اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خواهش می کنم کامل بخونین یه کم طولانیه اما قول میدم ضرر نکنید

یه بنده خدایی تو شهر ...... هست که 7 سال پیش یه پیتزا فروشی ردیف تو مرکز شهر داشت که از بس مشتری داشت وقت سر خاروند نداشتن خودم هم از اونجا باهاش آشنا شدم

و خلاصه همه چی توپ بود تا اینکه با فارکس آشنا شد

یه 200.000.000 خودش داشت نزدیک 800.000.000 هم ربا گرفت و دیگران رو تو فقط سود معاملات شریک کرد ( اینا رقم هایی اند که مدرک نشون می داد ) کم کم تو مدت

3 سال صفر تاکید می کنم صفر 0 شد و زنش هم از بی پولی و خونه نشین بودنش طلاق گرفت

و پسرش هم به خاطر مشکلات مالی و فشار کمر شکن قرض و استرس از زندان رفتن رفته زاهدان با رفیقش تو خلاف باور کنین راسته .....

پیتزایی رو فروخت به یکی دیگه که الان رفیقیم میگه روزا پشت میز اون بیچاره قبلی دارم باد کولر می خورم پرسنل دارن کارشونو می کنن من فقط مدیریت میکنم میگفت هیچی نندازه روزی 5 میلیون دارم

از بس تو چشمه و شناسه و واقعا هم داره اینقدر مشتری و پرسنل رو فقط 15 نفر تو آشپزخونه ماشین پرادو خودش پسرش هم آزارا و فلان خونه و ویلا و ......

یه پسر دیگه هم داشت ملک خرید و فروش می کرد تمام سرمایه رو آورد می گفت تا قرون آخر آوردم تو فارکس تا چند وقت پیش می گفت خوب داشتم در میاوردم که می گه تو یه مدت 2 ماه کم کم همه رو باختم حالا حیرونه با

بی پولی و این بدهی که با ربا هر روز داره بیشتر می شه چه کنه ............ باور کنین دیروز التماس می کرد یه چهل پنجاه میلیون تومن با سفته و مدارک و.... قرضش بدم که نکننش زندون . چی باید می گفتم به یه مال باخته .؟؟؟!!!!!

باور کنید یه لیوان چای رو تو دستش نمی تونست بگیره از بس لرزش داشت و از قیافه 20 سال پیرتر شده بود .... والان تنهاست .

منطق و عقل انسان می گه سعی کن تا می تونی نروی تو کاری که از 10 نفر 9 تا بازنده اند و یه شبه می تونه زنگیتو به گند بده ..... خواهشا فک کنین و تازه اگه سود کنی نصفش خرج اعصاب داغون شدته ... مگه دروغ می گم ؟؟؟؟؟

ولی مثلا اگه یه لوازم خودرو یا ساندویچی یا موتور فروشی یا کتابفروشی یا لوله فروشی و یا هر کوفت دیگه ای هر جای شهر بزنی بلاخره یه خر غریبه یا یه آشنایی از اقوام پیدا می شه

که از درش بیاد تو و یه چیزی بهش بندازی و اگرم کارت نگشت زمینش . مغازه اش . وسایلش اینا همه پابرجاست و قیمت داره سر قفلی داره و امتیاز و هزار حسن از جمله آشنا شدن با چهارتا کاسب درست درمون و .......

که این فارکس بی همه چیز میلیارد دلار هم که داشته باشی

اگه بری تو ضرر و جلوشو نگیری با یه بچه گدا بغل خیابون یکی می شی و هیچ تا رو جز دروغی به اسم ib که تند تند بدبختای دیگه رو معرفی کنی و از ضرر دیگران سود ببری

و یا فروش سیگنال غیر قانونی و آموزش دزدکی تو انباری خونه و ترس از تحریم و بلوکه شدن و پیری زود رس از خونه نشینی و منزوی بون

و هزار عیب دیگه ..... نداره

از ایجا خود دانید دیگه خیلی فکر کنین خیلی مخصوصا اگه اول راه هستین هنوز .........

خدا همه رو به راه راست هدایت کنه ان شا الله .........
    ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 06-17-2013, 09:46 PM

نظر

• عماد جان در سال های عمر تریدریم بارها شاهد ورشکستی افراد شدم چه بسا اکثرا مسلط بر علم انالیز بازار بوده اند

به نظرت چرا تایم چهارساعته پیشنهاد میکنم معامله کنید! یعنی سبک ترید ما در تایم پایین تر جواب نمیده؟

مشکلات عصبی خواه ناخواه به سراغ هر تریدری میاد مگر اصول اولیه رعایت کنه " اصول مربوط به سرمایه و زمان ترید ..."

اصول رعایت نشه محکوم به شکست هستیم !
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• خلیل جان با سلام
        نرم افزار تایم سولوشن را از سایت اش می توانی دانلود کنی البته دمو است ولی برای شروع و تا حدی خوبی هم میشود با آن کار کرد مسلما بعضی آپشن ها را ندارد
        که معمولا یک سالی طول میکشد تا ان آپشن ها مورد استفاده پیدا کند .
        آموزش های خوبی هم برای کار کردن با نرم افزار در سایت دارد . کاری در این خصوص داشتی در خدمتم
        ادرس سایت :

Timing Solution
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• با سلام

تیتر جالب روزنامه هدف با استفاده از آهنگ ابی-شادمهر!!!

A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
            خلیل جان با سلام
            نرم افزار تایم سولوشن را از سایت اش می توانی دانلود کنی البته دمو است ولی برای شروع و تا حدی خوبی هم میشود با آن کار کرد مسلما بعضی آپشن ها را ندارد
            که معمولا یک سالی طول میکشد تا ان آپشن ها مورد استفاده پیدا کند .
            آموزش های خوبی هم برای کار کردن با نرم افزار در سایت دارد . کاری در این خصوص داشتی در خدمتم
            ادرس سایت :

Timing Solution
            صفحه ریجستر واسه من اومده بالا و اصلا اجازه ورود به من نمیده !

ببینم چی میشه
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
              خواهش می کنم کامل بخونین یه کم طولانیه اما قول میدم ضرر نکنید

یه بنده خدایی تو شهر ...... هست که 7 سال پیش یه پیتزا فروشی ردیف تو مرکز شهر داشت که از بس مشتری داشت وقت سر خاروند نداشتن خودم هم از اونجا باهاش آشنا شدم

و خلاصه همه چی توپ بود تا اینکه با فارکس آشنا شد

یه 200.000.000 خودش داشت نزدیک 800.000.000 هم ربا گرفت و دیگران رو تو فقط سود معاملات شریک کرد ( اینا رقم هایی اند که مدرک نشون می داد ) کم کم تو مدت

3 سال صفر تاکید می کنم صفر 0 شد و زنش هم از بی پولی و خونه نشین بودنش طلاق گرفت

و پسرش هم به خاطر مشکلات مالی و فشار کمر شکن قرض و استرس از زندان رفتن رفته زاهدان با رفیقش تو خلاف باور کنین راسته .....

پیتزایی رو فروخت به یکی دیگه که الان رفیقیم میگه روزا پشت میز اون بیچاره قبلی دارم باد کولر می خورم پرسنل دارن کارشونو می کنن من فقط مدیریت میکنم میگفت هیچی نندازه روزی 5 میلیون دارم

از بس تو چشمه و شناسه و واقعا هم داره اینقدر مشتری و پرسنل رو فقط 15 نفر تو آشپزخونه ماشین پرادو خودش پسرش هم آزارا و فلان خونه و ویلا و ......

یه پسر دیگه هم داشت ملک خرید و فروش می کرد تمام سرمایه رو آورد می گفت تا قرون آخر آوردم تو فارکس تا چند وقت پیش می گفت خوب داشتم در میاوردم که می گه تو یه مدت 2 ماه کم کم همه رو باختم حالا حیرونه با

بی پولی و این بدهی که با ربا هر روز داره بیشتر می شه چه کنه ............ باور کنین دیروز التماس می کرد یه چهل پنجاه میلیون تومن با سفته و مدارک و.... قرضش بدم که نکننش زندون . چی باید می گفتم به یه مال باخته .؟؟؟!!!!!

باور کنید یه لیوان چای رو تو دستش نمی تونست بگیره از بس لرزش داشت و از قیافه 20 سال پیرتر شده بود .... والان تنهاست .

منطق و عقل انسان می گه سعی کن تا می تونی نروی تو کاری که از 10 نفر 9 تا بازنده اند و یه شبه می تونه زنگیتو به گند بده ..... خواهشا فک کنین و تازه اگه سود کنی نصفش خرج اعصاب داغون شدته ... مگه دروغ می گم ؟؟؟؟؟

ولی مثلا اگه یه لوازم خودرو یا ساندویچی یا موتور فروشی یا کتابفروشی یا لوله فروشی و یا هر کوفت دیگه ای هر جای شهر بزنی بلاخره یه خر غریبه یا یه آشنایی از اقوام پیدا می شه

که از درش بیاد تو و یه چیزی بهش بندازی و اگرم کارت نگشت زمینش . مغازه اش . وسایلش اینا همه پابرجاست و قیمت داره سر قفلی داره و امتیاز و هزار حسن از جمله آشنا شدن با چهارتا کاسب درست درمون و .......

که این فارکس بی همه چیز میلیارد دلار هم که داشته باشی

اگه بری تو ضرر و جلوشو نگیری با یه بچه گدا بغل خیابون یکی می شی و هیچ تا رو جز دروغی به اسم ib که تند تند بدبختای دیگه رو معرفی کنی و از ضرر دیگران سود ببری

و یا فروش سیگنال غیر قانونی و آموزش دزدکی تو انباری خونه و ترس از تحریم و بلوکه شدن و پیری زود رس از خونه نشینی و منزوی بون

و هزار عیب دیگه ..... نداره

از ایجا خود دانید دیگه خیلی فکر کنین خیلی مخصوصا اگه اول راه هستین هنوز .........

خدا همه رو به راه راست هدایت کنه ان شا الله .........
              خیلی ناامید کننده بود......

عددها ریال یا تومن

نظر

• نوشته اصلی توسط reza1343 نمایش پست ها

عددها ریال یا تومن
                عدد ها تمام به تومنه برا من و شما که می شنویم آسونه اما برا اون بیچاره که حاصل یه عمر سرد و گرم زندگی رو باخته خدایی بود .

این جریانا تمام راسته اگه خواستین آدرس می دم بیا صحبت کن باهاش

این آقا یه مدت با پسرش تو شیراز شرکت داشت خیلی هم معروف رودست نداشت حرفه ای بود اما حالا هیچی ..........
                ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 06-18-2013, 10:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                  صفحه ریجستر واسه من اومده بالا و اصلا اجازه ورود به من نمیده !

ببینم چی میشه
                  اگر نشد بگو سعی میکنم که آپ گنم

نظر

• نوشته اصلی توسط reza1343 نمایش پست ها

عددها ریال یا تومن
                    با دلار آن موقع 100هزار تایی میشد.
                    دلیلش چی بوده که به این صورت صفر شده .

نظر

• آقا خلیل مثل اینکه فایل دمو را برداشته
                      سعی میکنم امشب فایل اش را اماده کنم ( فایل کرک را مرتب کنم با توضیح نصب ) و فردا اگر این اینترنت هندلی اجازه داد آپلود میکنم
                      فکر کنم حجم آن حدوا 100 مگ باشد .

نظر

• بعد از بازی من فقط گریه کردم .

به همه تبریک میگم .
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• درود به شیرمردان سرزمین اریایی
                          حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• با سلام

صعود مقتدرانه تیم ملی استقلال رو به جام جهانی به همراه تعدادی از بازیکنان باشگاه های دیگر در نقش سیاهی لشکر!! رو به ملت ایران و بچه های فروم تبریک میگم...
                            A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• بعد از انتخابات و شادی عمومی اینبار در عرصه ورزشی این شادی ایجاد شد

تبریکات ما را هم پذیرا باشید
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• پیروزی ارزشمند و صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به همه هموطنان عزیز شادباش میگوییم

"بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

پردازش ...
                                X