛ موضوعي که براي خودروسازان خارجي به گونه اي ديگر است.

کياموتورز
                              کمپاني کيا موتورز در آمريکا، فروش اقساطي خودروهايش را بدين گونه تعيين کرده است: متقاضيان خريد قسطي کيا سورنتو 2014 مي توانند با اقساط 36ماهه صاحب خودرو شوند. آنها بعد از پرداخت 2هزار و 500دلار در ابتداي امضاي قرارداد، ماهيانه تنها 239دلار مي پردازند. همچنين شرايط اقساط و ليزينگ کيا اسپورتيج نيز، ماهيانه 39هزار دلار بعد از پرداخت حدود 2هزار دلار در ابتداست.

متقضيان خريد ليزينگي کيا اوپتيما، بعد از پرداخت 2هزار و 4دلار در ابتداي خريد، مي توانند با پرداخت ماهيانه 199دلار سوار بر خودروي موردعلاقه خود شوند. کياموتورز براي کساني که کمترين بودجه را نيز دارند راه حل خريد در نظر گرفته است. براي مثال حتي خودروي 13هزار دلاري خود را به صورت اقساط با شرايط مناسب در اختيار متقاضيان مي گذارد. براي خودروي ريو، شرايط اقساط به گونه اي تعيين شده است که در ابتدا تنها 2هزار دلار بايد پرداخت کرد و سپس طي 36ماه، ماهيانه 159دلار براي خريداران تعيين کرده است.

هيونداي
                              هيونداي کره اي نيز شرايط خريد اقساط را طوري تعيين کرده است که خريد براي تمام اقشار اسان باشد. اين در حاليست که خودروهاي اين برند در ايران جزء لوکس ها محسوب مي شود و هرکسي توان سوار شدن بر خودروهايش را ندارد.

شرايط اقساط هيونداي اکسنت به گونه اي است که در ابتدا با پرداخت 1899دلار مي توان سوار بر اين خودرو شد و سپس تا 3سال ماهيانه 159دلار به حساب نمايندگي واريز کرد. براي هيونداي آزرا نيز ديگر احتياجي به پرداخت اوليه نيست و تنها با پرداخت ماهيانه 469دلار در ماه در طي 3سال مي توان اين خودرو را خريداري کرد.

خريداري اقساط هيوندي النترا 2013 نيز تنها احتياج به 2هزار و 199دلار پرداخت اوليه و ماهيانه 159دلار اقساط براي 36ماه دارد.

اقساط هيونداي کوپه 2013 نيز ماهيانه 289دلار در کنار 2هزار و 699دلار پرداخت اوليه است.

تويوتا
                              تويوتا کمري در حالي خريدش در ايران دشوار است که در خارج از کشور با اقساط 60ماهه بدون پرداخت اوليه يا پول پيش بدون اينکه کمپاني مبلغي را به قيمت خودرو اضافه کند، مي توان آن را خريداري کرد. همچنين شرايط ليزينگ آن، 299دلار براي 24ماه و پرداخت 2499دلار در هنگام خريد، ذکر شده است.

براي سوار شدن ليزنگي تويوتا راو4 نيز در ابتدا پرداخت 2999دلار الزامي است و سپس ماهيانه 209دلار بايد به حساب فروشنده واريز کرد.

تويوتا کرولا نسبت به سايرين شرايط آسان تري دارد. متقاضيان اين خودرو نيز مي توانند در ابتدا 1999دلار بپردازند و سپس در 36ماه، با پرداخت ماهيانه 169دلار حساب خود را تسويه کنند.

نيسان
                              گرچه نيسان تحت تاثير لابي صهيونيستي مجبور به ترک بازار ايران شد، اما شرايط فروش اقساطي جالبي دارد. اقساط ماهيانه نيسان پث فايندر، ماهيانه 279دلار در کنار پرداخت اوليه 2399دلار پرداخت اوليه است.

در شرايط ليزينگ نيسان روژ نيز پرداخت پول پيش معادل 2999دلار در کنار پرداخت 209دلار تا 39ماه الزاميست.

شرايط اقساط نيسان آلتيما که نامش براي ما ايراني ها آشناتر است، ماهيانه 199دلار در کنار 1999دلار پرداخت اوليه است.

فورد
                              نام فورد براي ما ايراني ها بسيار اشناست. گرچه فورد در ايران لوکس محسوب مي شود اما در خود آمريکا خودرويي از نوع کلاس معموليست. به طور مثال شرايط اقساط فورد موستانگ، 249دلار ماهيانه تا 39ماه، در کنار 2549دلار پرداخت اوليه است.

متقاضيان فورد اج نيز بايد در ابتدا 2874دلار پرداخت کنند و تا 24ماه نيز 199دلار اقساط بپردازند. فورد فوژن نيز شرايطي مشابه فورد اج دارد. براي خريد اقساطي اين خودرو نيز بايد 2834دلار پول اوليه و 199دلار ماهيانه تا 2سال پرداخت کرد.

فولکس واگن
                              اين کمپاني آلماني نيز براي خريداران و متقاضيان خودرو شرايط خوبي در نظر گرفته است. فرقي که فروش اقساطي فولکس واگن با ساير کمپاني ها دارد، اين است که پرداخت اوليه يا پول نقد اوليه تعيين نکرده است و تنها با پرداخت مبلغي به صورت ماهيانه مي توان سوار بر خودروهاي اين کارخانه شد.
                              براي خريداري فولکس تيگوان، فقط کافيست تا 39ماه، ماهيانه 299دلار پرداخت کنيد. اين رقم براي فولکس پسات 249دلار و براي فولکس جتا 199دلار است.
                              باز بريم در عرض نيم ساعت تمام خودروهاي بي كيفيت و مفت گرون و پر از دزدي برخي از مديران ايران خوردو و سايپا و پارس خودرو ارايه شده در سايت هاشون رو بخريم.

و چنان صف ببنديم كه كل دنيا هم نتونن ما رو از اين تصميم محكممون منصرف كنن.

عرضه و تقاضاي واقعي به اين ميگن ديگه!!!!

مرگ بر دشمنان ملت ايران؟!؟!؟!؟
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• رفتم گفتم تو رو خدا در رو باز کن فقط یه بار ببینمش فقط یه بار یه بار ....

گفتم دنیل ( Danyel ) تو پیری و معنی عشق رو نمی فهمی . گفت فقط پول در بیار ........

گفتم درو وا کن فقط یه گوششو ببینم باشه می رم . از ما اصرار و از اون گفتن ......

چه می شه کرد دنیل آکرسون فعلا رئیس کارخونه جنرال موتورزه و آخرش در انبار رو باز نکرد فقط یه گوشه اون هامر اچ تو رو ببینم ......

چه می شه کرد ....!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

پردازش ...
                                X