اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چقدر زود روزهای خوب جای خود را به یک "یادش بخیر" می دهند
    «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• دیروز یکی از رفقای نسبتا رفیق ما داشت رو پرادوشون ادعا می کرد که باهاش کجاها رو که نمی رم و همش تکرار می کرد پرادو چه راهی می ره پرادو چه جایی می ره ......... و منظورش این بود که از این بهتر دیگه نیست

ما هم واسه رو کم کنی این عکس رو نشونش دادیم ... می گید روش کم شده یا نه !!!!

فقط خدا ضایع نشیم ...... چون عقب ماشین فورد رو نشونش ندادم . بین خودمون باشه این وانت بود ........ فقط از جلو دیدش

نظر

• سفر یک روحانی

کتاب گردش ایام میگوید: روزگاری که درقم طلبه بودم بعلت جوانی و خامی وبی ارتباطی با جامعه معتقد بودم که فقط کسی که درقم باشد و روحانی باشد انسان ارزشمندی است.
        اما وقتی دردوره ای که دانشگاه تهران بودم با شخصیت های با فضیلت روبروشدم فهمیدم که در خارج از قم ودراشخاص غیرروحانی هم اشخاص ارزشمند وجود دارند اما باز شیعه بودن را شرط اصلی میدانستم. بعد با سفر به کشورهای عربی متوجه
        شدم که بین سایر فرق اسلامی هم انسان ارزشمند یافت میشود.
        پس از سفر به اروپا به این نکته واقف شدم که در بین سایر مردم موحد نیز انسان ارزشمند وجود دارد. پس از آن در سفر ژاپن حادثه ای برایم رخ داد که برایم معلوم شد به معنی حقیقی فضیلت و انسانیت زبان و مکان و نژاد ومذهب و رنگ نمیشناسد. زیرا در پایان سفرآمریکا و هنگ کنگ وارد ژاپن شدم, موقع بازیهای المپیک بود که در ژاپن برگزار میشد و برایشان من که با لباس روحانی بودم جالب بود و از من عکس و فیلم میگرفتند و...
        برای غذا به رستوران بسیار بزرگ و شلوغی رفتم و بعد چندین ساعتبه جاهای دیگری رفتم ناگهان یادم امد که ساکم را که تمام زندگیم داخل آن بود را در آن رستوران جا گذاشته ام سراسیمه رفتم و با کمال ناباوری دیدم ساکم همانجا است و پیرمردی کنار آن نشسته است
        اوگفت وقتی دیدم ساکت را فراموش کردی با این که وقت دندان پزشکی داشتم ماندم تا بر گردی و وقتی از او تشکر کردم
        و گفتم خدا به شما اجر خواهد داد و او در جواب گفت: من به خدا اعتقاد ندارم من به انسانیت معتقدم
        فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
        ----------------------------------------
        forexdive@yahoo.com

نظر

• سکس یا خیانت

گفتم: زن و بچه داری ولی با این حال دنبال معشوقه ای ؟
          گفت: میدونی خیلی لذت داره...
          گفتم: چی؟سکس یا خیانت؟
          گفت: هر دوتاش
          گفتم: مگه همه چیز سکسه؟با زنت مگه سکس نداری؟
          گفت: چرا ولی میدونی بعضی از دخترا خیلی نازن .خب وقتی پا میدن چرا نرم سمتشون؟!!؟!؟ تازه جوون تر از زنم هم هستن .
          گفتم: دنبال چی هستی؟ فک میکنی اگه زنت بفهمه چیکار میکنه؟
          گفت...
          .
          زندگیه راکدی دارم باید هیجان توش باشه
          گفتم: نگفتی...چرا خیانت می کنی ؟!!!
          خندید و گفت:نمیدونم شاید وسوسه میشم .
          از پیش اون مرد اومدم و رفتم رو صندلی نشستم و عجیب یاد این شعر فروغ فرخزاد افتادم که میگه:
          "سنگسار میکنند...غافل از آنکه شهر پر از فاحشگان مغزی است و کسی نمیداند مغزهای هرزه ویرانگرترند تا تن های هرزه".....
          فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
          ----------------------------------------
          forexdive@yahoo.com

نظر

• مصاحبه ها و مناظره ها با کاندیدای ریاست جمهوری خیلی باحال شده .. منتهی به شخصه دنبال کاندیدی هستم که روابط خارجه رو قوی تر کنه و اقتصاد رو برگردونه به هشت سال قبل تا بتونیم یه خورده نفس بکشیم و از نظر اقتصادی ثبات داشته باشیم
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
              مصاحبه ها و مناظره ها با کاندیدای ریاست جمهوری خیلی باحال شده .. منتهی به شخصه دنبال کاندیدی هستم که روابط خارجه رو قوی تر کنه و اقتصاد رو برگردونه به هشت سال قبل تا بتونیم یه خورده نفس بکشیم و از نظر اقتصادی ثبات داشته باشیم

من این مناظره را نمیپسندم . به دلیل اینکه در مناظره باید با هم بحث و جدل کنند نه اینکه تا طرف میاد حرف بزنه و نتیجه گیری کنه بهش میگن وقت تموم شد . اینطوری فایده نداره .
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• حدادعادل رو که می بینم یاد سنبل خان میفتم!

جلیلی هم به نظر میرسه که ترکش فقط به پاهاش نخورده و بخشی از مخ رو هم مورد عنایت قرار داده.

غرضی عین پیرزن هایی هست که تو خانه سالمندان باهاشون مصاحبه می کنن و همش نق و ناله میکنن

عارف خیلی تند و نپخته به نظر میرسه. معدن رو گفت دره!

به نظرم رضایی و قالیباف از بقیه محکم تر و مسلط تر هستن

نظر

• سلامدر
                  تحليلي كه دوستان چند سال قبل گذاشتند اعلام دشده بود
                  كه رياست جديد بايد دست يك فرد نظامي قرار كيرد
                  چرا؟
                  چون به احتمال قوي يك حمله نظامي بر عليه ايران خواهم داشت
                  حالا 2 نفر نظامي هستند
                  قاليباف فعلا منطقي تر و انعاطا ف پذير ميباشد و كوي دانشگاه را نبايد ناديده گرفت

و رضايي عدم انتقاد پذير وانعطاف پذير ميباشد وودر يكي از سخنراني هايش اعلام كرده هنوز در سپاه افرادي وجود دارند كه اگر حمله صورت پذيرد مانند زاپني ها عمليات انتحاري انجام ميدهند

در دوره ها جديد سبك رياست جمهوري ها عوض شده
                  غير روحاني بودن
                  عدم چهره معروف در سياست و ديد مردم مانند خاتمي و احمدي نزاد
                  روحاني هم سابقه در اداره امنيت و با بيشتر رياست جمهوري ها همخواني وسازگاري دارد و احتمال كمي است برنده باشد بدليل فوق الذكر بالا
                  در جلسه تلويزيوني تا اندازهاي از كانديدا شدن دوره رياست قبلي حمايت خودش را نشان داد با اينكه درست بودن يا نبودن را بعضي ها ميتوانند تحمل كنند و در ادامه از صدا وسيما انتقاد كرده
                  عداد عادل در رياست مجلس دوام نياورد چرا ؟
                  بايد ديد چه كسي برنده باشد
                  من قاليباف را نسبت به بقيه ارجحيت ميدهم
                  در دوره قبلي وسط كار عقب نشست واز انجا مستقيما براي دوره اموزش شهرادري به فرانسه رفت

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                    من این مناظره را نمیپسندم . به دلیل اینکه در مناظره باید با هم بحث و جدل کنند نه اینکه تا طرف میاد حرف بزنه و نتیجه گیری کنه بهش میگن وقت تموم شد . اینطوری فایده نداره .
                    مناظره اگر بگم بگم توش نباشه فایده نداره

نظر

• يه سوال دوستان شما همچنان مشكل در متا داريد برا من اصلا به روز نميشه .....

واقعا مشكل فقط براي من است يا باقي دوستان هم همينطورن ؟.... من متاي بروكرهاي مختلف رو آزمايش كردم نميشه چارتها اصلا نشون داده نميشه انگار براي اولين بار تازه متا نصب شده 1 ساعت هم ولش كنم چارتها نمياد ..... البته در طول هفته 1 2 بار خوب شد ولي باز قطع شد ....

موفق باشيد
                      يا حق

نظر

• رامین جان واسه منم کلا از کارافتاده و در واقع هر ازگاهی یک ماهی در سال چنین چیزی پیش میاد

تنهاراه حل قند شکن خوب هست.

ارادت
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام از پیش اون مرد اومدم و رفتم رو صندلی نشستم و عجیب یاد این شعر فروغ فرخزاد افتادم که میگه: "سنگسار میکنند...غافل از آنکه شهر پر از فاحشگان مغزی است و کسی نمیداند مغزهای هرزه ویرانگرترند تا تن های هرزه".... فرخزاددكتري علوم سياسي داشت وسي دي هايش نگاه ميكردم كسي نميتوانست در صبحت ايشان ايراد وانتقاد داشته باشند وبا ليخند نيش وكنايه هاي خودش را ميرساند در پاسخ مغزها هرزه 8 ساليست كه نصيب ملت شدواز اخر ميخواست در جامعه قانون راز بقا را انجام دهد كه نشد يكي از تفكرات رياست جمهورها امريكا اينست كه مانند احمق ها فكر كن ولي انديشه ها دراز مدت داشته باشيد در ... ما ماننداحمق ها فكر ميكنند ولي بجاي كار اصولي واساسي كه قدرت خريد مردم بهتر شود بجايش گرفتاري و هميشه درگير مسايل تامين معاش روزمره باشيم در پاجه ملت انديشه ها خودشان را مي قبولند واز سياست دگير امريكا سياست هويج وجماق است با هويج مردم را ميكشاند پاي تلويزيون وگوش كنند كه جكار خواهند كرد براي ملت ولي وقتي برنده شدند با جماق ميزنند تو سرمان ايراني را گرسنه نگه دار و عرب را سير جرا فيلم دادشاه با بازيگريسعيد راد با درخواست جندين باره هميشه كنسل ميشود اينها براي فاطي تو مان)شلوار * نخواهد شد مي بخشيد دوستان صزيح مي نويسم ادمي كه خودش را بخواب ميزند كسي نميتواند او را بيدار كند ولي نميدانند ملت هميشه بيدار هستند ونظاره گر دورنمايي اينده گشورشان هستند افغاني ميگويند تصحيح ميكنم خاوري ها جون كلمه افغاني را نوعي بد ميدانند وتنا گشوري ميباشد زير يوغ هيج گشوري نرفته وهميشه با گشور خاطي مبارزه كرده مي گويند فروختن حلال و كشيدن حرام *ترياك* بينش ايشان اينست كه خداوند جيزي را رويانده وشما عاقل باش كه مضر است يا نه وبراي تعادل روحي وكمتر شدن استرس شمابه ايراني ميدهيم گشوري كه اينترنت با سرعت بالا دارد وحيلي جيزها ديگر حالا نفت هم دارد ومعادن غني جند سال اينده ببينيد جي ميشود؟ به اميد ايران بهتر تر شدن اونها فهميدن

نظر

• من به خا طر اینهمه با سواد بودن به هر 8 تا شون رای می دم.

لطفا این لینک را بخو نین معدن یوتا در جنوب غربی امریکا است

نظر

• پروفسور حسابی

پدر علم فیزیک .مهندسی نوین ایران

همیشه رو به جلو

کنفرانس علمی جهان
                              استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
                              Clear Entry Price, Exit Levels
                              ------------------------------------------------------------
                              اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
                              لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• هر دم ازین باغ بری میرسد

احمدی نژاد، معاون اول جلیلی می شود؟ / جزئیات یک توافق محرمانه!

ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

پردازش ...
                                X