اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تاریخچه جهانی
    171 تحریم انتخاباتی

=
    همه آنها به سودحکومت ها تمام شد .

شاید تکرار اشتباهات دیگران درسی هم برای ما شود . آمار رسمی است . نیاز به تعقل دارد . بنده که در حال تفکر در مورد اونم .
    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
      درود دوستان

امروز داشتم به موضوعی فکر میکردم که باور کنید اگر علمش را داشتم یا شخصی در این زمینه سراغ داشتم این ایده را با هزینه خودم حتما عملی می کردم چون مطمئنم مشکل حداقل نصف تریدرها در گرو همین قضیه است . و ان چیزی نیست جز یک نرم افزار انالیز اکانت هیستوری !!! من بارها مشاهده کردم و حتی تجربه کرده ام که ما یک اشتباه را دائم تکرار میکنیم

تشکر از توجه شما

مسلما شما اولین نفری نیستید که این ایده رو دارید (منظورم خودم نیستم ، مردم کره خاکی رو میگم)
      ولی یه سوال (خواهشن جواب بده)

اومدیمو این پروژه رو عملی کردیم
      اونوقت به نظرت آینده بازارهای سرمایه (از جمله ارز) چی میشه ؟؟؟
      امکانش هست یه روزی من پلتفرمم رو باز کنم و فقط با کندلهای صعودی و یا نزولی برخورد کنم ؟؟؟
      با چارت هایی که مثل اورست هر روز سر به فلک میکشن ؟؟؟؟؟؟

به نظرت دیگه الگوهای کلاسیک معنایی دارند ؟؟ یا اصلا چیزی به اسم الگو خواهیم داشت ؟؟

به نظر من این کار نباید جهانی بشه
      لااقل این دیدگاه منه (چه غلط چه درست) !!!
      وقتی به این مسئله شما فکر میکنم ناخداگاه یاد فلسفه جنگل می افتم
      به خودم میگم کاش میشد همه ی گرگ ها رو از بین برد تا بره ها آسوده خاطر باشند
      یا یاد مرگ میافتم ، میگم کاش میشد مرگ رو متوقف کنم
      نمیگم این کارا نشدنیه
      ولی میگم
      نمک جنگل به گرگشه
      نمک زندگی به مرگشه
      نمک معامله هم به ضرررشه

از پرحرفیم ناراحت نشو ، عادتمه
      خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• دو گدا در خیابانی نزدیک واتیکان کنار هم نشسته بودند. یکی صلیب گذاشته بود

و دیگری ستاره داوود ...

مردم زیادی که از آنجا رد می شدند، به هر دو نگاه می کردند و فقط در کلاه اونی

که پشت صلیب نشسته بود پول میانداختند.

کشیشی از آنجا می گذشت ، مدتی ایستاد و دید که مردم فقط به گدایی که

صلیب دارد پول می دهند و هیچ کس به گدای پشت ستاره داوود چیزی نمی دهد. رفت

جلو و گفت: رفیق بیچاره من، متوجه نیستی؟ اینجا مرکز مذهب کاتولیک است و طرفداران متعصب مسیحی اینجا رفت و امد می کنند.

پس مردم به تو که ستاره داوود گذاشتی پول نمی دهند، به خصوص که درست

نشستی کنار یه گدای دیگری که صلیب دارد.

در واقع از روی لجبازی هم که باشد مردم به اون یکی پول میدهند نه تو.

گدای ستاره داوود بعد از شنیدن حرفهای کشیش رو کرد به گدای پشت صلیب و گفت:

یعقوب نگاه کن کی اومده به ما یهودیها بازاریابی یاد بده!!!!!!

* مراقب باشید به لجبازی با یکی، سکه تان را در کلاه دیگری نیاندازید!!!

نظر

• سلام و درود . حداقل به خاطر این 7 مورد هم که شده من رای میدهم 1- رفع تنش و تحریمها 2 جلوگیری از جنگ و غارت و از هم پاچیده شدن ایران 3 درست شدن سرعت اینترنت و پهنای باند 4 جلوگیری از به هدر رفتن ثروت ملی و بازگشت به منافع ملی 5 خارج شدن از استرس و باز گشت به ارامش تدریجی 6 ثبات در بازار و قیمت دلار 7 به دست اوردن اعتبار از دست رفته در جهان

نظر

• به نظر من هم رای ندادن منفعتی نداره با رای دادن حداقل میشه از بدتر شدن اوضاع جلوگیری کرد.
            اصلاحات زمان بر هست. مثل فارکس به صبر احتیاج داره شاید به عمر ما قد نده ولی این نباید باعث نا امیدی ما بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
              سلام و درود . حداقل به خاطر این 7 مورد هم که شده من رای میدهم 1- رفع تنش و تحریمها 2 جلوگیری از جنگ و غارت و از هم پاچیده شدن ایران 3 درست شدن سرعت اینترنت و پهنای باند 4 جلوگیری از به هدر رفتن ثروت ملی و بازگشت به منافع ملی 5 خارج شدن از استرس و باز گشت به ارامش تدریجی 6 ثبات در بازار و قیمت دلار 7 به دست اوردن اعتبار از دست رفته در جهان

شما عضو گروه تریدری پیوت پوینت ها هستید
              پس تریدر موفقی هم باید باشید
              تریدر موفق نیاز به منطق بالایی هم داره
              حالا به ما بگو ببینیم که شما (شخصیت به این وارسته ای) با این چنین منطق عالی ای
              این حرف بود که زدی
              تمام این حرف که زدی ، یعنی به مغز رئیس جمهور قبلی نخورده بود که با اومدن یکی جدید تر این کارا صورت بگیره
              نزن جان من ، نزن این حرف و
              این مملکت درست بشو نیست
              یه چی میگم بین خودمون باشه

ما میگیم چیز نمیخوایم ، لباس چیز عوض میشه (مسلما کلمه لباس رو از خودم در آوردم)
              من ادعا ندارم ولی خودتون رو با امثال این حرفا گول نزنید
              یا یعضا مثل این جمله ها ::
              من رای میدم دشمن شاد نشیم (مگه ما دشمن داریم ؟؟!!!!!!!!)
              یا اینکه برو خالی بنداز شناسنامت رنگی شه
              به همین فروم قسم که من کارم دولتیه ولی فردا رای نخوام داد
              میدونم که اگه این کارو هم بکنم اخراجم میکنن
              ولی حداقل خودم با خودم رو راست بودم
              خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• ملتی که با دستان گره زده انقلاب کردند در آینده با دستانی باز گدایی می کنند
                تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                در این سایت و در تلگرام
                SmartSignalFX@

نظر

• دموکراسی یعنی هرکسی اگه دوست داشت به هر کسی که باز هم دوست داشت رای دهد نه اینکه بع بع کنان ...به دنبال بز بدود
                  منظورم به کسی نیست سوء تعبیر نشود
                  من به خودم میگم که تا حالا گوسفند بودم بع بع میکردم ولی آگاه نبودم ولی دیگر متوجه شدم که یک انسانم و باید فهم و شعوری که خداوند عنایت کرده را به کار بگیرم تا یک ادم باشم و انسان گونه باید به زیستن ادامه دهم
                  حالا شما رای میدهید؟
                  امیدوارم مثل من در سالیان گذشته بع بع نکنید
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

• لعنت به این اینترنت ذغالی که اصلا دسترسی به متاتریدم ندارم و پوزیشن هام شناورند و هیچ مدیریتی روشون ندارم
                    لعنت
                    ای خدا میشه یه روزی دیگه مشکل اینترنت نداشته باشم؟
                    می خوام برم فرمانداری درخواست وی پی ان دولتی کنم نمیدونم میدن یا نه
                    در این سایت و در تلگرام
                    SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                      ملتی که با دستان گره زده انقلاب کردند در آینده با دستانی باز گدایی می کنند
                      دقیقا برای جلوگیری از انقلاب مجدد باید رای داد.

نظر

• خداوند به موسی فرمود ای موسی برو به نزد فرعون و فرعون را به خداپرستی دعوت کن، موسی گفت ای پروردگار ، او فرعون است ، خداوند فرمود برو من همراهتم می بینم و میشنوم
                        پس ای دوست گرامی اگر قبول داریم که خداوند از رگ گردن هم به ما نزدیکتر هست و از مادر مهربانتر و بخشنده تر و از همه قوی تر پس چرا ترس؟؟!!
                        ترس از چی؟!
                        در این سایت و در تلگرام
                        SmartSignalFX@

نظر

• مخاطب این نوشته هم میهنانی اند که بر سر رفتن یا نرفتن تردید دارند و البته انگیزه ها ودلایلی را اقامه می کنند . این نوشته می خواهد آنها را به رای دادن تشویق و ترغیب کند بی آن که از کاندیدای خاصی نام ببرد
                          عصر ایران ؛ مهرداد خدیر - کمتر از 24 ساعت دیگر انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می شود . هنوز اما شماری از هم میهنان به تصمیم نهایی و قطعی نرسیده اند.

روی سخن این گفتار البته با کسانی نیست که بر سر انتخاب گزینه مورد نظر تردید دارند چرا که در نهایت بر تردید خود فائق خواهند آمد. مخاطب این نوشته اما هم میهنانی اند که بر سر رفتن یا نرفتن تردید دارند و البته انگیزه ها و دلایلی را اقامه می کنند.

این نوشته می خواهد آنها را به رای دادن تشویق و ترغیب کند بی آن که از کاندیدای خاصی نام ببرد چرا که اگر هم چنین قصدی در میان باشد با منع قانونی توقف تبلیغات از 8 صبح پنج شنبه مجال آن فراهم نیست:

1- برخی می پندارند با غیبت خود یک عمل سیاسی انجام داده اند و نه تنها اتهام انفعال را رد می کنند بلکه بر این باورند که در حال کنش هستند. اینان عمل خود را منتج به مشروعیت زدایی سیاسی ارزیابی می کنند. حال آن که در هیچ ساختار سیاسی مشارکت 100 درصدی تحقق نمی یابد تا کاهش آن را به منزله تقلیل مشروعیت بدانیم.

مشارکت صد در صدی تنها در حکومت های توتالیتر رخ می دهد و مشهورترین مثال انتخابات ریاست جمهوری صدام حسین در اواخر حکومت اوست .
                          ضمن این که در جمهوری اسلامی ایران مشارکت حداقلی همواره حاصل آمده و اگر چه در ادوار مختلف در نوسان بوده و گاه تا 85 درصد نیز ارتقا یافته اما هرگز به زیر 40 درصد (به صورت میانگین در کل کشور) سقوط نکرده است. به این دوستان باید یادآور شد نرخ مشارکت در ایالات متحده نیز بین 50 تا 60 درصد است. بنابر این مشارکت 50 یا 60 درصدی مشروعیت زدا نیست.

این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که همزمانی انتخابات شوراها با ریاست جمهوری انگیزه مشارکت در بسیاری نقاط را پیشاپیش فراهم ساخته و غالب مشارکت کنندگان در انتخابات شوراها رای خود را به صندوق انتخابات ریاست جمهوری نیز خواهند انداخت و همین عامل نیز بر نرخ مشارکت تاثیر می گذارد. این نویسنده البته اساسا با پروژه مشروعیت زدایی مخالف است. چه، به میزانی که مشروعیت می دهیم می توانیم مطالبات خود را نیز مطرح کنیم.

2- انتخابات جمعه یک ویژگی منحصر به فرد دارد که شاید دیگر هرگز تکرار نشود.جمهوری اسلامی امکان قضاوت افکار عمومی درباره دو نوع رویکرد به پرونده هسته ای را فراهم ساخته است و دو گرایش در نوع مواجهه با این پرونده دو کاندیدا دارند.ویک نامزد دیگر نیز متمایل به مقامی با پیشینه مسوولیت مذاکرات هسته ای است. بنابراین رای به هریک از آن دو نفر و با نگاهی وسیع تر یکی از آن سه نفر پایگاه اجتماعی هر رویکرد را مشخص می کند.باورداران به یک گرایش – در حال حاضر مسلط- در ابراز رای و انتخاب خود ذره ای تردید ندارند و بی گمان در ساعات اولیه جمعه پای صندوق ها حاضر می شوند.آیا طیف مقابل نمی خواهد وزن خود را به نمایش بگذارد؟اجتناب از رای دادن وزن کفه ای را که نمی پسندید سنگین جلوه نخواهد داد؟

3- این تصور که همه غایبان را می توان معترض و مخالف تلقی کرد باطل است. چرا که در هر انتخابات، کم نیستند کسانی که مایل به انجام عمل سیاسی نیستند و در دموکراتیک ترین حالت نیز مشارکت نخواهند کرد بنابراین چگونه می توان غایبان را عینا و طابق النعل بالنعل ،همان معترضان دانست؟

میزان آرای کاندیدایی را که تنها با مناظره ها معرفی شده و هیچ تبلیغ و حمایت دیگری نداشته می توان به تاثیر رسانه نسبت داد یا آرای نامزد دیگر را ناشی از نگاه جامعه به عملکرد اجتماعی او دانست اما با کدام سنجه می توان دریافت که 20 یا 30 درصد غایب دقیقا چرا حاضر به شرکت نشده اند؟ از بی عملی یا بی علاقگی یا از سر اعتراض؟

4- از استدلالات دیگر این است که امکان انتخاب محدود است. واقعیت اما این است که چند گرایش متفاوت سیاسی در صحنه حاضرند و چنانچه به بیرون از ساختار نظر نداشته باشیم امکان انتخاب وجود دارد. به فرض پذیرش محدودیت در انتخاب نیز می توان پرسید آیا محدودیت در انتخاب نوع اتومبیل در ایران، شما را از خرید خودرو منصرف می سازد؟ آیا به خاطر محدودیت در انتخاب نوع هواپیمای مورد نظر در ایران شما از سفر هوایی انصراف می دهید یا بین توپولوف و بویینگ دست به انتخاب می زنید؟ قصد مقایسه و شبیه سازی در میان نیست اما آیا در همه عرصه ها و ساحت های دیگر اجتماعی امکان انتخاب در حد اعلا وجود دارد و تنها در این میدان انتخاب ها محدود است؟ هر چند که واقعا انتخابات پیش رو را نمی توان به شکلی که ادعا می شود محدود دانست.

5- بارها گفته ایم و نوشته ایم که اگر هم ما با سیاست کار نداشته باشیم سیاست با ما کار دارد. سیاست در همه شئون زندگی ما دخالت دارد و این تصور که بیرون از این فضا می توانیم زندگی کنیم خام دستانه است. حتی سرنوشت دو باشگاه پرهوادار فوتبال به انتخابات گره خورده است. با تغییر دولت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و کادر فنی دو تیم تغییر می کنند سیاست نه تنها در مناسبات قدرت که در ورزش و هنر و اقتصاد دخالت دارد و بر این اساس حتی هوادار غیر سیاسی این یا آن باشگاه یا بازیگر سینما که از پی گیری حقوق صنفی خود محروم شده نیز نمی تواند به انتخابات بی اعتنا باشد.

دست آخر این که ممکن است تردیدهایی درباره نحوه اعلام نتیجه را به عنوان نداشتن انگیزه مطرح یا ادعا کنند گزینه ای غیر از نامزد آنها مد نظر است اما آیا چنین ادعا یا اتهامی را با حضور می توانند پی گیری کنند یا بدون حضور ؟

اگر از هیچ یک از موارد پیش گفته قانع نشده اید دو نکته دیگر و تمام :

اول این که رای دادن عملی شاق و پرمرارت نیست که به خاطر انجام آن مدام در ذهن مان چرتکه بیندازیم. برخی از ما زمانی در صف ایستادن و نامی را بر روی برگه نوشتن و به صندوق انداختن بیش از اندازه منت گذارنده تصور یا تصویر می کنیم. حال آن که می توانیم این کار را در ردیف دیگر کارهای زندگی که هر روز انجام می دهیم و همه آنها نیز به نتیجه مورد نظر ما نمی انجامد قلمداد کنیم. سخت نگیریم. کار آسانی است!

دوم این که می خواهیم زندگی کنیم و آدمی به امید زنده است.

نظر

• ما را به راه راست ( در عقاید و علوم و اخلاق و اعمال ) هدایت کن ( و بر آن ثابت قدم بدار ) . 7) راه کسانی که به آنها نعمت دادی ( همانند انبیا و پیروان راستین آنها ) آنان که نه مورد خشم ( تو ) قرار گرفته اند و نه گمراهند.

مهدی جان ، من ازگذشته درس می گیرم و سعی به ساختن آینده میکنم و همین امر در فارکس و بورس هم کمکم میکنه و همچنین در سیاست که با دیدن گذشته من میتوانم آینده را پیش بینی کنم، پیش گو نیستم ولی با تحلیل گذشته آینده کمی برای ما روشن میشود
                            من تحلیل گر هستم و به جرات با افتخار بعد از 5 سال زحمت زیاد می تونم بگم یک تریدر آماتورم رو به حرفه ای شدن و جهانی شدن هستم
                            این سیاست پیش گرفته ی ایران نه جنگ در بر دارد و نه آبادانی
                            سیاست 2 قدم برو جلو یک قدم بیا عقب و باج دادن تا حالا دستور کار بود
                            فقط ملت عوام رو به گوشه گیری و خلاصه ...یه جورایی مثل کره ی شمالی شدن
                            فقط این هوش ایرانی ها علیه ملت به کار گرفته شده
                            انشاالله عاقبت به خیر شویم

در این سایت و در تلگرام
                            SmartSignalFX@

نظر

• فناوری تکنولوژی - پرشین تایمز

احتمال قطع اینترنت در ایران قوت گرفت در این چند روز !!!

اجرای 3 مانور اینترنتی برای روز انتخابات

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آمادگی کامل شبکه های ارتباطی و مخابراتی برای برقراری ارتباطی امن و پایدار در روز 24 خردادماه روز انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد و گفت: در این راستا و برای آماده سازی شبکه ای، 3 مانور آزمایشی برپا کرده ایم.

محمدعلی فرقانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شبکه اپراتورهای مخابراتی برای ارائه ارتباط امن و پایدار آمادگی کاملا دارند، اظهار داشت: طی هفته گذشته 3 مانور برای تست و آزمایش این شبکه ها در راستای حضور در انتخابات برپا شده که یکی از این مانورها به صورت سراسری یوده است.

وی با تاکید براینکه شبکه های ارتباطی در حال حاضر آمادگی ارائه سرویس در روز انتخابات را دارند اظهار امیدواری کرد که این آمادگی تا پایان برپایی این رویداد ملی و حماسه سیاسی حفظ شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: در موضوع انتخابات، اینترنت آنچنان درگیر نیست بلکه شبکه های تلفن ثابت و همراه بیشتر در بحث با انتخابات درگیر هستند که در این راستا ظرفیت خوبی در اختیار مسئولان اجرایی قرار گرفته است.

فرقانی با تاکید براینکه اینترنت هیچ دخالتی در انتخابات ندارد، تصریح کرد: موضوع اختلال اینترنت به برگزاری انتخابات ارتباطی پیدا نمی کند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در گذشته و در انتخابات مجلس شورای اسلامی، استفاده از بستر ارتباطی یکی از اپراتورها با مشکلات فنی همراه شد که با توجه به تجربه این مساله و پیش بینی های لازم، امیدواریم مشکلی در این زمینه به وجود نیاید ضمن اینکه روش های جایگزین نیز برای استفاده از بسترهای ارتباطی دیده شده است.
                              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• امیدوارم شنبه شب این رنگ امید تازه ای به جامعه بده .
                                به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

پردازش ...
                                X